Yengeç Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

Yengeç Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

Yengeç Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

2022 yılında Yengeç Burçlarını Neler Bekliyor?

Yengeçlerin bir kaç senedir hayatları “harika” desem büyük yalan söylemiş olurum. Hem geçtiğimiz yıllarda Ay düğümleri aksınızdaydı hem de büyük öğretmen Satürn’ü zor bir evde ağırlıyorsunuz. Satürn, haritalarınızda bulunduğu evin doğası gereği yetersizlik ve sürekli kaybediyormuş hissi yaratır. Yengeçler neredeyse 2020’nin sonundan beri anlamlandıramadıkları bu hisle ve bir depresyon hali içinde yaşıyorlar. Durumu en iyi idare eden Yengeç burçlarında bile bir yaprak dökümü hissi mevcut.

Maalesef bu etki azalarak da olsa 2022 yılında da devam ediyor. Ancak siz bu hisle baş etmeyi oldukça öğrendiniz. 2023 itibari ile bu histen tamamen kurtulacaksınız. İyi haberse 2022 yılında yardımınıza Jüpiter koşuyor.

Bu yıl Boğa- Akrep aksına ilerleyecek olan Ay düğümleri, tüm kısıtlanma hissine ve kabuğa çekilme arzunuza rağmen, dikkatinizi dış dünyaya vermenize yardımcı olacaklar. Eski dünyanızdan, geçmişinizden, karmanızdan kayıtlı biri tüm hayatınızı değiştirebilir. Hayatın içinde, boğulduğunuz yerden sizi çıkarıp, tekrar yeni dünyalar keşfetmenizi sağlayabilir.

Yengeç burçları 2022 yılında hangi konularda şanslı?

Yılın İkizler burcundan sonra kariyer konusunda en şanslı burcu Yengeç. Jüpiter’in Koç burcunda ilerleyeceği 10 Mayıs- 27 Ekim tarihleri arasında, profesyonel kariyeriniz konusunda ivme kazanacaksınız. Bir çok Yengeç burcu, terfi edecek, üstte bir koltuğa atanacak veya imajı konusunda yükselme yaşayacaktır. Bu yükselmeler doğru orantılı bir şekilde maddi kaynaklarınızı da büyütecektir. Yengeç için maddi anlamda rahatlık demek bir nevi iç huzur demek.

Bazı Yengeç burçlarının, kariyer konusunda yükselmek için, öncesinde vermeleri gereken mücadeleler söz konusu olabilir. Kariyer evinizden geçen Şiron, başarısız olma korkusu yüzünden bazı atılımları yapmaya çekinmenize sebep olabilir. Geri planda kalmayın.

Yukarıdaki tarihler dışında Jüpiter yıl boyu Balık burcunda olacak ve bu süreçte de, yeni bir eğitim almanıza, bekleyen hukuki süreçlerinize cevap bulmanıza, manevi anlamda büyümenize yardımcı olacaktır. Yurt dışına taşınmak isteyen, yabancılarla iş yapmak isteyen, eğitim konusunda destek almak isteyen Yengeç burçları 10 Mayıs’a kadar olan süreci veya 27 Ekim sonrasını değerlendirebilirler.

Yengeç Burcu ve Aşk – Yengeç Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu 

Bu yıl özellikle hem aşk hem sosyal ilişkiler bakımından Yengeç burçları için önemli bir sene. Karmik anlamda hayatınızda olması gereken bir partneriniz, eski bir sevgiliniz veya geçmişten bir arkadaşınız ile yeniden beraber olabilirsiniz. Bir çok Yengeç burcunun 2022’de eski ve derin aşk besledikleri partnerlerine dönüş yapmasını bekliyorum. Tamamen sonlanmamış ilişkilerde yeniden başlangıçlar söz konusu olacaktır. Kolay olmayacaktır. Özellikle eski ilişkilerde derin marazlar, tekrar içine düşülen çukurlar olacaktır. Sınavlarını veren eski birliktelikler, yeniden başlayan birliktelikler, 2022 yılından evlilikle taçlanarak ayrılabilirler.

25 Ocak- 6 Mart arasındaki dönemde, boşanmış çiftlerin bile tekrar barışmasını bekleyebilirim. Evli Yengeç burçları ise bu dönemde daha dikkatli olmalı, ilişkilerini korumaya çalışmalılar.

Venüs’ün Yengeç burcunda bulunacağı 18 Temmuz- 11 Ağustos arası ve Venüs’ün aşk evinizden geçeceği 23 Ekim- 16 Kasım arasındaki tarihler, bekar Yengeç burçları için yeni ilişkiye başlama zamanları olacaktır.

 

Yengeç Burcu için Yılın En Önemli Tarihleri

  • Tüm Tutulmalar – kader değiştiren döngüler
  • 18 Temmuz- 11 AğustosVenüs Yengeç burcunda – spot ışıkları üzerinizde
  • 29 Haziran Yengeç Burcunda Yeni Ay – Yeni yaşınızın yeni sayfası, yeni kurallar oluşturma
  • 17 Ocak Yengeç Burcunda Dolunay – Geçmiş yılın kontrol noktası, değiştirmek istedikleriniz için fırsat

→ 2022 Yılı Gezegen Gerileme ve Tutulma Zamanları zamanları için buraya tıklayabilirsiniz.

Tüm Yengeç Burçlarına mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir Yeni Yıl diliyorum!

Yengeç Burcu 202 Yıllık Burç Yorumu 

Paylaş

More from Yasemin Orman
Akrep Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu
Akrep Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu 2022 yılında Akrep Burçlarını Neler Bekliyor?...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir