Aylık Burç Yorumları - Ocak 2020
adsense

Aylık Burç Yorumları – OCAK 2020 / Ocak Ayı Burç Yorumları 2020

Ocak Ayı Burç yorumlarınızı okurken yükselen burcunuzu okumayı da unutmayın 😉

OĞLAK Burcu Ocak 2020 (22 Aralık – 20 Ocak)

Oğlak burçları, öncelikle doğum günleriniz kutlu olsun! İyi ki doğdunuz!

“Aralık ayının en şanslı hatta önümüzdeki yılın en şanslı burcu sizsiniz!” demiştim. Yeni yıla başladık. Ocak ayı sizin ayınız!

Birinci evinizde gerçekleşecek olan Plüton, Satürn, Merkür ve Güneşinizin stelyumu yani birlikte hareketi, sizi her zamankinden güçlü kılacak. Hayatınızda büyük değişimler olacaktır. Kapılarınızı açık tutun. Başta negatif gibi gözüken bazı konular, sonrasında büyük sürprizleri beraberinde getirebilir.

Ocak ayı burç yorumlarını okuyorsunuz ama Aralık ayını burcunuzda mükemmel bir Yeni Ay ile kapadık. Yani yeni bir yıla sizin Yeni ayınız ile başladık. Etkileri önemli. En çok da sizin için önemli. 26 Aralık Oğlak Burcunda Güneş Tutulması yazısını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ocak ayı boyunca Venüs’ün para evinizde ilerleyecek olması, maddi anlamda yüzünüzün gülmesini sağlayacaktır.

Mars Yay burcuna ilerliyor ve sizin 11. evinizde hareket ediyor. Meali Ocak ayı sizin ayınız ve sürekli dışarılarda, sosyal bir kelebek olacaksınız. Hiç sizlik değil ama n’apalım bayrak sizde!

KOVA Burcu Ocak 2020 (21 Ocak – 19 Şubat) 

Sonunda o zilli Neptün, doğum tarihlerimize göre değişmekle beraber yavaş yavaş birinci evimizden uzaklaşıyor. Kafamızın karışıklığı, hiç olmadığımız kadar duygusallaşmalarımız, saçma sapan arada kalmalarımız son buluyor. Biz diyorum malum ben de Kova burcuyum.

Büyük bir dönemi kapatıp yeni bir dönemi açıyoruz malumunuz. Satürn, Plüton, Merkür, Güneş Oğlak beraberliği bizim 12. evimizde. Bilinçaltı, üstü, önü, arkası, sağı solu, geçmişi geçmişte bırakıyoruz sonunda. E büyük temizlikten önce çürük çarık bir şeyler su yüzüne de çıkabilir.

Mars’ın ay ortası Yay burcunda, kariyer evimizde ilerlemesi, kariyer hayatımız, etiketimiz konusunda hem bize şans getirecek hem de bulunduğumuz mevkide büyümemizi sağlayacaktır.

İşler ne kadar iyi gitse de, maddi harcamalarımızın, kendi eli bolluğumuzun kendi cebimizi yaralaması durumu devam ediyor.

Aşka gelince; eski çürük çarıklar demiştim ya. Heh işte öyle şeyler…

24 Ocak’ta Yeni Ayımız olacak ve Merkür burcumuza ilerliyor. Haberler bizde!

 

BALIK Burcu Ocak 2020 (20 Şubat – 20 Mart)

Aşk meşk konuları biraz dalgalı. Geçtiğimiz ay Aralık ayı burç yorumlarında, 26 Aralık’ta gerçekleşen  Oğlak burcundaki Yeni Ay, yeni yıla eski bir sevgili ile yeniden sevgili olarak girmenizi sağlayabilir, demiştim. N’abersiniz?

Söyleyim benden çıksın; Balıklarda eve dönüş var! Sizin eviniz neresiydi kalbinizde, ona bakmanız lazım. Zaten biliyorsunuzdur. Ona baktınız buna baktınız, o gibi olmadı değil mi. Ah yahu; çok önce uyarmıştım sizi.

