Kurt Adam Diyeti

Kurt Adam Diyeti ile kilo vermeye hazır mısınız? Tatile kısa bir zaman kala , kilo vermek hepimizin aklında var. Astroloji’nin nimetlerinden faydalanarak daha hızlı kilo verebileceğinizi biliyor muydunuz ? Tabi ki yöntem ne olursa olsun, olay irademizde bitiyor.

Ay fazlarını kullanarak zayıflamak yeni bir trend değil. Zamanında Madonna , Demi Moore gibi ünlüler Kurt adam diyetleri ile zayıflamışlardı. Ancak nasıl olduğunu ve ne olduğunu bilmeyen hala bir çok insan var. Hazır Yeni Ay kapımızdayken, ben de size “Kurt adam Diyeti”nden bahsetmek istedim. Kurt adam diyetinin diğer bir adı “Ay diyeti”dir.

Kurt Adam Diyeti Nasıl Yapılır ?

Bu diyet Yeni Ay ve Dolunay günlerinde 24 saat yapılır. Etkisini arttırmak için sonraki 3 gün için de ayrı bir diyete devam edilebilir. Diyet, klasik detoks diyetine benzer ancak Yeni Ay ve Dolunay zamanlarında vücuttan sıvı atımı daha kolay olduğundan , 24 saatlik kısa bir zaman diliminde 3 kilo kadar kaybetmiş oluyorsunuz.

Ne Zaman Yapılır ?

Dolunay’dan itibaren 24 saat boyunca sadece, su, bitki çayları, taze sıkılmış meyve ve sebze suları tüketiyorsunuz. Alkol almak maalesef yok. Çok şartsa 1 kadeh kırmızı şarapla geçiştirmeye çalışmanızı ve her içtiğiniz kadeh için en az o kadeh kadar su içmenizi tavsiye ediyorum. Hazır meyve suları tüketmiyoruz. Sadece organik hazır meyve suları tüketilebilirsiniz. Taze sıkılmış meyve ve sebze sularında ya da diğer bitki çaylarında sınır yok! Evde dilediğiniz kadar hazırlayıp, litrelik petlerde yanınızda taşıyabilirsiniz. Son dönemde detoks çok moda olduğundan kimse elinizdeki renkli şişeleri yadırgamayacaktır, merak etmeyin. Kahve de tüketmiyoruz, maalesef. Sonuçta 24 saat çok kısa ve katlanılabilir bir süre. Bol suyu da unutmayalım!

Kurt Adam Diyeti ile 1 Günde 3 Kilo!

24 saatin ardından yaklaşık 3 kilo (diyete sadık kalırsanız çoğunlukla 3 kilo) zayıflamış olacaksınız. Vücudunuzdaki zararlı toksinlerden kurtulmuş olmanız, cildinizde hissedeceğiniz fark da cabası olacaktır. Fakat kısa bir süre içinde verdiğiniz 3 kiloyu hemen ertesi gün geri almamanız için 3 günlük dilediğiniz basit bir rejim yapabilir ya da 3 günü sadece pişmemiş ve pişmiş sebze ve meyvelerle geçirebilirsiniz.

Vereceğiniz kilo, vücudunuzda birikmiş ödem ve yakın zamanda depolanmış şeker ve yağlardan olacaktır. Diyet son derece sağlıklıdır ve diyetisyenler tarafından önerilir. Bu rejimde yapacağınız tek hata ve sağlığı sağlıksızlığa dönüştürecek durum, 24 saatlik sağlıklı bir detoksun ardından bir anda koca bir hamburgeri , bir tabak koca bir mantıyı , bir porsiyon iskenderi midenize indirmek olacaktır. Örnekler çoğaltılabilir ama bence siz ne demek istediğimi anladınız. Merak etmeyin , 24 saatlik bir detokstan sonra , mozerellalı bir salata da en az hanburger kadar güzel gelecektir. Sadece biraz sabır.

Yemeğe karşı iradesi çok zayıf biri olarak (yükselen Boğa’yım) bu Yeni Ay ben de Kurt Adam Diyeti’ni uygalayarak 3 kilo vermeyi hedefliyorum.

Diyeti deneyenlerden şiddetle geri dönüşlerini rica ediyorum. Bir aylık bir Ay fazı diyeti ile 7-8 kilo kadar verebiliriz.

 

İradenizin kaybolmayacağı mutlu detokslar![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Paylaş

More from Yasemin Orman
Haftalık Burç Yorumları (29 Ağustos-4 Eylül)
Geçtiğimiz hafta, haftalık burç yorumlarında bahsettiğim, Satürn-Mars kavuşumunu deneyimledik. Öngördüğüm gibi kavuşumun olduğu...
Read More
0 replies on “Kurt Adam Diyeti”