Günlük Burç Yorumları 1 Nisan 2020

Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 1 Nisan 2020

Günlük Burç Yorumları 1 Nisan 2020 ‘yi okurken yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

Günlük Burç Yorumları 1 Nisan 2020 / Günün Enerjisi :

Ay Yengeç Burcunda. Yengeç burcundaki Ay’ın duygusal ihtiyacı, kendi iç dünyasına dönme, ihtiyaçlarını anlama, kendini besleme, huzurlu bir yer aramadır.

Yengeç burcundaki Ay, sağlam köklere, güvenebileceği insanlara ihtiyaç duyar. Alışılmışın dışına çıkmaktan hoşlanmaz. Genel olarak sübjektif ve endişelidir.

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Corana Virüsüne Astrolojik Bakışım için tıklayın.

————————————————-2 Nisan Günlük Burç Yorumları burada!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Koç Burçları, doğum günlerinizi kutluyor ve evren sizi aydınlatıyor olmasına rağmen depresyona çok meyillisiniz. Bir çok Koç burcu, geçmişi anıyor, bilinçaltı temizliği yapıyor, geceleri uyuyamıyor ve fazlası ile panik yapıyor olabilir. Yakın temasta olduğunuz insanlarla iletişim kurarak bu süreci atlatabilirsiniz.

Koç Burcunda Yeni Ay 

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa burçları maddi anlamda çeşmenin suyunu oldukça kıstılar. Madde dünya ile arası çok iyi olan bir burç olarak, geleceği tam anlamı ile görünceye kadar harcamalardan kaçınıyor olacaksınız. Bana güvenin; yakında hayatınızda güzel gelişmeler olacak. Şu ortamda buna inanmak zor olsa da, siz inanın. Ve hayal edin!

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizle ilgili bazı tedirginlikleriniz olabilir. Bu durum iş hayatınızla ilgili konularda çekimser davranmanıza sebep olabilir.  Biraz daha içinizde kalma, içe kapanma arzusunda olabileceğiniz bir gün. Başkalarının kaynaklarından faydalanma enerjiniz devam ediyor. Kredi, teşvik, miras gibi konularda şanslısınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Ay’ın enerjisi üstünüzde. Dolayısı ile günü kolay ve rahat geçirdiğinizi fark edeceksiniz. Ancak aynı zamanda daha da içinize ve konfor alanınıza sarılma ihtiyacı duyabilirsiniz. Zaten çoğunlukla evlerimizdeyiz ama size bugün kendinizden bir fazlası bile çok fazla gelebilir. Eski anılar canlanabilir, mazi yeniden anılabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyalleşmek istiyorsunuz belki ama durum ortada. Bu sizi biraz rahatsız edecek bugün. Artık dijital sosyalleşmeyi de öğrenmeniz gerekiyor. Birisiyle mesajlaşırsanız veya toplu konuşma platformlarını deneyimlerseniz ölmezsiniz. Yani biraz değişiklik yapmaya alışmanız gerekiyor artık. Sürecin ne kadar devam edeceğini bilemiyoruz malum.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Kariyer hayatınız ve ortaklıklarınız konusunda sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz. Önümüzdeki bir kaç gün sizi bu konular zorlayabilir. Evden çalışıyor olmak da sizi zorluyor olabilir. Başak burçlarının aşk hayatlarında büyük transformasyonlar söz konusu. Özellikle Haziran ayı ile beraber bu değişimleri fark etmeye başlayacaksınız.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni şeyler öğrenmeye hevesli olduğunuz bir gün. Evden çalışmak sizi mutlu etmiyor, hatta zorluyor ama evde kendiniz için eğitim almaktan memnunsunuz. Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidiyor. Sağlığınız konusunda çok daha dikkatli olmanız gerekiyor. Özellikle diyet yapmamanızı öneriyorum. Sağlıklı beslenme tamam ama eksik beslenme hayır.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Okul, yurtdışı, yabancılarla ilgili konularda bazı haberler alabilir, bazı ertelemeler yaşayabilirsiniz. Bugün aldığınız haberler sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Özellikle aşk hayatınız karışık. Hem gündem olarak yoğunsunuz hem de duygusal konularla çok daha fazla ilgilenmek zorunda kalıyorsunuz. Kendi ilişkinizi kendiniz baltalayan taraf olabilirsiniz, dikkat!

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Her gun her dakika aile ile olmak, eve kapanmak en çok sizi rahatsız ediyor. Yok yere çıkan tartışmalar canınızı sıkabilir. Spiritüel konularla ilgilenerek bir nebze olsun rahatlamaya çalışabilirsiniz. Sağlık konusu önemli. Beslenmenize dikkat etmeniz önemli. Özellikle Yay’lar iradesini bir miktar kaybetmiş durumda. Satürn’ün Kova’ya geçmesi kısıtlamalara karşı olan sabrınızı düşürdü. Kilolara dikkat!

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Eşiniz, partneriniz, sevgiliniz ile zaman geçirmenin iyi geleceği bir gün. Karantinadan karantinaya giden yollar olabilir. 🙂 Uzun süre sonra evli veya evcil olmanın tadını çıkarabilirsiniz. Gelen haberler canınızı sıkabileceği gibi, ummadığınız derecede hayallerinize yaklaştıracak haberler de alabilirsiniz. İki uç, bakalım sizin haritanız hangi ucu seçecek.

Satürn Plüton Kavuşumu Oğlak Burcunda

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Özellikle aşk hayatınızda geleceğe dair bazı hisleriniz olabilir. Yani belki bazı kararlarınızı kalbinize de danışacağınız bir gün olabilir. Maddi anlamda güzel haberler alabilirsiniz. Kariyerinizden emeğinizin karşılığı olan ödemelerinizi alabilirsiniz. Fakat para yerinde durmuyor ne yazık ki. Kova burçlarının ödemesi gereken borçları olabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Kafalar karışık orası malum. Özel bir döngüdesiniz tabii. Yöneticiniz Neptün burcunuzda, yani tahtında. Bu durum sizi hem güçlendiriyor, hem de zaten çizmekte zorlandığınız sınırları daha da zorlaştırıyor. Birincisi sosyal çevre, arkadaşlıklar, dostluklar, ikincisi aileniz ile ilgili konular. Bu konuları çok iyi gözden geçirip, artık bu uzun döngülerin sonunda doğru yolu ve belki de en geleneksel olanı bulmanız gerekiyor.

 

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Paylaş

More from Yasemin Orman
Venüs Jüpiter Kavuşumu – 22 Ocak 2019
22 Ocak 2019'da gerçekleşecek olan Venüs Jüpiter Kavuşumuna baktığımızda, kavuşum Yay burcunda...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir