Akrep Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

Akrep Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

Akrep Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

2022 yılında Akrep Burçlarını Neler Bekliyor?

Canııım Akreplerrrrr! Nasıl kayırıyorum, nasıl seviyorum belli değil! Beni takip eden herkes tarafsız bir Astrolog olmadığımı biliyor zaten. Yok öyle ” tüm burçlar benim bebeklerim!” falan bende. Benim bebeklerim belli. Biz bize, utanacak bir şeyim yok. 🙂 Her sene yazıyorum bunu.

Serenatım sonrası belirtmek isterim ki; pandemi sizi çok içinize kapadı. Hepimizi sosyallikten kopardı ama size başka bir hal geldi. Olsundu. Çünkü 2022 tüm streslerinizi alan, aşkla yıkayan sonra da her günü gün eden bir serüven vaat ediyor size! Şok şöyleydi, yok böyleydi diye diye turnayı gözünden vuracak gibisiniz. Zaten stratejik insanlarsınız; içinize sinene kadar hiç bir şeyden haberimiz olmayacaktır.

Satürn, 21 Aralık 2020 itibari ile 4. evinizde seyahat etmeye başladı ve bu yıl boyunca da orada ilerlemeye devam edecek. Dahası Mart 2023’e kadar bu evde. Sizi yorabilir. Zaten bu geçişin büyük bir kısmını deneyimlediniz. Artık ne ile karşı karşıya kalacağınızı az çok biliyorsunuz. Aileniz, eviniz, yuvanız, yaşam alanınız konusunda sizi zorlayacak olan Satürn sebebi ile, aile içi meseleler, hane içindeki sorunlar konusunda sınavlardan geçeceksiniz. Sınavlarınıza verdiğiniz reaksiyonlar geleceğinizi şekillendireceğinden, adımlarınızı dikkatli atmalı, size uygun olmasa da politik bir tavır sergilemelisiniz. Hem kendi sınırlarınızı korumalı hem de kimsenin sınırlarını zorlamamalısınız.

Satürn, sizin haritalarınızdaki geçişi gibi ayak ucu noktalarından geçerken hayatı zorlar. İnsan derinlerde bir parçası ile yüzleşiyormuş gibi hisseder. Bazen kasvet hissettirir, bazen ekstra gayret verir. Önemli olan elinizden geleni yapmanızdır. 2023 Mart sonrası, üç senedir verdiğiniz sınavların sonucunu alacaksınız.

Bu yıl Ay düğümlerini de burcunuzun aksında misafir ediyorsunuz. Kendinizle çelişmenize, “kendimle hiç bu kadar derin savaşmamıştım” diyebileceğiniz bir enerjinin açığa çıkmasına sebep olur. Bu yılı bir nevi, kendi içinizi temizleme, bilinç temizleme yılı gibi düşünebilirsiniz.

Akrep burçları 2022 yılında hangi konularda şanslı?

Her yang’ın biri yin’i olduğuna göre aynı zamanda Satürn’ün geçişinde şanslısınız. Bir çok Akrep burcu yeni, şartları daha iyi olan bir eve taşınabilir, yeni bir ev satın alabilir ve evlenebilir! Taşınmaz bir mülk için adım atabilirsiniz.

Aşk yılın diğer şanslı teması. AŞK dediğimiz zaman hemen akla ilişkiler geliyor. Hepsi bu kadar değil. Aşkla bağlanabileceğimiz, aşk enerjisi getirecek, bizi adım atarken heyecanlandıracak her şey aşk! Bazen bir hobi, bazen bir kariyer hevesi, bazen bir eğitim. Siz onu nerede bulursanız, evren sizi bu tutkunuza karşılık destekleyecek.

Seksi başka burçlarla konuşamıyoruz. Burada rahatça söylerim. Özellikle yılın ikinci yarısında Mars’ı seks evinizde ağırlarken, libidonuz oldukça yükselecektir. Aynı ev, başkalarının kazançlarını da temsil ettiğinden, coin, borsa, faiz, kağıt, tahvil, piyango, kumardan para kazanabilirsiniz.

11 Mayıs – 27 Ekim arası ve yılın son ayı, Jüpiter günlük rutinler, sağlık evinizde olacak. Bu dönem neredeyse her konuda dört ayak üzerine düşeceğiniz bir dönemdir. Tek uyarım aksiyonu fazla abartıp sağlığınıza zarar vermeyin.

Akrep Burcu ve Aşk – Akrep Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

Jüpiter’in Balık burcunda ilerleyeceği 11 Mayıs’a kadarki dönem ve 27 Ekim- 20 Aralık arasında, açılışta bahsettiğim aşk enerjisi dorukta. Burada bekar bir çok Akrep burcunun “hayatımın aşkı” diyebilecekleri bir ilişkiye başlamalarını bekliyorum.

Venüs’ün burcunuzda olacağı 23 Ekim- 16 Kasım arası ve Venüs’ün aşk evinizde olacağı 5 Nisan – 2 Mayıs arası da ilişkiler, aşk, özgüven anlamında destek gördüğünüz zamanlar olacak.

Akrep Burcu için Yılın En Önemli Tarihleri

  • Tüm Tutulmalar – sizin için kadersel etkiler taşıyor!
  • 25 Ekim Akrep Burcunda Güneş Tutulması – Yeni yaşınızın yeni sayfası, yeni kurallar oluşturma
  • 16 Mayıs Akrep Burcunda Ay Tutulması– Geçen senenin kontrol noktası
  • 29 Aralık 2021 – 11 Mayıs & 27 Ekim – 20 Aralık -Jüpiter Balık burcunda- Aşk

→ 2022 Yılı Gezegen Gerileme ve Tutulma Zamanları zamanları için buraya tıklayabilirsiniz.

Tüm Akrep Burçlarına mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir Yeni Yıl diliyorum!

Akrep Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

Paylaş

More from Yasemin Orman
5 Kasım 2021 Akrep Burcunda Yeni Ay
adsense 5 Kasım 2021 Akrep Burcunda Yeni Ay, 4 Kasım’ı 5 Kasım’a...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir