Günlük Burç Yorumları 12 Şubat 2020

Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 12 Şubat 2020

Günlük Burç Yorumları 12 Şubat 2020 / Günün Enerjisi :

Ay Terazi Burcunda ilerliyor. Terazi burcundaki Ay’ın duygusal ihtiyacı uzlaşmak ve huzur içinde olmaktır.

Genel enerji bizi refleks olarak kabullenme eğilimine sürükler. Sırf fikirsel ayrılıkların huzur bozma potansiyeli yüzünden çoğunluktan yana olmayı tercih ederiz. Uzlaşmayı tercih ederiz.

12 Şubat 2020, Ay ve Venüs karşıtlığı, duygusal konulardaki problemlerimizi de çözme ihtiyacı duymamıza sebep olacak.

Tam olarak Aslan Burcunda Dolunay’ın etkilerinden kurtulmuş değiliz. Etkileri için buraya tıklayabilirsiniz.

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Koç Burcu Günlük Yorumu

Günlük rutinlerinizi dengeli bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsunuz ama kafanız biraz dolu. İlişkilerinizdeki problemler sizi yormuş olabilir.

Koç Burcu günlük aşk yorumu :

Toplu arkadaş görüşmelerinden sıkılmış olabilirsiniz. Eşinizle yalnız bir zamana ihtiyaç duyuyorsunuz. Eğer sevgiliniz yoksa, arkadaş ortamından biri ile tanışabilirsiniz.

Koç Burcu günlük iş yorumu:

Kariyeriniz konusunda hem çok sıkıntı çektiniz hem de bir şeyleri yeniden yapılandırmak, yeni girişimlerde bulunmak istiyorsunuz. Jüpiter doğum tarihlerinize göre kariyer evinize ilerliyor ve etiketinizi yeniden parlatmanızı sağlayacaktır.

Koç Burcu günlük sağlık yorumu :

Kendinizi dinliyorsunuz ve kendi kendinizle uğraşıyorsunuz. Medikal estetik konuları Koç burçlarının radarında.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa burcu için oldukça güzel bir gün. Keyfiniz yerinde. Her konuda da dengedesiniz. Bu güzel günün tadını çıkartın.

Boğa Burcu günlük aşk yorumu :

Aşk hayatınızda işler oldukça yolunda! Bugün her şeyi çözüp, sevgilinizle zaman geçirebilirsiniz. Bekar Boğa burçları ise aşk hayatlarındaki eksiği fark edebilir.

Boğa Burcu günlük iş yorumu:

İş hayatınızla ilgili ütopik hayalleriniz veya beklentileriniz olabilir. Beklentilerinizi ayarladıktan sonra her şey yolunda. Merkür Gerilemesi başlamadan tüm birikmiş işlerinizi toparlamaya ve kariyeriniz konusundaki söylentileri pozitifleştirmeye bakın.

Boğa Burcu günlük sağlık yorumu :

Her konuda olduğu gibi sağlık konusunda da oldukça pozitif bir gün.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

İşiniz ve aileniz arasında denge kuruyorsunuz. Bunda sorun yok. Ancak tampon olmak sizi çoğunlukla rahatsız ediyor. Ailevi dengeleri kurmak zorunda olan tek kişi siz değilsiniz.

İkizler Burcu günlük aşk yorumu :

Aşk hayatınızda, ikili ilişkilerinizde, ailenizin müdahalesi olmamalı. İlişki sizin ilişkiniz, evlilik sizin evliliğiniz.

İkizler Burcu günlük iş yorumu:

Yalan yok işler biraz bulanık. Güze giden bazı şeyleri bozacak gibi duruyorsunuz. Üstelik de buna tazcanlılığınız veya heyecanınız sebep oluyor.

İkizler Burcu günlük sağlık yorumu :

Bedeninizi dinleyin. Bedeniniz ile bağlantıyı koparmayın. İhmal etmeyin. Sonra pişman olabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Kısa ve uzun yolculuklar söz konusu olabilir. Kısa yolculuklar size iyi gelecekken, uzun yolculuklarda problemler söz konusu olabilir. Özellikle araçla yola çıkıyorsanız kontrollerinizi yaptırmalısınız.

Yengeç Burcu günlük aşk yorumu :

Yengeçlerin aşk hayatlarında derin ilişkiler kurduğu, ilişkilerini evliliğe taşıdığı, evli yengeçlerin ise güçlendiği, yeniden yapılandığı zamanlar. Aşık olmak için de güzel zamanlar.

Yengeç Burcu günlük iş yorumu:

Yeniden yapılandığınız bir dönem. İş değiştiriyor, değiştirmiş olabilirsiniz. Ortak değiştirmiş, yeni ortaklı bir iş kurmuş olabilirsiniz. Yeni bir kariyere adım atmış olabilirsiniz.

İş yerinde de dikkatli olmanız gereken, genel dengeleri bozmaktan uzak durmanız gereken br gün.

Yengeç Burcu günlük sağlık yorumu :

Kazalara açık bir dönem. Kazalara karşı dikkatli olmak, trafikte ve kesici delici aletlerin kullanıldığı yerlerde kurallara uymak gerekiyor.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Maddi anlamda alacak verecek, gelir-gider konularını dengelediğiniz, yoluna soktuğunuz bir gün olacaktır. Paraya ihtiyacınızı daha fazla hissedebilirsiniz.

Aslan Burcu günlük aşk yorumu :

Aşk hayatınız giderek hareketlenecek ve hayattan aldığınız keyif de aynı oranda artıcak. Tabi ki ihtimallere izin verirseniz ve geçmişi geçmişte bırakabilirseniz.

Bu arada Merkür Gerilemesi yaklaşıyor. Eski eşler ve aşklar geri dönebilir, siz de dönebilirsiniz. Etkileri için buraya tklayabilirsiniz.

Aslan Burcu günlük iş yorumu:

Çok uzun süredir aynı şekilde çalışan bir Aslan burcu iseniz, Uranüs’ün ileri hareketlerinde değişimler söz konusu olabilir. Venüs Şirin kavuşumu ile kariyer hayatınızdaki bazı konuları şifalandırabilir veya bindiğiniz dalı kesebilirsiniz. Dikkat!

Aslan Burcu günlük sağlık yorumu :

Sadece bugün değil her gün ve 2020 boyunca sağlık konusunda dikkatli olmanız gerekiyor. Kendinizi ihmal etmemelisiniz. Eklemler, iskelet sistemi ve dişler ana konular.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Kendinizle ilgilenebilir, bir takım estetik konularla ilgili aksiyon alabilirsiniz. Kuaföre, güzellik merkezlerine gitmek için uygun bir gün.

Başak Burcu günlük aşk yorumu :

Hem aşk hayatınızda hem de evliliğinizde bazı sallantılar olabilir. Bazı ilişkiler sona gelmiş durumda. Bekar Başak burçları için aşık olma yılı. 2020 yılını renovasyon yılı olarak görebilirsiniz.

Başak Burcu günlük iş yorumu:

Başak burçlarının kariyer hayatı ve günlük rutinlerine hareket geliyor. Ancak iş yerindeki dedikodulara ve yaklana Merkür gerilemesine de dikkat etmek gerekiyor. İş yerinizde dikkatli olmalı ve kavgalardan, tartışmalardan kaçınmalısınız.

Başak Burcu günlük sağlık yorumu :

Her şey yolunda gözüküyor. Enteresan rahatsızlıklarınız olabilir. Hani nadir denen bazı sorunlar söz konusu olabilir. Ancak genel etkiler pozitif.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Ay Terazi burcunda ilerliyor. Enerji arkanızdan esiyor. Bu sebeple her zamankinden daha huzurlu hissedebileceğiniz bir gün. Her temada istediğiniz çözümlere ve anlaşmalara varabilirsiniz.

Terazi Burcu günlük aşk yorumu :

Bugün şans noktası Güneş ile kavuşumda aşk evinizde! Romantik anlamda hem çok şanslı hem de değişik bir gün!

Merkür aşk evinizde ilerliyor. Yakın zamanda başlayacak Merkür Gerilemesi ile de gelsin eski sevgililer, aşklar geri! İlişkiler anlamında Şubat ayının en şanslılarındansınız diyebiliriz. Aslında yıla en iyi başlamış burçlardan biri de sizlersiniz.

Terazi Burcu günlük iş yorumu:

Çevrenizle olan ilişkilerinizin ahengi ve sakinliği, tabi ki iş yaşamında sizi öne çıkarıyor. Kariyer hayatınız eviniz gibi oldu ama onun için de beklentileriniz var. Beklentileriniz karşılanmadığı takdirde değişime doğru gidebilirsiniz.

Terazi Burcu günlük sağlık yorumu :

Aman aman kazalara dikkat! Sakarlıklar devam ediyor.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Güne tedirgin başlayabilirsiniz. Öğleye kadar zorlanabilirsiniz. Ancak öğleden sonra dengeleniyorsunuz ve modunuz yükseliyor. Arkadaşlıklar ve sosyal konular ön plana çıkıyor.

Akrep Burcu günlük aşk yorumu :

Aşk hayatınız bulanık. Hem yeterince zamanı ayıramıyorsunuz hem de kaş yapıyım derken göz çıkarıyorsunuz. Kendi kendini baltaladığınız bir dönemden geçiyorsunuz. Partnerinizi bile isteye üzdüğünüz zamanlar var.

Her konuyu şifalandırma şansınız var ve bugün şans noktası da bu etkiye ekleniyor. Özür dilemeniz gereken konular varsa, uygun bir gün.

Akrep Burcu günlük iş yorumu:

Geçtiğimiz yıldan başlayan ve devam eden değişimler sebebi odak noktanız biraz işler, biraz günlük hayat. Hem kariyerinizde parlamak, etiketinizi partlatmak istiyorsunuz hem de sürekli mükemmel olmaya çalışmak sizi yorabiliyor. Ama devam!

Akrep Burcu günlük sağlık yorumu :

Boğaz enfeksiyonlarına, troid , lenf bezi problemlerine açık bir gün. Ses kısıklıkları da söz konusu olabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumu

Kariyeriniz konusunda düzenlemeler yaptığınız bir gün. Etiketinizin hak ettiğiniz noktada olması için elinizden gelen politik görüşmeleri gerçekleştireceksiniz.

Yay Burcu günlük aşk yorumu :

Aşk hayatınızda büyük değişimler oldu, oluyor da. Bu 2019’dan beri böyle.

Bugün de aşk evinizdeki Uranüs ile şans noktası kavuşuyor. Sürpriz aşklar söz konusu olabilir!

Yay Burcu günlük iş yorumu:

Kariyeriniz konusunda düzenlemeler yaptığınız bir gün. Etiketinizin hak ettiğiniz noktada olması için elinizden gelen politik görüşmeleri gerçekleştireceksiniz.

Yay Burcu günlük sağlık yorumu :

Boğazlara, boğaz enfeksiyonlara dikkat.

Yeme içme konusunda biraz düzeni bozdunuz, sağlık ve kilo için yeniden dikkat toplamanız gerekiyor.

Sevgililer gününe günler kala hala hediye seçeneyi arıyorsanız işte öneriler!

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Hayat Oğlak burçlarını destekliyor.

Uzun seyahatler, hukuki süreçler ve yükseköğrenim konuları ile ilgili sorunlar söz konusu olabilir. Bugün o sorunlara çözümler bulabilirsiniz.

Oğlak Burcu günlük aşk yorumu :

Aşk konusunda bir şeyler doğru da gitse sizin, yanlış da gitse sizin yüzünüzden şu an. Özellikle iletişim dilinize dikkat ettiğiniz sürece her şey mükemmel olabilir. Bekarsanız bir sürü insanla tanışabilir, illa ki bir tanesine şans verebilirsiniz.

12 Şubat’ta şans noktası aşk evinizden geçerken, beklenmedik sürpriz ilişkilere başlangıç verebilir.

Oğlak Burcu günlük iş yorumu:

İş hayatınızda ve ekonomik konularda dikkatli olmanız gerekiyor. Merkür gerilemeye hazırlanırken ekonominizde dalgalanmalar yaratabilir. Etkileri için buraya tıklayabilirsiniz.

Oğlak Burcu günlük sağlık yorumu :

Havadan bulaşan hastalıklara karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Elleri bol bol yıkayın.

Kova Burcu Günlük Yorumu

Canım Ben, İYİ Kİ DOĞDUM!

Bütün evren ışıklarını üzerinize tutuyor. Her zaman söylediğim gibi Güneş burcunuzda olduğu sürece yıldız sizsiniz!!!

Kaynakları yönetmekte zorlanabilirsiniz ancak bugünün her aşamasında başkalarının kaynaklarından faydalanıyor olacaksınız. Yoktan var edecek resmen evren Kova burçları için. Ödeme zorluklarınız  varsa çözüm bulabileceğiniz bir gün.

Kova Burcu günlük aşk yorumu :

Aşk hayatı için kritik derecede şanslı bir gün. Eğer bekar bir Kova burcu iseniz, hayatınızın aşkı ile bugün karşılaşabilirsiniz.

Merkür Gerilemesinin en çok etkileyeceği burçlardan biri de Kova burcu. Etkileri için buraya tıklayabilirsiniz.

Kova Burcu günlük iş yorumu:

Kariyer konusunda sağlam adımlar atıyorsunuz. Belki henüz gün yüzüne çıkmadı. Belki plan, belki hayal aşamasında. Sorun değil. Emek vermeye, ekmeye biçmeye devam. Ödüller seneye.

Kova Burcu günlük sağlık yorumu :

Beslenmenize dikkat etmeniz gereken bir gün.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Öyle bir gün ki; kendinizi iyileştirmek için ilişkilerinizi iyileştirmek, kaybettiğiniz dengeleri yeniden kurmak gerekiyor. Ruhen dengedesiniz. Kolaylıkla telafi turlarına çıkabilirsiniz. Önce “biz” diyeceğiniz bir gün.

Balık Burcu günlük aşk yorumu :

Balık burçları karma temizliyor demiştim. Aşk hayatınız da doğal olarak bu durumdan etkileniyor. Özür dilemek, geri dönmek veya hata yaptım demek zor değil. Zor olan bunlarla yüzleşmek.

Balık Burcu günlük iş yorumu:

Nicedir kariyerinizde, iş hayatınızda hareket enerjiniz yüksek. Keskinleşip gerildiğiniz de oluyor ama genel anlamda çok iyi gidiyorsunuz.

Aşırı şanslı bir gün ve dönemdesiniz. Taleplerinizi dile getirmekten ve adım atmaktan çekinmeyin.

Balık Burcu günlük sağlık yorumu :

Bulaşıcı hastalıklar bir numarada. Sadece solunum yolu ile bulanlar değil, havuzdan, sudan gelen hastalıklara da dikkat!

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Paylaş

Tags from the story
, ,
More from Yasemin Orman
Haftalık Burç Yorumları (10-16 Temmuz)
Yengeç Burçları Doğum Günleriniz Kutlu Olsun! Bazı Yengeç burçları kendilerine ait bireysel...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir