Boğa Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

Boğa Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

Boğa Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

2022 yılında Boğa Burçlarını Neler Bekliyor?

2021, Boğa’lar için kader değiştiren bir yıl oldu. Bazı Boğa’lar 2021 boyunca yaşadıkları ile bu durumu farkına vardı. Bazı Boğa’lar ise aslında 2021’in ne kadar kaderlerini değiştirdiğini, 2022 yılında anlıyor olacaklar.

Boğa burcu materyal dünyadan en iyi anlayan burç olarak, her zaman maddi anlamda gerekli ihtiyaçları karşılayabilmek için gerekeni yapan, çalışan bir burç olmuştur. Ancak kariyer anlamında 2021 Nisan ayından sonra başka bir motivasyona geçmişlerdi ve bu motivasyon 2022 yılı boyunca da devam ediyor olacak. Bir çok Boğa burcu, kariyer hayatında bambaşka bir rotaya yönelebilir. Terfi edenler, ast üst problemi yaşayanlar, kendi işini kuranlar olacaktır. Değişim ve zorlanma hangi şekilde olursa olsun, Mart 2023’e kadar yaptığınız değişimler ve attığınız adımlar, kaderinizi belirliyor olacak. Kariyerinizle ilgili konuları ne kadar sıkı tutar, disiplini eksik etmezseniz, karşılığını o kadar görebileceğiniz bir yıl yaşarsınız. Her zaman hayat ne kadar ekmek o kadar köfte olmuyor. Ancak bu yıl sizin için öyle.

2018 yılından beri Uranüs’e ev sahipliği yapıyorsunuz. Bu ev sahipliği artık kendinize daha fazla odaklanmanıza, sınırlanmaları ve kısıtlanmaları kabul edememenize sebep oluyor. Uranüs hem her türlü beklenmeyen sürprize, hem de her türlü beklenmeyen krize fırsat veren bir mayadadır. Uranüs bir havai fişeğe benzer; uzakta patladığında izlemesi keyifli, yakında patladığında yaralıyıcıdır. Bu sebeple Boğa burçlarının 2026 yılına kadar risklerden uzak durması gerekiyor.

2022 Yılında Tutulma Hattına Ev Sahipliği Yapıyorsunuz

2022 yılındaki Tutulma hatlarına ev sahipliği yapıyorsunuz. Kuzey Ay Düğümü, 19 yıl aradan sonra tekrar burcunuzu işaret ediyor olacak. Kuzey Ay Düğümü, karma noktası olarak geçmişin izlerini taşısa da, burcunuzdan geçişi, asıl hayat amacınızı anlamanız, neden dünyaya geldiğinizi keşfetmeniz ve bu hayattan gerçekten ne beklediğinizi bulmanız konusunda size yardım edecektir. 

Tutulmalar, hayatımızı değiştirecek veya bir sonraki aşamaya taşıyacak kadersel konuları beraberinde getirir. Bu karmanın 2022 boyunca sizin kapınızdan akması, pek tabii hayatınızda değişimlere sebep olacaktır. Boğa, değişime rezistans gösteren bir burçtur. Bu sebeple her şey güzel bir kapıya açılacak olsa da, kontrolünüz dışındaki bu değişimlerden hoşlanmayabilirsiniz. Sonunun güzel olacağını bilip yara almadan ilerlerseniz, faydanıza olur. 2022 yılında bir şeyler sizi değiştirmeye zorluyorsa, orada hayatınızın amacı bulunuyor olabilir.

Aşk Var Mı Aşk?

6 Temmuz – 20 Ağustos tarihleri arasında Mars burcunuzda ilerliyor olacak. Bu size güç katacak bir yerleşim. Nereye, hangi konuya hareket etmek isterseniz o gücü içinizde bulacaksınız. Hedefiniz aşk olursa, onun da karşılığını alırsınız.

28 Mayıs’ta burcunuza ilerleyecek Venüs ise bu etkiyi görüyor ve arttırıyor. Herkes tarafından görünür olmanızı, beğenilmenizi sağlayacak bu etki 23 Haziran’a kadar sürüyor. Asıl aşk için önemli tarih ise Venüs’ün aşk evinizden geçeceği 5 Eylül- 29 Eylül aralığı. Bu dönemde başlayacak ilişkiler Boğa burçları için kalıcı olabilir.

Özellikle karma hattının 1-7 aksında olması, bu yıl bir çok Boğa burcunun kadersel partnerini hayatına çekmesine sebep olabilir. Yine evlilik ve karşıt teması olan boşanmalar, yıl boyunca Boğa burçları için beklediğim bir trend.

Boğa burçları 2022 yılında hangi konularda şanslı?

Konu şansa gelince Jüpiter’in Balık burcunda hareket edeceği 29 Aralık 2021-11 Mayıs 2022 ve 29 Ekim – 20 Aralık 2022 arasındaki tarihler çok kıymetli. Bu tarihlerde “ne dileseniz olur ” desem biraz abartmış olurum kabul. Ancak durumu anladınız. Hayatınızda görmek istediğiniz konuları bu tarihler arasında kendinize çekmeniz çok daha mümkün. Geçtiğimiz sene bu etkinin ucundan koklamıştınız. Ancak 2022’de 12 yıl sonra ilk kez, rüzgar ciddi anlamda arkanızdan esecek.

Yılın geri kalan tüm kısmında ise yaşam amacınıza ilerlemenizi sağlayacak şanslar yakalacaksınız. Bazılarını şans değil, engel olarak göreceksiniz ama sonuç değişmeyecek.

Açıkça söylemek gerekirse bu yıl en şanslı burçlar bahsi açsam; en başa koyacağım burçlardan biri değil Boğa burcu. Çünkü kendisi öyle hissetmeyecek. Ancak yılın sonunda kimin hayatı daha iyi bir noktaya gelmiş diye bakacak olsak, eminim Zodyak sıralamasında ilk üçe girecektir.

Boğa Burcu için Yılın En Önemli Tarihleri – Boğa Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

  • Tüm Tutulma Zamanları – kadersel değişimler
  • 29 Temmuz – 24 Kasım – Karşınıza iki kere çıkan her şeye dikkat edin. Size bir şey anlatılmak isteniyor.
  • 30 Nisan Boğa Burcunda Güneş Tutulması -Yeni yaşınızın yeni sayfası, yeni kurallar oluşturma
  • 25 Ekim Boğa Burcunda Ay Tutulması – Yeni yaşın kontrol noktası

→ 2022 Yılı Gezegen Gerileme ve Tutulma Zamanları zamanları için buraya tıklayabilirsiniz.

Tüm Boğa Burçlarına mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir Yeni Yıl diliyorum!

 

Boğa Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

Paylaş

More from Yasemin Orman
Haftalık Burç Yorumları (10-16 Ekim)
7 Ekim’de Merkür Terazi burcuna ilerledi. Bir miktar da olsa seslerin azaldığınızı,...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir