Yay Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

Yay Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

Yay Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

2022 yılında Yay Burçlarını Neler Bekliyor?

2021 yılı Yay burçlarının karmik bir yılıydı. Güney Ay Düğümünü burcunuzda ağırlamak kolay değildi. Geçmiş yakanıza yapıştı. Uzun süredir devam eden süreçlerden sıtkınız sıyrıldı. Geçmişten koparsanız ne hissedebileceğinizi de bir anlamda test etmiş oldunuz.

2022 bambaşka bir yıl.

Geçen seneden devam eden süreçler de var tabi ki. Özellikle yakın çevre, eğitim ve taşınma konusunda hem hala şanslı hem de hala bahtsızsınız. Hem hayat sizi çevrenizi genişletmek, daha bilge olmak, daha iyi bir yaşam sürmek için destekliyor, hem de bu konularda adım atarken sizi sınıyor. Bir bakıma ne kadar ısrarcı olduğunuza bakıyor.

Dünya tatlısı insanlar olmanıza rağmen son iki senedir iletişim konusunda pek iyi değilsiniz. Bu yıl da aynı etki devam ediyor. İçiniz başka ağzınız başka söylüyor. Bu etki Mart 2023 itibari ile sonlanacak ve siz yine aynı bal küpü insanlara dönüşeceksiniz. Bu arada sizi her halinizle sevenleri de görmüş olacaksınız.

Yay burçları 2022 yılında hangi konularda şanslı?

Ay düğümleri 1-6. ev aksınıza geçti. Artık geçmişin tozunu geçmişte bırakıp, bugüne, bugünden keyif almaya odaklanıyorsunuz. Hayatınızda çok büyük değişimler ve kırılmalar yaşayabileceğiniz bir yıl. Rotanızı yeniden çizmek gibi. Bu sebeple, yılın Tutulma zamanları, her burç için önemliyken, Yay burçları için tabir-i caizse kapı geçişleri. Her Tutulmadan sonra yeni bir versiyonunuz ile tanışıyor olacaksınız.

Eğer yeterince emek verdiyseniz, bu yıl kariyer hayatınız konusunda da oldukça şanslısınız. Yeterince emek verdiyseniz diyorum çünkü bu şans, ancak hakkı olanlara dağıtılacak. Tüm Yay burçları günlük hayatları ve kariyerleri konusunda desteklenecekler. Ancak geçmişte hakkı yenen buna rağmen çok emek veren Yay burçları parlayacak.

Bolluk bereket gezegeni, yöneticiniz Jüpiter, 11 Mayıs – 27 Ekim arası ve 20 Aralık’tan sonra aşk evinizde ilerliyor olacak. Bu sizin için yılın en güzel zamanları olacak. Tabi ki aşık olma potansiyeliniz de yüksek!

Yay Burcu ve Aşk – Yay Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu 

2019’dan beri Şiron, aşk evinizde ilerliyor. Bu konuda sizi geçmiş senelerde de uyarmıştım. Şiron’un seyahati 2027 yılına kadar aynı evde devam edecek. Şiron sizin için ayrıca özeldir. Çünkü o da sembolik olarak sizin gibi bir Sentordur. Sevilmediğiniz, değer görmediğiniz, karşılığını alamadığınız ilişkilerde bulunmanıza izin vermez. Yapı gereği, yumuşatan, uyum sağlayan, her ne kadar özgürlüğünüze düşkün olsanız da, hedef belirlediğinizde katlanan insanlarsınız. Şimdi bu uyumlanma halinize itiraz eden bir Asteroit var. Doğal olarak, önceden başka koşullarda kabul vermiş olduğunuz bir ilişkiniz varsa, 2019’dan beri içinde mutlu olmamanız doğaldır. Bu bazı Yay burçlarının 2022 yılında ilişkilerinin sonlanmasına sebep olabilir.

Yukarıda belirttiğim gibi bir çok Yay burcunun Jüpiter’in Koç burcunda olacağı dönemde gerçek aşkı bulmasını bekliyorum. Bu yılın, Yay burçları için en şanslı temalarından biri aşk.

Venüs’ün burcunuzda ilerleyeceği 16 Kasım- 10 Aralık ve aşk evinizde ilerleyeceği  3 – 28 Mayıs tarihleri arasında evren tüm spot ışıklarını size çevirecektir. Flört için yeşil ışık yakan zamanlamalardır.

Mars ‘ın burcunuzda ilerleyeceği 24 Ocak’ a kadar olan dönemde, kafanıza ne koyarsanız başarabilir ve adım atabilirsiniz.

Yay Burcu için Yılın En Önemli Tarihleri

  • Tüm Tutulma tarihleri – Kadersel dönemler, yeni eşikler, yeni hayatlar
  • 16 Kasım- 10 Aralık Venüs Yay Burcunda – Spot ışıkları üzerinizde
  • 23 Kasım Yay Burcu Yeni Ayı – Yeni yaşınızın yeni sayfası, yeni kurallar oluşturma
  • 14 Haziran Yay Burcunda Dolunay – Geçen senenin kontrol noktası
  • 1-24 Ocak Mars Yay Burcunda – Ekstra hareket gücü

→ 2022 Yılı Gezegen Gerileme ve Tutulma Zamanları zamanları için buraya tıklayabilirsiniz.

Tüm Yay Burçlarına mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir Yeni Yıl diliyorum!

Yay Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

Paylaş

More from Yasemin Orman
Günlük Burç Yorumları 14 Şubat 2020
Günlük Burç Yorumları 14 Şubat 2020 / Günün Enerjisi : Ay Terazi...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir