Günlük Burç Yorumları 26 Nisan 2020

Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 26 Nisan 2020

“MAYIS” AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Günlük Burç Yorumları 26 Nisan 2020 ‘yi okurken yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

—————————23 Nisan Boğa Burcunda Yeni Ay yazısı için buraya tıklayabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları 26 Nisan 2020 / Günün Enerjisi :

Ay İkizler burcunda.

İkizler burcundaki Ay, dünyada neler olup bittiğini anlamak, bilgi toplamak, topladığı bilgiyi aktarmak ve en önemlisi çenesi düşene kadar konuşmak ihtiyacındadır. Her şeyi anladığı bildiği sürece ondan huzurlusu mutlusu yoktur.

İçgüdüsel olarak meraklı, soru soran, cevap arayan insanlara dönüşeceğiz. Herhangi bir olay karşısında refleks olarak “neden?” diye soracağız.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişim konusunda özgüven geliştirdiğiniz bir süreç. Bir süredir kimse ile konuşasınız görüşesiniz yoktu.Bugün o enerjiyi biraz daha atmış gözüküyorsunuz. Belki de atmak zorunda kalıyorsunuz. Bugün Uranüs ve Güneş kavuşuyor. Geçmişteki bazı bilgileri yeniden kullanmak zorunda kalabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bugün Güneşiniz Boğa burcu, Uranüs ile kavuşuyor. Sizin için önemli bir başlangıcın, yeni bir düzenin, aşırı sahiplendiğiniz sahiplendiğiniz bazı temaların yok oluşunun ayak sesleri niteliğinde olabilir. Hayatınızın değişik bir yöne, yeni bir geleceğe doğru yön değiştirdiğini kabul etmeniz gerekecek.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Burcunuzda bulunan Venüs ve Ay’ın beraberliği, bugün flörtüz duygularınızın kabarmasına sebep olacaktır. Eğer eşinizle beraberseniz romantik bir gün, eğer bekarsanız mesaj trafiğinin yoğun olduğu bir gün olacaktır. işin aslı adım beklemeyin. Daha çok adım atan taraf olacaksınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Romantik anlamda hayatınızda biri olmasına rağmen, tamamlanmamış hissiyatı yaşıyor olabilirsiniz. Gönlünüz kalbiniz iki arada derede kalmış olabilir. Bu yıl gökyüzünden evlenmeniz üzerine bir baskı var. Bu baskı sizin iyi bir evlilik yapmanız için. Mantık evliliğine veya ilişkisinde gitmeniz için değil. Sevmediğiniz biri ile 5 yıl değil, 5 dakika evli kalamazsınız siz. Bu dediğimi unutmayın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk konusunda 5 Mayıs’a kadar susmaya karar verdim. Ondan sonra zaten yaşar görürsünüz. Şimdilik mavi boncuk dağıtmaya devam edin. Venüs’ün 11. evinizde olması sizi de kendinizden ışıklı yapıyor tabii. Ortamlarda aranan kişi, karşı cinsin gözdesi durumundasınız. Fakat gerçekten sevilmenin yerini tutamaz.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Etiketinizi müthiş parlatabileceğiniz bir dönemdesiniz. İnsanların dikkatini çekmek, yaptığınız işlerle gündeme gelmek, başarılarınızın fark edilmesi yönünde güzel bir rüzgar esiyor. Eski sevgililerden veya eski bazı tanıdıklardan hoşunuza gitmeyecek haberler alabilirsiniz. Çok takılmayın, siz kendi hayatınıza devam edin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni insanlarla tanışmak, yeni bir şeyler öğrenmek için çok güzel bir gün. Evden kiminle tanışacağım falan diye bana tepkiler vermeyin. Artık internet çağındayız. Yıkacaksınız tabularınızı. Bir süre aplikasyon, Instagram hesabı vs var. Elinizi korkak alıştırmayın. Yalnızlık Allah’a mahsus.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akrep için zorlayıcı ve tüm güzelliklerin derinlerde keşfedilmesi gereken bir gün. Siz zaten madalyonun arkasını seversiniz. Kurcalamaktan, araştırmaktan, hatta deşifre etmekten keyif alacağınız bir gün. Bazı Akrep burçları için çok romantik bir gün ve gece olabilir. Rutinler değişmek zorunda.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Tertemiz bir sayfa açılacak sevgili Yaylar. Çok isteyerek olmayabilir. Aniden oturduğunuz koltuk altınızdan çekilebilir. Başta hissettireceği hoş olmasa da, sonra oturacağınız koltuk için memnun olacaksınız. Maddi anlamda hep uyardığım bir yıl bu sizin için. Harcamadan uzak, birikime yakın olmalısınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Aşk hayatınız hareketleniyor. Hayattan aldığınız keyif artıyor. Hobilerinize kendi ilgi alanlarına ayırdığınız zaman artıyor. Özgüven konusunda da ileri adımlardasınız. Kendinizi ortaya koymaktan çekinmiyorsunuz. Aile hayatınız, eviniz, yuva dediğiniz yerle ilgili bazı beklenmedik gelişmeler olabilir. Her ne olursa olsun hayrınız için olduğunu aklınızda bulundurun.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kovalara aşk meşk haberi vereceğim aklıma gelmezdi ama çok flörtüz bir döneme adım atıyorsunuz. Varlık içinde yokluk olabilir. Bir sürü insandan teklifler alırken, kalbinizin çarpmadığını düşünebilirsiniz. Çarpacak merak etmeyin. Biraz daha bekleyin. Mayıs başka bir ay olacak. Mayıs ayı burç yorumlarınız için buraya tıklayabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumu

İletişim trafiğinizin yüksek olduğu bir gün. Uzun zamandan sonra ailenizle sosyal mesafeli vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Özlem duyduğunuz, muhabbetine ihtiyaç duyduğunuz insanlar olabilir. Belki bugün onlara da bir “merhaba” dersiniz. Maddi anlamda bazı “kesin” dediğiniz kaynaklarda sıkıntılar çıkabilir, beklenmedik gelişmeler olabilir.

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Paylaş

More from Yasemin Orman
Balık Burcunda Yeni Ay – 6 Mart 2019
Eski bir dostumuz var. Hani şu tam canımız yeni bir şeyler yapmak...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir