Merkür Gerilemesi Hangi Burçları Etkiler
adsense

Merkür Gerilemesi korkulu rüyası olanlardan mısınız? Merkür Gerilemesi Hangi Burçları Etkiler biliyor musunuz? Yılın son Merkür Gerilemesi 31 Ekim 2019’da Akrep burcunda başladı ve 22 Kasım 2019’da yine Akrep burcunda sonlanacak. Peki yılın bu son Merkür Retrosundan en çok hangi burçlar etkilenecek?

 

İşte cevabı; İkizler, Koç veya Yay burcu iseniz yılın son Merkür gerilemesinden en çok siz etkileniyorsunuz demektir. Etrafımdaki bir çok İkizler ve Yay burcu mavi ekranlar vermeye başlayınca, herkesin durumu farkına varması için bu yazıyı hazırlamaya karar verdim.

 

E-postaların başlattığı hıçkırıkları, iletişim sorunlarını bir kenara bırakırsak bu Merkür gerilemesi hem dünya ile, hem partnerlerimiz ile hem de kendi benliğimiz ile olan iletişimimizde önemli bir rol oynuyor. Eğer kendinizle anlaşamadığınızı hissediyorsanız korkmayın, yalnız değilsiniz. Bu sefer anlaşmak zorunda da hissetmeyin. Eğer aylardır diyetteyseniz istediğiniz tatlıları bu dönemde yiyebilirsiniz. Bana güvenin, hiçbir şey olmayacak. Herkesin sizde görmekten nefret ettiği o kırmızı ruju sürün mesela. Bu dönem kimseye kötü gözükemezsiniz. Merkür gerilemesinin güzel tarafları da var. 🙂

 

Ne istiyorsunuz? Gerçekten. Tabağınıza hangi yemeğin gelmesini istediğinizi bu dönem düşünebilirsiniz. Merkür Gerilemesinde ne yapmalı, ne yapmamalı bambaşka bir konu. Linkten okuyabilirsiniz.

 

Merkür Gerilemesi Hangi Burçları Etkiler ona bakalım.

 

Merkür Gerilemesi Hangi Burçları Etkiler – İKİZLER

 

2018 sizin için çalkantılı bir yıl oldu ama sonunda yepyeni bir yıl geliyor. Şimdi düzeltmeleri yapma, olabildiğince doğrudan iletişim kurma ve kendinizi ve başkalarını affetme zamanı. İyiliğe ulaşmak için önce aşağıya inmelisiniz. Kendi mahzenlerinize bakıp kendi değerlerinizi ve aslında boşuna yıllarca sakladıklarınızı bulmalısınız.

 

Kendinize çok iyi bakın. Merkür gücünü geri toplayana kadar İkizler burçlarında patlamalara neden olur, tamam mı? Kendinizi kendinizden koruyun. Neyin çalışmadığını tekrar düşünün. Bir liste bile yapabilirsiniz. Ve unutmayın; problemleri çözmek her zaman yüzleşme ya da kaçınma anlamına gelmez. Mutluluğu bulmak için dengeyi bulmalısınız!

İkizler Burcu Özellikleri Nelerdir? İkizler Burcu deyince aklıma ilk gelenleri video olarak hazırladım. Diğer burçlar ve daha fazlasından haberdar olmak için YouTube kanalıma üye olmayı unutmayın!

 

Merkür Gerilemesi Hangi Burçları Etkiler – KOÇ

 

Bu ay bir turneye çıktınız. Kariyerinizde, kişisel yaşamınız, sosyal çevreleriniz ve romantik girişimlerinizde, sizden daha çok şey yaptınız. Merkür gerilemesi önem verdiğiniz çalışmaları tanıtmanızı sağlıyor. Hedeflerinize düşündüğünüzden daha yakınlaşıyorsunuz. Enerjiniz aşırı hızda, bu yüzden yararlanın.

 

Şu anda büyük alışveriş yapmaktan kaçının. Boşluğa düşmüş bir Koç iseniz bu dönemde aklınıza ilk gelecek şey alışveriş olacaktır. Kendinize ve geleceğinize yatırım yapmak için mükemmel bir zamanlar. Alışveriş sadece boşa geçen zaman olacaktır.  Hayattan daha fazla sorumluluk talep etmeniz, tam olarak ne istediğinizi keşfetmeniz gerekiyor.

 

Fazla açıklama yapmayın. Yapmaya çalıştığınız şeylerle başkalarını ikna etmeye çalışmayın. Sadece sessizce hareket edin ve kendinizi nasıl daha ileriye götürebileceğinizi düşünün.

 

Merkür Gerilemesi Hangi Burçları Etkiler – YAY

 

Merkür gerilemesinin Yay burcunda olduğunu göz önüne alındığımızda, doğum günlerinizi kutlamaya başlamış olmamıza rağmen, bunun sizin için daha zor bir ay olabileceğini akılda tutmanız gerekiyor. Seyahat, iletişim, kültür ve yeni ilişkiler ile ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. Fakat, projeleri bitirmek, görevleri tamamlamak ve Merkür ileri hareketine geçtiğinde yürürlüğe girebilecek planlar yapmak için mükemmel bir zamanlar.

 

‘Evet’ demeyi sevdiğiniz halde, bu süre zarfında taahhütlerinizi ve yükümlülüklerinizi sınırlandırmaya çalışın. Kendinizi iyi hissettiren insanlarla vakit geçirerek, enerjinizi yeniden doldurmaya çalışın. Çalışma alanınızı organize edin.

 

Diğer Tüm Burçlar

 

Büyüme ve yenilenme fırsatları için uyanık olun. Hepimiz karanlıkta uzanmış bir el aradığımız bir noktadayız. Bunu her fırsatta dile getirmeye çalışıyorum. Bir yılı kapamak üzereyiz. Şirketlerin kapanış dönemleri gibi, hesap kitap zamanındayız. Belli bir noktada, kendimize şunu sormalıyız: Biz yanlış iletişimin bir parçası mıyız, yoksa sevgi dolu kalplerimizle mi birbirimize bağlıyız?

Paylaş

Tags from the story
,
More from Yasemin Orman
Dolunayın Etkileri ile Baş Etmenin Yolları
Her gün Dünya üzerindeki sular Ay’ın hareketlerine bağlı olarak yer değiştirirler. Bu...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir