Boğa Burcu Erkeği ve Kadını Cinsellik

Boğa Burcu Ve Cinsellik

Boğa Burcu ve Cinsellik, ayrılmaması gereken bir bütün. Zodyak’ın dünyeviliği en fazla olan burcundan bahsediyoruz. En iyi koku alan, en güzel yemeği yiyen, en güzel giyinen, en zevk sahibi, en konforuna düşkün burcu. Tabi ki de, dünyevi zevklerin en üst noktası olan cinsellik de en çok Boğa burcu için önemlidir.

Boğa burcu erkeği veya Boğa burcu kadını olsun, fark etmeksizin, cinsellikte ilk aradığı şey güvendir. Cinselliğe çok düşkün bir burç olmasına rağmen Boğa burçları, statükoyu ve istikrarı sever. Bu sebeple partneri ile arasında güven ilişkisi ne kadar sağlam kurulursa, yataktaki performansı da o kadar iyi olacaktır. Bir Boğa, kendi yatağında mutlu ve güvendeyse, başka yataklarda arayışa geçmez. Sevişmeyi sever, doyumu sever ama mümkünse tek bir kadın, tek bir adam ile.

Boğa Burcu Yatakta Nasıldır, Nelerden Hoşlanır?

Seks, cinsellik, Boğa burcu için sevginin doğal ifadesidir. Bir kaçamaktan, anlık bir hazdan çok ötesidir. Hiç kimse Boğalar’dan daha duygusal olarak uyandırıcı bir masaj yapamaz ve kimse mum ışığında bir gurme akşam yemeği için sahneyi harika bir seksin öncüsü olarak nasıl ayarlayacağını daha iyi bilemez. Yatakta güç sever ama aynı zamanda nezaketlidir.

Boğa burcu erkeği nasıl sevişir?

Burada bilinmesi gereken en önemli konu, Boğa burcunun yatakta, sekste güvenlik ve konfor duygusunu elden bırakmamasıdır. Boğa burcunu yatakta gereksiz şakalarla rahatsız eder veya sosyal hayatınızda güvenini kaybedecek şeyler yaparsanız, yataktan da uzaklaştırmış olursunuz.

Boğa burcunu yatakta mutlu ederseniz, normal zamanlardaki kavgalarınızdan veya anlaşmazlıklarınızdan daha kolay kurtulursunuz. Bir Boğa için Para birinci, Cinsellik ikinci önemli unsurdur. Boğa güvenlik duygusunu bu iki tema üzerinden sağlar.

Ne Boğa burcu kadını ile ne de Boğa burcu erkeği ile ekstrem pozisyonlar denemeye kalkmayın. Böyle talepleriniz, renkli bir cinsel dünyanız varsa, bu partner size uygun değildir. Boğa burcu konforlu yatağında, beyaz çarşafları üzerinde, geleneksel yöntemlerle sevişir ve çok da farklılaşmayan standart pozisyonlarda duygusunu sonlandırır.

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Bir Boğa burcu erkeğini etkilemek aslında ilk bakışta çok kolaydır. Yüzeysel, genel geçer bir güzellik ve zerafet yeterlidir. Feminen diyebileceğimiz bir kadın modeli iseniz ilk basamağı rahatlıkla çıkabilirsiniz. Marjinal bir kadınsanız, baştan bu adama yaklaşmayın derim.

Boğa burcu erkeği Kadınsı Kadınları sever. Romantik, tatlı, sevgi dolu, huzurlu, anlayışlı ve bilgili. Boğa burcu erkeğinin hoşlandığı kadının hassas, görgü kuralları olan ve bir erkeğin liderlik yapmasına hiç sorun çıkarmayacak bir kadındır. Dayanacak bir omuz arayan, naif kadınlar Boğa erkeğinin kalemidir. Hassas kadınlar, korunmaya ihtiyacı olan, uber-feminen kadınlar Boğa burcu erkeğine her zaman daha çekici gelir.

Boğa burcu erkeği, sakin ve sessiz bir adam olduğu için, onu hemen yakalamak ve hemen elde etmek kolay olmayabilir. Ancak istekleri çok basit ve öngörülebilir olduğundan, taktikleri bilen bir kadın kısa sürede Boğa burcu erkeğinin “en”i olabilir.

Boğa burcu bir adam için duyusal deneyimler, iyi yaşamın özüdür. Bu adamın kalbine giden yol, fiziksel hislerini uyararak başlar. Boğa burcu bir adam görsel güzelliğe, tatlı kokulara ve lüks dokunuşlara çekilir. İyi yemek yapın, onu doyurun, her zaman bakımlı olun ve güven verin. Anahtarı basit.

Boğa Burcu Erkeği ve Cinsellik

Boğa Erkeğini yatağa sokmak her zaman kolay değildir. Boğa burcu adam sadece seks değil, aşk ister. Boğa erkeği için aşk bir sanattır. Sadece seks uğruna seksle ilgilenmez. Ön sevişme, son eyleme özgün ve önemli bir giriş niteliğindedir. Sevdiği kadını nasıl memnun edeceğini içgüdüsel olarak bilir. Bir şeyleri düzeltmek için bir Boğa erkeğini yatağa çekmeye çalışmayın. Bu davranışdan rahatsız olacaktır. Bunun yerine, sorunu hemen çözün.

Nazik ve şehvetli tutkulu öpücükler ve dokunuşlar ister ve verir. Boğa burcu bir adam ruh halindeyken, doymaz ve saatlerce ve günlerce seks yapabilir. Boğa erkeği için seks içgüdüsel bir şeydir.

Astrolojik gündem hakkında daha fazla bilgi için tıklayın!

Boğa Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Boğa burcu bir kadın “iyi” yaşama olan sevgisiyle tanınır. Başarılı bir kariyere ve kendi zenginliğine sahip olabilir, çünkü hem parasal hem de sosyal olarak büyüme ve merdivene tırmanma onun için önemlidir. Bununla birlikte, rahat ve sessiz bir yaşam kişisel hırslarından daha caziptir ve ona kolay bir yaşam sağlayabilecek bir adam bulduğunda ona şans verecektir.

Boğa burcu yıllık burç yorumlarını henüz okumadıysanız tıklayın!

Boğa kadını için anahtar kelimeler; romantik, iyi görünümlü ve zengindir. Gerisi teferruattır. Ancak genel anlamda küstah, gürültülü veya ayrıntıcı tipleri çok sevmezler. İstikrar ve güvenlik duygusu oluştuğunda Boğa kadını bunu hemen garanti altına almak ister ve evlenir.

Boğa kadınının pahalı zevkleri vardır . Ona en iyisini sağlayabilen veya en azından ona istikrarlı bir ev ve gelir güvenliği sağlayacak kadar başarılı olan erkekleri tercih eder.

Boğa burcu bir kadının güzellik duygusu o kadar iyi gelişmiştir ki, bir partner seçmesi genellikle bir erkeğin görünüşüne bağlıdır. Sağlık bilincine sahip, her zaman kusursuz bakımlı ve her fırsatta uygun şekilde giyinmiş adamlar dikkatini çeker.

Boğa Burcu Kadını ve Cinsellik

Boğa burcu kadını kontrol etmeyi sever. Bu özelliğini yatakta da sergilemek ister. Bu sebeple zaman zaman kontrolü ona bırakmanız onu mutlu edecektir.

Tutku ve hassasiyeti bir arada tutarak sevişir. Çekici ve seksi olmak, öyle algılanmak ister. Bu hisleri ona yaşatabilen erkekleri tercih eder. Yatakta iyi olduğunun söylenilmesi mutlaka hoşuna gider.

Boğa kadını seks yapmayı sever ve sevişmenin gücüne inanır. Eğer birine bağlanırsa, şımarır ve sana yatak odasında ona bir kral gibi davranır. Bu kadınla sevişirken her zaman iltifat etmek, nezaketli davranmak gerekir. Eski tip bir kadındır ve geleneksel seksten sıkılmaz. Çok fazla yaratıcı olmaya gerek yoktur.

Maalesef yatakta biraz tembeldir. Bu sebeple bazen küçük oyunlar ve sevişme öncesi sohbetler, onun aradığı enerjiyi yeniden bulmasını sağlayacaktır.

 

Paylaş

Tags from the story
, ,
More from Yasemin Orman
Balık Burcu Özellikleri Nelerdir?
Genel tarih olarak 20 Şubat - 20 Mart tarihleri arasında doğan bireyler...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir