Haftalık Burç Yorumları (16-22 Ocak)

Haftalık Burç Yorumları (16-22 Ocak)

Haftalık burç yorumları ‘nızı okurken yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın 😉

 

Herkese Merhaba,

28 Ocak Cumartesi günü Kova burcunda Yeni bir Ay doğacak. Ben de Yeni Ay’ın “yepisyeni” enerjisini değerlendirmek için uzun süredir talep edilen Temel Astroloji’ye Giriş Eğitimini oluşturdum. İlgilenirseniz eğitimin linki aşağıda.

Yasemin Orman ile Temel Astroloji’ye Giriş Eğitimi

Temel Astroloji’ye Giriş Eğitimi

Kova burcunun Astroloji’yi öğrenmeye olan eğilimini de, enerjisini de eğitim boyunca arkamıza alacağız.

Astroloji’yi anlamak, öğrenmek, doğum haritalarını yorumlamak isteyenler için keyifli bir başlangıç niteliğinde. Tabi ki bu eğitimin ardından Astrolog olamayacaksınız. Ancak en azından Astroloji’ye olan ilginiz pop-Astroloji ile mi sınırlı, yoksa derinleşmek ister misiniz, bunu keşfetme imkanı bulacaksınız.

 

Haftalık burç yorumları ‘nızı okurken yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın 😉

KOÇ- Haftalık Burç Yorumları

İç dünyanızın tüm yükünü bir kenara bıraktınız. Artık kendinizle pek de fazla ilgilenmiyorsunuz. İşlerinizin yoğunluğu, günlük rutinleriniz, arkadaşlarınız ile geçirdiğiniz zaman, seyahatler vs. derken hayatınız, kendi içinize bakma fırsatınız olmadan akıp gidiyor. Normalde de kendi için dönmekten hoşlanan bir burç değilsiniz. Ancak bu ara kendinizi fazlası ile ihmal ettiniz. Bu hafta sadece 2 saatinizi kendi bedeninize ve zihninize ayırıp, paranıza da kıyıp bir masaj seansına gitmeye ne dersiniz? Bu yazıyı okuduğunuz an randevunuzu alın. Kendinize vakit ayırmayı ertelemeyin.

Özellikle hukuksal, felsefi, eğitimsel konularda birtakım gündemleriniz olabilir. Uzun ve uzak yolculuklara katılmaktan kaçınabilirsiniz. Böyle planlarınız varsa biraz ertelemenizi öneririm.

Sinirlerinizi zorlayacağınız, fazla alıngan veya fazla agresif olabileceğiniz bir hafta sizleri bekliyor. O yüzden de masajınızı ihmal etmeyin. Enerjinizi dönüştürecek, koşu, yürüyüş gibi aktiviteleri düzenli yapmayı da deneyebilirsiniz.

Hangisi Gerçek BURCUM? Doğduğum Gün mü, Doğmam Gereken Gün mü?

Koç burcu günlük burç yorumlarıma http://www.kadin.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

BOĞA- Haftalık Burç Yorumları

Yoğun bir hafta sizleri bekliyor. Uzun süredir çok yoğunsunuz zaten. Her ne kadar siz bu yoğunluğu bir şekilde dengelemeyi başarıyor olsanız da var olan yoğunluğunuz ile mutlu olsanız da beden enerjiniz düşüyor. Bu sebeple birtakım rahatsızlıklar geçirdiniz. Belki zayıfladınız belki enfeksiyonlara daha açık oldunuz, belki bağışıklık sisteminiz zayıfladığı için uçuklarınız, sivilceleriniz, cilt rahatsızlıklarınız oldu. Özetle artık çok mutlu olsanız bile, dinlenmeye ve günlük rutinlerinizi tekrar düzenlemeye ihtiyacınız var.

Arkadaşlarınız sizin en büyük silahınız. Eğer bir şekilde daha iyi, daha güzel, daha güçlü olmak istiyorsanız, onların desteğini istemelisiniz. Sadece hoş-beş yaptıklarınızdan bahsetmiyorum. Gerçek dostlarınızdan bahsediyorum. Boğaların görüşmeseler bile en kötü zamanlarda onlara destek olacaklarını bildiği özel dostları vardır.

Özellikle kariyer hayatınız konusunda birtakım bulanıklıklar olabilir. Dikkatli olmanızda fayda var.

Terazi Burcu Erkeği ile Buluşmadan Önce bilmeniz Gereken 7 Şey

Boğa burcu günlük burç yorumlarıma http://www.kadin.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

İKİZLER- Haftalık Burç Yorumları

Partnerlik ilişkilerine olan hassasiyetiniz artıyor. Bu konulardaki dengeleri korumakta zorlanıyorsunuz. Ne istediğinize karar vermeniz gerekiyor. Bir Terazinin iki küfesine de eşit ağırlık koymazsanız bir taraf mutlaka aşağı çöker.

İlişkinizdeki sorunlar, iletişim duvarları bir yana, hala ciddi bir ilişki kuramamış bir İkizler burcu iseniz, sağlam bir beraberliğin size doğru yaklaşmakta olduğunuz belirtmek isterim. Öncesinde geçmişin izlerini ustalıkla temizlemeniz gerekiyor. Zaten yeterince zaman kaybettiniz.

Özellikle seyahatler, eğitimler, öğrenmek istedikleriniz, hukuksal konular ve gelecek hedefleriniz konusunda güzel gelişmeler söz konusu olacaktır. Birtakım değişimlere, akıntılara hazırlıklı olun. Akıntıya kapıldığınızda akıntı ile aynı yönde akmaya ve mücadele etmemeye çalışın.

Yeni bir iş açın aksiyon alabilirsiniz.

Doğum Haritası Nedir? Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

İkizler burcu günlük burç yorumlarıma http://www.kadin.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

YENGEÇ- Haftalık Burç Yorumları

Güzel zamanların geride kaldığını, romantizmin sizin için sonlandığını düşünüyor olabilirsiniz. Bu hafta biraz bu düşünceler ile geçecektir.

Günlük hayatınıza bir düzen oturttunuz ama kendi düzeniniz ile tekâmül ediyor, kendi rutinlerinizden sıkılıyor olabilirsiniz. Özellikle yaşça büyük insanlardan alacağınız haberler hayatınızı tekrar yapılandırmanıza yardım edecektir.

Güneş yüzünü ilişkinize çeviriyor. Sağlam ilişkiler aydınlanacaktır. Köklerinizin ne kadar derine gittiğini fark etme fırsatı bulacaksınız.

Uzun yolculuklar yapabilir, yeni bir eğitim için aksiyon alabilir, bazı düşünce sistemlerinizi değiştirebilir ve hukuki bazı hareketlerde bulunabilirsiniz.

Kariyer hayatınız ani değişimlere gebe.

 Yengeç Burcunda Dolunay

Yengeç burcu günlük burç yorumlarıma http://www.kadin.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

ASLAN- Haftalık Burç Yorumları

Aksiyon alma gücünüzün biraz zayıfladığı bir haftasınız. Kolay hareket edemeyebilir, kolay karar veremeyebilirsiniz. Özellikle maddi konularda daha da yavaşladığınızı hissedebilirsiniz. Başkalarının parasını kullanmak için iyi, kendi yatırımlarınızı yapmak için kötü bir hafta olacaktır. Para ile risk alacağınız yatırımlardan kaçınmanız gerekiyor.

Günlük rutinlerinizi kökünden değiştirebilir, bulunduğunuzu yeri tamamen değiştirmek isteyebilirsiniz. Alışkanlıklarına sadık ve yaptıkları sabit biri olarak bu hafta sizin için enteresan olabilir.

İletişim gücünüz çok yüksek. Hem çok hem de ilişkileri kuvvetlendirecek konuşmalar yapmaya müsaitsiniz. Birikmiş sunumlarınız için bu haftayı değerlendirebilirsiniz. Toplu bir satışa çıkabilirsiniz.

Aşk? Hala gelmedi mi? Yoksa geldi ve tadını mı çıkarıyorsunuz? Yoksa rutinleriniz o yüzden mi değişiyor?

Zodyak’ın En İyi Çiftleri / En İyi Anlaşan Burçlar Hangileri?

Aslan burcu günlük burç yorumlarıma http://www.kadin.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

BAŞAK- Haftalık Burç Yorumları

Maddi anlamda tedirginlikleriniz var. Ancak bir mucize gerçekleşecek ve tüm gelir gider dengenizi düzenleme fırsatı bulacaksınız desem… Evet bu hafta Başak burçları maddi anlamda risk alabilirler. Şansınızı deneyebilirsiniz. Başkalarının kaynaklarından faydalanabilirsiniz.

Eviniz ve aileniz ile alakalı birtakım sıkıntılar söz konusu olabilir. Ancak hepsinin geçici olduğunu bilmenizi isterim. Hala en büyük desteğiniz aileniz.

Başak burçlarının aşk hayatında çok değişik olaylar söz konusu olabilir. Bir değişim ve dönüşüm süreci yaşanmakta Bir ok Başak burcu evlilik veya benzeri aksiyonlar için adımlar atabilirler. Bazı Başak burçlarının ise çocukları ile ilgili olaylar olabilir.

Günlük hayatınızın bulanıklığı sizi yavaşlatsa da bu hafta sizler için güzel bir hafta olacaktır.

Akrep Burcu Erkeği ile Buluşmadan Önce Bilmeniz Gereken 7 Şey

Başak burcu günlük burç yorumlarıma http://www.kadin.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

TERAZİ- Haftalık Burç Yorumları

Duygusal anlamda normalden daha yoğun duygulara sahip olduğunuz bir hafta olacaktır. Bunlar ani gelişen duygular olmayacaktır. Zamanla birikmiş duygular olacaktır. Hem kabiniz hem de ruhunuz büyümek için çağrılar atıyorlar. Artık hayatınızda, geleceği beraber yudumlayacağınız birine ihtiyacınız var. Bunu hissediyorsunuz.

Yakın çevreniz ve yakın çevreniz ile olan iletişimlerinizde bazı problemler söz konusu olabilir. Ancak siz o kadar sağlam konuşmalar yapıyor, taşları tek tek üst üste koyuyorsunuz ki; hiçbir yanlış anlaşılmaya imkân vermeyeceksiniz.

Ailenizde bazı parçalanmalar, bölünmeler, patlamalar söz konusu olabilir. Konuları fazla biriktirmemeye ve aldığınız kararlara sebat etmeye çalışmalısınız.

Günlük hayatınızın hızlı aktığı, yoğunluğunun fazla olduğu ama olduğunuz andan da keyif alacağınız bir hafta olacaktır.

Burcunuza Göre Kış Modası – Montunuzu Burcunuza Sorun

Terazi burcu günlük burç yorumlarıma http://www.kadin.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

AKREP- Haftalık Burç Yorumları

Gizli gündemlerinizin olması size iyi geliyor. Bazen kendi gizli gündemlerinizi dengelemekte zorlanıyorsunuz. Yine de kendinize ait bir şeylerin olması ve kimsenin bunları bilmemesi hoşunuza gidiyor. Sır saklamak hiçbir burç için bu kadar zevkli değildir sanıyorum.

Maddi anlamda hem tekâmül ediyor hem de var olan zenginliğinizi adım adım arttırıyorsunuz. Yatırım gerektiren işleriniz için uygun zamanlardasınız. Maddi bazı kararlar almak için yine uygun zamanlardasınız.

Yakın çevrenizi baştan sona, tamamen değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. İstemediğiniz konuşmalar yapmak, bu konuşmalar ile kurduğunuz tüm iletişimleri yıpratmak durumunda kalabilirsiniz.

Ailevi konularda doğru seçimi yapamıyorsunuz. Burası bu dönem sizin hassas karnınız.

Kendinize zaman ayırmıyorsunuz. Her şeyi partnerinize göre düzenliyorsunuz. Şimdilik rahatsız olmayabilirsiniz ancak yavaş yavaş dengeyi kurmanızda fayda olacaktır.

Başak Burcu Erkeği ile Buluşmadan Önce Bilmeniz Gereken 7 Şey

Akrep burcu günlük burç yorumlarıma http://www.kadin.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

YAY- Haftalık Burç Yorumları

Özellikle ailevi konular bu haftaya gündemini vurabilir. Hem pozitif hem negatif bir takım gelişmeler söz konusu olabilir. Her ne olursa negatif, şifalanmaya da gebe. Bu sebeple olana bitene fazla takılmamalısınız. Ehemmiyet göstermeyin demiyorum. Tabi ki gösterin, sadece takılı kalmayın diyorum.

Maddi anlamda bazı değişimler ve dönüşümler söz konusu olabilir. Bir takım gelir kapıları kapanırken, bir takım gelir kapıları da açılacaktır. Belki küllerinizden doğacaksınız.

Geleceğe yönelik enteresan fikirleriniz olabilir. Hayal deyip bir kenara atmayın. Üstüne gidin, aksiyon alın. En azından unutmayın.

Arkadaşlarınızla olmak size iyi geliyor. Hayat enerjinizi dengeliyor. Bu dengeyi bozmamak için, mümkünse arkadaşlarınıza daha fazla zaman ayırmaya gayret gösterin.

Yay Burcu Erkeği ile Buluşmadan Önce Bilmeniz Gereken 7 Şey

Yay burcu günlük burç yorumlarıma http://www.kadin.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

OĞLAK- Haftalık Burç Yorumları

Oğlak burcu her zaman yaptığı işi düzgün yapmayı isteyen bir burçtur. Kariyer hedefinin ne olduğundan bağımsız olarak adım adım bu hedefi gerçekleştirmek ister. Ancak bu hedef başkaları ile olan ilişkileri kuvvetlendirmeniz gereken bir noktaya ulaştı ise, ki Oğlak burçları böyle bir ayrım noktasındalar; tedirgin olmaya başladınız demektir. Korkmayın, kariyer anlamında büyümeye çok uygun bir dönemdesiniz. Size zor gelebilecek olsa da biraz politik olmanızın ve herkese gülümsemenizin zamanı geldi.

Maddi anlamda bazı karışıklıklar olmasına rağmen, güzel gelişmeler ve gelecek yatırımlarınızı destekleyecek etkiler de olacaktır.

Yumuşatmaya çalışan, umut veren, insanları iyi hissettirecek konuşmaları tercih edin. Bu hafta ani konuşmalardan ve öfke patlamalarından uzak durmaya çalışın.

Aileniz ve eviniz ile alakalı konularda bazı fırsatlar ve şanslar yakalayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Bebekleri ve Özellikleri

Oğlak burcu günlük burç yorumlarıma http://www.kadin.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

KOVA- Haftalık Burç Yorumları

Hisleriniz ile yeni keşifler yapmaya müsait bir haftadasınız. Kova burcu normalde hislerine güvenerek yaşayan bir burç değildir. Kalp gözünden çok, mantığının sesini izlemeyi tercih eder. Bu hafta ise bazı hisleriniz size güzel fırsatlar getirebilir. Seyahat etmekten, yeni yerler keşfetmekten ve yeni eğitimlere katılmaktan kaçınmayın. Ayağınız çekmese bile gidin, katılın. Mutlaka büyümenize, hedeflerinize ulaşmanıza fayda sağlayacaklardır.

Maddi anlamda uzun süredir, derin bir oh çekememiş, istediğiniz hedefe ulaşamamıştınız. Birçok Kova burcu için zenginlik hiç de uzakta değil. Güzel gelişmelere, borçlarınızın kapanmasına, paranın akışına hazır olun. Hatta tadını çıkartın. Akıyorken doldurmayı, biriktirmeyi de ihmal etmeyin.

Arkadaşlarınız ile ilgili konularda tekâmül ettiğinizi biliyorsunuz. İlişkilerinizin bazıları eskisi gibi değil. Ancak siz de eskisi gibi değilsiniz. Sağlam dostluklara yer açın. Arkadaşlarınızdan gelecek güzel haberlere yer açın.

Balık Burcu Erkeği ve Yatak Odası Sırları

Kova burcu günlük burç yorumlarıma http://www.kadin.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

BALIK- Haftalık Burç Yorumları

Kendinize, egonuza olması gerektiğinden fazla zaman ayırmaya başladınız. Egonuzu beslemeniz önemli. İnsanın egosu sağlam olmalı. Gerektiğinde kullanabilmeli. Ancak gereğinden fazla şişirmek de kişiye zarar verir. Siz yakışıklısınız/güzelsiniz. Siz bunu hissettirmeye çalışmasanız da insanlar far keder.

Kendinize çok yöneldiniz. Değişmek istiyorsanız değişebilirsiniz. Hem fiziksel görüntünüzde değişiklikler yapabilir hem de olmak istediğiniz hale bürünebilirsiniz. Bu da böyle bir dönem demek ki. Ancak düşüncelere dalıp aksiyonsuz kalmamalısınız.

Hareketlerinizin yavaşladığını hissedebilirsiniz. Şu dönem için son derece normal.

Hisleriniz zayıflıyor. İnsanlar ve olaylar hakkındaki hislerinize bu haftalık güvenmemelisiniz.

Kariyeriniz ile alakalı güzel gelişmeler söz konusu olacaktır ya da hali hazırda olmuş olabilir. Büyümenin, daha iyi bir noktaya gelmenin tadını çıkarın.

Burcunuza Göre Saç Modelleri

Balık burcu günlük burç yorumlarıma http://www.kadin.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Paylaş

More from Yasemin Orman
Başak Burcunda Yeni Ay – 9 Eylül 2018
9 Eylül 2018 Pazar günü 21:01’de Başak Burcunda Yeni Ay doğacak. Yararlı...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir