Aylık Burç Yorumları Şubat 2020

Aylık Burç Yorumları Şubat 2020

Şubat Ayı Burç yorumlarınızı okurken yükselen burcunuzu okumayı da unutmayın 😉

Malum, Şubat ayı Sevgililer Günü ayı. Kutlamayı sevin sevmeyin, sistem bizi hediye almaya zorluyor. Hala ne alacağınıza karar veremediyseniz, fikir almak için Burçlara Göre 14 Şubat Sevgililer Günü Hediye Önerileri -2020   yazısına göz atabilirsiniz.

KOVA Burcu Aylık Burç Yorumu Şubat 2020 (21 Ocak – 19 Şubat) 

Kova burçları, öncelikle doğum günleriniz kutlu olsun! İyi ki doğdunuz! ve ben de İyi ki doğdum!

Her zaman söylediğim gibi, Güneş hangi burçta ilerlerse, evren o burcun sahiplerine çevirir spot ışıklarını. Şimdi Güneş Kova burcunda, yani burcumuzda olduğuna göre ışıklar bizim üzerimizde. Zaman kutlama, eğlenme zamanıdır!

Bütün kötücüller 12. evimizde hareket ederken, bir takım sağlık, hayat, bilinçaltı sınavları vermemiz doğaldır. Ancak biz de bir Oğlak burcu kadar Satürn’le doğduğumuz için, bize Satürn anca bütün problemleri çözme gücü verir.

Neptün, doğum haritalarımıza göre 2. evlerimize hareket etti. Bu durum hem hayal ettiğimiz kaynakları hayatımıza çekmemizi sağlayacak, hem de keselerimizin ağzını normalden daha fazla açmamıza neden olacaktır. Hem dolduracağız, hem de harcayacağız. Venüs’ün de para evimizde olması, acil gereksinimlere acil çözümler bulmamızı sağlayacaktır.

Aşk hayatımız da hareketleniyor. Bekarsak, geleceğimizi kurabileceğimiz bir insanı hayatımıza çekebiliriz. Evli isek sorun yok, yola devam.

25 Ocak’ta Kova burcunda Yeni bir Ay doğdu. Etkilerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

9 Şubat’ta Aslan Burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Etkilerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

BALIK Burcu Aylık Burç Yorumu Şubat 2020 (20 Şubat – 20 Mart)

“Söyleyim benden çıksın; Balıklarda eve dönüş var! Sizin eviniz neresiydi kalbinizde, ona bakmanız lazım. Zaten biliyorsunuzdur. Ona baktınız buna baktınız, o gibi olmadı değil mi. Ah yahu; çok önce uyarmıştım sizi.” yazmıştım Ocak ayı burç yorumlarında. Eskiye dönüş devam ediyor Balık burcu için.

Sebeplerinden en önemlisi burcunuzda gerçekleşecek Merkür Retrosu. Etkilerini özel olarak okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sosyal hayattaki sahte arkadaşlıkların maskeleri düşmeye başladıkça, gerçekten size değer veren, vaadi uzun arkadaşlıkları da, sizi gerçekten sevmiş olan eski sevgilinizi de daha fazla aklınıza getireceksiniz. Evet gülüp eğlenmek kolaydı. Ancak gerçekten sıkılınca insan, dost arıyor, doğrusu da bu.

Neptün’ün burcunuzda ve yükselen çizgisine değerek ilerliyor olması, kafanızı bulanıklaştırabilir. Balık burçları, sıkılmaya gelemezler. Her zaman bir kaçma eğilimleri vardır. Bu eğilimleri bazen herhangi bir konunun fanatizmi, bazen alkol gibi alışkanlıklar, bazen de hayal kurarak yaparlar. Neptün gücüne kavuşunca bu eğilimler artar. Dikkat etmek, hayatı bulanıklaştırmamak için gayret göstermek gerekir.

Kariyer hayatınız zirveye doğru gidiyor. Yola devam. Jüpiter’in enerjisi arkanızdan gitmeden pes etmek yok! Şubat ayı da çok çalışacaksınız.

 

KOÇ Burcu Aylık Burç Yorumu Şubat 2020 (21 Mart – 20 Nisan) 

Kariyerinizle ilgili kaygılar, problemler, aşırı çalışma, zor çalışma şartları veya iş bulamama gibi durumlar olabilir. Hiç sorun yok. Neden? Çünkü bu kaos sizin iyiliğimiz, bir dönemi kapatıp yeni bir dönemi başlatmanız için. Jüpiter yavaş yavaş, doğum tarihlerinize göre kariyer evinize doğru ilerledi veya ilerliyor. Bunun anlamı bir yıllık muhteşem bir yükseliş dönemi başladı veya başlıyor. Çok çalışın. Düşün ama kalkın ve asla amacınız için savaşmaktan vazgeçmeyin. Yeni bir kariyere yönelmek istiyorsanız da oldukça uygun zamanlar.

Koç burcu, geçtiğimiz ay olduğu gibi eğitimle ilgili konular, hukuki konular, yurt dışı seyehatleri  Şubat ayında da gündeminizde olacaktır.

Yeni insanlarla tanışıp, sosyalliğinizin ön planda olacağı bir ay.

Uranüs’ün birinci evinizden geçişi kendinizle ilgili majör değişiklikler yapmak istemenize sebep olabilir. Bu değişimler fiziksel de olabilir. Estetik operasyonlar için gönüllüyseniz, gezegenlerin etkisi altındasınız bilin.

 

BOĞA Burcu Aylık Burç Yorumu Şubat 2020 (21 Nisan – 20 Mayıs) 

Geçtiğimiz ay da söylediğim gibi bu ay da, planladığınız yurt dışı seyahatlerinizde, akademik ve hukuki konularınızda problemler olabilir. Ancak Jüpiter’in de aynı konuma hareketi, bu konularda problem olmasına rağmen, bu konulardaki hareketliliği de arttıracaktır.

Uzun soluklu gezme, eğlenme, öğrenme, büyüme, keşfetme döneminiz başladı. Bir yıl çinde bambaşka düşünceleriniz olursa şaşırmayın.

Evliliklerle ilgili sorunlar olabilir. Özellikle uzun süreli evlilikler sınavlardan geçebilir. Kısıtlandığınızı düşünüp, özgürleşme ihtiyacı duyabilirsiniz.

Bekar Boğa burçları içinse durum tam tersi. Onları hayat evliliğe doğru sürüklüyor. Tabi ki bu kötü bir sürüklenme değil. Doğru bir enerji altındasınız. Bu dönem, bekar Boğa burçlarının evlenmesi için doğru bir dönem.

Boğa burcunda neler yaşanıyor… Tüm astrolojik gündem haberleri için tıklayın!

Bu ayın özel yazısı Boğa Burcu ve Cinsellik için tıklayın!

İKİZLER Burcu Aylık Burç Yorumu Şubat 2020 (21 Mayıs – 21 Haziran)

Uzun süredir beraberliği olan İkizler burçlarını evlendiriyorum biliyorsunuz. Artık bu ay, önümüzdeki ay fark etmez, her ay aynı temadan bahsedebilirim. Geleneksel taraflara doğru dönüş yaşanır İkizler burçları. Sadece evlilik konusunda değil, her konuda, yeniye değil, eskiye ve vaadi olana gönüllüsünüz.

Kariyer hayatınız bulanık. Sürekli değişen bir tempo söz konusu. Bir an her şey çok iyi, bir an her şey tepetaklak. Biraz sebebi sizsiniz. Çünkü aldığınız bazı yanlış kararlar veya gereken kişilere gereken önemi vermemeniz, kendi kendinizin dalını kesmesine sebep oldu. Hala vaktiniz var. Toparlayabilirsiniz.

Yurt dışı ile ilgili konuları gündeminizde olacak Şubat ayı boyunca.

Bencil bir burç olduğunuzu söylersem kızar mısınız bana? Ancak hayat sizi “biz” den ben olmaya doğru götürecek.

 

YENGEÇ Burcu Aylık Burç Yorumu Şubat 2020 (22 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç burcu, siz de İkizler burçları gibi 2020 Yılında Evlenecek Burçlar kategorimdesiniz.

Kalbiniz başka, aklınız başka söylüyor olabilir. Belki mantığınız aşka dur diyor. Ancak geçen ay da söylediğim gibi durumlar karışık. Eski aşklar eskide kaldı demek isterdim fakat bazı Yengeç burçları çok eski ve vaadi uzun beraberlikleri ile enteresan bir şekilde evlenme yoluna gidebilirler.

Kariyer hayatınız ise tamamen değişiyor. Eski kariyerinize tamamen sünger çekiyorsunuz. Yep yeni sıfır kilometre bir kariyere merhaba diyeceksiniz. Hayat size istediklerinizi verecek, siz de payınıza düşeni yapmak zorundasınız. Artık geçici hevesler yok. Çalışmanız ve yeni kariyerinizin hakkını vermeniz gerekiyor.

Şubat ayı her sene olduğu gibi, sizin için hem enteresan, hem de biraz karanlık bir ay. Yengeçler Şubat aylarında hep biraz daha duygusal olurlar. Sürpriz gelişmelere açık olun ve bu ay içinize kapanmayın ki; 2020 değişik bir yıl olsun.

 

2020 Yılında Yengeç Burçlarını Neler Bekliyor?

 

ASLAN Burcu Aylık Burç Yorumu Şubat 2020 (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Mars’ın Yay burcunda aşk evinizde ilerliyor olması, aşk hayatınızı hareketli hale getiriyor. Egonuzu okşayacak gelişmeler söz konusu olacaktır. Durum yalnızlık olmadığı gibi, tek eşlilik de değil. Kısmetleriniz açık! Sevgili ise sevgili, eğlence ise eğlence, çocuk ise çocuk, hobi ise hobi, tatil ise tatil. Şubat ayı güzel bir ay.

Aralıktan bu yana değişmeyen ana madde; çalışma hayatınız. Çok çalışıyorsunuz, çok işiniz var! Ancak artık Jüpiter de çalışma adinize giriş yapıyor. Dolayısı ile sadece çalışmıyor, artık ekmeğini de yemeye başlıyorsunuz. Bolluk ve bereket kavramı hayatınızın göbeğine yerleşiyor.

Şubat ayları Aslan burçları için önemlidir. Karşıt burcunuz olan Kova burçlarının doğum günlerini kutladığımız bu dönem, sizin hayatınızda ilginç gelişmelerin yaşandığı bir dönem olur.

2020 Yılında Aslan Burçlarını Neler Bekliyor?

 

BAŞAK Burcu Aylık Burç Yorumu Şubat 2020  (23 Ağustos – 22 Eylül) 

Hayatı, hayattan aldığınız keyifleri, neyi sevdiğinizi, neyi sevmediğinizi yeniden gözden geçiriyorsunuz desem yeridir. Öyle bir dönemdesiniz ki; en dibi de en yükseği de görebileceğiniz bir dönem. Hayatınızı baştan yaratıyorsunuz. Büyük aşklar söz konusu olabilir. Büyük bitişler ve büyük başlangıçlar söz konusu olabilir.

Günlük rutinleriniz anlamında ve sağlık anlamında oldukça sürprizli ve pozitif bir ay Şubat ayı. Başak burcu, sağlık konusunda çok güzel haberler ve sağlık sorunu olan Başaklar da iyileşmeler söz konusu.

Geçtiğimiz ay olduğu gibi evli ve ortaklı işleri olan Başak burçlarının dikkatli olması gerekiyor. Öfke ile kendi kendinize zarar verecek, kendi bindiğiniz dalı kesecek potansiyele sahipsiniz.

Ailenize karşı daha hassas olmalısınız. Onları üzebiliyorsunuz.

2020 Yılında Başak Burçlarını Neler Bekliyor?

Aylık Burç Yorumları Şubat 2020

TERAZİ Burcu Aylık Burç Yorumu Şubat 2020 (23 Eylül – 22 Ekim)

Ailenizden uzun süredir görmediğiniz desteği görebilirsiniz. Son zamanlarda hem kendi sorunları, hem sağlıkla ilgili bazı problemler nedeni ile, sizi ikinci sıraya koymuşlardı. Ancak yeniden dikkatleri sizin üzerinize geçiyor. Hem maddi anlamda hem de manevi anlamda ay boyu arkanızda olacaklar. Bu da sizi çok rahatlatacak.

Yeni yeni insanlar hayatınıza giriyor. Çok hareket edip, çok fazla yeni ortama gireceksiniz. Nisan-Mayıs ayları ile beraber, Şubat ayı yılın Aşk konusunda en şanslı olduğunuz aylarından biri. Sürpriz tekliflerle, sürpriz aşklara yelken açabilirsiniz. Bu sefer Ocak ayında olduğu gibi, “flört edin” de demiyorum size. Gönül rahatlığı ile yaşayın ilişkinizi.

Bu yıl sizi de evlendireceğimi, sizin de 2020’de Evelenecek Burçlar Kategorimde olduğunuzu söylemiş miydim? 🙂

 

2020 Yılında Terazi Burçlarını Neler Bekliyor?

 

AKREP Burcu Aylık Burç Yorumu Şubat 2020  (23 Ekim – 23 Kasım)

Mars’ın Yay burcunda para evinizdeki hareketi, Şubat ayını maddi anlamda hareketli bir hale getirecektir. Kazançlarınız olumlu yönde etkilenecektir. Ancak harcamalar da aynı oranda artacağından, gelen kazançları elde tutmak önem kazanacaktır.

İletişim konusu hasarlı bir yıl 2020 Akrep burçları için, biliyorsunuz. Zaman zaman burç yorumlarımda belirtiyorum. O yüzden ağzınızdan çıkana kat be kat dikkat etmeniz gerekiyor. Gaf yapmaya müsait olduğunuz gibi, eski defterleri ayrıntısı ile tutan biri olarak sevdiklerinizi üzebilirsiniz.

Şubat ayının en önemlisi teması Aşk hayatınız. Hem karışık hem de çok hareketli. Sanırım siz de bir şekilde odak noktası olmak istiyorsunuz. Herkes flört etmeye ihtiyaç duyar. Her ne kadar uzun ilişkilerin insanı olsanız da, sizin de şımartılma arzunuz var.

Şubat biraz flörtüz bir ay!

2020 Yılında Akrep Burçlarını Neler Bekliyor?

YAY Burcu Aylık Burç Yorumu Şubat 202o (23 Kasım – 21 Aralık)

Ocak ayının ortasından beri Mars burcunuzda ilerliyor. Bu durum sizin güç kazanmanızı sağladı. Daha rahat hareket ediyorsunuz. Şubat ayı da istekleriniz için rahatça adım atabileceğiniz bir ay olacaktır.

Yöneticiniz Jüpiter malum artık Oğlak burcunda. O eski “hallederiiiiiiz” halinizden eser yok şimdi. Bir başarı bir azim. Kafayı neye taktıysanız o konuda zirveye doğru gideceksiniz. Kaçarı yok. Bu haliniz de 2020 boyunca devam edecektir. Demek ki; çok çalışmak, yol kat etmek önemli. Geri adım yok.

Aşk hayatınız körlük seviyesine çıkmak üzere. Tamam, sevince de seviyorsunuz, hatta abartıyorsunuz biliyorum ama aldığınız zararları da hesaplamanız gerekiyor. Kan kusup kızılcık şerbeti yeme hikayesinin de bir son kullanma tarihi olduğu kesin.

Aileniz ile ilgili güzel gelişmeler söz konusu..

Aylık Burç Yorumları Şubat 2020

OĞLAK Burcu Aylık Burç Yorumları Şubat 2020 (22 Aralık – 20 Ocak)

2020 yılının en şanslıları olarak devam ediyorsunuz! Şubat ayı da en az Ocak ayı kadar güzel bir ay olacak. Dahası bu ay cüzdanınız da kalınlaşacak. Maddi anlamda güçleneceğiniz bir ay Şubat ayı.

Fevrisiniz biraz. Tezcanlısınız ya. Ondan da kaynaklanıyor. Azıcık içinizde kalsın söyleyecekleriniz, kalp kırmaya müsaitsiniz zira.

Aslında listede yoksunuz ama bize sürpriz yapabilecek bir potansiyeliniz de var. Evren her ne kadar sizi kutlamamızı, sizin ödüllendirilmenizi istese de, bazı Oğlak burçları bunu dünya evine girerek de yapabilirler.

Yeni ortaklıklar kurabilirsiniz.

Pozitif ama biraz içe dönük bir ay Şubat. İç sorgulamalarınız var. Her şeyiniz ile doğru olmak, muntazam ilerlemek istiyorsunuz. 2020 özel bir yıl.

 

Paylaş

More from Yasemin Orman
Günlük Burç Yorumları 26 Nisan 2020
Günlük Burç Yorumları 26 Nisan 2020 / Günün Enerjisi : Ay İkizler...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir