Oğlak Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

Oğlak Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

Oğlak Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

2022 yılında Oğlak Burçlarını Neler Bekliyor?

Tarafsız olmadığımı herkes biliyor. Ben taraflı Astroloğum. İstemeyen bey oğluna almasın 🙂 Böyle bir köşede ayrı gayri yaptığım burçlardan biri de Oğlak. Seviyorum ayrı, çok takdir ediyorum ayrı. Ayrı bir havanız var.

Geçtiğimiz yıl maddi anlamda Oğlak burçlarını zorlamış olabilir. Satürn, hali hazırda devam eden ve 2023 Mart’a kadar devam edecek olan hareketini sizin maddi kaynaklar, değer verdiğiniz materyal konular evinizde yapıyor. Kısası para evinizden geçiyor. Satürn, zorlayan, ders veren, sıkıntı çıkaran bir yapıdadır. Ancak amacı iyidir. Çok çalışan, kazanç için hayatı zorlayan, materyal dünyayı bu süreçte iyi kullanan Oğlak burçları, pek tabi ki Satürn geçişi sonrası yani 2023 Mart itibari ile hediyelerini almaya başlayacak, maddi anlamda zirveleri göreceklerdir.

Satürn kaynaklar evinden geçerken, en doğru şey, kaynak her zaman kıtlık hissettirebileceğinden, kumbara usulü para biriktirmektir. Yıl boyunca ayda 20 Türk lirası bile olsa, ayırdığınız bir geliriniz olsun. 1991-1993 arasındaki dönemi düşünün hayatınızda. Benzer bir serüvenden geçiyorsunuz.

Oğlak burçları 2022 yılında hangi konularda şanslı?

Ay düğümleri 2022 yılında Boğa- Akrep hattında. Bu da demek oluyor ki; Kuzey Ay Düğümü, yani geleceği şekillendiren ve gitmemiz gereken yolu fısıldayan karma düğümü, 2022 yılında aşk evinizde! Bu ev aşkla kalmaz! Kalbinizi sevinçle, mutlulukla, tutku ile doldurabilecek her şeye ulaşmanız için gerekli olan yollar açığa çıkmaya başlayacaktır. On dokuz yıldan sonra yeniden yolunuz aydınlanıyor olacak.

Genel anlamda Oğlak, ciddi gözüken bir burçtur. Aslında paravanın altında komedyenler vardır. Kara mizah yapan bir burçtur Oğlak. Ancak Jüpiter’in iletişim evinizden geçiş yapacağı 11 Mayıs’a kadar olan süreçte ve 27 Ekim – 20 Aralık arasında, hem daha konuşkan, hem daha komik, hem daha paravansız, hem daha içten, hem de daha sosyal olacaksınız. Yeni bir çevreye girmeniz, yeni arkadaşlar, dostlar edinmeniz olası. Normalde tercih ettiğiniz bir şey olmamasına rağmen, kapınızı herkese kocaman açacaksınız. Oğlak bu yıl gönüllerin şampiyonu!

Yukarıdaki tarihler dışında kalan dönemde ise yeni bir ev satın almak, aile kurmak, daha iyi bir eve taşınmak için fırsatlarınız olacak.

Oğlak Burcu ve Aşk – Oğlak Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

Uranüs’ün 2019 yılında başlayan Boğa burcu seyri, sizin için toplam 8 yıllık bir serüven başlattı. Bir yerinde aşık olacağınız kesin. O sekiz yıllık serüvenin içinde olduğumuza göre, bu yıl da aşk potansiyeli var. Özellikle bu yıl, bahar ve yaz aylarında Kuzey Ay düğümünüzün de Uranüs’le temasta, aynı evin içinde olacak olması, ihtimali çok daha arttırıyor. Aşık olmasanız bile, tüm hayatınızı nasıl bir partnerle geçirmek istediğinizi anlayacaksınız.

Venüs’ün burcunuzda olacağı 6 Mart’a kadar olan süreç, hem sizi ön plana çıkarır hem de geçmişten bazı partnerlerin kapınızı çalmasına sebep olur. Yine Venüs’ün aşk evinizden geçeceği 28 Mayıs- 23 Haziran arasındaki dönem, flört süreçlerinin başlamasına destek veriyor.

Hareket, enerji ve aksiyon gezegenimiz Mars da 25 Ocak- 6 Mart arasında Oğlak burcunda olacak. Mars’ın burcunuzda olması her konuda enerjinizi arttıracağı, adım atmanızı kolaylaştıracağı gibi, yeniden hayata dönmenizi de sağlayacaktır.

Bu yıl Oğlak’ların çok fazla hedefi ve yapacak çok işleri var!

Oğlak Burcu için Yılın En Önemli Tarihleri

  • Tüm Tutulma Zamanları- Karma dönemleri
  • 25 Ocak- 6 Mart Mars Oğlak Burcunda – Her adımınıza destek bulacağınız zamanlar
  • 6 Mart’ a kadarVenüs Oğlak Burcunda – Spot ışıkları üzerinizde
  • 13 Ocak Oğlak Burcu Yeni Ayı – Yeni yaşınızın yeni sayfası, yeni kurallar oluşturma
  • 24 Haziran Oğlak Burcunda Dolunay – Yeni yaşın kontrol noktası

→ 2022 Yılı Gezegen Gerileme ve Tutulma Zamanları zamanları için buraya tıklayabilirsiniz.

Tüm Oğlak Burçlarına mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir Yeni Yıl diliyorum!

Oğlak Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu 

Paylaş

More from Yasemin Orman
Merkür İkizler Burcunda – 4 Mayıs 2021
4 Mayıs Salı Günü saat 05:49 itibari ile Merkür İkizler Burcunda 2021...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir