Akrep Burcu Dolunayı’nın Burçlara Etkileri

Akrep Burcu Dolunayı'nın Burçlara Etkileri
adsense

Akrep Burcu Dolunayı’nın Burçlara Etkileri

11 Mayıs Perşembe günü 00:42’de Akrep burcunun 20. Derecesinde Akrep Burcu Dolunayı gerçekleşecek.

 

“Akrep burcundaki Ay, görünenin altındaki gerçeği anlamak, yasak, gizli, gömülü olanı bulmak için can atar. Bu sebeple eğer yakın zamanlarda birtakım yalanlar söylediyseniz vay halinize. Tam tersi olarak eğer bir şekilde kandırılmışlığınız varsa önümüzdeki günlerde keşfetmeniz an meselesi” demiştim.

 

Genel etkileri okumadıysanız linki;

 

Akrep Burcunda Dolunay – 11 Mayıs 2017

 

 

Akrep Burcu Dolunayı’nın Burçlara Etkileri

Koç ve Yükselen Koç

Özellikle ilişkilerin derinliğini sorgulayacaksınız. Uzun süreli ilişkilere dair ne var ne yoksa ortaya dökülecek; şüpheler ortadan kalkacak. Ben mi? Biz mi? Kararları sorgulanacak. Maddi anlamda güç kazanmak için çalışma hayatına geri dönüşler olacak. Çok çalıştığınızda, çok kazanacaksınız. Ne kadar ekmek, o kadar köfte dönemi. Doğrular ve yanlışlar arasına kesin çizgiler çekiyorsunuz.

 

Akrep Burcu Dolunayı’nın Burçlara EtkileriBoğa Burcu

Boğa ve Yükselen Boğa 

 

Kafalardaki soru işaretlerinin sağlığınıza çizik atma ihtimali yüksek. Ne kadar düşündüğünüz konu varsa bedelini vücudunuza ödeteceksiniz. Sağlık konusunda dikkat etmeniz gerekiyor. Günlük rutinlerde, çalışma ortamınızda “kaybetme” hissi söz konusu olabilir. Kurduğunuz düzenlerin sarsılma ihtimali sizi tedirgin edecek.

 

Akrep Burcu Dolunayı’nın Burçlara Etkileri

İkizler ve Yükselen İkizler 

 

Uzun süredir kendini belli eden derin sevme isteğiniz bu dönemde tavan yapacak. Ya aşka ya da aşkın diğer bir tezahürü olan çocuklarınıza karşı arzunuz da ilginiz de tavan yapacak. Evliliklerde sıkıntılar var. Ya beraber dönüşmeyi ya da beraber olmamayı tercih edeceksiniz.

 

Yengeç ve Yükselen Yengeç

 

Aile ve kariyer arasındaki seçimi kimin kazanacağını bilemiyorum. Ancak bir tarafta derin bağlılıklarınız, diğer tarafta ise derin ihtiyaçlarınız söz konusu. Olan bitenin acısını ise arkadaşlarınızdan çıkarıyorsunuz. Öfke patlamaları yerine, organizasyonlardaki becerinizi konuşturup, enerjinizi pozitife akıtmanız mümkün.

 

Akrep Burcu Dolunayı’nın Burçlara Etkileri

Aslan ve Yükselen Aslan 

Sürekli değişen inançlarınız ve değerleriniz arasından en değerli olanı fark etme vakti. Kimi kaybetmenin sizi son derece korkuttuğunu anlamak üzeresiniz. Belki de bu zamana kadar değer verdiğinizi düşündükleriniz ile, gerçekten değer verdiğiniz konular arasında dağlar kadar fark vardır, kim bilir. Siz anlayana kadar değer verdiklerinizin elinizden kayıp gitmemesini diliyorum.

 

Başak ve Yükselen Başak 

 

Başkalarının kaynaklarını rahatça savurabiliyorken, söz konusu kendi kaynaklarınız olduğunda aynı cömertliği gösteremiyorsunuz. Kendinize verdiğiniz değere gölge düşürmemelisiniz. Kimse sizden değerli değil. Kuytu köşelere saklanmamalısınız. Kaybettiklerinize, elinizden kayıp gidenlere odaklandıkça var olan kazançlarınızı göremiyorsunuz. Pozitif tarafa geçme vaktiniz geldi.

 

Terazi ve Yükselen Terazi 

 

“Ben-ben” derken “biz”e olan ihtiyacını fark edecek Terazi burçları. Duygusal anlamda kendinize yüklediğiniz anlamın kifayetsiz kaldığını fark edeceksiniz. Artık sizin için de çift olma vakti geldi. Başkalarının özellikle de derin bağlılık kurabileceğiniz bir partnerin sevgisine ihtiyacınız var. Yalnız kalma süreniz sona erdi.

 

Akrep Burcu Dolunayı’nın Burçlara EtkileriAkrep Burcu

Akrep ve Yükselen Akrep 

 

Karanlıkta kalmış ihtiyaçlarınız gün yüzüne çıkıyor. Sürekli ertelediğiniz görmezden geldiğiniz derin tutkularınızı artık içinizde saklayamayacaksınız. Birçok Akrep burcu hayalleri için ilk adımlarını atmak üzere dürtüler hissedecekler. Siz niyet edince, şansı ve desteği etrafınızda bulacaksınız. Akrep burcu için aşk çok yakında.

 

Akrep Burcu Dolunayı’nın Burçlara Etkileri

Yay ve Yükselen Yay 

 

Aşkın domine ettiği hayatlarından sıkılan Yay burçları, derinliği arkadaşlarında arayacaklar. Mutluluk bir şekilde sevgilide aranırken dostlarda bulunacak. Çok çalışıp çok kazanmak için doğru zamanlardasınız. Ekmek ve köfte denkleminin doğru orantılı olduğu zamanlar. Yarıda bıraktığınız ve biriktirdiğiniz ne kadar işiniz varsa tamamlamalısınız.

 

Oğlak ve Yükselen Oğlak 

 

Kariyer hayatınızda istediğiniz noktaya ulaşamamış olmanın verdiği derin bir kıvranma dönemine giriyorsunuz. İstediğiniz noktaya gelemediğinizi düşünen tek kişinin siz olması apayrı bir konu tabi ki. Oğlak burçlarının hedefleri hep yüksektedir. Bu dolunay size ulaşamadığınız yerleri gösterecektir. Dolunayın hedef gösterdiklerine mutlaka dikkat etmelisiniz. Oğlak burçlarının aşk hayatları hareketlenecektir.

 

Akrep Burcu Dolunayı’nın Burçlara Etkileri

Kova ve Yükselen Kova 

 

Ayaklarınız konfor alanınıza basıyor olabilir. Ancak tutkularınız hiç de ayaklarınızın bastığı yerde değil. Sizin aradığınız maddeden daha derin bir mana. İnsanlara öğretmek istedikleriniz var. İçinizde uyanan idealler var. Gizli şanslarınız var. Hiç beklemediğiniz kaynaklardan hiç beklemediğiniz destekler bulabilirsiniz.

 

Balık ve Yükselen Balık 

 

Madde dünyaya verdiğiniz değerin karşılığını tepe tepe alıyorsunuz. Kazancınız yükseliyor, özgüveniniz artıyor. Peki ya duygusal anlamda değer verdikleriniz? Derinden bağlı olduğunuz insanlar? Tutku ile sevdikleriniz? Onları kaybetmeye mahkûm olmamak için; onlara verdiğiniz değeri kendilerine tekrar hatırlatmanız gerekiyor. Sizi neden seviyorlardı tekrar hatırlamaya ihtiyaçları var.

Paylaş

More from Yasemin Orman
Jüpiter Oğlak Burcunda
2 Aralık 2019 Pazartesi günü, 21:20 itibari ile Jüpiter Oğlak Burcuna ilerledi....
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir