Aslan Burcunda Yeni Ay 2020 – 19 Ağustos 2020

Aslan Burcunda Yeni Ay 2020

Aslan Burcunda Yeni Ay 2020

  • Aslan Burcunda Yeni Ay 2020 ne zaman gerçekleşiyor? – 19 Ağustos  2020 Çarşamba günü Türkiye saati (İstanbul) ile 05:42’te
  • Ay ve Güneş Aslan burcunda kavuşuyor.
  • Aslan burcunda Yeni Ay haritasının yükseleni de Aslan. Kavuşum 1. evde.
  • Yeni Ay’a Merkür de eşlik ediyor.
  • Haritada sevdiğim bir uçurtma var. Bir kolunda Aslan Burcunda Yeni Ay 2020 diğer kolunda Mars, kafaya Kuzey Ay düğümünü almışlar.
  • Canım Jüpiter, Retroluktan bir ayağı çukurda da olsa, yükselene görüntü veriyor.
  • Gökyüzünün Hava Elementsiz olmasına da dikkat çekmek isterim.

Aylık Burç Yorumlarınızı okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yeni Ay Aslan Burcunda 2020 hangi enerjileri taşıyor?

Tabi ki öncelikli olarak Aslan burcuna ait enerjileri taşıyor.

Kendimizi dolaysız ve içtenlikle ifade etmek, fark edilmek, merkezde bulunmak, insanlar üzerinde büyük bir etki bırakmak ve etrafımıza egemen olmak isteyeceğiz. İstemesek de egomuz ve kibirimiz yükselecek. Görülmek, takdir edilmek, fark edilmek, onaylanmak, alkışlanmak ve “pof pof”lanmak arzusu duyacağız. Yeteneklerimizden emin olduğumuz konularda insanlar peşimizden gelsin isteyeceğiz.

Herhangi bir olay karşısında refleks olarak buyurgan, direkt, hevesli, flörtçü, çocuksu ya da dikkatleri üzerimize çekecek şekilde tepki vereceğiz. Son sözü biz söylemek isteyeceğiz. Bazen başkalarının duygularına kayıtsız kalacak, kendimize kanalize olacağız. Çünkü kendimizi diğerlerinden ayrıcalıklı, diğerlerinden değerli göreceğiz.

Biz göreceğiz de, alkışlar nerede?

Hava elementsiz bir gökyüzü demiştim. Yelleyen bir enerji olmadıkça, Ateş anca cirmi kadar yer yakar! Yani yakacağız yakacağız da, kendi ederimiz kadar. Ekstra alkış gelmeyecektir.

—————–Astrolojik gündeme dair tüm güncel haber için sayfamızı ziyaret edin!

Yeni Ayın Aslan Burcuna Girmesinin Etkileri Nelerdir?

Intro kısmında yazdım; haritada sevdiğim bir uçurtma var. Kollarını kim tutarsa tutsun, önü Kuzey Ay Düğümünü, arkası Güney Ay Düğümünü gösteren uçurtmaları severim.

Bilgi; Uçurtma dediğim, Astrolojik bir açılanma terimi. Bilmen gereken ise; uçurtmanın başı nereyi gösteriyorsa oraya gitmek, popo kısmını geride bırakmak lazımdır. Uçurtma varsa, rüzgar vardır. That’s it! sayın seyirciler.

—A Yasemin? Hani Hava elementsiz gökyüzüydü bu. Uçurtmayı kim “Hava”da tutacak?

Nefis soru! Bu soru aklından geçene kurdele takardım öğretmen olsam.

 

Mesele tam da bu, uçurtmayı veren Rabbim rüzgar vermemiş ya!

“Her şeyi, açtım ellerimi yukarıdan bekledim, pat oldu.” yeni ayı değil bu. Aslanlar gibi Aslan burcu Yeni Ayı!

Siz gördünüz mü, ” tazı kardeş, elimden bir tutsan da şu geyiği bir avlasak” diyen Aslan?

Demek elleri kirletmek lazım. Odur, budur, şudur, kalbimizi kıran, geçmişte canımızı sıkan, hakkımızı yiyen, koltuğumuza oturan, hasetlik eden, mutluluğumuza göz diken, sevdiceklerimize haksızlık eden, çocuklarımızın veya bizim özgürlüğümüzü kısıtlayan, kısaca hayatı canlılıkla yaşamamız için bize engel olan her kim veya kimlerse, pata küte bir girişmek lazım. Mars var sağ kolda, korkacak bir şey yok. Ares’in eli sağ kolda diyorum. Çakın ağızlarına.

Kavgacı, gürültücü, huzuru bozan olmayı hiç sevmem. Seveni de sevmem. Ancak bazı anlar vardır, orada bir burna kafa hizalamak gerekir. Haddin bittiği yer, kendi sınırlarımızın içinde ise adamı öldürmesek de bıçağımızın olduğunu bilmesini sağlamak gereklidir. Tırnak çıkarmak, diş göstermek lazımdır. Çızıttırmasak da dişlemesek de, yapabileceğimizi, özellikle de kimseye ihtiyaç duymadan bunu kendi başımıza halledebileceğimizi göstermek gerekir.

Şimdi, bu Yeni Ay yazılarını okuyun başka Astrologlardan; derler ki aman dikkat; kendinizi savunacaksınız derken kalp kırabilirsiniz. Ben de diyorum ki; benim kalbim kırıldıysa onun ki de kırılsın yılda bir kere bir zahmet. Adaletin şirazesi kaydığı zaman nasıl ki kolluk kuvvetleri sarılıyor silahına. Nefs-i müdafaadır bu a-dostlar! Öldürün demiyorum ama inletecekseniz tam sırası.

Yine yazacaklar adımı edepsiz Astrologlar listesine….

Sen şimdi yukarıda yazdığım satırları kopyala, alt satırlara hayatındaki özneleri toplayarak yapıştır. Söz konusu iş olabilir, eş olabilir, manitacılık olabilir, hali hazırda yürüyen hukuk mücadelen olabilir. Neyse, artık bekleme yani. Hücuuuuum! Anladın?

Allah sana uçasın diye uçurtma, ağızlarına çakasın diye Mars, artık biraz da kendini düşünesin, kendine değer veresin diye Aslanlı Güneş, sesin çıksın diye de Aslanlı Merkür verdi. E Hava yok, onu da sen yapacaksın! Üfle gerekirse 🙂

Eskiden aklında kalan bir girişim, fikir, amaç da olabilir. Bak sana örnek veriyim. Ben çok severim yazmayı. Hiç yazacak bir şeyim yok diye Astroloji yazmaya başladım ben. Kitabım olsun istiyorum çok. Böyle hikaye, roman. İstek işte, istiyorum. Ama tanıyan bilir, anca arka plancıyım ben. Reklamım yok. Hep de bir özgüven eksiliğim oluyor; ben kimim ki, yok ben yapamam. Bir översin; yok estağfurullah. Aslan Burcunda Yeni Ay 2020’de karar verdim. Yazacağım bir şeyler. İlla yayınlanacak diye bir şey yok. Ancak yok, olmaz diye kuşağımın arkasına atmayacağım artık. Sen de yap!

O düşündeki resim atölyesi için adım at. Çiçekçi olmak istiyorsan bir adım at. Borsa? kursa git. Aşçılık, neden olmasın? O herif kim ki beeee. 7 kaşı 8 kulağı mı var? Adım at. Olmazsa olmaz! Ama sen de bir al eline faraşı, yelle mangalı, yanan alevi. Yoksa anca cirmin kadar. Cirmin içinde kalacaksın.

Kısa yazdım bu sefer. Ama o kadar netki mesaj. Sen ne konuda alkışlanmak istiyorsun? Yaz.

Kim seni görmezden geliyor uzun zamandır? Çak ağızlarına iki tane de, otursunlar aşağı.

Böyle edepli adaplı meditasyonlu yapmak istersen, artık biliyorsun Gaia Kitlerim var. Bakmak için buraya tıklayabilirsin.

Çok öptüm!

Paylaş

Tags from the story
, , , ,
More from Yasemin Orman
Kova Burcunda Dolunay – 3 Ağustos 2020
Kova Burcunda Dolunay 2020 Ne Zaman? Kova Burcunda Dolunay,  3 Ağustos 2020...
Read More
Join the Conversation

2 Comments

  1. says: Mine

    İyiki varsınız. Biride çıkıp sizin gibi açıkça yazmıyor. Klişe şu açı bu demek, bu açı şu demek. Siz şaşmayın bence siz kazanacaksınız. Yüreğiniz mert belli. Tekrar yazıyorum. İyiki varsınız. Sevgiler.

Leave a comment
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir