Sevgililer Günü Hediye Önerileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediye Önerileri

14 Şubat Sevgililer Günü, bence yılın en zor günlerinden biri. Anneye, babaya, arkadaşa hediye almak nispeten kolaydır. Ancak söz konusu sevgili olunca, hele de uzun zamandır beraber olduğumuz biri değilse, sevgililer günü hediyesi konusu zorlar. Ne hediye alacağınızı bilmiyorsanız hediye önerileri için sevgilinizin burcunu göz önüne alabilirsiniz. Hangi burç nasıl hediyelerden hoşlanır? Burçlara göre hediye önerileri neler ?

Koç Burcu için Sevgililer Günü Hediye Önerileri

Yaşı kaç olursa olsun Zodyak’ın haylaz çocukları. Aceleci, sabırsız, korkusuz insanlar. Yeni bir şey denemek için her fırsatı değerlendirirler. Odak noktası olmaktan, fark edilmekten hoşlanırlar. Koç burcuna hediye alınırken de dikkat edilmesi gereken hediyenin de dikkat çekmesi olacaktır.

Koç burcu kadınları için nereye gitseler “ben buradayım” diyebilecekleri en sevdikleri renkte bir ruj. İsyankar ruhlarını her yerde belli edebilecekleri yazılı veya logolu kıyafetler. Koç erkeği veya Koç kadını fark etmeksizin, spor ayakkabılar, spor salonu üyelikleri de Koç burçları için her zaman uygun hediyeler olacaktır.

Boğa Burcu için Sevgililer Günü Hediyeleri

“Bu dünyayı da sen yaşıyorsun haaa” dediğimiz arkadaşlarımızdır onlar. Dünyevi konuları yönetmeyi ve yönetirken de ondan en fazla faydayı sağlamdı bilen konfor düşkünü Boğa burcuna hediye alırken 3 konuya çok dikkat etmek gerekir; konfor, pahalı hediyeler veya hepsi.

Yükte hafif pahada ağır, kıymetli eşyalardan hoşlanır Boğa burçları. Güçlü olduklarını hatırlatan sembollerden hoşlanırlar. Bu minvalde aksesuarlar tercih edilebilir. Depresyon hırkası diye de geçen, her şart koşulda giyilebilen, yumuşak dokuma kumaş ve yünden hırkalar tam konformist Boğa burçları içindir. Keyiflerinin kahyası kendileri olan Boğa burçları, kendilerine keyif veren her dünyevi konudan çok hoşlanırlar. Masaj ise bu konuların halay başıdır. Bir spa merkezinden alacağınız terapi veya masaj seanları onları çok mutlu edecektir.

İkizler Burcu için Sevgililer Günü Hediyeleri

Konu İkizler olunca ucunun iletişime dayanacağını artık hepimiz biliyoruz. Ellerinden bir dakika telefonları düşmeyen, yerlerinde duramayan İkizler burçları için tavsiyelerim de tıpkı trend gibi sürekli değişebilir. Hediyelerin mobilitesi ve inovasyonu ne kadar fazla olursa, onları o kadar memnun edersiniz. Yeni bir telefon, oyun konsolu pahalı hediyeler kategorisinde.

İkizler burcuna hediye alırken, ne kadar bilgi içerdiği önemlidir. Bir kitap, e-kitap veya herhangi bir kursa üyelik de onları en az pahalı iletişim araçları kadar mutlu edecektir.

Yengeç Burcu için Sevgililer Günü Hediyeleri

Verdiğiniz hediyeden çok onu gerçekten ne kadar önemsediğiniz, ipuçlarını ne kadar takip ettiğiniz ile ilgilenecek olsa da, Yengeç burçları genel anlamda ev eşyalarını, kendilerine bir şeyler ifade eden aksesuarları ve güçlü hissettiren kıyafetleri severler. Dışarıdan nasıl göründükleri ile çok ilgilenirler. Bu sebeple biraz lükse düşkün olduklarını da söyleyebiliriz.

Sevgililer günü hediyesi bayan için kokulu mumlar, yemek takımları, özel aksesuarlar veya pahalı bir markanın çantası olabilir. Sevgililer günü hediyesi erkek için konforlu ve şık bir ayakkabı, sıcak tutacak bir mont olabilir.

Sevdiğiniz insan için bu özel günde değişik bir hediye düşünüyorsanız astroshop sayfamızı ziyaret edin!

Aslan Burcu için Sevgililer Günü Hediye Önerileri

Havalı bir çocuk hayatında nelere ihtiyaç duyarsa Aslan burçları da hayatları boyunca bunlara ihtiyaç duyar. Sarı ve tonlarına özel ilgisi olan, içi güneşli bu burcun üyeleri için aldığınız hediyenin kaliteli ve mümkünse pahalı olması önemlidir. Marka ürünlerden, dikkat çekici kıyafetlerden hoşlanırlar.

Aslan burcu erkeğine veya kadınına hediye alınacaksa, kod adı “dikkat çekici!” olmalı!

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediye Önerileri

Başak Burcu için Sevgililer Günü Hediyeleri

Başak burcuna hediye alırken ne kadar güzel bir hediye aldığınızın önemi yok. Ne kadar düşünceli olduğunuzun da. Başak istediği şeyleri kendi de alabilir. Ancak aldığınız hediyeyi ne kadar kullanabileceği çok önemlidir. İşe yarar bir hediye almanız, bir süs eşyası almanızdan çok daha önemlidir. Başak burcunun gerçek ihtiyacını bulmak hediye seçiminizde anahtar bilgidir.

Bir ajanda, dolap düzenleyici, kartlık gibi her zaman kullanabileceği ve kendine ait kategorizasyonları yapabileceği yardımcı enstrümanlar hediye seçiminizde önemli rol oynar. Hediyeniz işe yaramalı, bunu unutmayın.

Terazi Burcu için Sevgililer Günü Hediyeleri

Terazi burçlarının yönetici gezegeni Venüs. Hediyenizi ona göre seçin. Güzeller güzelini memnun etmek kolay değil. Hediyeniz ne olursa olsun seçimi yaparken estetik kaygınız olması gerekiyor. Sadece düşünülmüş olmak bir Terazi burcuna yetmeyecektir. Özel ilgi alanında, paketi de kendisi kadar güzel bir hediye ile onu mutlu edebilirsiniz.

İç çamaşırı, parfüm, güzellik ürünleri Terazi kadınları için öncelikli seçenekler. Terazi erkeği içinse, sevdiği alkollü ürüne ait bardak takımı uygun olur. Örneğin şarap kadehi veya viski bardağı gibi.

Akrep Burcu için Sevgililer Günü Hediye Önerileri

Madalyonun arkasını da görebildikleri için hediyenizdeki inceliği veya ilgisizliği hemen anlarlar. Gerçekten zaman ayırıp ayırmadığınızı bilirler. Kendilerini çok özel buldukları için özel hediyeleri hak ettiklerini düşünürler. Tabi ki de hak ederler. Bence de özel burçtur Akrep, ne yalan söyliyeyim. Kalite, fiyat, kullanışlılık tabi ki önemli. Ancak en önemlisi ayırdığınız zaman ve verdiğiniz önem.

Kadınlar için iç çamaşırı, nevresim takımı, madalyon. Erkekler içinse papyon, kemer, gözlük uygun olacaktır.

Yay Burcu için Sevgililer Günü Hediyeleri

Gezmeyi, öğrenmeyi, keşfetmeyi seven maceraperest Yay burçları için alacağınız her hediye çok değerlidir. Ne seçerseniz seçin onlar mutlu olurlar. Onlar her zaman sahip oldukları ile mutlu olmayı bilirler. Yine de zevklerine göre bir hediye almak isterseniz, bir sırt çantası veya birlikte çıkabileceğiniz bir piknik için piknik çantası, yumuşak montlar, isviçre çakısı tercih edebilirsiniz.

Eğer deneyimsel bir hediye almak isterseniz de, bunun için en uygun burç Yay burcu olacaktır. Örneğin bir rafting, bungee kamping deneyimi, tracking turu da satın alabilirsiniz.

Oğlak Burcu için Sevgililer Günü Hediyeleri

Ciddi, ağırbaşlı, hayatta her zaman hedefleri olan, sağlam adımları heyecana tercih eden Oğlak burçları için eğlenceden çok uzun vadede fayda sağlayacak hediyeler daha değerlidir. Kendileri gibi olgun, zamanla değer kazanan ürünler onları mutlu edecektir.

Oğlak burcuna ne hediye alınır?

Her zaman antika hediyeler, yadigar ürünler Oğlak burçlarını mutlu eder. Oğlak erkeği için beyaz bir gömlek, bir takım elbise veya ortopedik bir yastık alınabilir. Oğlak burçlarının her zaman eklem ağrıları vardır. Oğlak kadını içinse fotoğraf çerçevesi, masasına koyabileceği bir sembol, koyu renklerde bir çanta veya üzerinde ismi yer alan bir kalem olabilir

Kova Burcu için Sevgililer Günü Hediyeleri

Bu enteresan insanların enteresan zevklerini yakalamak kolay değildir. Hediyelerin de kendileri kadar inovatif olması gerekmektedir. Ancak çok çok kötü bir şey almış olsanız, hiç hoşlanmasa bile asla sizi kırmayacak ve hediyenize gerekli değeri verip koruyacaktır. Sanıyorum Zodyak’ta zevki en zor yakalanacak burç Kova burcudur. Zaten Kova burcu sevgiliniz varsa, zor bir seçim yaptığınızı da biliyorsunuzdur.

Kova burcu özelliklerini henüz okumadıysanız hemen tıklayın!

Erkek Kova burcu olsun, Kadın Kova burcu olsun, hediyeniz ne olursa olsun; mümkünse en az tercih edilen ve kimsede olmayan olsun. Ayakkabı bile alacaksanız, örneğin Stan Smith, arkası yeşil olanı sakın almayın! Özel üretim ürünler, farklı olanlar, onları her zaman daha mutlu edecektir.

Sevdiğiniz insan için bu özel günde değişik bir hediye düşünüyorsanız astroshop sayfamızı ziyaret edin!

Balık Burcu için Sevgililer Günü Hediyeleri

“Ne alırsanız alın mutlu olurlar” bilgisi büyük yalandır. En çok hediye seçen, düşünülmek isteyen ve eğer onlara uygun bir hediye almadıysanız kolaylıkla bir köşeye atacak olan burçlardır. İşiniz zor çünkü neyi beğendikleri de sıklıkla, hayal dünyalarına göre değişim gösterecektir. Aslında neyi alırsanız alın, onun hayalindeki hediyeye asla ulaşamayacaksınız. Bu sebeple en iyisi kendi beğendiğiniz bir şeyi almak. 🙂

Yine de Sanatla ilgili hediyeler, Filmografi, fotoğrafçılıkla ilgili hediyeler hoşuna gidecektir. Dans atölyesi veya sevdiği bir sanatçının konseri ya da gösterisi garanti hediyedir.

 

Astroloji gündem hakkında daha fazla bilgi için hemen sayfamızı ziyaret edin !

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediye Önerileri

Paylaş

More from Yasemin Orman
2021 Merkür Gerileme Tarihleri, Merkür Gerilerken Ne Yapmalı, Ne Yapmamalı?
2021 Yılı Merkür Gerilmeleri Hava Grubunda gerçekleşiyor. Hava grupları evrende düşünce alışverişini,...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir