Günlük Burç Yorumları 13 Şubat 2020

Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 13 Şubat 2020

Günlük Burç Yorumları 13 Şubat 2020 / Günün Enerjisi :

Ay Terazi Burcunda ilerliyor. Terazi burcundaki Ay’ın duygusal ihtiyacı uzlaşmak ve huzur içinde olmaktır.

Genel enerji bizi refleks olarak kabullenme eğilimine sürükler. Sırf fikirsel ayrılıkların huzur bozma potansiyeli yüzünden çoğunluktan yana olmayı tercih ederiz. Uzlaşmayı tercih ederiz.

13 Şubat 2020, Ay ve Güneş arasındaki pozitif açılanma hem duygusal anlamda hem de fikirsel olarak aynı noktada buluşabileceğimizin göstergesi. Enerjisi yumuşak ve keyifli bir gün.

Tam olarak Aslan Burcunda Dolunay’ın etkilerinden kurtulmuş değiliz. Etkileri için buraya tıklayabilirsiniz.

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Koç Burcu Günlük Yorumu

Bir kaç günlük yıpranmadan sonra sizi çok güzel bir gün bekliyor. Bugün evli Koç burçları için oldukça keyifli olacaktır. Hem ilişkinizi düzenleme hem de partneriniz ile gerçek bir dost gibi zaman geçirme fırsatı bulacaksınız.

Koç Burcu günlük aşk yorumu :

Bekar Koç burçları için harika bir gün. Sosyalleştiğiniz her ortamda gözler üzerinizde olacak!

Koç Burcu günlük iş yorumu:

Kariyeriniz konusunda hem çok sıkıntı çektiniz hem de bir şeyleri yeniden yapılandırmak, yeni girişimlerde bulunmak istiyorsunuz. Jüpiter doğum tarihlerinize göre kariyer evinize ilerliyor ve etiketinizi yeniden parlatmanızı sağlayacaktır.

Koç Burcu günlük sağlık yorumu :

Kendinizi dinliyorsunuz ve kendi kendinizle uğraşıyorsunuz. Medikal estetik konuları Koç burçlarının radarında.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Boğa burcu için oldukça güzel bir gün daha! Özellikle iş yerinizde, kariyerinizle ilgili konularda hem kendinizi tatmin hissedeceksiniz, hem de başkalarına yardım etmenin tadını çıkaracaksınız. İnsanlar bazı konularda sizi mentörü gibi görüyor.

Boğa Burcu günlük aşk yorumu :

Bekar Boğa burçları aşk hayatlarındaki eksiği fark edebilir. Genel anlamda ilişki konusu biraz etiket konunuz gibi oldu. Varlığından veya yokluğundan çok, nasıl olması gerektiği ile ilgileniyorsunuz.

Boğa Burcu günlük iş yorumu:

İş hayatınız ve günlük rutinleriniz için keyifli bir gün. Her sorumluluğunuzu keyifle yerine getirip günü sonlandıracaksınız. Bugün yatağa yorgun ama memnun gireceksiniz.

Boğa Burcu günlük sağlık yorumu :

Her konuda olduğu gibi sağlık konusunda da oldukça pozitif bir gün.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

İnanılmaz keyifli, hayatın çok farklı yönlerini de keşfedeceğiniz bir gün. Bir çok İkizler burcu yurt dışı seyahatinde olabilir. Diğer bir grup ise mental bir seyahatte. İdealleriniz, düşünceleriniz çok ileriye gitmeye başladı. Geleceği şekillendiriyorsunuz.

İkizler Burcu günlük aşk yorumu :

Sevgilinizle, eşinizle tatile gidebilir, küçük kaçamaklar için birbirinize zaman ayırabilirsiniz.

İkizler Burcu günlük iş yorumu:

Yalan yok işler biraz bulanık. Herkesin görevlerini sizin yerine getirdiğiniz titizlikte yerine getirmesini istiyorsunuz ancak herkesin hayat odağı iş olmayabiliyor.

İkizler Burcu günlük sağlık yorumu :

Bedeninizi dinleyin. Bedeniniz ile bağlantıyı koparmayın. İhmal etmeyin. Sonra pişman olabilirsiniz.

Özellikle doğum organları, yumurtalıklar ve testisler risk grubunda.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Kayıp kazanç konularını dengeleyeceğiniz bir gün. Aile içindeki bazı problemleri de rahatlıkla çözebilirsiniz. Aile içindeki tampon olma ihtimaliniz de var.

Yengeç Burcu günlük aşk yorumu :

Yengeçlerin aşk hayatlarında derin ilişkiler kurduğu, ilişkilerini evliliğe taşıdığı, evli yengeçlerin ise güçlendiği, yeniden yapılandığı zamanlar. Aşık olmak için de güzel zamanlar.

Yengeç Burcu günlük iş yorumu:

Yeniden yapılandığınız bir dönem. İş değiştiriyor, değiştirmiş olabilirsiniz. Ortak değiştirmiş, yeni ortaklı bir iş kurmuş olabilirsiniz. Yeni bir kariyere adım atmış olabilirsiniz.

İş yerinde de dikkatli olmanız gereken, genel dengeleri bozmaktan uzak durmanız gereken br gün.

Yengeç Burcu günlük sağlık yorumu :

Kazalara açık bir dönem. Kazalara karşı dikkatli olmak, trafikte ve kesici delici aletlerin kullanıldığı yerlerde kurallara uymak gerekiyor.

İskelet sistemi, eklemler ve diş konusundaki ufak tefek problemler can sıkabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Müthiş satış yapabileceğiniz, yeteneklerinizi konuşturabileceğiniz bir gün. Özellikle satış sektöründe çalışan, emlakçılık yapan veya müşteri bağlaması gereken kreatif Aslan burçları için şahane bir gün.

Aslan Burcu günlük aşk yorumu :

Aşk hayatınız giderek hareketlenecek ve hayattan aldığınız keyif de aynı oranda artıcak. Tabi ki ihtimallere izin verirseniz ve geçmişi geçmişte bırakabilirseniz.

Bu arada Merkür Gerilemesi yaklaşıyor. Eski eşler ve aşklar geri dönebilir, siz de dönebilirsiniz. Etkileri için buraya tklayabilirsiniz.

Aslan Burcu günlük iş yorumu:

Çok uzun süredir aynı şekilde çalışan bir Aslan burcu iseniz, Uranüs’ün ileri hareketlerinde değişimler söz konusu olabilir. Venüs Şirin kavuşumu ile kariyer hayatınızdaki bazı konuları şifalandırabilir veya bindiğiniz dalı kesebilirsiniz. Dikkat!

Aslan Burcu günlük sağlık yorumu :

Sadece bugün değil her gün ve 2020 boyunca sağlık konusunda dikkatli olmanız gerekiyor. Kendinizi ihmal etmemelisiniz. Eklemler, iskelet sistemi ve dişler ana konular.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Müthiş satış yapabileceğiniz, yeteneklerinizi konuşturabileceğiniz bir gün. Özellikle satış sektöründe çalışan, satış üzerinden prim alan Başak burçları için müthiş bereketli bir gün. Ummadık kazançlar sağlayacaksınız.

Başak Burcu günlük aşk yorumu :

Hem aşk hayatınızda hem de evliliğinizde bazı sallantılar olabilir. Bazı ilişkiler sona gelmiş durumda. Bekar Başak burçları için aşık olma yılı. 2020 yılını renovasyon yılı olarak görebilirsiniz.

Başak Burcu günlük iş yorumu:

Başak burçlarının kariyer hayatı ve günlük rutinlerine hareket geliyor. Ancak iş yerindeki dedikodulara ve yaklana Merkür gerilemesine de dikkat etmek gerekiyor. İş yerinizde dikkatli olmalı ve kavgalardan, tartışmalardan kaçınmalısınız.

Başak Burcu günlük sağlık yorumu :

Her şey yolunda gözüküyor. Enteresan rahatsızlıklarınız olabilir. Hani nadir denen bazı sorunlar söz konusu olabilir. Ancak genel etkiler pozitif.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Ben- biz dengesinde harikalar yaratıyorsunuz. İlişkisi olan bir Terazi burcu iseniz nefis etkiler altındasınız. Hem partnerinizi parlatıyor onu öne çıkarıyorsunuz hem de bunu yaparken kendi değerinizi de geride bırakmıyorsunuz. Bekar Teraziler gözlerini kocaman açsınlar!

Terazi Burcu günlük aşk yorumu :

Merkür aşk evinizde ilerliyor. Yakın zamanda başlayacak Merkür Gerilemesi ile de gelsin eski sevgililer, aşklar geri! İlişkiler anlamında Şubat ayının en şanslılarındansınız diyebiliriz. Aslında yıla en iyi başlamış burçlardan biri de sizlersiniz.

Terazi Burcu günlük iş yorumu:

Çevrenizle olan ilişkilerinizin ahengi ve sakinliği, tabi ki iş yaşamında sizi öne çıkarıyor. Kariyer hayatınız eviniz gibi oldu ama onun için de beklentileriniz var. Beklentileriniz karşılanmadığı takdirde değişime doğru gidebilirsiniz.

Terazi Burcu günlük sağlık yorumu :

Aman aman kazalara dikkat! Sakarlıklar devam ediyor. Yediğinize, içtiğinize de ayrı dikkat etmelisiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Yalan yok, gün biraz zorlu. Kafanız çok bulanık. Bilinçaltınız canlanıyor.Rüyalar artabilir. Geçmişe takılıp kalabilirsiniz. Çizmeye çalışacaksınız muhtemelen. Politik olmak isteyeceksiniz. Olmayın. Boşuna numara yapmayın. Siz politik olamazsınız.

Akrep Burcu günlük aşk yorumu :

Aşk hayatınız bulanık. Hem yeterince zamanı ayıramıyorsunuz hem de kaş yapıyım derken göz çıkarıyorsunuz. Kendi kendini baltaladığınız bir dönemden geçiyorsunuz. Partnerinizi bile isteye üzdüğünüz zamanlar var.

Her konuyu şifalandırma şansınız var ve bugün şans noktası da yine bu etkiye ekleniyor. Özür dilemeniz gereken konular varsa, uygun bir gün.

Akrep Burcu günlük iş yorumu:

Geçtiğimiz yıldan başlayan ve devam eden değişimler sebebi odak noktanız biraz işler, biraz günlük hayat. Hem kariyerinizde parlamak, etiketinizi partlatmak istiyorsunuz hem de sürekli mükemmel olmaya çalışmak sizi yorabiliyor. Ama devam!

Akrep Burcu günlük sağlık yorumu :

Boğaz enfeksiyonlarına, troid , lenf bezi problemlerine açık bir gün. Ses kısıklıkları da söz konusu olabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumu

İkili ilişkilerin özellikle evli Yay burçlarının eşleri ile sosyalleşmesi gerekiyor. Yoksa duygusal olarak sıkıştırılmış hissiniz sona ermeyecek.

Ortaklı işleri olan Yay burçları içinse çok şanslı bir gün. Yeni kazanımlar söz konusu olabilir.

Yay Burcu günlük aşk yorumu :

Aşk hayatınızda büyük değişimler oldu, oluyor da. Bu 2019’dan beri böyle.

Bugün de aşk evinizdeki şans noktası yolculuğunu sürdürüyor. Sürpriz aşklar söz konusu olabilir!

Yay Burcu günlük iş yorumu:

Kariyeriniz konusunda dikkatli olmalısınız. Şu an Kariyer evinizin yöneticisi konumundaki Merkür gerilemeye hazırlanıyor. Konu mühim. Etkileri için buraya tıklayabilirsiniz.

Yay Burcu günlük sağlık yorumu :

Boğazlara, boğaz enfeksiyonlara dikkat.

Yeme içme konusunda biraz düzeni bozdunuz, sağlık ve kilo için yeniden dikkat toplamanız gerekiyor.

Genetik yatkınlığınız varsa şekere dikkat.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Hayat Oğlak burçlarını destekliyor.

Şaşırdık mı şaşırmadık; konu yine kariyeriniz. Etiketiniz konusuna takmış vaziyettesiniz. O etiket, o pozisyon sizin olacak! Bunun için yeniden düzenlemeler yapıyorsunuz. Hakkınızı politik bir şekilde arayabilirsiniz.

Oğlak Burcu günlük aşk yorumu :

Aşk konusunda bir şeyler doğru da gitse sizin, yanlış da gitse sizin yüzünüzden şu an. Özellikle iletişim dilinize dikkat ettiğiniz sürece her şey mükemmel olabilir. Bekarsanız bir sürü insanla tanışabilir, illa ki bir tanesine şans verebilirsiniz.

13 Şubat’ta şans noktası aşk evinizdeki hareketine devam ederken, beklenmedik sürpriz ilişkilere başlangıç verebilir.

Oğlak Burcu günlük iş yorumu:

İş hayatınızda ve ekonomik konularda dikkatli olmanız gerekiyor. Merkür gerilemeye hazırlanırken ekonominizde dalgalanmalar yaratabilir. Etkileri için buraya tıklayabilirsiniz.

Oğlak Burcu günlük sağlık yorumu :

Havadan bulaşan hastalıklara karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Elleri bol bol yıkayın.

Gripten yeni çıktıysanız, Merkür gerilemeden kendinize dikkat edin, yoksa başa dönersiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumu

Bütün evren ışıklarını üzerinize tutuyor. Her zaman söylediğim gibi Güneş burcunuzda olduğu sürece yıldız sizsiniz!!!

Felsefe değiştirip, ezber bozuyorsunuz. Politik olmanın kitabını yazacak bir kişi varsa o da bugün sizsiniz. Normalde yanlış bir şey gördüğünüzde dayanamaz hemen itiraz eder, hakkı yenenin de hakkını sonuna kadar savunursunuz. Ama bugün, amiyane tabirle; dereyi geçene kadar…

Kova Burcu günlük aşk yorumu :

Aşk hayatı için kritik derecede şanslı bir gün. Eğer bekar bir Kova burcu iseniz, hayatınızın aşkı ile bugün karşılaşabilirsiniz. (Dünkü yorum devam; şans noktası aşk evinde ilerlemeye devam ediyor)

Merkür Gerilemesinin en çok etkileyeceği burçlardan biri de Kova burcu. Etkileri için buraya tıklayabilirsiniz.

Kova Burcu günlük iş yorumu:

Bugün iş yerindeki politik tavrınız herkesi etkiliyor. Resmen herkese yardım edip tüm problemlere inovatif çözümler getiriyorsunuz.

Kova Burcu günlük sağlık yorumu :

Böbrekler hassas. Üşütmeyin bugün.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Kafanız yine bir milyon. Neyi takıyorsunuz kafanıza bu kadar? Kayboldunuz bilinçaltınızda, geçmişte. Rüyalar epey artacaktır.

Kendinize ait olmayan kaynakları çok iyi yönetiyorsunuz. Şirketse şirket, katkınız büyük. Kendinize de kültürel ve bilgi anlamında katkınız büyük. Peki ya cebinize?

Hesapların ucu kaçmasın.

Balık Burcu günlük aşk yorumu :

Balık burçları karma temizliyor demiştim. Aşk hayatınız da doğal olarak bu durumdan etkileniyor. Özür dilemek, geri dönmek veya hata yaptım demek zor değil. Zor olan bunlarla yüzleşmek.

Balık Burcu günlük iş yorumu:

Nicedir kariyerinizde, iş hayatınızda hareket enerjiniz yüksek. Keskinleşip gerildiğiniz de oluyor ama genel anlamda çok iyi gidiyorsunuz.

Aşırı şanslı bir gün ve dönemdesiniz. Taleplerinizi dile getirmekten ve adım atmaktan çekinmeyin.

Balık Burcu günlük sağlık yorumu :

Bugün stresten uzak durmaya çalışın. Kalbinizi de yormayın.

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Paylaş

Tags from the story
, ,
More from Yasemin Orman
Güneş Oğlak Burcuna Geçiyor ! Etkileri Nasıl Olacak ?
Canlı ve yaşıyor olduğumuzun göstergesi olan Güneş Oğlak Burcuna Geçiyor. 22 Aralık...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir