Terazi Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

Terazi Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

Terazi Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

2022 yılında Terazi Burçlarını Neler Bekliyor?

Geçen sene Terazi burcu için yılın teması AŞKtı. Nasılı, niyesi, iyisi, güzeli sorgulamaksızın Terazi burçları aşk ile tekamül ettiler. 2022 yılının Terazi burçları için teması ise yine AŞK! Çıkarın konfetileri patlatalım! Geçen seneden payını alamamış olan Terazi burçları hiç üzülmesin Mart 2023’e kadar aşk potansiyelleri devam ediyor. Aşk dediğimde sıradan bir ilişki sanmıyorsunuz değil mi? Ayaklarınızın yerden kesilmesinden, aramadığında karalar bağlamaktan bahsediyorum. Hak ettiğiniz aşkı bulmanız için evren var gücü ile sizi destekleyecek.

AŞK dediğimiz zaman hemen akla ilişkiler geliyor. Hepsi bu kadar değil. Aşkla bağlanabileceğimiz, aşk enerjisi getirecek, bizi adım atarken heyecanlandıracak her şey aşk! Yani sadece kalbinizin bir başkası için atacağı gerçeğinin üstüne bir de sizi mutlu edecek temalar hayatınıza girecek! Bu yıl, 2021’de yüzü gülmüş, gülmemiş tüm Terazi burçlarının yüzünü güldürecek.

2022 Terazi’nin yılı diyemem. Ancak kesinlikle top üçe adlarını yazarım.

Terazi burçları 2022 yılında hangi konularda şanslı?

Yukarıda bas bas yazdım. En şanslı konu Aşk. Hayattan aldığınız keyifler, hobileriniz, günlük rutinlerinizin, sorumluluklarınızın ardında kalan ve sizi mutlu edecek her şey bu yılın şanslı konusu.

Çocuk sahibi olmak konusunda ikiye ayrılacak Terazi burçları. Bazı Teraziler istemeden, planlamadan bile bu sorumluluğu almaya karar verirken, bazı Teraziler yıl boyu denemek zorunda kalabilir. Yani bir grup çok şanslı iken diğer grup kendini çok şanssız hissedecek bu konuda. Ama işin aslı her ne oluyorsa, özellikle çocuklarla ilgili hayrınıza olduğu.

Jüpiter’in Balık burcunda olacağı Ocak- Mayıs, Ekim- Aralık dönemi günlük rutinleriniz, çalışma ortamınız, kariyeriniz ve sağlığınız konusunda şans sizinle olacak. Jüpiter, bu dönemde günlük rutinler evini verdiğimiz evinizde ilerleyecek. Her ne kadar belirttiğim temaları kapsasa da bu ev, adı üzerinde her günümüzü de yönetir. Jüpiter’in geçişini en sevdiğim evlerinden biridir ve bence on iki yılda bir gelen nadide bir şanstır. Her konuda dört ayak üzerine düşmek demektir.

Terazi Burcu ve Aşk – Terazi Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu 

Zaten yıl boyu konu aşk! Daha ne diyeyim. Her daim yeni biri ile tanışmaya, var olan sevgiliniz ile güzel zamanlar geçirmeye müsaitsiniz.

Venüs’ün burcunuzda bulunacağı 29 Eylül- 23 Ekim en dikkat çekici zamanlarınız. Işıklar üzerinizde.

Venüs’ün aşk evinizde ilerleyeceği 6 Mart- 5 Nisan arası potansiyeli yüksek, bekarlar için olası partner ile tanışma zamanları.

Önce evli Terazi burçlarına, sonra da partnerli Terazi burçlarına bir uyarım olacak. 2021 yılının evli Teraziler için eşe, sevgiliye mesai, emek harcamak, onların isteklerini yerine getirmek için çok uğraşmak ama bir türlü karşılığını alamamak gibi bir etki taşıyor. Genel anlamda Terazi burçlarının son yıllarda incinmiş, anlaşılmaya ihtiyacı olan, zorluklarla uğraşan, acılı, yaralı partnerleri hayatına çekme potansiyelinde olduğunu söyleyebilirim. Bu manada, mutlaka ki partnerinizin yanında olmalısınız. Ancak onun acısı veya incinmişliğinin sebebi siz olmadığınız gibi, düzeltmekten sorumlu olan da siz değilsiniz. Tedavi edeceğiniz partnerlerden ya uzak durun, ya da yanında durduğunuz çizgiyi iyi belirleyin.

Terazi Burcu için Yılın En Önemli Tarihleri

  • Tüm tutulma zamanları – Karma kırılmalar, hayatın değişim noktaları
  • 16 Nisan Terazi Burcunda Dolunay – Geçen yaşın kontrol noktası
  • 25 Eylül Terazi Burcu Yeni Ayı – Yeni yaşınızın yeni sayfası, yeni kurallar oluşturma
  • 29 Eylül- 23 Ekim – Venüs Terazi Burcunda – Spot ışıkları üzerinizde

→ 2022 Yılı Gezegen Gerileme ve Tutulma Zamanları zamanları için buraya tıklayabilirsiniz.

Tüm Terazi Burçlarına mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir Yeni Yıl diliyorum!

Terazi Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu 

Paylaş

More from Yasemin Orman
Günlük Burç Yorumları 9 Nisan 2020
Günlük Burç Yorumları 9 Nisan 2020 / Günün Enerjisi : Ay Akrep...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir