Günlük Burç Yorumları 11 Şubat 2020

Günlük Burç Yorumları
adsense

Günlük Burç Yorumları 11 Şubat 2020

Günlük Burç Yorumları 11 Şubat 2020 / Günün Enerjisi :

Ay Başak Burcunda ilerliyor. Başak burcundaki Ay’ın duygusal ihtiyacı hasadın içindeki çürükleri ayırmak, işleyen bir mekanizmadaki aksaklıkları düzeltmek, işe yaramayanı ayırmaktır.

Genel enerji bizi eleştirel yapar. Aksaklıkları kolay algılamamızı sağlar. Daha çok iyi giden taraflara değil de, hatalı kısımları gözümüze sokar. Duygusal konular mercek altına girer.

11 Şubat 2020, Ay ve Uranüs arasındaki olumlu açı, bazı kurtulmak istediğimiz alışkanlıklarımızdan kurtulmamıza yardım edebilir. Örneğin kötü beslenme, sigara, alkol vs.

Tam olarak Aslan Burcunda Dolunay’ın etkilerinden kurtulmuş değiliz. Etkileri için buraya tıklayabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumu

Genel olarak odağınız ilişkinizdeki aksaklıkları toparlamak üzerine. Maddi anlamdaki kaygılarınızla, duygusal konular birleşince kombi oluyor. İhtiyaçlarınızı belirlemeye zaman ayırmalısınız.

Koç Burcu günlük aşk yorumu :

Her zaman dikkat üzerinizde olsun istiyorsunuz. Ay’ın etkisindeki eleştirel tavrınız ve bu dikkat çekme arzunuz birleşince beklenmeyen kavgalara sebeb olabilir.

Koç Burcu günlük iş yorumu:

Kariyeriniz konusunda hem çok sıkıntı çektiniz hem de bir şeyleri yeniden yapılandırmak, yeni girişimlerde bulunmak istiyorsunuz. Jüpiter doğum tarihlerinize göre kariyer evinize ilerliyor ve etiketinizi yeniden parlatmanızı sağlayacaktır.

Koç Burcu günlük sağlık yorumu :

Her şey yolunda, kendinizi dinlemeyin. Eğer devam eden bir rahatsızlığınız varsa, yavaş yavaş iyileşme evresine geçiyorsunuz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Aile içindeki problemler, bazı kayıp- kazanç temaları, belki miras konuları sizi zorlayabilir. Bazen her şeyi tek başınıza siz toparlıyormuş gibi hissediyorsunuz. Geçmişi de geçmişte bırakın artık.

Boğa Burcu günlük aşk yorumu :

İlişkinize ailenizin karışmasına izin vermemelisiniz. Bu durum sizi yoruyor. Evli iseniz aile içindeki dengeleri yeniden düzenlemeniz gerekebilir.

Boğa Burcu günlük iş yorumu:

İş hayatınızla ilgili ütopik hayalleriniz veya beklentileriniz olabilir. Beklentilerinizi ayarladıktan sonra her şey yolunda. Merkür Gerilemesi başlamadan tüm birikmiş işlerinizi toparlamaya ve kariyeriniz konusundaki söylentileri pozitifleştirmeye bakın.

Boğa Burcu günlük sağlık yorumu :

Migren ve baş ağrılarına dikkat etmek gerekiyor.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Bazen ailevi konulardaki gizli kahraman veya gizli silah olmaktan çok yoruluyorsunuz. Her kötü şey bazen başınıza geliyor gibi oluyor. Güçlüsünüz. Bu gün de geçer.

İkizler Burcu günlük aşk yorumu :

Kariyer hayatınız aşk hayatınızın önüne geçmiş durumda. Ya karar verip ilişkinizi şifalandıracaksınız, ya da ilişkiye zarar veren ve ilgilenemeyecek durumdaki kişi olmayı kabul edeceksiniz.

İkizler Burcu günlük iş yorumu:

Yalan yok işler biraz bulanık. Güze giden bazı şeyleri bozacak gibi duruyorsunuz. Üstelik de buna tazcanlılığınız veya heyecanınız sebep oluyor.

İkizler Burcu günlük sağlık yorumu :

Bedeninizi dinleyin. Bedeniniz ile bağlantıyı koparmayın. İhmal etmeyin. Sonra pişman olabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Tam Merkür durağanlaşıyor, gerilemeye başladı başlayacak, tuttu sizin temizlik aşkınız. İnsan temizliği için de sivri dille ders vermek için de uygun zamanlar değil. Hızlıca kalp kırıp kolayca geri kazanamazsınız artık.

Yengeç Burcu günlük aşk yorumu :

Yengeçlerin aşk hayatlarında derin ilişkiler kurduğu, ilişkilerini evliliğe taşıdığı, evli yengeçlerin ise güçlendiği, yeniden yapılandığı zamanlar. Aşık olmak için de güzel zamanlar.

Yengeç Burcu günlük iş yorumu:

Yeniden yapılandığınız bir dönem. İş değiştiriyor, değiştirmiş olabilirsiniz. Ortak değiştirmiş, yeni ortaklı bir iş kurmuş olabilirsiniz. Yeni bir kariyere adım atmış olabilirsiniz.

İş yerinde de dikkatli olmanız gereken bir gün.

Yengeç Burcu günlük sağlık yorumu :

Kazalara açık bir dönem. Kazalara karşı dikkatli olmak, trafikte ve kesici delici aletlerin kullanıldığı yerlerde kurallara uymak gerekiyor.

Öfkenizin kurbanı olmayın. Midenize vuruyor.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Maddi düzenlemelerle uğraşmanız gereken bir gün. Rutinleriniz biraz bozuldu, zor günler geçirdiniz malum. Akışı tekrar düzenlemek şart.

Aslan Burcu günlük aşk yorumu :

Aşk hayatınız giderek hareketlenecek ve hayattan aldığınız keyif de aynı oranda artıcak. Tabi ki ihtimallere izin verirseniz ve geçmişi geçmişte bırakabilirseniz.

Bu arada Merkür Gerilemesi yaklaşıyor. Eski eşler ve aşklar geri dönebilir, siz de dönebilirsiniz. Etkileri için buraya tklayabilirsiniz.

9 Şubat’ta burcunuzda gerçekleşen Dolunay’ın etkileri için buraya tıklayabilirsiniz.

Aslan Burcu günlük iş yorumu:

Çok uzun süredir aynı şekilde çalışan bir Aslan burcu iseniz, Uranüs’ün ileri hareketlerinde değişimler söz konusu olabilir. Venüs Şirin kavuşumu ile kariyer hayatınızdaki bazı konuları şifalandırabilir veya bindiğiniz dalı kesebilirsiniz. Dikkat!

Aslan Burcu günlük sağlık yorumu :

Sadece bugün değil her gün ve 2020 boyunca sağlık konusunda dikkatli olmanız gerekiyor. Kendinizi ihmal etmemelisiniz. Eklemler, iskelet sistemi ve dişler ana konular.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Günün enerjisi sizden yana esiyor. Ay’ın hareketi sizi kendi iç dünyanıza dönmeyi ve bu sefer kendinizi eleştirmeye zorluyor.

Aslında bir bakıma iyi. Son zamanlarda fazla fazla abartmıştınız başkalarına yorum yapmayı. Artık tavsiyesi dinlenen değil, sürekli söylenen olarak algılanmaya başlamak üzereydiniz.

Başak Burcu günlük aşk yorumu :

Hem aşk hayatınızda hem de evliliğinizde bazı sallantılar olabilir. Bazı ilişkiler sona gelmiş durumda. Bekar Başak burçları için aşık olma yılı. 2020 yılını renovasyon yılı olarak görebilirsiniz.

Öncesinde bugün, ne istiyorsunuz ne istemiyorsunuz diye yeniden bir değerlendirme zamanı. Evli Başaklar daha dikkatli olmalı.

Başak Burcu günlük iş yorumu:

Başak burçlarının kariyer hayatı ve günlük rutinlerine hareket geliyor. Ancak iş yerindeki dedikodulara ve yaklana Merkür gerilemesine de dikkat etmek gerekiyor. İş yerinizde dikkatli olmalı ve kavgalardan, tartışmalardan kaçınmalısınız.

Başak Burcu günlük sağlık yorumu :

Sağlık konusunda şanslı bir gün. Devam eden ağrılarınız veya problemlerinizde sürpriz şekilde iyileşmeler söz konusu olabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Kafanızın içi kazan gibi. Sürekli bir sorgulama halindesiniz. Ailenizle hiç uğraşacak haliniz yok. Daha doğrusu ailevi problemlere odaklanacak durumunuz yok. Siz kendi derdinize düştünüz.

Terazi Burcu günlük aşk yorumu :

Bugün şans noktası Merkür’e yakın aşk evinizde ilerliyor. Bazı haberler alabilirsiniz. Özellikle romantik anlamda ilgilendiğiniz insanlardan.

Güneş ve Merkür aşk evinizde ilerliyor. Yakın zamanda başlayacak Merkür Gerilemesi ile de gelsin eski sevgililer, aşklar geri! İlişkiler anlamında Şubat ayının en şanslılarındansınız diyebiliriz. Aslında yıla en iyi başlamış burçlardan biri de sizlersiniz.

Terazi Burcu günlük iş yorumu:

İş yerinizdeki insanlara, hizmet verdiğiniz kişilere dikkat etmeniz gereken bir gün.

Çevrenizle olan ilişkilerinizin ahengi ve sakinliği, tabi ki iş yaşamında sizi öne çıkarıyor. Kariyer hayatınız eviniz gibi oldu ama onun için de beklentileriniz var. Beklentileriniz karşılanmadığı takdirde değişime doğru gidebilirsiniz.

Terazi Burcu günlük sağlık yorumu :

Aman aman kazalara dikkat! Kendi kendinize zarar verebilirsiniz. Sakar bir gününüz.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Kariyerinizle ilgili düzenlemeler yapmak istiyorsunuz. İşleri toparlama peşindesiniz. Haklısınız da. Ancak son zamanlarda paranoyakça davranıyor olabilirsiniz. İşle ilgili konuları takıntı boyutuna taşımış olabilirsiniz.

Akrep Burcu günlük aşk yorumu :

Aşk hayatınız bulanık. Hem yeterince zamanı ayıramıyorsunuz hem de kaş yapıyım derken göz çıkarıyorsunuz. Kendi kendini baltaladığınız bir dönemden geçiyorsunuz. Partnerinizi bile isteye üzdüğünüz zamanlar var.

Her konuyu şifalanadırma şansınız var. Sakin.

Akrep Burcu günlük iş yorumu:

Geçtiğimiz yıldan başlayan ve devam eden değişimler sebebi odak noktanız biraz işler, biraz günlük hayat. Hem kariyerinizde parlamak, etiketinizi partlatmak istiyorsunuz hem de sürekli mükemmel olmaya çalışmak sizi yorabiliyor. Ama devam!

Akrep Burcu günlük sağlık yorumu :

Ufak tefek kazalar söz konusu olabilir. Kesici delici ailelerden uzak durun.

Yay Burcu Günlük Yorumu

Kariyeriniz ve idealleriniz noktasında bir sıkışıklık söz konusu. Ne istiyorsunuz ve ne yapmanız gerekiyor arasında kalmış olabilirsiniz. Kendinize dikkat edin; strese sizi hemen hasta ediyor.

Yay Burcu günlük aşk yorumu :

Aşk hayatınızda büyük değişimler oldu, oluyor da. Bu 2019’dan beri böyle. Şimdi o değişimin hayatınızdaki etkisine karar vermeye çalışıyorsunuz. Adımlarınızı kendinizi düşünerek atmak istiyorsunuz ama konu siz olunca maalesef sadece kendinizi düşünebileceğinizden emin olamıyoruz.

Yay Burcu günlük iş yorumu:

İş yerinde, günlük rutinlerinizde şanslı bir gün. Hep dört ayak üzerine düşeceksiniz.

Yay Burcu günlük sağlık yorumu :

Boğazlara, boğaz enfeksiyonlara dikkat. Bir yandan da özellikle Yay burcu kadınlarının doğumla ilgili organlarına dikkat etmeleri gerekiyor. Ayaklarınızı, belinizi koruyun. Üşütmeyin.

 

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Hayat Oğlak burçlarına çok iyi davranıyor. Bugün şans oyunları denenebilir. Yardım istenmesi gereken konular varsa rahatlıkla yardım isteninebilir. Özellikle maddi anlamda destek görebileceğiniz bir gün. Kredi başvuruları için uygun.

Oğlak Burcu günlük aşk yorumu :

Aşk konusunda bir şeyler doğru da gitse sizin, yanlış da gitse sizin yüzünüzden şu an. Özellikle iletişim dilinize dikkat ettiğiniz sürece her şey mükemmel olabilir. Bekarsanız bir sürü insanla tanışabilir, illa ki bir tanesine şans verebilirsiniz.

Ailenizin tanıştıracağı kişilere dikkat edin.

Oğlak Burcu günlük iş yorumu:

İş hayatınızda, iş yerinizde, günlük rutinleriniz de de çok şanslı bir gün. Sürekli dört ayak üzerine düşeceksiniz.

Oğlak Burcu günlük sağlık yorumu :

Şimdilik sıkıntı yok ama ayın 17’sinden sonra biraz daha dikkatli olmanız gerekiyor. Ayaklarınızı üşütmeyin ve yediklerinize dikkat edin.

Kova Burcu Günlük Yorumu

Bütün evren ışıklarını üzerinize tutuyor. Her zaman söylediğim gibi Güneş burcunuzda olduğu sürece yıldız sizsiniz!!!

Arkadaşları ayıklamak üzere adım atmanıza sebep olacak olaylar yaşayabilirsiniz. Bazı insanlara verdiğiniz değerin boşuna olduğunu fark edeceksiniz.

Kova Burcu günlük aşk yorumu :

Bekarların alternatifleri giderek çoğalıyor. Yeniler, eskiler, geri dönenler derken kafanız iyice karışabilir. Evli Kova burçları ise evliliklerini yeniden düzenleyecekler. Korumaya alıyorlar.

Merkür Gerilemesinin en çok etkileyeceği burçlardan biri de Kova burcu. Etkileri için buraya tıklayabilirsiniz.

Kova Burcu günlük iş yorumu:

Kariyer konusunda sağlam adımlar atıyorsunuz. Belki henüz gün yüzüne çıkmadı. Belki plan, belki hayal aşamasında. Sorun değil. Emek vermeye, ekmeye biçmeye devam. Ödüller seneye.

Kova Burcu günlük sağlık yorumu :

Sağlık konusunda son zamanlarda zaten çok dikkatlisiniz.

Bugün şanslı bir gün. Beklediğiniz test sonuçları vs. için temiz haberler alabilirsiniz. Geçmiş olsun!

Sevgililer gününe günler kala hala hediye seçeneyi arıyorsanız işte öneriler!

Balık Burcu Günlük Yorumu

Kimler geldi kimler geçti. Artık bir toparlama vakti. Uzun ilişkiniz varsa niyetiniz nedir veya niyeti nedir.. Ayrıldıysanız niye.. Bir sorgulama günü. Eski ilişkilerinizin peşine düşebilirsiniz. Bir nevi stalk günü diyelim.

Balık Burcu günlük aşk yorumu :

Balık burçları karma temizliyor demiştim. Aşk hayatınız da doğal olarak bu durumdan etkileniyor. Özür dilemek, geri dönmek veya hata yaptım demek zor değil. Zor olan bunlarla yüzleşmek.

Balık Burcu günlük iş yorumu:

Nicedir kariyerinizde, iş hayatınızda hareket enerjiniz yüksek. Keskinleşip gerildiğiniz de oluyor ama genel anlamda çok iyi gidiyorsunuz. Buraya böyle yazmak doğru mu bilemiyorum ama işlerin daha iyi olabilmesi için biraz da sosyalleşmeniz gerekiyor.

Balık Burcu günlük sağlık yorumu :

Kendinizi fazla yorduğunuz için ufak tefek problemlerin çıkması normal.

Özellikle takıntılı tutumlarınız son dönemde arttığı için stres, üzerine de garip garip hastalıklarla karşılaşıyorsunuz. Dikkat edin kendinize.

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Paylaş

More from Yasemin Orman
NLP-Neuro-Linguistic Programming- Nedir?
NLP, 20 yıl önce insan beyninin içinden geçenleri keşfetmek için ortaya atılan...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir