Günlük Burç Yorumları 10 Şubat 2020

Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 10 Şubat 2020

Günlük Burç Yorumları 10 Şubat 2020 / Günün Enerjisi :

Ay Başak Burcunda ilerliyor. Başak burcundaki Ay’ın duygusal ihtiyacı hasadın içindeki çürükleri ayırmak, işleyen bir mekanizmadaki aksaklıkları düzeltmek, işe yaramayanı ayırmaktır.

Genel enerji bizi eleştirel yapar. Aksaklıkları kolay algılamamızı sağlar. Daha çok iyi giden taraflara değil de, hatalı kısımları gözümüze sokar. Duygusal konular mercek altına girer.

Tam olarak Aslan Burcunda Dolunay’ın etkilerinden kurtulmuş değiliz. Etkileri için buraya tıklayabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumu

Genel olarak odağınız geçmiş konuları temizlemek ve yeni bir sayfa açmak üzerine.

Koç Burcu günlük aşk yorumu :

İlişkilerde eleştirel bir tutum sergileyebilirsiniz. Ancak doğru göreceli olabilir. Her zaman kendinizi haklı görmemelisiniz. Ani çıkışlardan kaçınmalısınız.

Koç Burcu günlük iş yorumu:

Kariyeriniz konusunda hem çok sıkıntı çektiniz hem de bir şeyleri yeniden yapılandırmak, yeni girişimlerde bulunmak istiyorsunuz. Jüpiter doğum tarihlerinize göre kariyer evinize ilerliyor ve etiketinizi yeniden parlatmanızı sağlayacaktır.

Koç Burcu günlük sağlık yorumu :

Her şey yolunda, kendinizi dinlemeyin. Eğer devam eden bir rahatsızlığınız varsa, yavaş yavaş iyileşme evresine geçiyorsunuz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Kayıp kazanç dengesi ön planda. Hayat bazı Boğa burçlarını biraz zorluyor olabilir. Diğer taraftan doğum haritalarına göre değişmekle beraber, bir kısım Boğa burcu da fazla güzel zamanlardan geçiyor. Kayıp mı kazanç mı tarafında olduğunuz doğum haritalarına göre değişmekte.

Boğa Burcu günlük aşk yorumu :

İlişkinize ailenizin karışmasına izin vermemelisiniz. Bu durum sizi yoruyor. Evli iseniz aile içindeki dengeleri yeniden düzenlemeniz gerekebilir.

Boğa Burcu günlük iş yorumu:

İş hayatınızla ilgili ütopik hayalleriniz veya beklentileriniz olabilir. Beklentilerinizi ayarladıktan sonra her şey yolunda.

Boğa Burcu günlük sağlık yorumu :

Migren ve baş ağrılarına dikkat etmek gerekiyor.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Merkür durağan hale gelmişken ve yavaş yavaş Merkür Retro’ya hazırlanıyorken, en çok sizlerin konuşmalarına dikkat etmesi gerekiyor. Herkesi eleştirdiğiniz kadar kendinizi de eleştirmelisiniz.

İkizler Burcu günlük aşk yorumu :

Kariyer hayatınız aşk hayatınızın önüne geçmiş durumda. Maalesef dengeleri kuramıyorsunuz.

İkizler Burcu günlük iş yorumu:

Kariyer hayatınızdaki bulanıklıklar, kendi kararsızlıklarınız derken, her zamankinden daha fazla vakit ayırmak zorunda kalıyorsunuz. Aslında işler yolunda ve ayırdığınız vakit fiziksel değil fikirsel.

İkizler Burcu günlük sağlık yorumu :

Bedeninizi dinleyin. Bedeniniz ile bağlantıyı koparmayın. İhmal etmeyin. Sonra pişman olabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Maddi anlamda düzenlemeler yapıyorsunuz. Alışverişleri ve gereksiz harcamaları tamamen azalttınız. Para biriktirmek için uygun zamanlar. Başkalarının kaynaklarından da faydalanıp, değerlendirebilirsiniz. Özellikle emlak ve borsa sektöründeki Yengeçler için güzel zamanlar.

Yengeç Burcu günlük aşk yorumu :

Yengeçlerin aşk hayatlarında derin ilişkiler kurduğu, ilişkilerini evliliğe taşıdığı, evli yengeçlerin ise güçlendiği, yeniden yapılandığı zamanlar. Aşık olmak için de güzel zamanlar.

Yengeç Burcu günlük iş yorumu:

Yeniden yapılandığınız bir dönem. İş değiştiriyor, değiştirmiş olabilirsiniz. Ortak değiştirmiş, yeni ortaklı bir iş kurmuş olabilirsiniz. Yeni bir kariyere adım atmış olabilirsiniz.

Yengeç Burcu günlük sağlık yorumu :

Kazalara açık bir dönem. Kazalara karşı dikkatli olmak, trafikte ve kesici delici aletlerin kullanıldığı yerlerde kurallara uymak gerekiyor.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Kendinizi mi eleştirseniz çevrenizi mi bazen karar veremiyorsunuz. Çoğu Aslan burcu ya çok uzun süredir bir ilişkide ya da o kadar uzun süredir bekar ki; suçu kendilerinde mi başkasında mı arasalar bilemiyorlar.

Aslan Burcu günlük aşk yorumu :

Aşk hayatınız giderek hareketlenecek ve hayattan aldığınız keyif de aynı oranda artıcak. Tabi ki ihtimallere izin verirseniz ve geçmişi geçmişte bırakabilirseniz.

Dün burcunuzda gerçekleşen Dolunay’ın etkileri için buraya tıklayabilirsiniz.

Aslan Burcu günlük iş yorumu:

Geçtiğimiz sene yaptığınız düzenlemelerden sonra kariyer hayatınız sabitliği ile devam ediyor. Çok uzun süredir aynı şekilde çalışan bir Aslan burcu iseniz, Uranüs’ün ileri hareketlerinde değişimler söz konusu olabilir.

Aslan Burcu günlük sağlık yorumu :

Sadece bugün değil her gün ve 2020 boyunca sağlık konusunda dikkatli olmanız gerekiyor. Kendinizi ihmal etmemelisiniz. Eklemler, iskelet sistemi ve dişler ana konular.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Günün enerjisi sizden yana esiyor. Ay’ın hareketi sizi kendi iç dünyanıza dönmeyi ve bu sefer kendinizi eleştirmeye zorluyor. Konuları fazla abartmayın ve geçmişe fazla takılmayın. Geleceğin güzel olması elinizde.

Başak Burcu günlük aşk yorumu :

Hem aşk hayatınızda hem de evliliğinizde bazı sallantılar olabilir. Bazı ilişkiler sona gelmiş durumda. Bekar Başak burçları için aşık olma yılı. 2020 yılını renovasyon yılı olarak görebilirsiniz.

Başak Burcu günlük iş yorumu:

Başak burçlarının kariyer hayatı ve günlük rutinlerine hareket geliyor. Ancak iş yerindeki dedikodulara ve yaklana Merkür gerilemesine de dikkat etmek gerekiyor. İş yerinizde dikkatli olmalı ve kavgalardan, tartışmalardan kaçınmalısınız.

Başak Burcu günlük sağlık yorumu :

Sağlık konusunda şanslı bir gün. Devam eden ağrılarınız veya problemlerinizde sürpriz şekilde iyileşmeler söz konusu olabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Sosyal ortamlarınızda fark yaratmak istiyorsunuz. Haklısınız da. Siz bu günlere gelebilmek için ne tecrübeler atlattınız. Duygusal anlamda farkınızın hissedilmesine ihtiyacınız var.

Terazi Burcu günlük aşk yorumu :

Güneş ve Merkür aşk evinizde ilerliyor. Yakın zamanda başlayacak Merkür Gerilemesi ile de gelsin eski sevgililer, aşklar geri! İlişkiler anlamında Şubat ayının en şanslılarındansınız diyebiliriz. Aslında yıla en iyi başlamış burçlardan biri de sizlersiniz.

Terazi Burcu günlük iş yorumu:

Çevrenizle olan ilişkilerinizin ahengi ve sakinliği, tabi ki iş yaşamında sizi öne çıkarıyor. Kariyer hayatınız eviniz gibi oldu ama onun için de beklentileriniz var. Beklentileriniz karşılanmadığı takdirde değişime doğru gidebilirsiniz.

Terazi Burcu günlük sağlık yorumu :

Sağlık konusu mühim. Bulaşıcı hastalıklara, zehirlenmeler açıksınız. Cılız giyiniyorsunuz desem bana kızacaksınız belki ama gereken önlemi almadığınız da kesin.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Kariyerinizle ilgili düzenlemeler yapmak istiyorsunuz. İşleri toparlama peşindesiniz. Haklısınız da. Bu ara aile ve iş arasındaki dengeyi kuramadınız. Kariyerinizde kendinizi göstermek istedikçe aile konusu biraz daha görev gibi kalıyor.

Akrep Burcu günlük aşk yorumu :

Aşk hayatınız bulanık. Hem yeterince zamanı ayıramıyorsunuz hem de kaş yapıyım derken göz çıkarıyorsunuz. Kendi kendini baltaladığınız bir dönemden geçiyorsunuz. Aşk yok diyemem! Var ama her şey bulanık.

Akrep Burcu günlük iş yorumu:

Geçtiğimiz yıldan başlayan ve devam eden değişimler sebebi odak noktanız biraz işler, biraz günlük hayat. Hem kariyerinizde parlamak, etiketinizi partlatmak istiyorsunuz hem de sürekli mükemmel olmaya çalışmak sizi yorabiliyor. Ama devam!

Akrep Burcu günlük sağlık yorumu :

Geçmişte ihmal ettiğiniz bazı konular gündeminize gelebilir. Yine ihmal etmemelisiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumu

Yay burçlarına yine dünya dar gelmeye başladı. Gezseler mi, tozsalar mı, eğitime mi başlasalar, buralardan kaçsalar, yeni yerler mi keşfetseler… Bazen Yay burçlarının da neşesi kaçar, Polyannalıkları kenarda kalır. Bugün de öyle bir gün.

Yay Burcu günlük aşk yorumu :

Aşk hayatınızda büyük değişimler oldu, oluyor da. Bu 2019’dan beri böyle. Şimdi o değişimin hayatınızdaki etkisine karar vermeye çalışıyorsunuz. Adımlarınızı kendinizi düşünerek atmak istiyorsunuz ama konu siz olunca maalesef sadece kendinizi düşünebileceğinizden emin olamıyoruz.

Yay Burcu günlük iş yorumu:

İşlerinize odaklanmak arzunuz var ama bir yandan gözünüze doğru gelmeyen şeyler de var hayatınızda. Kendinizle de kariyerinizle de ayrıca ilgilenmek istiyorsunuz ama iş konusunda şu an sadece yapmanız gerekenleri görev olarak yapıyor gibisiniz.

Yay Burcu günlük sağlık yorumu :

Boğazlara, boğaz enfeksiyonlara dikkat. Bir yandan da özellikle Yay burcu kadınlarının doğumla ilgili organlarına dikkat etmeleri gerekiyor. Ayaklarınızı, belinizi koruyun. Üşütmeyin.

Sevgililer gününe günler Kala hala hediye seçeneği arıyorsanız işte öneriler!

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Hayat aslında Oğlak burçlarına çok iyi davranıyor ama bugün nedensiz bir içiniz sıkılabilir. Bazı düşünceler gelip sizi bulandırabilir. Her şeyi siz toparlayamaz, her görevi siz üstlenemezsiniz bunu unutmayın. Biraz bırakın, biraz salın. Başkaları uğraşsın.

Oğlak Burcu günlük aşk yorumu :

Aşk konusunda bir şeyler doğru da gitse sizin, yanlış da gitse sizin yüzünüzden şu an. Özellikle iletişim dilinize dikkat ettiğiniz sürece her şey mükemmel olabilir. Bekarsanız bir sürü insanla tanışabilir, illa ki bir tanesine şans verebilirsiniz.

Oğlak Burcu günlük iş yorumu:

İş hayatınızın da, kariyerinizin de aşk hayatınızdan farkı yok şu ara. Rölantide. Öyle evrene bırakmakla olmaz. Bir şeyler istiyorsanız çaba. Bunu en iyi bilecek burç sizsiniz.

Oğlak Burcu günlük sağlık yorumu :

Şimdilik sıkıntı yok ama ayın 17’sinden sonra biraz daha dikkatli olmanız gerekiyor. Ayaklarınızı üşütmeyin ve yediklerinize dikkat edin.

Kova Burcu Günlük Yorumu

Bütün evren ışıklarını üzerinize tutuyor. Her zaman söylediğim gibi Güneş burcunuzda olduğu sürece yıldız sizsiniz. Kimden destek alıp kimden maraz gördüğünüzü değerlendiriyorsunuz. Sosyalsiniz. Dışarılardasınız. Bu iyi. Çünkü size sosyal çevrenizden bol bol şans var.

Kova Burcu günlük aşk yorumu :

Bekarların alternatifleri giderek çoğalıyor. Yeniler, eskiler, geri dönenler derken kafanız iyice karışabilir. Evli Kova burçları ise evliliklerini yeniden düzenleyecekler. Korumaya alıyorlar.

Kova Burcu günlük iş yorumu:

Kariyer konusunda sağlam adımlar atıyorsunuz. Belki henüz gün yüzüne çıkmadı. Belki plan, belki hayal aşamasında. Sorun değil. Emek vermeye, ekmeye biçmeye devam. Ödüller seneye.

Kova Burcu günlük sağlık yorumu :

Sağlık konusunda son zamanlarda zaten çok dikkatlisiniz. Hatta biraz abartıyor, sürekli bedeninizi dinliyorsunuz da diyebilirim. Kendinize dikkat etmeye devam. Fazla da takılmadan.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Günlük hayatınızı düzenleme niyetindesiniz. Aksaklıkları, rutinleri, size zarar veren konuları, aynı zamanda yarar sağlayanları farkında olduğunuz bir gün. Farkındalık güzel ama adım atmayı, değişim için istekli olmayı da unutmayın.

Balık Burcu günlük aşk yorumu :

Balık burçları karma temizliyor demiştim. Aşk hayatınız da doğal olarak bu durumdan etkileniyor. Özür dilemek, geri dönmek veya hata yaptım demek zor değil. Zor olan bunlarla yüzleşmek.

Balık Burcu günlük iş yorumu:

Nicedir kariyerinizde, iş hayatınızda hareket enerjiniz yüksek. Keskinleşip gerildiğiniz de oluyor ama genel anlamda çok iyi gidiyorsunuz. Buraya böyle yazmak doğru mu bilemiyorum ama işlerin daha iyi olabilmesi için biraz da sosyalleşmeniz gerekiyor.

Balık Burcu günlük sağlık yorumu :

Kendinizi fazla yorduğunuz için ufak tefek problemlerin çıkması normal. Metabolizmanızı kuvvetlendirmeniz lazım. Sağlıklı beslenmeye, özellikle egzersiz ile kalp sağlığınızı korumaya dikkat edin.

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Paylaş

More from Yasemin Orman
110 Gram -Dönerin yeni adresi
Döner ulusça çok sevdiğimiz bir tutku. Ancak et ürünlerini bile malum sebeplerden...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir