Aylık Burç Yorumları
Kasım 2019 Aylık Burç Yorumları

Aylık Burç Yorumları ‘nızı okurken yükselen burcunuzu okumayı da unutmayın 😉

AKREP (23 Ekim – 23 Kasım) – Aylık Burç Yorumları

Öncelikle; doğum günleriniz kutlu olsun!

Tabi ki Kasım ayının yıldızı sizlersiniz! Yeni Ay gökyüzündeki bir çok olay direkt olarak sizinle bağlantılı!

Öncelikle hemen ay başlamadan, 28 Ekim’de burcunuzda gerçekleşmiş olan Yeni Ay var. Hemen ardından 31 Ekim’de Merkür burcunuzda gerilemeye başlıyor. Etkileri için buraya tıklayabilirsiniz.

Ay boyunca, daha önce şüphelendiğiniz bir çok sırrı öğrenme fırsatı bulacaksınız. Sadece sırlar değil, yarım kalmış projeleriniz, beklediğiniz ama gelmeyen tüm kaynaklarınız masanızın üstünde olacaktır. Kasım ayı, özellikle maddi anlamda şanslı olduğunuz bir ay olacak. Uzun süredir maddi anlamda gelişme sürecindesiniz. Ancak Kasım, iz bırakacak kadar keyifli gelirler elde edebileceğiniz bir ay.

Uzun süredir iletişim konusunda, yakın çevrenizle olan iletişimler, arkadaşlıklarınız ve güvendiğiniz insanlar konusunda problemler yaşıyorsunuz. Bu durum biraz daha devam edecek olsa da, kısmen “ohh” diyeceğiniz bir ay olacaktır.

Sürreal beklentiler, aşk hayatınızı zorluyor. Aslında kırılmaların sebebi kendinizsiniz. Eleştirdiğiniz veya aksiyon alınmasını istediğiniz bir çok konuda siz eksik kalıyorsunuz. Kendinize aynada bakma zamanı!

 

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

Ayın ana teması kendi kendinizi didiklemeniz üzerine! Dünyanın en pozitif en tatlı insanları olarak bunu çok sık yapmazsınız. Ancak geçtiğimiz ayın sonunda gerçekleşen Akrep Burcunda Yeni Ayın etkileri sizi içinize döndürecek. Daha güzel, daha iyi, daha mutlu bir versiyonunuza dönüşmek için elinizden geleni yapıyor olacaksınız.

11. Evinizde gerileyecek olan Merkür, arkadaşlık ilişkileriniz konusunda hayal kırıklıkları yaşamanıza sebep olabilir. Özellikle ikili beşeri ilişkilerde biraz daha dikkatli olmak, patavatsızlıktan kaçınmak gerekiyor.

Genelde sosyal olduğunuz, dışarıda zaman geçirdiğiniz ancak kalabalıklar içerisinde yalnız hissettiğiniz, bir miktar zorlayıcı bir ay olabilir. İçsel tüm konuları çözmekte fayda olacaktır çünkü Güneşin sizi aydınlatmasına da kısa bir süre kaldı.

 

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

Uzun süredir iş hayatınıza dair beklentilerinizin karşılığını alamıyordunuz. Bu durum içten içe motivasyonunuzun düşmesine sebep oluyordu. Haklısınız da. Ancak Akrep Burcunda Merkür Gerilemesi ile beraber, uzun süredir beklediğiniz terfi, teklif gibi haberler ayağınıza kadar gelecektir. Oğlak burçlarının masa, pozisyon, şirket, konum değişmesi ve yükselmesi söz konusu olacaktır. 20 Kasım’a kadar bu etkilerden faydalanamazsanız, konfor alanınızdan çıkmanızın zamanı gelmiş demektir.

12 Kasım’da Boğa burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, Aşk hayatınızın hareketlenmesini, gereksiz tüm ilişkilerin hayatınızdan çıkmasını sağlayacaktır.

Kendi kendinize kuruntular yapmadığınız, sabırsızca hareket etmediğiniz sürece, her bakımdan keyifli ve sürprizli bir ay sizleri bekliyor!

 

KOVA (21 Ocak – 19 Şubat) – Aylık Burç Yorumları

Kova burçları için Kasım ayları her zaman kritik olmuştur. Özellikle toplum önündeki imajınızı, kariyer hayatınızı etkileyen Güneş, yılın kerterizini almanız için imkan yaratır. Bundan sonra olacakları, yapacaklarınızı hesaplamanız için doğru bir ay.

Kasım ayı içerisinde yurt dışı seyahatleriniz, yurt dışından misafirleriniz, yabancı uyruklu veya başka dine mensup kişilerle görüşmeleriniz olabilir. Yurt dışı ortaklı işlerinizden beklediğiniz dönüşleri alabilirsiniz.

Yine maddi anlamda bazı geri dönüşler alabilirsiniz. Beklediğiniz ama bir türlü gelmeyen paralar, cüzdanınızda yerine ulaşabilir. Uzun süredir maddi anlamda çok tatmin değilsiniz. Kendi hesaplarınıza kendiniz de zarar verdiğiniz oluyor, mecburu harcamalar yaptığınız da. Ayın sonuna doğru gelecek bir destek, hesap dengelerinizi yeniden kurmanıza yardımcı olacaktır.

Bu ay telefonunuz eski sevgililerin mesajları ile dolarken, masanız çiçekleri ile, kapınız zilleri ile susmayacaktır.

 

BALIK (20 Şubat – 20 Mart)

Kasım ayı bilinç düzeyinizin arttığı bir ay. Bazı konulardaki hatalarınızla yüzleşebilir ve gereken kişilerden gereken özrü dileyebilirsiniz. İlişkilerinizi kuvvetlendirmek konusunda adımlar atabilir, attığınız adımlardan da pozitif sonuçlar alabilirsiniz.

Yükseköğrenimle ilgili, hukukla ilgili sorunları olan Balık burçları, sorunlarına kesin çözümler bulacaklar.

Kariyer hayatınız konusunda oldukça şanslı bir yıl geçirdiniz. Sürekli adım atıp büyüdünüz. Bazı Balık burçları bu süreyi rehavete kapılarak da geçirmiş olabilirler ama büyük bir çoğunluğun yükselmeye devam edeceğini söyleyebilirim.

Kendi kendinizi hayal kırıklığına uğratma potansiyeliniz yüksek. İnsanların sizinle ilgili beklenti oluşturma süreçlerinde, doğru beklentiyi oluşturduğunuzdan emin olmanız gerekiyor.

Başkalarının kaynaklarından faydalanmak, borsa, faiz, kredi konularında başvuru yapmak, risk almak için uygun bir ay değil.

 

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Kasım ayı Koç burçları için genel anlamda zorlayıcı bir ay olabilir. Enerjisi seviyenizi düşük hissedebilirsiniz. Bu durum ayın 22’sine kadar dalgalı bir şekilde kendini hissettirmeye devam edebilir.

31 Ekim’de başlayan ve 20 Kasım’a kadar sürecek olan Merkür Gerilemesi size bazı konularda hayal kırıklığı yaratabilir. Özellikle miras, başkalarının ve eşin kaynakları, borsa faiz konusunda çok şanslı olmadığınızı belirtmemde fayda var.

Evliliklerde ve uzun soluklu ilişkilerde işler yoluna girerken, bekar ve kısa süreli ilişkileri olan Koç burçları için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Durumlar pek istediğiniz gibi ilerlemeyebilir. Aslını isterseniz özellikle bekar bir Koç burcu iseniz Kasım ayını bekar geçirmenizde fayda olacaktır. Yeni bir ilişkiye başlamak için uygun zaman değil. Flört edebilirsiniz ama adını koymamalısınız.

Kendinizi ortaya atarken daha dikkatli olmalısınız.

 

BOĞA (21 Nisan – 20 Mayıs) – Aylık Burç Yorumları

Malum Boğa burçlarının sonbahar ve kış ayları, genellikle boğaz enfeksiyonları ile uğraştığı bir aydır. Dalgalanan hava koşullarından en çok etkilenen burçlardan biri siz olursunuz. Kasım ayı özelinde sağlığınız konusunda daha dikkatli olmanız gerektiğini gösteren yerleşimler söz konusu. İhmal ettiğiniz bazı rahatsızlıklarınız veya ertelediğiniz bazı sağlık testleriniz var ise tam zamanı. Bu ay gerçekleşen bazı durumlar size uyarı niteliğinde olabilir. Sağlık konusunda hiç bir sıkıntınız olmasa bile geleceğe dair önlemler almayı tercih edebilirsiniz.

12 Kasım’da burcunuzda gerçekleşecek olan Dolunay, bir konuda kendinizle yüzleşmenize sebep olacak. Özellikle bireysel, sadece sizi ilgilendiren konular daha fazla dikkatinizi çekmeye başlayabilir. Biraz daha bencil olmak ve insanlar için sağladığınız kaynakları kesmek arzusunda olabilirsiniz. Bitirmek istediklerinizi bitirin. Bu sizin temizlenme süreciniz.

 

İKİZLER (21 Mayıs – 21 Haziran)

İkizler burçları günlük rutinlerine gömülüyorlar. Kasım ayı sizin için biraz, iş, iş, iş. Hayatınızın nereye gittiğinden çok alışkanlıklarınızı korumakla ilgilisiniz. Disiplin edinmeniz güzel ama ulaşılamaz hayaller kurmaktan da kaçınmalısınız. Omayacak duaya Amin denmezmiş.

İkili ilişkiler, evlilikler, uzun süreli ortaklıklar, yatırım partnerlikleri konusunda oldukça şanslı olduğunuz bir ay. Gereken yerlerden gereken desteği göreceksiniz. Bu destek maddi olabileceği gibi, fikir sahibi olmanızı sağlamaya, yol açma, duygusal destek verme şeklinde de olabilir.

Bir çok İkizler burcu Merkür gerilemesinin de etkisi ile eski sevgilisine veya flörtüne dönme ihtiyacı duyacaktır. Benzer etki ile eski sevgililerden de dönüş olacaktır. Aşk hayatınız konusunda şanslı olduğunuz ama aceleci de davranmamanız gereken bir ay.

 

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

Uzun süren bunalımlı halinizden sonra şaşırtıcı gelebilir ama Kasım ayı sizin için çok güzel biraz olacak. Bazı Yengeç burçları taşınırken, bazı Yengeç burçları gezmek, dolaşmak ve keşfetmek için kendilerine daha çok zaman ayıracaklar. Günlük rutinlerinizden mutlu olmaya başlıyorsunuz. İşler yoluna girecek ve bir şekilde hizmet sektöründe gelir elde etmeye başlayacaksınız. Eğer iş arıyorsanız Kasım ayının enerjisini mutlaka değerlendirmeniz gerekiyor.

Aşk hayatınız renkleniyor. Özellikle bekar Yengeç burçlarının kalbi yeniden çarpmaya başlayacaktır. Doğru ilişkiyi aramaktan uzaklaşmış olmanıza rağmen, bu kalp çarpıntısı, size yeniden umut verecek.

Eviniz ve aileniz ile ilgili konularda bir takım aksaklıklar söz konusu olabilir. Ufak tefek tartışmaları büyütmemeniz gerekiyor. Sizin de ailenize destek olmanız gereken zamanlar var.

12 Kasım’da gerçekleşecek Boğa burcunda Dolunay ile beraber, arkadaşlıklarınızda temizlik sürecine geçebilirsiniz.

 

ASLAN (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Kasım ayındaki Merkür Gerilemesi‘nden en çok etkilenecek burçlardan biri de Aslan. Eski sevgililere, flörtlere geri dönüşleriniz söz konusu olacaktır. Yine  size de bir çok eski partnerden haber, mesaj, telefon gelebilir. Sıkıntı iletişim kısmında. Kaş yaparken göz çıkarma ihtimaliniz yüksek.

Kreatif anlamda eliniz güçleniyor. Reklamcılık, iletişim, organizasyon, tur şirketi, televizyon, radyo gibi kurumları olan veya çalışan Aslan burçlarının işleri yoğunlaşacaktır.

Bekar Aslan burçları artık bekar kalmak istemeyecekler. Çok daha fazla sosyalleşip, ilişkileri çok daha fazla gündeminize taşıyacaksınız.

Riskli konularda dikkatli davranmanız gerekiyor. Okyanusta yüzme hedefi ile bir kaşık suda boğulmayın.

 

BAŞAK (23 Ağustos – 22 Eylül) – Aylık Burç Yorumları

Kasım ayında gerçekleşecek olan Merkür Gerilemesi haritalarınızın para evinde gerçekleşiyor. Bu durum sizi hem para konusunda dikkatli olmanız konusunda uyarıyor, hem de uzun süredir beklediğiniz ama alamadığınız kaynakların size ulaşmasını sağlıyor. Para biriktirmek için uygun, savurmak içinse oldukça elverişsiz bir zaman. Ekstra diyebileceğimiz tüm masraflardan kaçınmanız gerekiyor. O beğendiğiniz ayakkabıyı önümüzdeki ay alabilirsiniz mesela. Bu gerileme, eğer makul davranırsanız, eksiye gitmiş olan banka bakiyenizi yeniden artıya çıkarmanızı sağlayabilir.

12 Kasım’da gerçekleşecek olan Boğa Burcundaki Dolunay, bir çok Başak Burcunun ilişkisini sonlandırmasına, evli Başak burçlarının ayrılmasına, ortaklıkları olan ticari iş birlikleri olan Başak burçlarının ise iş birliklerini sonlandırmasına sebep olacaktır. Konfor, huzur ve gelir elde edemediğiniz yerde kalmamalısınız artık.

Eviniz ve çekirdek ailenizle ilgili konularda pozitif gelişmeler olacaktır.

 

TERAZİ (23 Eylül – 22 Ekim)

Piyasada alacakları birikmiş, eşe dosta borç vermiş olan Teraziler, Kasım ayının sonuna kadar bu alacaklarını toplayacaklar. Ancak ayağınızı yorganınıza göre uzatmanızda fayda var. Çünkü bu ay maddi anlamda biraz sıkışabilirsiniz. Paranızı cebinizde tutmanızda fayda var.

Bol bol gezecek, seyahat edecek ve yeni insanlarla tanışacaksınız. Her ne kadar Merkür geriliyor da olsa, sizin her zamanki yumuşak ve politik tavrınız, iletişimde sıkıntı yaşamanızı önleyecektir.

Aileniz ve evinizle ilgili bazı majör sıkıntılar söz konusu olabilir. Sabra ihtiyacınız olacak.

12 Kasım’da gerçekleşecek olan Boğa burcundaki Dolunay kariyer hayatınız konusunda bir karar vermek zorunda kalmanıza sebep olabilir.

Aşk hayatına gelince; çok beklenmedik şeyler yakalayacaksınız! Bu sürpriz başlangıçlar olabileceği gibi, ummadığınız taşların baş yarmasına da sebep olabilir. Arkanıza yaslanın. Hazırlık yapmayın. Sadece izleyin.

Paylaş

More from Yasemin Orman
Balık Burcunda Dolunay 2018
Uzun süredir ardı ardına devam eden gerileme sezonu yavaş yavaş sona eriyor...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir