24 Şubat Yeni Ay Ritüeli ve Yeni Başlangıçlar Meditasyonu

Yeni Ay Ritüeli ve Yeni Başlangıçlar Meditasyonu

   24 Şubat Yeni Ay Ritüeli ve Yeni Başlangıçlar Meditasyonu

 

Tarih: 24 Şubat 2017 Cuma
Saat: 19:30- 21:00 arası
Eğitmen: Yasemin Orman 
Ücret: 75TL
Meditasyon Yeri: “Güneş Ev Yaratım Atölyesi
Adres: Etiler Mahallesi Bıyıklı Mehmet Paşa Sokak Yavuz Apartmanı No:10/Çamlık- Etiler / İstanbul
Kayıt olmak için: (0212) 358 3080 veya (0542) 253 5218 numaralı telefondan rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

 

26 Şubat 2017’de saat 17:58’de Balık burcunun 8. Derecesinde bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Tutulmadan birkaç dakika önce de Yeni bir ay doğacak.

Yeni Ay’lar yeniye açılma enerjisi taşırlar.

Her yeni ay kendisine ait güçlü enerjiler taşır, yeni başlangıçlar yapmayı, yeni adımlar atmayı destekler. Bana astrolojiyi ilk öğreten kişinin deyimi ile “tam da rüzgârı arkaya alma zamanı”dır. Toprağa bir tohum ekerseniz, gizli bir güç gelip onu sulayacaktır.

Astrolojik olarak Ay, içgüdüsel tepkilerimizi, kendimizi otomatik olarak gösterme şeklimizi, duygularımızı, bilinçaltımızı temsil eder. Ay’ın transitte bulunduğu burç kişisel içgüdülerimizin, bu burcun içgüdülerine göre eğilimlenmesine sebep olur. Hepimiz Ay fazlarında aynı eğilimi alırız ancak kendi kimyamızla beraber başka formüller kurarız.

Rüzgâr; kendimize sınır koymadan, bilinçaltında şekillendirdiğimiz hayallerimizi gerçekleştirecek.

Yeni ay ve Güneş tutulması Balık burcunda gerçekleşiyor.  Balık burcundaki Ay’ın duygusal ihtiyacı merhamet göstermek, kaosun içindeki huzuru bulmak, sıkıştığı yerden kaçmak ve hayallerine sarılmaktır. Balık burcundaki Güneş’in ise amacı özveride bulunmak, kendini bir şeylere adamak, mistik ve spritüal konularla uğraşmak ve fanatik hareketlerde bulunmaktır. Duygusal ihtiyaçların ve real amaçların bir araya geldiği bu tutulmada, gerçeklerden kaçma eğilimi gösterebiliriz. Sınırlarını koruyamadığımız olaylarla, özellikle sınırlarını koruyamadığımız ilişkilerle yüz yüze gelebiliriz. Pozitif anlamda ise ortada sınırlar yoksa, duygusal anlamda veya bilinçaltı düzeyimizde yeşeren, ekilmiş tüm isteklerimizi, hiçbir sınır olmaksızın somut dünyada deneyimleme fırsatı bulabiliriz.

İşte bu güzel enerjiyi ve daha fazlasını anlamak, kavramak ve kullanmak için, Yeni Ay’a geçiş yapacağımız hafta sonu öncesi 24 Şubat 2017 Cuma akşamı 19:3o ‘da Etiler Güneş Ev Yaratım Atölyesi’nde buluşuyoruz. 24 Şubat 2017 Yeni Ay Ritüeli ve Yeni Başlangıçlar Meditasyonunda öncelikle bu Yeni Ay’ın ve Güneş Tutulmasının Astrolojik etkilerini konuşuyoruz. Sonra bu etkileri hayatımızda nasıl kullanabiliriz onu öğreniyoruz. Yeni Ay Meditasyonumuzu yapıyoruz ve ritüelin en önemli parçası olarak niyetlerimizi yazıyoruz.

Yeni Ay Ritüeli ve Yeni Başlangıçlar Meditasyonu için yanımda ne getirmeliyim?

Sadece açık bir kalp ve bu kalbi taşıyan rahat kıyafetler tercih etmiş bir beden 

 

Görüşmek Dileği ile,

Yasemin.

 

Paylaş

More from Yasemin Orman
26 Şubat 2017 Balık Burcunda Güneş Tutulması
Yeni ay ve Güneş tutulması Balık burcunda gerçekleşiyor. Balık burcundaki Ay’ın duygusal...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir