Kova Burcunda Yeni Ay – 25 Ocak 2020

Kova Burcunda Yeni Ay 2020

Yeni ay ne zaman gerçekleşiyor ? Bu saatlere dikkat !

25 Ocak 2020 Cumartesi günü Türkiye saati (İstanbul)  00:42’de, yani 24 Ocak’ı 25 Ocak’a bağlayan gece Kova Burcunda Yeni Ay 2020 doğacak.

Kova Burcunda Yeni Ay 2020

  • Yeni Ay ne zaman gerçekleşiyor? – 24 Ocak’ı 25 Ocak’a bağlayan gece 00:42’de yeni ay gerçekleşiyor.
  • Ay ve Güneş Kova burcunda kavuşurken Merkür de Kova burcunda seyrediyor.
  • Yeni ayın haritasında yükselen Terazi burcu.
  • Harita yöneticisi Venüs Balık burcunda, Balık burcunun yöneticisi Neptün ile kavuşumda
  • Kova burcunun yöneticilerinden Satürn Plüton ile kavuşumda, Uranüs ise Boğa burcunda seyrinde.

Yeni Ay’lar yeniye başlama, adım atma enerjisi getiriyor artık bunu herkes öğrendi. Mesele; Kova Burcunda Yeni Ay hangi enerjileri taşıyor. Tabi ki öncelikli olarak Kova Burcu Özelliklerine ait enerjileri taşıyor.

Başrol ile başlamak gerekirse; Kova burcundaki Ay’ın duygusal ihtiyacı; “YOKTUR!”. Çünkü ortada duygu yoktur. Ay’ı Kova’da olan danışanlarım olunca “eyvah” derim! Okuyorlarsa gülerler şu an. Kova burcu, burçlar kuşağının dâhisi olarak geçer. Doğum sırasında haritada gölge bir etki olmadığı sürece çok zeki insanlardır.Bu seviyede zekada, pek duygu kalmaz. Ay dediğimiz şey ise baştan aşağı duygudur. Duygu olması gereken yerde akıl, zeka zararlı bir durumdur. Duygu olması gereken yerde duygu yoktur. Var olan sevgi- duygu bireysel değil evrenseldir.

Kova burcundaki Güneş ise yüksek bir bilinç demektir. Sadece var olan olayları değil, ileri olasılıkları hesaplayabilmek demektir. Yeni Ay ise Güneş, yani ruh, akıl ve Ay, yani duygu, ihtiyaç aynı yerde, aynı kararda demektir. Bu durumda sonucu anladınız sanıyorum. Akla yatkın olmayan bir şey Yeni ay’da kalpte de olamayacaktır. O, şu, bu vs, umurumuzda değil o kadar. Evrene bakıyoruz bu ay. Kolektife, insanlığa. Dünyamızın bir parçasının aylardır yandığını düşünürsek, çoktan zamanı gelmişti.

Yeni Ay 2020

Güneş ve Ay, haritanın 4. evinde. Yani aslında ev, aile, yuva, ata, baba dediğimiz yerde. Gelecekte evimiz, vatanımız, aile olmasını istediğimiz yer için kararlar vereceğiz belli ki. 2020’nin ilk Yeni Ayında ilk adımlarımızı hem kendimiz, hem de yaşadığımız evren için atıyoruz demektir. Kolektif enerjinin, benden çok “biz”, tüm insanlık, tüm canlılar kavramlarının yükselişe geçeceği bir dönem.

O kadar güzel bir Yeni Ay ki; ilişkilerimizi düzenliyoruz, maddi anlamda harekete geçiyoruz, sadece kendimizi değil başkalarını da düşünüyoruz ve bunu herkese faydalı olsun, herkes mutlu olsun diye yapıyoruz.

Hayatımıza bir denge getirmek için bu Yeni Ay’dan daha uygun bir zaman olamaz.

Her yeni yılın Kova dönemi, beklenmeyeni, sürprizleri hayatımıza çeken bir elektrik alanı oluşturur. Yönetici Uranüs’ün evlilik evinde olması dalgayı hangi alanda sürprizleri çekmek üzere olduğumuzun göstergesi. İşe karışan da Kova olunca, mantık evliliklerinde yükselmeler beklerim.

Kova demek özgürlük demektir. Bu durumda ilişkilerde ve ilişkilerden özgürleşmeler de beklerim. Bir şeylerin isyanını, daha iyi bir forma ulaşmak için kükremesini beklerim. Sıkışan her şeyin patlamasını, çağılmasını, yenisi için savaşmasını beklerim.

Astrolojik gündeme dair tüm güncel haber için sayfamızı ziyaret edin!

Herkesin sürprizi kendi haritasının meşrebince gerçekleşecektir.

Normale göre kısa bir yazı oldu, biliyorum. Çünkü söz konusu Kova Yeni Ayı olunca, sürprizler vardır! Herkesin sürprizi kendi haritasının meşrebince gerçekleşecektir. Kendi meşrebinizce dileklerinizi yazın derim bu sebeple. Yeni Ay Meditasyonunuzu mutlaka yapın. Nedir ki, 15-20 dklık bir zaman. Dilekleri yakmak yok, saklıyoruz. Yeni Ay Meditasyonunu nasıl yaparım, demek yok! Artık Gaia var! 🙂

Yeni ay meditasyonunuzda ihtiyacınız olacak Gaia Yeni Ay Meditasyonu Ritüel Kitini hemen inceleyin!

Aklınızın karar verdiği, kalbinize iyi gelecek tüm süprizlerin kapınızı çalması dileği ile,

 

Paylaş

More from Yasemin Orman
25 Mart Terazi Burcunda Ay Tutulması
Ancak öyle bir an gelir ki; geçmişte yaşamanın çıkmaz bir sokak olduğunu...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir