Günlük Burç Yorumları 25 Nisan 2020

Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 25 Nisan 2020

“MAYIS” AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Günlük Burç Yorumları 25 Nisan 2020 ‘yi okurken yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

Günlük Burç Yorumları 25 Nisan 2020 / Günün Enerjisi :

Ay Boğa burcundan İkizler burcuna geçiş yapıyor.

İkizler burcundaki Ay, dünyada neler olup bittiğini anlamak, bilgi toplamak, topladığı bilgiyi aktarmak ve en önemlisi çenesi düşene kadar konuşmak ihtiyacındadır. Her şeyi anladığı bildiği sürece ondan huzurlusu mutlusu yoktur.

İçgüdüsel olarak meraklı, soru soran, cevap arayan insanlara dönüşeceğiz. Herhangi bir olay karşısında refleks olarak “neden?” diye soracağız.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi anlamda topraklanma ihtiyacınız artıyor. Ne demektir bu? Kumbaraya para atmak, bir yerlere değerli bir şeyler saklamak gerek demek. İş ile alakalı, kariyer ile alakalı özgüven problemleri yaşıyor olabilirsiniz. Yeni bir sayfa açmak şart. Özellikle aynı şirkette veya pozisyonda yıllanmış Koç burçları, biraz etrafına bakınmalı artık.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Burcunuzdaki ayın yardımına rağmen, derin daralmalar, sıkıntılar yaşıyorsunuz. Ay İkizler burcuna geçtiğinde biraz daha rahatlama imkanı bulacaksınız. Yeni bir şeyler öğrenme arzusundasınız. Yeni bir kurs, uzaktan eğitim veya kendinize kitap okumak için ayıracağınız bir zaman size iyi gelecektir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Öğleden sonra Ay burcunuza ilerliyor ve enerji sizin tarafınıza geçiyor. Öğleden öncesi gergin hala doğal olarak. Aklınız sadece geçmişte, geçmiş zamanlarda kalabilir. Yarın daha yaratıcı farklı bir gün olacak. Bugünü kendinize bakım yaparak, kişisel konularınızla ilgilenerek geçirebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Evlilik, arkadaşlık, sevgililer, kankalar… Böyle ortada istemediğiniz bir pozisyonda kaldınız. Hem ilişkiye malum düşkünsünüz, hem de arkadaşlarınızı kaybedesiniz yok. Herkese biraz mavi boncukla süreci atlatacaksınız artık. Evli Yengeçler dikkat etsin ağız tadını bozmaya gerek yok.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi ortaya koymak konusunda şanslısınız. İletişim yolunu iyi belirlediğinizde, hem istediğiniz dikkati üstünüze çekiyorsunuz, hem de kendinizi daha iyi ifade edebiliyorsunuz. Uzaklık kısmına takılacak bir şey yok. Karantina marantina, iki mesajla ölmezsiniz. Burnunuz yere düşmez. Flört iyi gelir diyorum.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Kafalar tertemiz, müthiş bir öğrenme arzusu… Bugün çok istediğiniz, öyle uzun süredir köşeden köşeden gözünüzün içine bakan o yeni kitabı okuyabilirsiniz. Yeni bir şeyler öğrenme, yeni bir felsefenin içinde kendinizi bulma hali size çok iyi gelecek. Kişisel gelişim kitapları da olabilir. Biraz sessizlik!

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

E resmi olarak tatil de oldu. Nereden çıktı bu sıkkınlık. Bugün de kısıtlanmış hissi ön plana çıktı. N’olur biraz bilgisayarın önünden kalkmanın tadını çıkarın. Bu ara hiç bir şeyden %100 tatmin olmuyorsunuz. Siz ne istiyorsunuz da olmuyor? Size özel değil ki. Hepimiz biraz eksiğiz şu aralar.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Tam toparlanırken ikili ilişkilerde denge yeniden bozulmasın. İletişim müthiş kuvvetli bir silahtır. N’olur içinize atmayın artık. Ne varsa, kim olursa olsun söyleyin. İnsanlar sizin hatalarınızı yüzünüze vururken bu kadar düşünmüyor bence. Biraz düzen değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Belki de iyi gelir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Herkes Mersin’e Yaylar gider tersine… Ohhh. 🙂 Bugün herkes biraz değişimin dengesizliğini yaşarken, siz maşallah dost sohbetlerinde, aile masalarında. Mutlusunuz şükür. Keyfiniz muhabbetiniz de yerinde. Özel alım satımlardan, bazı kağıtlı evraklı işlerden uzak durmak lazım.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Eski aşklardan mesaj gelirse hiç şaşırmayın. Gönül yayları oynamaya başladı tabi. Geç bile kaldı. Nisanda karantinada olduğumuz için yeni düştü jetonlar herhalde. Aile içindeki enerjiniz artıyor. Sırtınızı birbirinize yasladınız ve mutlusunuz. Maddi anlamda güzel gelişmeler söz konusu olabilir. Özellikle de beklemediğiniz yerlerden.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Evinizle uğraşabilirsiniz. Evinizi güzelleştirmek, ev ile alakalı biriken konuları toparlamak, yazlık kışlık değiştirmek için uygun bir gün. İletişim trafiğiniz de maşallah. Kısa yollar yapabilirsiniz. Malum bir çoğumuz karantinadayız ama bazı Kova burçları hareket halinde. Harcamalarınızda ihtiyaç dışına çıkmayın. Mümkünse para biriktirin.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Yakın çevre ve arkadaşlarla iletişim ön plana çıkıyor. Çok dertleşen insanlar değilsiniz ama sanırım bu dönem böyle daha mutlu olacaksınız. Dayanacak bir yerlere ihtiyaç duyuyorsunuz. Haritanın kantarı iyice sol tarafa yattı. Konular sizle ilgili. Dikkatiniz kendinize döndü.

 

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Paylaş

More from Yasemin Orman
Koç Burcunda Yeni Ay – 5 Nisan 2019
5 Nisan 2019 Cuma günü 11:50’de Koç burcunun 15 derecesinde Koç Burcunda...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir