Yılbaşı Hediyeleri

Yeni bir yıl yaklaştı. Aralık ayı ile beraber en trend konular yılbaşı ağaçlarımızın süsleri, yılbaşı gecesi programlarımız ve tabi ki; Yılbaşı Hediyeleri. Ağaçlar süsleniyor, yılbaşı gecesi programları için elbet bir lider çıkıp organizasyonu yapıyor ama hediyelerden kaçış yok. Kime ne alacağımız konusu son haftaya sıkışırsa büyük bir dert oluyor. İnternetten alışveriş dünyasına sırtımızı dayayıp Burçlara Göre Yılbaşı Hediyeleri yazısından da feyz alıp, bu konuyu hızlıca çözebilmeniz için tavsiyelerimi hazırladım. Hangi burç, hangi hediyelerden hoşlanır? İşte Burçlara Göre Yılbaşı Hediyeleri

Koç Burcu için Yılbaşı Hediyeleri

Yaşı kaç olursa olsun Zodyak’ın haylaz çocukları. Aceleci, sabırsız, korkusuz insanlar. Yeni bir şey denemek için her fırsatı değerlendirirler. Odak noktası olmaktan, fark edilmekten hoşlanırlar. Aldığınız hediyenin de dikkat çekmesi hoşlarına gidecektir.

M.A.C RUBY WOO RUJ

Koç burcu kadınları için nereye gitseler "ben buradayım" diyebilecekleri en sevdikleri renkte ruj. Uzun süre kalıcı bu ruj formülü, yoğun renk ve tamamen mat bir uygulama sonucu sunar.

95 TL


Saturday School Logo Trucker Hat Red

İsyankar ruhlarını her yerde belli edebilecekleri bir şapka. Hem kadınlar hem de erkekler için kullanıma uygun. 

$26.00
Maisto Koleksiyon Araba

Gerçeğini alabilseydiniz de çok mutlu olurlardı. Ancak koleksiyon maketi de onları yeterince mutlu edecektir. 

539,99 TL

 

 

Boğa Burcu için Yılbaşı Hediyeleri

“Bu dünyayı da sen yaşıyorsun haaa” dediğimiz arkadaşlarımızdır onlar. Dünyevi konuları yönetmeyi ve yönetirken de ondan en fazla faydayı sağlamdı bilen konfor düşkünü Boğalar için üç seçenek vardır; konfor, pahalı hediyeler veya hepsi.

Boğa Burcu için Özel Mum- Lindsay Lucas Candles 

Kendilerine özel zaman ayırmayı seven, koku duyuları gelişkin Boğa burçları için özel bir hediye.

USD 7.93+

Catbird -Zodyak Yüzük 

Yükte hafif pahada ağır, kıymetli eşyalardan hoşlanır Boğa burçları. Güçlü olduklarını hatırlatan sembollerden hoşlanırlar. Bu yüzük hem erkek hem kadın Boğa burçları için ideal hediyelerden biri olacaktır. 

$124.00ZARA - LISTING DÜĞÜMLÜ HIRKA

Depresyon hırkası diye de geçen, her şart koşulda giyilebilen, yumuşak dokuma kumaş ve yünden hırkalar tam konformist Boğa burçları içindir.

399,95 TL

NUSPA - Hediye Masaj Paketi

Bu hediye onları en çok sevindirecek hediye olabilir. Keyiflerinin kahyası kendileri olan Boğa burçları, kendilerine keyif veren her dünyevi konudan çok hoşlanırlar. Masaj ile bu konuların halay başıdır. 

Şubelerine göre fiyatları değişiklik göstermekte 105-200 TL

 

 

 

İkizler Burcu için Yılbaşı Hediyeleri

Konu İkizler olunca ucunun iletişime dayanacağını artık hepimiz biliyoruz. Ellerinden bir dakika telefonları düşmeyen, yerlerinde duramayan İkizler burçları için tavsiyelerim de tıpkı trend gibi sürekli değişebilir. Hediyelerin mobilitesi ve inovasyonu ne kadar fazla olursa, onları o kadar memnun edersiniz.

iPhone 8

7.099,00 TL

Tabu XL

189,90 TL

Kobo Forma E-Rdr

1.949,00 TL

 

Yengeç Burcu için Yılbaşı Hediyeleri

Verdiğiniz hediyeden çok onu gerçekten ne kadar önemsediğiniz, ipuçlarını ne kadar takip ettiğiniz ile ilgilenecek olsa da, Yengeç burçları genel anlamda ev eşyalarını, kendilerine bir şeyler ifade eden aksesuarları ve güçlü hissettiren kıyafetleri severler. Dışarıdan nasıl göründükleri ile çok ilgilenirler. Bu sebeple biraz lükse düşkün olduklarını da söyleyebiliriz.

Deniz Şenocaklı Özula - Tek erkek çocuklu göz gümüş kolye

Deniz'in koleksiyonundan bir çok ürün naif Yengeç kadınları için uygun olacaktır.

265.00 TL

Keramika -44 Parça 6 Kişilik Ethnic Womans Çeyiz Seti

308,90 TL

 

Aslan Burcu için Yılbaşı Hediyeleri

Havalı bir çocuk hayatında nelere ihtiyaç duyarsa Aslan burçları da hayatları boyunca bunlara ihtiyaç duyar. Sarı ve tonlarına özel ilgisi olan, içi güneşli bu burcun üyeleri için aldığınız hediyenin kaliteli ve mümkünse pahalı olması önemlidir. Marka ürünlerden, dikkat çekici kıyafetlerden hoşlanırlar.

 

Başak Burcu için Yılbaşı Hediyeleri

Ne kadar güzel bir hadiye aldığınızın önemi yok. Ne kadar düşünceli olduğunuzun da. Başak istediği şeyleri kendi de alabilir. Ancak aldığınız hediyeyi ne kadar kullanabileceği çok önemlidir. İşe yarar bir hediye almanız, bir süs eşyası almanızdan çok daha önemlidir. Başak burcunun gerçek ihtiyacını bulmak hediye seçiminizde anahtar bilgidir.

 

Terazi Burcu için Yılbaşı Hediyeleri

Yönetici Venüs. Hediyenizi ona göre seçin. Güzeller güzelini memnun etmek kolay değil. Hediyeniz ne olursa olsun seçimi yaparken estetik kaygınız olması gerekiyor. Sadece düşünülmüş olmak bir Terazi burcuna yetmeyecektir. Özel ilgi alanında, paketi de kendisi kadar güzel bir hediye ile onu bu yıl da mutlu edebilirsiniz.

 

Akrep Burcu için Yılbaşı Hediyeleri

Madalyonun arkasını da görebildikleri için hediyenizdeki inceliği veya ilgisizliği hemen anlarlar. Gerçekten zaman ayırıp ayırmadığınızı bilirler. Kendilerini çok özel buldukları için özel hediyeleri hak ettiklerini düşünürler. Tabi ki de hak ederler. Kalite, fiyat, kullanışlılık tabi ki önemli. Ancak en önemlisi ayırdığınız zaman ve verdiğiniz önem.

Burçlara Göre Yılbaşı Hediyeleri

Yay Burcu için Yılbaşı Hediyeleri

Gezmeyi, öğrenmeyi, keşfetmeyi seven maceraperest Yay burçları için alacağınız her hediye çok değerlidir. Ne seçerseniz seçin onlar mutlu olurlar. Onlar her zaman sahip oldukları ile mutlu olmayı bilirler. Yine de zevklerine göre bir hediye almak isterseniz, önerilerim aşağıda.

 

Oğlak Burcu için Yılbaşı Hediyeleri

Ciddi, ağırbaşlı, hayatta her zaman hedefleri olan, sağlam adımları heyecana tercih eden Oğlak burçları için eğlenceden çok uzun vadede fayda sağlayacak hediyeler daha değerlidir. Kendileri gibi olgun, zamanla değer kazanan ürünler onları mutlu edecektir.

 

Kova Burcu için Yılbaşı Hediyeleri

Bu enteresan insanların enteresan zevklerini yakalamak kolay değildir. Hediyelerin de kendileri kadar inovatif olması gerekmektedir. Ancak çok çok kötü bir şey almış olsanız, hiç hoşlanmasa bile asla sizi kırmayacak ve hediyenize gerekli değeri verip koruyacaktır.

 

Balık Burcu için Yılbaşı Hediyeleri

“Ne alırsanız alın mutlu olurlar” bilgisi büyük yalandır. En çok hediye seçen, düşünülmek isteyen ve eğer onlara uygun bir hediye almadıysanız kolaylıkla bir köşeye atacak olan burçlardır. İşiniz zor çünkü neyi beğendikleri de sıklıkla, hayal dünyalarına göre değişim gösterecektir.

 

 

Paylaş

Tags from the story
, ,
More from Yasemin Orman
13 Mart Dolunay Ritüeli ve Arınma Meditasyonu
13 Mart Dolunay Ritüeli ve Arınma Meditasyonu Tarih: 13 Mart 2017 Pazartesi...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir