Günlük Burç Yorumları 19 Nisan 2020

Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 19 Nisan 2020

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Günlük Burç Yorumları 19 Nisan 2020 ‘yi okurken yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

8 Nisanda Terazi Burcunda Dolunay gerçekleşti.

Günlük Burç Yorumları 19 Nisan 2020 / Günün Enerjisi :

Ay Balık burcunda. Balık burcundaki Ay’ın duygusal ihtiyacı merhamet göstermek, kaosun içindeki huzuru bulmak, sıkıştığı yerden kaçmak ve hayallerine sarılmaktır.

Hiç bir şey yapmak istemeyip, boşlukta süzülmek istediğimiz bir gün.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ayın Balık burcuna ilerlemesi bazı sınırları koruyamamanıza sebep olabilir. Özellikle kuralların ve yasakların ağır geleceği ve Koç’ların da bu yasakları delme konusunda ilk olma cesareti göstermek isteyeceği bir gün. Maddi anlamda güzel gelişmeler olabilir veya kendi üretimlerinizle, öz yeteneklerinizle ilgili adımlar atabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Hafta sonu ama iş ile ilgili sarkan sorumlulukları asla almak istemeyeceğiniz bir gün. Hatta mümkünse hiç bir sorumluluk almak istemiyorsunuz. Çünkü neden alasınız? Bu kadar dünyevi burç olduğunuz için, dünya ile iletişiminizin fiziksel olarak kesilmesi artık gırtlağınızdan taşıyor. Bir an önce toprağa basmanız lazım. Mümkünse bugün, evde bile olsa bitkilerle ilgilenin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu aşamada bile umut besleyebilen dünyanızda, hayallerinizin kapısı iyice açıldı. Karmik bir döngüye gireceksiniz. 4 Mayıs itibari ile Kuzey Ay Düğümü burcunuza ilerliyor olacak. Bakalım bu zamana kadar hayata hangi tohumları ekmişsiniz. Şimdiden meyveleriniz hayırlı olsun. Ön hazırlık şart. Hala vakit varken, özür dilemek istediğiniz birileri varsa mesela…

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Dün için de yazmıştım, zorlayıcı bir gün diye. Bugün de Yengeç burçları için aynı etki devam ediyor. Sanki bir şeyler elinizden kayıp gidiyor ve siz hiç bir şey yapamıyormuşsunuz gibi bir his. Boşlukta süzülme hali. Burada süzülürken yanlış limana yanaşmamak önemli. Bazı Yengeç burçlarının alkol ve bağımlılıklara karşı dikkatli olması gerekiyor.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı ilişkiler iyice laçkalaştı. Eğer sınırların kaybedildiği ilişkileriniz varsa toparlamanız gerekiyor. Beraber olmak her şeye karışılmasını veyi her şeyi beraber yapmayı beraberinde getirmez. Diğer taraftan eğer bekar bir Aslan burcuysanız garip fırsatlar var hayatınızda. Olmaz dediğiniz bir şeylere yol alma hali.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Hiç öyle ev işi, yer sil, dolap topla modunuzda değilsiniz. Bir dönüm bostan yan gel osman. Bugünün özeti budur. Kendinizle ilgilenin. Canınız bir iki kadeh bir şeyler içmek ister belki. Belki kahve keyfi. Bir film. Bir müzik. Bilemem. Belli ki bugün hiç bir şeyin sorumluluğunu alacak havanızda değilsiniz. O zaman boşverin gitsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Terazilerin aşk hayatı yine bulandı. Ortalığı tam net göremiyorsunuz. Yine kafalar karıştı. Ama bir yandan da bazı eşikler geçilmiş oldu. Şimdi geçtiğiniz eşikte yeni bir tutum mu ileyeceksiniz yoksa böyle devam mı edeceksiniz ona karar vermeniz lazım. Haritalarınız iyice sağa kötü. Bu ne demek; iyice sencil, oncul , buncul oldunuz yine. Hani anlamıştık; biraz bencil pls.

Terazi Burcunda Dolunay – 8 Nisan 2020

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Günün en bulaşığı, en kafası karışlarından biri Akrep burcu. Kafanız bir kere derinlere daldı mı, hiç bir şekilde toparlayamıyorsunuz. Kalbiniz kırık. Melankoli de hakim diğer taraftan. Demek ki bugün de böyle bir gün. Kabul vermek lazım. Devam etmek için olanı sindirip, kabul vermek. Ağlayın bugün gerekirse, n’apalım.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Evrenin enerjisi o kadar kuvvetli ki; Yay burçları da içe döndü bugün. Kendi iç diyaloglarınız, dışarıdakilerle kurduğunuzdan fazla. Hayaller kurdunuz, sabrettiniz. Bir yere kadar ayarlamıştınız sabrın maksimum derecesini. O dereceyi çoktan geçti bazıları, bazı olaylar, bazı insanlar… Şimdi karar için uygun bir zaman değil. Ancak Mayıs başı bir yere varmış olmanız lazım.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Mali dengeler bozulmuş olabilir. Bazı Oğlak burçları sıkıntıdan kendilerini alışverişe vurdular. Sanal marketlerden alınan tencereler, tavalar, kek kalıpları dolaplardan taşıyor. Yeni uzmanlığınızı mutfağa doğru çevirdiniz. Kendinize maliyeti olmayan başka hobiler bulsanız fena olmayacak. Mesela sanal sergi gezebilirsiniz, ne dersiniz.

Satürn Plüton Kavuşumu Oğlak Burcunda

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün herkesin sınırları kaçtı, herkes biraz dağıldı. En çok kim etkilendi? En çok siz ve Yengeç Burçları. Geleceği hissetmek diye bir şey varsa bugün sizden geçiyor. Resmen bir illüzyon gibi tahminleriniz var. Kendinizi boşluğa bırakır gibi süzüldüğünüz bir gün. Ne sorumluluk almak istiyorsunuz, ne yemek yapmak, ne bir hobi. Kalp çarpmadan döndüremeyeceğiz sizi dünyaya. Umarım sizi heyecanlandıracak bir şey olur.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Enerji sizin enerjiniz olduğu için bugün en konforlu sizsiniz. Kendi dünyanızda, kendinizle mutlu olacağınız bir gün. Ramazan öncesi kapanışlar yapabilir Balık burçları. Gelecekle ilgili umutları da rafa kaldırmış gözüküyorsunuz. Siz genelde hayalin peşini bırakmazsınız ama dünyanın hali sizi de etkiledi.

 

AYLIK BURÇ YORUMLARINIZI okumak için hemen tıklayın!

Paylaş

More from Yasemin Orman
2022 Gezegen Gerileme ve Tutulma Zamanları
2022 Gezegen Gerileme ve Tutulma Zamanları merak konusu olmaya başladı bile. Yeni yıl...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir