Mutlu Etme Tarifleri

Erkekleri burçlarına göre mutlu etmenin yollarını arıyorsanız işte size Erkekleri Burçlarına Göre Mutlu Etme Tarifleri!

KOÇ BURCU Erkeği 

Zeki, cesur ve üstün özelliklerinin farkında bir erkekten bahsediyoruz. Bence hayatta en büyük güç ve aynı zamanda tehlike, bir insanın kendi üstün özelliklerini farkında olmasıdır. Koç kadınları kadar olmasa da, bu burcun erkekleri de yakışıklı olduklarında çok tehlikeli olurlar. Yakışıklılıklarının son derece farkında ve bu özelliklerini sonuna dek kullanmaya çok yatkın olurlar. Biraz kibirli olsalar da çok eğlencelidirler. Bu erkek maceraya, cesaretini kanıtlayacağı ortamlara ve zafer kazanma duygusuna bayılır. Bu duygusunu beslerseniz, uydunuz bile olur. Arkadaşalarınız ile düzenleyeceğiniz karting yarışları, bowling turnavaları, tatilde voleybol maçları (kendisinin iyi olduğunu bildiğiniz bir konuyu seçerseniz daha iyi olur tabi ki ;)). Hayal gücünüz ile bu seçenekleri çoğaltabilirsiniz. Formülünüz enerji ve hareket olmalı. Bu erkek çok hareketlidir. Romantik oturmalı organizasyonları diretmemelisiniz.

Bu erkek sürekli zafere koşmak istediği için ilişkiyi de bu şekilde görecektir. Mümkün olduğunca hatta mümkünse ömrünüz boyu oyalayın bu erkeği. Beceremeyeceksinizdir ama yine de deneyin. Çünkü bu erkeğin eli çok boldur. Hediyeler alır, sürprizler yapar. Zafere giden yolda onun için her şey mübahtır.

Koç erkeğini kıskandırın. Hiç kafanız karışmasın, ya güveni kırılırsa falan diye. Ayarını kaçırmadığınız sürece bu Mars insanları önemli bir şeyi kovaladıklarını bilmek ile beslenirler.

Onlardan yardım isteyin. Bir şey kaldırsınlar indirsinler.İşleri bitince ne kadar güçlü olduklarından bahsedin.

Bu burcun erkeğinin arkadaşları çok önemlidir. Onlarla iyi geçinin.

Spor birincil ilgi alanınız olmasa bile, bir şekilde spor yapın, arada spor taytlarınız ve spor ayakkabılarınızla boy gösterin.

BOĞA BURCU Erkeği 

Bu erkek kısa ve öz ; barış, güvenlik , rahatlık, doğallık, sadelik, sessizlik ve en önemlisi huzur arar. Boğa erkeğini mutlu etmek istiyorsanız dır-dırı hemen sonlandırmalısınız. Konu ne olursa olsun, anlaşma şekliniz sessiz ve sakin bir iletişim kanalı üzerinden olmalı. Boğa burcu erkeğinin sessizliğini huzur sunduğunuz sürece sonlandırırsınız ve size bağlanır. Arkasına koyacağınız bir yastık, televizyon izlerken uyuya kaldığında üzerine örteceğiniz bir pike, önüne koyacağınız lezzetli bir yemek bu erkek için oldukça yeterlidir.

Sevdiğini bildiğiniz mekanlarda yapacağınız kahvaltılar, evde veya rahat ettiği yerlerde organize edilmiş arkadaş toplantıları, işten geldiğinde hazır ettiğiniz güzel bir müzik onu oldukça mutlu edecektir.

Koç erkeğinin aksine bu erkeği kıskandırmaya çalışmak yanlıştır. Bu burcun erkeği sonsuz güven arar. Uzun süreli ilişkiler aradığı için partnerine güven duymak ister. Ayağınızın yere sağlam bastığını , gelecek hedefleriniz olduğunu hissettirmek bu erkeği size yakınlaştırır.

Boğa erkeği hayalperest kadınlardan hoşlanmaz. Sürekli hareket halinde olmayı, yer değiştirmeyi sevmez. Aynı evi paylaştığınız bir Boğa erkeğinin sevdiği köşesine asla dokunmamalısınız.

Boğa erkeği , her erkek kadar güzel kadınlara ilgi duyar ancak bu erkek için bir kadının kendi soyunu devam ettirebilecek kadar sağlam ve konforunu sağlayabilecek kadar düşünceli olması, güzel olmasından daha önemlidir.

Bu erkeği sinirlendirmeniz çok güçtür, boşuna kendinizi paralamayın zira başarırsanız da çok kırılmayı göze alın.

İKİZLER BURCU Erkeği

Bu burcun erkeği hakkında etiğim izin verse, neler derim de… neyse…Bu erkeği mutlu etmek istiyorsanız vay halinize. =) Hiç kusura bakmasın sevgili ikizler erkekleri. Ben onları çok seviyorum, bende yerleri ayrı ama zodyakta nasıl mutlu edeceğinizi bilemeyeceğiniz yegane burç.

Basit tarifi ile bu erkeğin hakkınızdaki merakını asla kaybetmemesi gerekir. Çok dengeli bir insansanız bile sürekli şaşırtan, sebebini merak ettiren tepkiler vermelisiniz. Hergün, bilmediği bir konuda beyin fırtınası yaratmanız onu inanılmaz etkileyecektir. Sohbet etmek, çok sert açı almadığı sürece tüm ikizler burçlarının kaynaklarıdır. İkizler erkeği bir şey anlatmak istiyorsa dinlemeli, onu karşınıza almadan fikir vermelisiniz. Sadece sessiz kalarak ve sürekli onaylayarak dinlemeniz de onlara yetmez.

Bu erkeğin ilgisini kazanamadığınızda aşırı yüzeysel ve suni olurlar. Tepkilerinin yalandan olduğunu hemen anlarsınız. Bunu hissettiğiniz ilk an tamir etmelisiniz, keza bu burcun erkeğinin ilgisi çok hızlı yok olur. İkizler erkeği mesaj atmıyorsa trendiniz düşüyor demektir.

Bu burcun erkeği ile olmak büyük sabır ve tolerans gerektirir. İlk görüşte verdiği çekiciliğin ve ilginç kişiliğin yansımalarını sonra burnunuzdan fitil fitil getirebilir.Nasıl başarıldığını ben bile bilmiyorum ama eğer huzursuz olduğunda onu teskin edebiliyorsanız zaten yeterince başarılısınız demektir. Canları bir şekilde sıkıldığında, öyle şeyler söyler, öyle şeyler söylerler ki, eğer bu erkeği yeterince tanımıyorsanız hemen kaçarsınız. Kaçmayın, ona dünyanın en büyük insanı olduğunu söyleyin, bu durumdan çıksa çıksa onun çıkabileceğini söyleyin, size bir anda bağlanacaktır.

Bu burcun erkeği sebat etmede ve sadakatte zorlanır. Ancak aşık olduğunda (aşık olduğuna da mantığı ile karar verir) işler değişecektir.

YENGEÇ BURCU Erkeği

Bu erkeğin tıpkı burcun arketipinde olduğu gibi bir kabuğu vardır. Sürekli güvende olma arzusu kolay kolay adım atmamasına sebep olur. Çok kolay adım atıyor gibi gözüken Yengeç erkekleri bile bir kadına kolay kolay açılmazlar. Dolayısı ile bu erkeğin kalbine giden ilk adım, onu yaralamayacağınızı belli etmekten geçer. Bu burcun erkeği , çok kolay yaranlandığını göstermemek adına bazen çok saldırgan, kadınlardan kolay vazgeçen biri gibi gözükebilir.

Bu erkeği elde etmek için, annesini incelemelisiniz. Annelerine benzeyen kadınları ararlar ve anne sevecenliğindeki kadınlardan çok hoşlanırlar.

Bu burcun erkeği özellikle evlenmek için idealdir. Çok iyi baba olur. Genelde bir kere evlendiklerinde ayrılamazlar.

Kaybetme korkusu duyduklarında çok kıskançlaşırlar, bu sebeple bu burcun sürekli kendisini güvende hissetmesini sağlamak çok önemlidir.

Onu sürekli sevdiğinizi, ona hürmet ettiğinizi, takdir ettiğinizi belli etmelisiniz. Aykırı görüşlerinizi mümkünse kendinize saklayın. Ve tabi ki bol bol şevkat şevkat şevkat!

Yengeç erkeği mesaj atmıyorsa rahata alışmış demektir. Yengeç burcu erkeği seviyorsa kıskanır, avuçlarında tutmak ister. Varlığını da garantilemek için sürekli arar veya mesaj atar. Ses çıkmıyorsa, bilin ki ondan etkilendiğinizi çok belli etmişsiniz demektir.

ASLAN BURCU Erkeği

Bu burcun erkeğine aşırı dikkat etmek gerekir zira bu burcun erkeği her beğendiği kadına aşık olduğunu sanar. Çok neşeli ve çekici bu erkek bir anda sizi hayatının kadını olduğunuza inandırıp, bir sonraki hafta da ortadan kaybolabilir. Bu sebeple bu erkeğin ilgisini üzerinizde tutmak istiyorsanız onu sürekli pof-poflamalısınız. Sahnelerde olmalı, sahneye çıkarken onu da yanınıza almalısınız. Daima parlak, şık, güzel ve en önemlisi eğlenceli olmalısınız.

Onun yaptığı esprilere gülerken, aklınızı kullanıp aynı konu da siz de onu güldürebilmelisiniz.

Bu erkek, uyuşuklaşmaya başladığında, hareketi azaldığında hemen önlem almanız gerekir çünkü bu sizden soğumaya başladığının belirtisidir. Hemen onu alkışlayacağınız bir aktivite yaratın. Şiir okutun, şarkı söyletin, karikatür çizdirin (mutlaka her birinin kendini bile eğlendireceği özel yetenekleri vardır!) ve sonra onu alkışlayın! Hayran hayran ona bakın. Onun “Kral” sizin de onun “Kraliçesi” olduğunuzu hissettirin!

 

BAŞAK BURCU Erkeği

Bu burcun erkeği genelde “saf” kadınlardan hoşlanır. Saf ile kastım, duru bir güzellik taşıyan kadınlar. Eğer bir başak erkeğinden hoşlanıyorsanız ve buluşmaya giderken takıp takıştırıp, sürüp sürüştürüyorsanız pek şansınız yok diyebilirim. Başak erkeği , gerçekte olan, insanın kendisindeki görünen güzellikten etkilenir. Düzenli, temiz, derli toplu bir kıyafet ve doğal bir görünüm başak erkeği için yeterlidir. Peşinizde çok erkek koşuyorsa, bu erkeği hemen unutun derim. Bu erkek herkesin hoşlandığı allı pullu kadınlardan hoşlanmaz. Nezakete ve ağırbaşlılığa özellikle önem verir.

Bu erkeği etkilemek için, ona büyüme azminizin olduğunu belli etmelisiniz. Başak erkeği, bir kalemde evinin kadını çocuklarının anası olacak bir kadın istemez. Onun beğendiği kadının idealleri olmalıdır.

Başak erkeği, Zodyak’ın en iyi erkeklerinden biridir. Onları hayatınızda tutabilmek etkileyebilmek için, ortak projeler yaratmalısınız. İlgi alanlarına göre beraber katılacağınız kurslar, spor aktiviteleri belki ortak çalışma ortamı ve ortak çalışma konuları sizi yakınlaştıracaktır. Başak erkeği kendisinin ilgi alanlarında idealleri olan, başarıları olan kadınlardan çok etkilenirler.

Bu erkek hayatında mükemmele ulaşmaya meğillidir. Ona sevginizle sigarayı bıraktırırsanız ya da sağlıklı yemekler yaparak onu zayıflatırsanız size bağlanacaktır.

Başak burcu erkeği mesaj atmıyorsa şansınız yok. Bu erkeğin yönetici gezegeni Merkür. İletişim kurmuyorsa, sizinle ilgilenmiyordur.

Başak erkeği (çok sert etkiler altında değilse) bir kere evlenir ve ayrılmayı da düşünmez.

 

Erkekleri Burçlarına Göre Mutlu Etme Tarifleri –

TERAZİ BURCU Erkeği

Reçete belli; aman suratınızı asmayın! Bu burcun erkeği kederli, evhamlı, aşırı ciddi kadınlardan hoşlanmaz. Zira kendisi cana yakın, zarif, nazik bir tiptir. Öyle sert çıkışlar, tehtidler hemen geri adım attırır bu erkeğe. Her terazi burcu erkeği, bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde ona huzur veren kadını arar. Bu erkeğin gerilimli zamanında onu rahatlatmayı, eğlendirmeyi başarabilirseniz sizden kopamaz.

Biraz abartıyı sever bu burcun erkeği. Dolayısı ile eşlerini de süslü ve şık şıkırdım görmek isterler.

Terazi erkeği evliliğe yatkındır ancak kadın tarafından iyi idare edilemediğince avereleşebilir. Ayrıca evlilikte, bazen gömleğindeki minik bir leke ya da pantalonundaki yamuk bir kat izi onu huzursuz edebilir.

Bu burcun erkeği bel altı şakalardan, kabalıktan ve ortalıkta flörtleşmekten hoşlanmaz. Yaramazlık yapasınız varsa, başbaşa kalmayı beklemeniz gerekir.

AKREP BURCU Erkeği

Bu erkek delici bakışları ile kolaylıkla farkedilebilir. Baktığı zaman derinizin içini, derininizi görüyor gibidir. Bu erkeğe yapacağınız en büyük hata yalan söylemek yada bir şey gizlemektir. Hemen anlar. Güven kaybetmekle kalmaz mutlaka karşılığını alırsınız.

Dış görünüşünüze daima dikkat etmelisiniz. Akrep burcu erkeği ilk buluşma anında, baştan aşağı süzer ve en küçük kusuru bile anında fark eder.

Bu erkeğe çok güven vermeli ancak onu çok beğendiğinizi belli etmemelisiniz. Avare davranırsanız korkar kaçar, çok ilgili olduğunuzu belli ederseniz de kısa sürede uzaklaşır. Ancak sevgisinde son derece sadıktır. Derinden ve tutkulu sever. Tabi böyle tutkulu bir sevgi büyük kıskançlıklara gebedir. Kıskançlık bu erkeğin size ilgisi olduğunun belirtisidir.

Bu erkek aşkından delirse de, sevgisini dille ifade etmesi zordur. Genelde pek “seni seviyorum” diyen bir tip değildir.

Akrep erkeği bazen kendi dünyasına fazla çekilir, kara kara düşünür. Üstüne düşmek, sürekli soru sormak ve özellikle sizinle alakası varmış gibi davranmak ona iyi gelmez. Yalnız kalmak istediği zaman yalnız bırakmakta fayda vardır.

Genel tavsiye bir erkek ile ilk buluşmada belli sınırlarda kalınmasıdır. Akrep erkeği ilk buluşma konusunda istisnadır. İlk buluşmada cinsellik deneyiminin pozitife dönebileceği nadir burçlardandır.

YAY BURCU Erkeği

Bu erkek çok yönlü ve çok neşelidir. Yay erkeğini etkilemenin en basit formülü “neşe”dir. Dolayısı ile daima somurtan, hastalık hastası, sürekli söylenen ve olaylara negatif bakan kadınlardan hoşlanmaz. Kendisini anlayan ve onunla birlikte gülebilen bir kadın arar.

Yay erkeği, yalandan, ikiyüzlülükten ve aldatılmaktan hoşlanmaz. Kim hoşlanır ki?! Ancak enteresan bir şekilde Zodyakta aldatılmayı en fazla tadan erkek de yay erkeğidir. Geçmişine hakimseniz, yaralarını sakın kaşımayın.

Bu erkek kolay aşık olabilir. Aşık olduğunu sanabilir. Bir süre sizin için arkadaşlarını , ilgi alanlarını değiştirebilir. Bunu içtenlikle yapar. Ancak sonsuza kadar sürmez. Baskıya devam ederseniz bedenen sizinle ancak ruhen sizinle kalmaya devam etmeyecektir. Çok sıkışırsa yalan da söyleyecektir. Ancak bu onun tercihi olmaz.

Yay burcu erkeği mesaj atmıyorsa, arkadaşları ile playstation oynuyordur, dağa tırmanıyordur veya bir yerlerde çok acıkmış sokak yemeği yiyordur. Elbet size döner. Onun gizli bir dünyası yoktur.

Yay erkeği evli yada bekar olsun partnerlik ilişkisinde arkadaşlık arar. Önce dost olmak ister. Kendi dostlarına da saygı bekler. Özellikle evli yay erkeğinin zamanlı zamansız gelen arkadaşlarını memnunnukla karşılamanız gerekir.

OĞLAK BURCU Erkeğini Mutlu Etme Tarifleri

Beyefendi erkeklerin kümeliştiği Oğlak burcu. Oğlak erkeği kadınlara karşı daima nazik ve kibardır. Saygısı bazen mesafe gibi anlaşılabilir. Bu burcun erkeğini etkilemek isteyen kadının maddenin değerini bildiğini kanıtlaması gerekir.

Çoğu erkeğin aksine bu burcun erkeği kendinden her manada üstün kadından hoşlanır. Buluşmalarınızda iş yerinizdeki başarı hikayelerinizi anlatmanız, size bağlanmasını sağlar. Bu erkek bağlandıkça kıskançlaşır. Bu durumun üstüne gitmemeli onu kıskandırmamalısınız. Ayrıca yapacağınız en büyük hata, bu erkeğe bir şeyi beceremediğini ve yapamadığını ya da yapamayacağını söylemek olacaktır. Sizden buz gibi soğur. Hatta bir anda nefret bile edebilir.

Sevecenlik göstermek, saygı duyulan bir kadın olmak bu erkek için yeterlidir. Oğlak erkeği kendine yeten kadını sever.

Kendisi çok sabırlı ve çalışkandır. Her oğlak erkeğinin zengin olma potansiyeli vardır.

KOVA BURCU Erkeği

Öcelikle bu adamın bir kadından hoşlandığını anlamak oldukça güçtür. Arkadaşça davranışı ve hoşlandığını belli etmesi arasında çok ince bir çizgi vardır. Dolayısı ile herşeyden önce bu erkeğe sosyal ve entellektüel açıdan yaklaşmak gerekir.

Küçük hesaplar yapan kadınlardan hoşlanmazlar. Kadında zeka ve açık fikirlilik ararlar. Evlenme meraklısı kadınlar bu burcun erkeğinin en sevmedikleridir.

Bu burcun erkeğine yapılacak en büyük hata; “hayır,gidemezsin” ya da “yapma” demektir. Emir kipleri, kısıtlanan özgürlükler bu erkeği saniyesinde kaçırır. Zaten bu erkek beraberliklerde zorlanır. Çünkü sevgi ve birliktelik, erkeğin bireyliğini zorlar. Aşırı yakınlık kova erkeğinde klostrofobi yaratır. =)

Uzun süreli ilişkilerde bile bu erkeğin evlenme teklif etmemesi sizi sevmediği anlamına gelmez. Eğer bu erkekle evlenmek istiyorsanız, alışılagelmiş evlenme kalıplarından kesinlikle uzak durmalısınız. Evlendiğinde bile kova erkeğinin sizi arkadaşı olarak mı yoksa sevgilisi olarak mı sevdiğini anlamakta güçlük çekebilirsiniz.

Bu erkeği elde tutmak zordur. Bunun için daima ilginç ve enteresan şeyler yapmalısınız. Bu burcun erkeği değişen saç renklerini, kısalan saçları sever. Farklı tarzınızın olması hoşuna gider. Sadece görünüşte değil kişiliğinizle de sık sık şaşırtmalısınız.

Kova erkeklerinin yaşları kaç olursa olsun elektronik oyuncakları olacaktır. Bu keyiflerini sakın ellerinden almayın.

Erkekleri Burçlarına Göre Mutlu Etme Tarifleri –

BALIK BURCU Erkeği

Bu burcun erkeği güzel kadınları sever. Dış görünüşe bakar. Dağınık saç ve entelektüel bir sohbet insanı değildir. Kadında zerafet arar. Çok marjinal olabilirsiniz ancak yine o zerafeti bulabilirsiniz. Balık erkeği %100 dişilik arar. Bir kadını beğendiğinde onu gizlice analiz eder ve kadının tüm ihtiyaçları ile ilgilenir. Onu etkilemek için herşeyi yapabilir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, Balık burcu erkeği kolaylıkla yalan söyler.

Bu burcun erkeği seviyorsa evlenir. Paraya önem vermez ve eşini mutlu etmek için tüm parasını harcayabilir.

Balık erkeğini elinizde tutmak, onu etkilemek için daima dişi olmalısınız. Bu şık olmaktan çok başkadır. Topuklu ayakkabılar balık erkeğinin gizli iksiri gibidir.

Kolaylıkla karamsarlığa kapılan bu adamı sıklıkla teselli ederseniz, size bağlanır. Fiziksel olarak sevilmekten dokunulmaktan çok hoşlanır. Saçlarını karıştırın, sırtını sıvazlayın.

Çok sert sözlerden kaçınmalısınız. Bu erkek hemen alınganlaşıp, kırılabilir. Çok alınıp, kırılıp alınganlaşırsa veya mutsuzsa hızla kendini alkole vurur. Bu burç erkeği mutsuz olunca çeşitli kaçışlar arar. Bunu farkettiğiniz an hemen sevgi vermelisiniz. Zira kaçtığının bir başka kadın olması da mümkündür. Upps!

Balık burcu erkeği mesaj atmıyorsa, konu alakasını çekmemiştir. Baskıdan ilk kaçan erkek olarak nam salan bu burcun erkeğini kendi haline bırakmak, kısa mesaj yerine, fotoğraf atmak daha etkilidir.

Kadınları mutlu etmek için tariflere ihtiyacınız varsa o da burada!

Paylaş

More from Yasemin Orman
27 Kasım İkizler Burcunda Dolunay
27 Kasım İkizler Burcunda Dolunay, İkizler burcunun 4. derecesinde saat 12:16’da gerçekleşiyor....
Read More
0 replies on “Erkekleri Burçlarına Göre Mutlu Etme Tarifleri”