Sosyal ortamınızı tamamen değiştiriyorsunuz. Normalde biraz daha önce can, sonra canancı olsanız da, kolektifi daha fazla önemsemeye başladınız. Balık burçları biraz günah çıkarma ve hasar tespiti döneminde diyebilirim. Özürler dilenip, kendinizi tamir ettikten sonra yola devam edebilirsiniz.

Yine yurt dışı seyahatleri, akademik konular, kurslar gündemde. Mars’ın Yay burcunda ve 9. evinizde ilerlemesi, sizi olduğunuzdan daha çalışkan bir hale getirecektir. Sadece seyahatler ve akademik hayatın önemi artmaz. Bu etki ile daha fazla adaletli, kendi inançlarınızı benimseyen bir hale girebilirsiniz.

 

KOÇ Burcu Ocak 2020 (21 Mart – 20 Nisan) 

Ocak ayı da en az Aralık ayınız kadar hareketli, hatta belki daha bile hareketli. Mars’ın da dokuzuncu evinize ilerlemesi ile beraber totonuzun üstüne oturamama hali son hızı ile devam ediyor.

Ocak ayı diğer taraftan kariyer ayı. Sizin etiketinizi parlattığınız, konum, mevki atladığınız bir ay. Otorite kurmak istediğiniz alanlarda ve otorite olmak istediğiniz konularda rahatlıkla kendinizi ortaya koyabilirsiniz. Yönetimi ele alma arzunuz giderek artıyor.

Yöneticiniz Mars’ın Yay burcuna geçişi sizi rahatlatacaktır. Hareket enerjiniz artacağı gibi keyfiniz de yerine gelecek.

Kafanızı karıştıran bazı durumlar var. Netlik kazanmamış, size veya başkalarına bağlı olan konular. Biraz daha sabredin derim. Yorum yapan değil, dinleyen olun.

Güzellik kaygılarınız artabilir.

BOĞA Burcu Ocak 2020 (21 Nisan – 20 Mayıs) 

Planladığınız yurt dışı seyahatlerinizde, akademik ve hukuki konularınızda problemler olabilir. Aslını isterseniz gezmek tozmak için üzere Boğa burçları için çok uygun bir ay değil. Yolculuklarınızın gerçekleşmesinde problem olmasa bile, tatilleriniz sırasında bazı aksaklıklar yaşanması muhtemel. Astrolojiye göre tatil yapamazsınız tabi ki; ancak düzenleme şansınız varsa tarihleri yeniden düzenleyin derim.

Evliliklerdeki ahenk giderek artıyor. Uzun süreli ilişkiler de aynı etkiden nasibini alacak.

Kariyeriniz konusunda güzel etkiler mevcut. Yaptığınız işlerle ilgiyi üstünüze toplayabilir, fikirleriniz sayesinde alkışlanabilirsiniz.

Bekarsanız, muhtemelen Ocak ayı itibari ile değilsiniz!

Maddi anlamda da haberler güzel.

Ay, Ocak ne güzel aymış! Daha ne yazıyım.

 

İKİZLER Burcu Ocak 2020 (21 Mayıs – 21 Haziran)

Uzun süredir beraberliği olan İkizler burçlarını evlendiriyorum biliyorsunuz. Artık bu ay, önümüzdeki ay fark etmez, her ay aynı temadan bahsedebilirim.

Evlilikten tatlı tatlı bahsediyorsam bilmek lazım ki; konu aynı zamanda tüm ortaklıkları da ilgilendiriyor. Yatırım bekleyen, ortaklı projeleri olan, bir veya birden fazla ortak ile iş yapan, hareket eden İkizler burçları için de bir o kadar şanslı bir ay!

Enteresan haberler söz konusu olabilir. Geçmişten değişik konular bir anda önünüze serilebilir. Eski arkadaşlar, eski işler, eski aşklar vs. vs.

Hem Ocak ayı hem de 2020 yılı İkizler burçlarını gündeme taşıyabilir. Burada dikkat edilmesi gereken; gündeme hangi konu ile geldiğiniz.  Saygınlığınızı zedeleyebilecek hareketlerden uzak duruyor olmalısınız.

Mars’ın Yay burcunda altınca evinizde hareketi, şansı günlük yaşantınıza taşıyacak, attığınız adımlardan, hareketlerden daha fazla  keyif almanızı sağlayacaktır.

 

YENGEÇ Burcu Ocak 2020 (22 Haziran – 22 Temmuz)

Aşk hayatınız hareket kazanıyor. Hem taliplerinizin hem de sizin gözleriniz açılacak. Mars’ın da aşk evinizde Yay burcunda hareketine başlayacak olması alternatiflerinizi oldukça arttıracaktır.

Eski aşklar eskide kaldı demek isterdim ama konu biraz değişik. Bazı Yengeç burçları çok eski ve vaadi uzun beraberlikleri ile enteresan bir şekilde evlenme yoluna gidebilirler.

Eğer çocukları olan bir Yengeç burcu iseniz, çocuklarınızın büyüdüğüne, yeni başarılar kazandığına şahitlik edebilirsiniz.

Sizin çocuksu ruhunuz için enteresan olabilir; büyüyorsunuz. Son bir yılda hayattan çıkarmadığınız kadar ders çıkarmış olabilirsiniz. Aldığınız dersleri uygulamaya da koyabilirseniz süper bir yıl sizi bekliyor.

Yurt dışı ile alakalı konularda, hukuki ve akademik konularda bazı hayal kırıklıklarınız olabilir.

 

2020 Yılında Yengeç Burçlarını Neler Bekliyor?

 

ASLAN Burcu Ocak 2020 (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Şahane bir ay daha! Aşk hayatınızda yeniler var, yepis yeniler var, geçmiştekilerden geri dönecekler ve yeniden egonuzu okşayacaklar var. Var da var! 🙂 Ne ballısınız yahu!

Sevgili ise sevgili, eğlence ise eğlence, çocuk ise çocuk, hobi ise hobi, tatil ise tatil. Gel Aslan burcu gel, yüzü gülmeyen tek bir Aslan burcu  bile kalmasın!

Aralıktan değişmeyen ana madde; çalışma hayatınız. Çok çalışıyorsunuz, çok işiniz var! Haberler de var bir sürü. Geçtiğimiz aydan veya daha öncesinden ektiğiniz bazı konuların meyvasını Ocak ayı boyunca yiyebilirsiniz.

Evlilikler ve uzun ilişkiler de bir nefes alıyor bu ay. Bir süredir ahenk azalmıştı. Toparlıyorsunuz.

Eşyalarınıza dikkat edin. Bu ay her şeyiniz her yerde. Unutkanlıklar, kaybetmeler, düşürmeler…

 

2020 Yılında Aslan Burçlarını Neler Bekliyor?

 

BAŞAK Burcu Ocak 2020 (23 Ağustos – 22 Eylül) 

Çok acayip şeyler oluyor hayatınızda. Uzun süredir dert tasa çeken bir Başak burcu iseniz işler acayip yoluna giriyor benden söylemesi. Ay nasıl olacak? İlla mantığınıza uygun anlatmam lazım yoksa kabul etmezsiniz, biliyorum. Şu büyük gezegenler var ya Plüton, Satürn, Güneş, Merkür falan birlikte sizin aşk ve canlılık evinizde. Dersler çoksa geçmişte, yüz güldüren haberler gelecek demektir bu ay.

Venüs günlük rutinler ve sağlık evinizde size destek olmaya devam ediyor. Bir şekilde hayatınıza esenlik geliyor.

Evli Başak burçlarının dikkat etmesi gerekiyor. Kafalar biraz karışık olabilir. Pire için yorgan yakmayın.

Kısa mesafeli seyahatler söz konusu olabilir. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Kardeşlerinizden destek görebilirsiniz.

 

2020 Yılında Başak Burçlarını Neler Bekliyor?

 

TERAZİ Burcu Ocak 2020 (23 Eylül – 22 Ekim)

En az Aralık ayı kadar maddi anlamda şanslı bir ay olacak Ocak ayı. Hatta daha iyi bile olabilir. Mars’ın para evinizde Yay burcuna ilerliyor olması, maddi anlamdaki kazanç alternatiflerinizi çoğaltacaktır.

İletişim konusunda güçlü bir ay Aralık. Çok fazla insanla tanışıp, kısa seyahatler yaparak çevrenizi genişleteceksiniz. Sunumlar, satışlar, çevreniz ve hareketleriniz artacaktır. Bu Jüpiter etkisi, bir kaç ay daha devam edecektir.

Ev ile ilgili uğraşlar, tadilatlar, tamiratlar, kavgalar, gürültüler, taşınmalar, taşımalar, almalar, vermeler olabilir. Zamanı mıdır?Değildir. Ama bazen tak eder işte cana!

Arkadaş olmayınız, aşık olunuz diyorum. Ocak ayı Terazi burcu mottosu budur. Kadınsanız dişi olun. Erkekseniz adam olun. Bolca flört edin göz kırpın. Biraz “lay lay lom ” sevmeler sizin de hakkınız!

 

2020 Yılında Terazi Burçlarını Neler Bekliyor?

 

AKREP  Burcu Ocak 2020 (23 Ekim – 23 Kasım) 

Aralıktan sarkan kazanç temaları Ocak ayında da devam ediyor. Akrep burçları cüzdanları, banka hesaplarını doldursun diyorum. Malum 2020, maddi anlamda sizin için çok yapıcı olmayabilir. En azından geçtiğimiz seneye nazaran.

Mars’ın Yay burcuna geçişi size iyi gelecektir. Daha olumlu düşünmenize, daha fazla hareket etmenize ve daha şansın yanınıza gelmesine sebep olacaktır. Bu ay şansınıza kesinlikle güvenebilirsiniz. Risk alabilirsiniz.

İletişimle ilgili problemleriniz olabilir. Varsın olsun. Siz problem çıkarıyorsanız, birileri bunu hak ediyor demektir. Defter kabarmasa “borcun var” diyecek insanlar değilsiniz. İşe yaramayanı, çürük pirinçleri falan eliyorsunuz hayatınızdan. Diliniz biraz sert olabilir. Kara kaplı defter herkese haddini bildirebilir.

Aşk hayatında Aralık gibi Ocak ayı da karışık. Seviyor musunuz sevmiyor musunuz… İstiyor musunuz istemiyor musunuz. Hangisini istiyorsunuz. Kayboldunuz mu aşkın içinde. Aşkı arayan bir aşk hikayesi misiniz? İşte değişik durumlar. Hepinize kolaylıklar.

2020 Yılında Akrep Burçlarını Neler Bekliyor?

 

YAY  Burcu Ocak 2020 (23 Kasım – 21 Aralık) 

Ohh! Şöyle patlaya çatlaya doğum günleri kutlandığına göre yeni yıla temiz bir başlangıç yapabilirsiniz.

Ocak ayının ortasında Mars burcunuza ilerliyor. Bu durum sizin güç kazanmanızı sağlayacaktır. Daha rahat hareket edeceksiniz. İstekleriniz için çok daha rahat adım atacaksınız. Böyle bir gücü arkanıza almak önemli.

Yöneticiniz Jüpiter malum artık Oğlak burcunda. O eski “hallederiiiiiiz” halinizden eser yok şimdi. Bir başarı bir azim. Kafayı neye taktıysanız o konuda zirveye doğru gideceksiniz. Kaçarı yok.

İlişkiler güçleniyor. Zaten dünya tatlısısınız o ayrı. Ama daha bir sosyalsiniz bu ay. Gezmeler- tozmalar, kısa kısa seyahatler, belki konu komşu akraba ziyaretleri…

Aşk konusu biraz değişik. Düzen bozabilir, düzen değiştirebilirsiniz. Uzun süreli ilişkilerin dağılmasından korkuyorum. Sabit bellediğiniz, monotona binmiş ilişkiler bir anda sonlanabilir.

 

2020 yılında hangi burçlar evlenecek öğrenmek için tıklayın!

Paylaş

More from Yasemin Orman
Hamile Yogası Nedir? Faydaları Nelerdir?
Planlı veya plansız bir şekilde bir gün bir öğreniyorsunuz ki; karnınızda bir...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir