Boğa Burcunda Yeni Ay – 11 Mayıs 2021

Boğa Burcunda Yeni Ay 2021
adsense

Boğa Burcunda Yeni Ay 2021 ne zaman gerçekleşiyor?

11 Mayıs 2021 Salı günü Türkiye saati (İstanbul) ile  22:00’da Boğa Burcunda Yeni Ay 2021 ‘i deneyimliyor olacağız.

Boğa Burcunda Yeni Ay 2021

  • Ay ve Güneş Boğa burcunun 21. derecesinde kavuşuyor.
  • Yeni ay haritanın 6. evinde
  • Yeni ayın haritasında yükselen Yay Burcu
  • Harita yöneticisi konumundaki Jüpiter Kova burcunda ve Anaretik derecede, çok güçlü bir pozisyonda, 3. evde.
  • Düğümler, Alçalan ve Yükselen noktalarına kavuşuk vaziyetteler. Kuzey Ay düğümüne Merkür eşlik ediyor.
  • Yeni Ay’a iyisi ve kötüsü ile Neptün desteği var.

Yeni Ay’lar yeniye başlama, adım atma enerjisi getiriyor, bunu herkes biliyor. Mesele her Yeni Ay’ın hangi konuda adım atma enerjisini beraberinde getirdiği.

Yeni Ay Boğa Burcunda 2021 hangi enerjileri taşıyor?

Tabi ki öncelikli olarak Boğa Burcu Özelliklerine ait enerjileri taşıyor.

Başrol ile başlamak gerekirse; Boğa Burcunda Yeni Ay ‘ın duygusal ihtiyacı kendine yeterli olmak, kendine ait olanları korumak, dünyevi konularda huzurlu ve güvende hissetmektir. Keyfin, mutluluğun, sahip olmanın, tadını çıkarmanın peşindedir. Boğa’daki Ay’ın ayakları yere basar. 

Tüm burçlar içerisinde Boğa burcu en fiziksel olan burçtur. Tüm dünyayı, özellikle madde dünyayı beş duyusu ile keşfetmek ister. Madde dünya ile bağlantısı çok güçlüdür. Haritanın 6. ev yöneticisi (Yeni Ay’ın gerçekleştiği ev) Başak burcu da en az Boğa burcu kadar dünyevi diğer bir Toprak burcudur. Bu durumda konu ne olursa olsun, ne kadar duygusal olursa olsun, maneviyatı madde ile değerlendirme ihtiyacı duyacağız. Elle tutulur, gözle görülür konular daha fazla dikkatimizi çekecektir.

Her manada para ile bağlantımız kuvvetlenecektir.

Sürpriz veya planlı kazançlar elde etme kapasitemiz artacaktır. Bir çoğumuz maddi anlamda çok şanslı iki hafta geçireceğiz. Piyasada kalmış paralarımız, ödenmemiş borçlarımız bir anda bize ulaşabilir. Özellikle uzun süredir paylaşımlı veya paylaşımsız miras davaları ile uğraşanların davaları pozitif bir şekilde sonuçlanabilir. Borsada parası olan, paralarını banka faizi, döviz veya başkalarının varlıkları üzerinden kazananlar için de oldukça kazançlı bir iki hafta olacaktır. Aynı zamanda altın ve gümüş gibi öncelikli kullanım, değer madeni konuları da yükselme trendine girebilir. Yine aynı şekilde kullanım önceliği olan demir, çelik, alüminyum, bakır vb. materyallerin değerlerinde artış olabilir. Olmalıdır.

—————–Astrolojik gündeme dair tüm güncel haber için sayfamızı ziyaret edin!

Boğa Burcunda Yeni Ay 2021 ‘in Etkileri Nelerdir?

İşin detaylı Pop Astrolojik olmayan Yase mealine gelelim.
Her şey, neredeyse her şey haritanın Güney kutbuna toplanmış vaziyette. Bu işler dış dünyayı kapsasa da kendimizle ve içe dönmek durumunda kalmak zorunda olduğumuz konularla ilgili demektir. Örnek verelim; konu keyifse, kendimin keyif aldığı konular için kendim bir başlangıç yapıyorum, yapmak durumundayım demektir. Sebebi dış dünyadan bekleyen bir Yeni Ay haritası yok burada.

Müthiş bir materyal dünya desteği var haritanın, müthiş. Fevkaladenin fevkinde. Materyal dünyanın en büyük kozu tabi ki PARA. Ancak Materyal dünya paradan ibaret değildir. Toprak var burada, oturduğun koltuk var, zevk aldığın adam var, yediğin yemek var, giydiğin kot var, bindiğin araba ve binemediğin araba 🙂

Bilinçaltın yok burada, rüyaların yok, hedeflerin, hayallerin yok.

Burası elle tutulur gözle görülür bir yer. Yaptığın çömlek var burada, yaptığın çörek de var. Emekle oluşturduğun kasların var burada. Sanal bir şey yok. Doğada tomurcuktan çiçeğe geçen bitki var.

Boğa Burcunda Yeni Ay, bu materyal dünyalarda seni acayip destekleyecek demektir. Ancak ne kadar ekmek o kadar köfte konusunu da unutmaman lazım. Çalışmıştın, çabalamıştın, kafa yormuştun, para biriktirmiştin, davan için avukata gitmiştin, proje yapmıştın, liste yapmıştın, plan yapmıştın, üstüne düşünmüştün ama adım da atmaya çalışmıştın, işte o sensin; bu rüzgar seni vurur. Nefis paralar kazanırsın, istediğin koltuğu arkadaşın alır, sevdiğin adam sana adım atar, sonunda o müşteri bakar bakar sende karar kılar… Hepsi sende. Ama unutma önce sen adım atmalısın!

Ya da atmış mıydın? O zaman ayaklarını uzat ve keyfini çıkar, en çok sen hak ettin.

Atmaya niyetlisin? O zaman tam zamanı; YOU GO GIRL!

Bu Yeni Ay’da “HAK ETTİĞİN” haberleri alacaksın, hiç şüphen olmasın!

Boğa Burcunda Yeni Ay 2021 –  Boğa burcuna ve Diğer Burçlara Etkisi

Konu sapsın istemiyorum. Zira şu ara Aşk meşk işlerinden epey bunalıyorum. Senenin başında şuralarda sizinle aşk konuşan kızdan eser yok şimdi. Ne oldu? Aslında hiç bir şey. Ama çok gözlem zamanı oldu diyelim. Ve gördüklerim bu işin, yeni çağdaki samimiyetinden şüphe ettirdi beni. Neyse konu ben değilim, konu Yeni Ay Boğa Burcunda. Bu konuda diğer bir etki, evlilikler üzerine. Evlenmek isteyen, bekleyen, kalbi bu temaya göz kırpmış, evliliğin dışında vaatli, güvenilir ilişki isteyenler için de güzel etkiler var. Evlenme teklifleri söz konusu olur, günlük hayatınızdan, hiç özel bir beklentiniz olmadan tesadüfen kaşılaşacağınız güzel insanlar olur. Hatta ummadığınız taşla baş yardığınız durumlar da olur. En olmasını düşünmediğiniz, kavganın dibine vurduğunuz adam hayatınızın aşkı olur. “Ya Yase, saçmalama!” derseniz de görün bakın derim. Çünkü kavga da, iletişememek de, en az iletişimin kendisi kadar güçlü bir iletişimdir. Tabi ki sonuca bağlanıyorsa. Yani sağ kalabiliyorsanız 🙂

Kavga ederek anlaşan bir çift arkadaşım var. 2005’ten beri beraberler. Hatta özenirim her zaman evliliklerine, birbirlerine bakışlarına. Ama dışarıdan bakarsanız hep kavga ediyorlar. 🙂

Biraz kolektife bakarsam, Merkür’ün İkizler Burcuna geçmesinden beklentilerimin altını çizerim. Kesin bir şeyler ayağa kalkar, birileri sokağa dökülür, bir şeylerin isyanı hareketsiz kalmamızı engeller. Merkür’ün İkizler Burcundaki seyahati ile ilgili yazdıklarımı hala okumadıysan biraz teesüf ederim ama linkini buraya bıraktım. Şimdi okursan, barışırız.

Türkiye içinse işler pek yolunda değil. Ölüm oranlarında artış söz konusu olacaktır. Zaten artan intaharlar bile gün be gün gündeme geliyor. Ölüm oranları, vergiler, sigortalar, emeklilik fonları, krizler, bankalar, borçlar, dış borçlar sebebi ile parlamentoda değişiklikler, mecliste tartışmalar, sivil toplum kuruluşlarının ayaklanması, spor klüplerinde olaylar, başkan yardımcısı sınıfındaki kişilerin değişimi veya gündeme gelmesi, müttefiklerle yaşanacak krizler söz konusu olabilir.

Dış işleri bakanı, ulaşımla ilgili konular, konsoloslar ve öğrenmenler gündeme gelebilir.

Yeni Ay’dan en çok hangi burçlar etkilenir?

Bu Yeni Ay’dan en çok Boğa, Yay, Akrep, Kova ve Aslan burçları etkilenir. Yükselen Boğa’lar bambaşka bir faza geçer hayatında! Özellikle sizi çok güzel şeyler bekliyor. Hatta 2021 sizin için daha yeni başlıyor.

İkizler ve Yay burçları tabi ki Ay düğümleri kotasından her seferinde etki altındalar.

Herkes, her burç, kendi doğum haritasının meşrebince mutlaka etkilenecektir. Bana bir şey olmadı, söz konusu değil. Söz konusu sizin farkındalığınız babyler!

Yılın ilk çeyreği bitti. Hatta yılın yarısına giden yoldayız. Yıllık burç yorumlarına bir daha bir göz atmak isteyebilirsiniz. Okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Öperim tabi ki gözlerinizden!

Paylaş

Tags from the story
, , ,
More from Yasemin Orman
Günlük Burç Yorumları 26 Nisan 2020
Günlük Burç Yorumları 26 Nisan 2020 / Günün Enerjisi : Ay İkizler...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir