Astro Sohbet “Tavla Onu!”

Birbirimizi kandırmayalım; bayılıyoruz hoşlandığımız erkek veya kadının burcunu öğrenip ajanlık yapmaya. Hiç ilgilenmeyenlerin, bilmem diyenlerin bile laf arasında bana soru sorduğu oluyor. Vurmuyorum yüzlerine; tatlı tatlı anlatıyorum. Şimdi aramızda yapacağız; Astro Sohbet “Tavla Onu!”

19 Nisan Terazi Burcunda Pembe Dolunay yazımda azıcık çıtlatmıştım. Özel bir organizasyonumuz olacak ilişkiler üzerine diye.

Çok eğleneceğiz bence yine. Soho’yu kaçıranlar, Soho’ya gelip tadı damaklarında kalanlar beklerim.

Bu sefer biraz spesifik olacağım. “Bana burcunu söyle, sana onu nasıl tavlayacağını söyleyeyim” tadında. Her burcu çekiştireceğiz. Sadece anlık değil, genel merakları da giderip, kulaklarda küpe olacak genel taktikleri de çantamıza ekleyeceğiz. Yatak odasına da adım atarız belki biraz. Kapıdan uğrarız, utandırmayız birbirimizi.

Detayları aşağıda paylaşacağım ama üzülerek belirtiyorum organizasyonumuz biraz özel. 10 kişilik yerimiz var. Mekanımız da organizasyon kadar gizemli ve keyifli. Hızlıca yerinizi ayırtın. Eğer yer kalmamış olursa ufak bir notla, Cumartesi tekrar organizasyon yaparsak katılabilir misiniz bilgisini bırakırsanız, yeterli talep olursa 2. Ye sizi davet edebiliriz. Eğer bir referansınız varsa; onu da belirtirseniz memnun oluruz.

Astro Sohbet “Tavla Onu!”

 

Mekan: La Maison d’Ali

Muallim Naci Caddesi No: 49 Ortaköy

İletişim: 0542 799 00 90

Tarih: 25 Nisan 2019

Saat: 19:30

Katılım Ücreti: 115 TRY

İş çıkışında geleceğinizi göz önünde bulundurduk merak etmeyin. Süper ikramlarımız ve sıcacık çay çeşitlerimiz var. Muhteşem de bir ev sahibimiz var. Sizi çok şaşırtabilir.

Tahminim 90 dk ortalamamız olacağı. Ama yine konunun eğlencesine dalıp saati unutacağımıza eminin.

Yanınıza ise sadece merakınızı ve pozitif enerjinizi getirmeniz yeterli. Gerisi her zamanki gibi bende 😉

Çok mutlu oluyorum sizinle. Gelirseniz görüşmek üzere!

Paylaş

More from Yasemin Orman
Günlük Burç Yorumları
Günlük burç yorumlarını okuruz çünkü hemen hemen hepimiz geleceğimizi merak ederiz... Hemen...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir