Balık Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

Balık Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

Balık Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

2022 yılında Balık Burçlarını Neler Bekliyor?

Balık burcu, ahh sevdiceklerim 🙂

Sizlerle aramızda zaman zaman esprili, zaman zaman nefretli-aşklı tatlı bir durum var. Yine de severiz birbirimizi. Hayatın kendisinden çok sırrına bakan burçtur Balık. Olandan çok olmasını istediğinde yaşar. Yüzleşmeler Balık burçlarını yorar. Hayatın gerçeklikleri sizin güzel dünyanızı kirletir. En zorlayan kısım budur.

2020’nin Mart’ından itibaren Balık burcuna cafcaflı cümleler sarfetmek zordu. Balık burçlarının TEMİZLİK seneleriydi. Hayatınızda istemediğiniz, sevmediğiniz eşyaları, insanları, hatırlamak istemediğiniz hatıraları… Aklınıza ne gelirse… Geleceğe taşımak istemediğiniz her konuyu temizleme zamanlarınızdı. Yalnız, içinde aciz veya kısıtlanmış hissettiğiniz, karanlık odalarınıza dalmak ve oralarda yüzleşmeler yaşamak zorunda kaldınız. Okyanusları ararken, gölde olduğunuzu fark ettiniz belki. 2022, bu yüzleşmelerin son senesi. Uzak gibi gelecek biliyorum; ancak 7 Mart 2023’ten sonra hayatınızda yeni bir sayfa açacak neredeyse otuz senedir sırtınızda duran tüm yüklerden kurtulacaksınız.

Balık burçları 2022 yılında hangi konularda şanslı?

Yukarıda saydığım tüm temizleme işlemlerine rağmen, bu yılın en şanslı burçlarından biri de sizsiniz! Geleneksel yöneticiniz, ballı börekler gezegeni Jüpiter’i ağırlayacaksınız. Geçtiğimiz yıl da bir dönem bu misafirliğin tadını çıkarmıştınız. 3 Mayıs- 28 Temmuz 2021 arasındaki tarihlerde Jüpiter’in sizi desteklemesinin ne demek olduğunu deneyimlemiştiniz. Bu yıl da, 11 Mayıs’a kadar ve 27 Ekim- 20 Aralık arasında aynı şans sizinle olacak. Bir çok Balık burcu, burada Neptün etkisi ile yıllardır kurdukları hayallerinden birer ikişer kuple bir şeyler mutlaka elde edecektir. Aşk olur, para olur, kariyer basamağı olur…Bireysel haritalara göre değişmekle beraber, yılın her anlamda en şanslı dönemi Balık burçları için budur.

12 yılda bir gelen bu şans dönemi her Balık burcu için mutlaka hediyeler getirecektir. Üstelik Jüpiter Balık’ın hediyeleri başka yerleşimlerde olanlara benzemez! Sınırları yoktur. “Dile benden ne dilersen!” diyen lambanın cini gibidir. Üstelik hakkı da üç ile sınırlamayacaktır. Kendinizi yeniden yaratmanıza, 2020 Mart’tan beri geliştirdiğiniz farkındalıklarınıza kapılar açmanıza yardımcı olacaktır.

Jüpiter’in Koç burcunda seyredeceği 11 Mayıs- 27 Ekim arasında ise maddi anlamda yılın en şanslısı olarak adınızı kazıyabilirsiniz.

2022 Eylül- Ekim ayları, emeklerinize göre kariyer hayatınızda sıçramayı veya yuvarlanmayı deneyimleyebileceğiniz bir dönem olacak. Ne ektiyseniz, ışık hızında karşılığı gelebilir.

Balık Burcu ve Aşk – Balık Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu 

Aşk, Balık burçları için yılın teması değil. Ancak bu yüzünüz gülmeyecek aşk kapınızı çalmayacak demek de değil. Sonuçta Jüpiter Balık burcunda, size her şeyi verebilir.

Venüs’ün burcunuzda ilerleyeceği 5 Nisan – 2 Mayıs arası, yılın en cafcaflı zamanları. Spot ışıkları üzerinizde olacak. Dikkatleri çekiyor olacaksınız. Bu dönem talipleriniz de doğru orantılı artış gösterecektir.

Venüs’ün aşk evinizde ilerleyeceği 18 Temmuz- 11 Ağustos arası, bekar Balık burçları için potansiyel flört dönemleri olacaktır.

Son olarak bir uyarım olacak, maddi anlamda. Başkaları için harika yatırım tavsiyeleri verirken, kendi köşenize bir lira bile koyamadan geçirdiğiniz bir yıl daha olmasın. Özellikle Jüpiter’in Koç burcunda olduğu dönem, akarken doldurma dönemi. Lütfen bu yıl, para biriktirin.

Balık Burcu için Yılın En Önemli Tarihleri

  • 5 Nisan – 2 Mayıs – Venüs Balık Burcunda – Tüm ışıklar üzerinizde
  • 2 Mart Balık Burcu Yeni Ayı – Yeni yaşınızın yeni sayfası, yeni kurallar oluşturma
  • 10 Eylül Balık Burcunda Dolunay – Yeni yaşın kontrol noktası

→ 2022 Yılı Gezegen Gerileme ve Tutulma Zamanları zamanları için buraya tıklayabilirsiniz.

Tüm Balık Burçlarına mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir Yeni Yıl diliyorum!

Balık Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu 

Paylaş

More from Yasemin Orman
Plüton Kova Burcunda – 2024-2044
21 Ocak 2024’te (03:56:10) Plüton Kova burcuna giriyor ve önümüzdeki 20 yıl...
Read More
Join the Conversation

1 Comment

Leave a comment
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir