Kova Burcunda Yeni Ay – 11 Şubat 2021

Kova Burcunda Yeni Ay 2021

11 Şubat 2021 günü Türkiye saati (İstanbul)  22:06’da, Kova Burcunda Yeni Ay 2021 gerçekleşiyor.

Kova Burcunda Yeni Ay 2021

  • Yeni Ay ne zaman gerçekleşiyor? – 11 Şubat 2021 günü Türkiye saati (İstanbul)  22:06’da yeni ay gerçekleşiyor.
  • Ay ve Güneş Kova burcunda kavuşuyor.
  • Yeni ayın haritasında yükselen Terazi burcu.
  • Harita yöneticisi Venüs Kova burcunda AŞK evinde!
  • Kim var kim yok (Venüs, Merkür, Satürn, Jüpiter, Güneş, Ay herkesler, AŞK evinde!
  • 5. ev yöneticisi Uranüs Boğa’da 8. ev, Ölüm evinde.

Yeni Ay’lar yeniye başlama, adım atma enerjisi getiriyor artık bunu herkes öğrendi. Mesele; Kova Burcunda Yeni Ay hangi enerjileri taşıyor. Tabi ki öncelikli olarak Kova Burcu Özelliklerine ait enerjileri taşıyor.

Başrol ile başlamak gerekirse; Kova burcundaki Ay’ın duygusal ihtiyacı; “YOKTUR!”. Çünkü ortada duygu yoktur. Kova burcu, burçlar kuşağının dâhisi olarak geçer. Doğum sırasında haritada gölge bir etki olmadığı sürece çok zeki insanlardır.Bu seviyede zekada, pek duygu kalmaz. Ay dediğimiz şey ise baştan aşağı duygudur. Duygu olması gereken yerde akıl, zeka zararlı bir durumdur. Duygu olması gereken yerde duygu yoktur. Var olan sevgi- duygu bireysel değil evrenseldir.

Kova burcundaki Güneş ise yüksek bir bilinç demektir. Sadece var olan olayları değil, ileri olasılıkları hesaplayabilmek demektir. Yeni Ay ise Güneş, yani ruh, akıl ve Ay, yani duygu, ihtiyaç aynı yerde, aynı kararda demektir. Bu durumda sonucu anladınız sanıyorum. Akla yatkın olmayan bir şey Yeni Ay’da kalpte de olamayacaktır. 

Konu müthiş derecede evrensel şahane metrikler taşıyor! Bu dünya daha güzel olsun diye atılacak her adımı bekliyorum bu Yeni Ay’dan. Süreci sıkıntılı olabilir, tüm insanlık sokaklarda sürünebilir, gerekirse grev yapabilir, gerekirse önümüze gelene toslayabiliriz, ölenler olur belki savaştığı doğrular uğruna, belki çığrından çıkabilir bazı temalar ama sonucu çok hoş olacaktır.

Ve fakat; derdim başka a-dostlar!

Bu nasıl bir Yeni Ay yahuuuu!

Uzun süredir AŞKı arayan bir AŞK hikayesi şeklinde dolandığım için, ben böyle haritanın gözlerinden öperim. Sarılırım yine öperim. Yasemin’in evreninde AŞK nasıl olur şeklinde bir başlık atsak ve haritasını çizsek bu olurdu.

Haritasına göre de foto attım yazıya 😉 Spoiler gibi spoiler foto. 🙂

Yeni Ay Kova Burcunda

Güneş ve Ay, haritanın 5. evinde. AŞK evi canını yediğim. Aşk evinde Kova burcu sürüsü. Gülüyorum ya kıkır kıkır. Ben bunu nasıl idrak seviyesine indireceğim bilemiyorum.

Bir kere her ne adım atıyorsak, adımlarımızı hem kendimiz, hem de yaşadığımız evren için atıyoruz demektir. Kolektif enerjinin, benden çok “biz”, tüm insanlık, tüm canlılar kavramlarının yükselişe geçeceği bir dönem.

Ve FAKAT, canım kolektif nanaya doğru giderken, bu kadar bireysel bir yerde bu kadar kolektif, bu kadar kolektifte bu kadar benlik. Şaştım!

Her yeni yılın Kova dönemi, beklenmeyeni, sürprizleri hayatımıza çeken bir elektrik alanı oluşturur. Yönetici Uranüs’ün ölüm evinde olması ?? Bitmişlerden mi sürpriz bekleyeceğiz, yoksa karanlık evrenden mi? Al sana sürpriz gibi sürpriz.

5. satıra geldim hala meramımı anlatan doğru düzgün bir cümle yok.

Zekam anlamaya, dilim anlatmaya yetmedi.

Ben haritaya bakınca ne görüyorsam onu içerik fotosu yaptım aslında.

Ben haritaya bakınca AŞK görüyorum. Bu Yeni Ay’ın haritasına bakıp AŞK görmeyen de ne biliyim zaten!

Fakat bu AŞK, telepatik. Çokça konuşmadan anlaştığımız bir aşk. Bizi geleceğe taşıyan, küllerinden doğan, öleceğini önceden gören, onun için yeniden doğan… Aklı çok, fikri çok, saygısı çok, egzantirik, nereden nasıl geldiği belli değil, ummadık taş, ummadık baş. Zamana sebat ediyor, geleceğe hizmet ediyor, evliliğe karşı çıkıyor ama yuva da kurmak istiyor. Her şey bu kadar zihinde ama bedeni de sevişiyor. Sevgi istiyor. Güven istiyor. Bağlanmak istiyor. Doymak istiyor. Doyurmak istiyor. Hem sallasın, çalkalasın, çarpsın istiyor, hem de ayaklar yere bassın istiyor.

Kimse bu hemen buraya gelsin! 🙂

Astrolojik gündeme dair tüm güncel haber için sayfamızı ziyaret edin!

Herkesin sürprizi kendi haritasının meşrebince gerçekleşecektir.

Normale göre kısa bir yazı oldu, biliyorum. Çünkü söz konusu Kova Burcunda Yeni Ay olunca, sürprizler vardır! Herkesin sürprizi kendi haritasının meşrebince gerçekleşecektir.

Konu bence AŞK. Hem de tarif edemeyeceğimiz bir şey. İlişkiniz vardır, evlisinizdir. Dert değil. AŞK’ın binbir türlü formu var.

Her ne oluyorsa hayatınızda, neredeyse Mart ayının ortasına kadar, bence AŞK’tan.

Kariyer değişikliği; güç aşkınızdandır belki. Evliliğinizin bitmesi, gelecek yeni biri içindir belki.

Hayırlısını beklerim! Her şeyin hayırlısını!

Merkür Kova Burcunda Retro malum. Yazıyı buraya bıraktım. 38938292 kere söyledim. Yine söyleyeyim; Kova’nın aklı ile dönenden bir mantık beklerim. Bu yüzden istisnai bir şekilde bu dönemde dönen ex’ e bakarım var mı next için argümanı diye. Ex diyince konu sadece sevgililer değil, her ex konu.

Kendi meşrebinizce dileklerinizi yazın derim. Neden? Çünkü “mucize” diye bir şey varsa yılın bu zamanında gerçekleşir.

Yeni Ay Meditasyonunuzu mutlaka yapın. Nedir ki, 15-20 dklık bir zaman. Dilekleri yakmak yok, saklıyoruz. Yeni Ay Meditasyonunu nasıl yaparım, demek yok! Gaia var! 🙂

→Yeni ay meditasyonunuzda ihtiyacınız olacak Gaia Yeni Ay Meditasyonu Ritüel Kitini hemen inceleyin!

Aklınızın karar verdiği, kalbinize iyi gelecek tüm süprizlerin kapınızı çalması, AŞK’ın Kova halini yaşamanız dileği ile,

Yase.

 

Paylaş

Tags from the story
, , ,
More from Yasemin Orman
Koç Burcunda Dolunay’ın Burçlara Etkileri
Koç Burcunda Dolunay’ın Burçlara Etkileri
Read More
Join the Conversation

2 Comments

Leave a comment
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir