Koç Burcu Erkeği ve Kadını Cinsellik

Koç Burcu ve Cinsellik, wuhuuu! Sözün bittiği yerdeyim.

Seks söz konusu olduğunda, her burcun yıldızlardan aldığı bazı cinsel tercihleri vardır. Tabi ki; bir burcun yataktaki performansı sadece burcuna (Güneş burcuna) bağlı bir değişken değildir. Ancak burcumuzun sahip olabileceği bazı cinsel özellikler ve güçlü yönler her zaman vardır. Bazen gecenin hatırlanmasını istiyorsanız da, geceyi hatırlanacak bir olay yaratmak için elbette karşı tarafın yatakta ne sevdiğini bilmek önemlidir.

Koç burcu erkeği veya Koç burcu kadını olsun, fark etmeksizin, Koç burcu, zodyak çemberinin en ateşli burçlarından biridir. Madem cinsellikten bahsediyoruz; ayıp olmasın diye cici cümleler kurmayacağım. Koç bildiğiniz azgındır. Yeniye, yeni şeyler denemeye, aslında her şeyi denemeye açtır. Siz onu şaşırtamazsanız o sizi şaşırtır.

Bu nedenle, bir Koç ile ding dong yapmayı planlıyorsanız, yatakta bir Koç ile uyumlu olup olmayacağınızı anlamak için bilmeniz gereken  şeyler var.

Koç Burcu Yatakta Nasıldır, Nelerden Hoşlanır?

Eğer Koç burcunda bir partneriniz varsa, cinsel hayatınız açısından veya hatta başka konularda hiç bir konuda endişelenmenize gerek yok. Bu güneş burcundaki insanlar, neredeyse her konuda liderlik yapmayı severler. Böylece partnerlerinin neden hoşlanıp hoşlanmadıklarına göre yatakta doğru hamleleri ne zaman ve nasıl yapacaklarını bilirler.

Koç burcu erkeği nasıl sevişir?

Koç Erkeği cinselliği, tutku, yoğunluk ve eşi benzeri olmayan ateşli bir arzuyla dolu bir konudur. Maceracı ve kendine güvenen, durdurulamaz bir enerjidir.
Koç Erkeği yeniliğe ve heyecana karşı doyumsuz bir açlığa sahiptir.  Her zaman bir meydan okumaya hazırdır ve dış dünyada ne kadar maceraya açıklarsa, yatakta da o kadar maceraya açıktırlar. Sürekli aynı noktada ve aynı şekilde sevişmeyi sevenlerdenseniz, pek mümkün olmayacaktır.

Partnerini incitmekten hoşlanmasa da ve ona uyum sağlamayı bilse de, Koç erkeği doğası gereği gücünü göstermek ister. Bu sebeple biraz. tempo ve sertlik (ateşlilik) bu erkeğin göbek adı gibidir. Yatak odasında bu, liderliği ele almaktan korkmayan kendine güvenen bir sevgili anlamına gelir. Koç Erkeği tamamen sorumluluğu üstlenmek ve partnerinin arzularının coşku ve güçle karşılanmasını sağlamak ister.

Zodyak çemberinde, yatağın enlerin biridir.

Koç Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Bu erkek maceraya, cesaretini kanıtlayacağı ortamlara ve zafer kazanma duygusuna bayılır. Dolayısı ile kolay lokmalardan hoşlanmaz. Birden fazla talibi olan kadınlar her zaman daha çok ilgisini çeker. Oyunu hazırlar, kendisi ile bu oyunu oynamayı becerebilen kadınları seçer. Eğlenceli kadınlar radara önce girerler.

Sürekli zafere koşmak istediği için ilişkiyi de bu şekilde görecektir. Mümkün olduğunca hatta mümkünse ömrünüz boyu oyalayın bu erkeği. Beceremeyeceksinizdir ama yine de deneyin. Çünkü bu erkeğin eli çok boldur. Hediyeler alır, sürprizler yapar. Zafere giden yolda onun için her şey mübahtır.

Hareketi çok seven bir adamdır. Dolayısı ile koltuk minderi gibi sabit kadınlardan hoşlanmaz. Kendi gibi bir enerji ister. Kendi gibi olmasa da onu harekete geçiren bir enerji. Ateşi harlayan bir rüzgar.

Onlardan yardım isteyin. Bir şey kaldırsınlar indirsinler. İşleri bitince ne kadar güçlü olduklarından bahsedin. Gücünün fark eden kadınlara çekilirler.

Koç Burcu Erkeği ve Cinsellik

Koç Burcu Erkeğini yatağa sokmanıza gerek yok, bir köşe bulun yeter. O her yerde ve her zaman sevişebilir. Cinsellik, onun kendi gücünü ve eğlencesini sergileyebileceği bir oyun alanıdır.

Oyuncakları ve değişik deneyimleri sever. Bazen dozu da kaçabilir. Fazla sert veya fazla agresif olabilirler. Sınırda tehlikeli olmaktan hoşlanırlar.Misyoner pozisyonu, basit ve ölçülü – bu kelimeler onların sözlüğünde yoktur. Yatakta arkasına yaslanan kadınlardansanız, onunla uzun soluklu olamazsınız.

Çoğunlukla partnerinin cinselliğinde bir numara olmak istediği için, partnerini okumaya odaklansa da bazen çokça bencil de olabilir. Sadece kendi zevklerine odaklanabilir. Bir ip ucu; eğer yatakta bencilleşiyorsa aslında bu, sizinle sadece cinsellik için beraber olduğunun göstergesidir.

Astrolojik gündem hakkında daha fazla bilgi için tıklayın!

Koç Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Bu kadın, hayatınızın hangi alanında olursa olsun, orayı fena halde ısıtır! Enerjileri ile çok çekici kadınlardır. Bu kadar enerjiye de değecek bir şey ararlar. Özgüvenli ve cesur adamlar,  Koç kadınlarının hemen gözüne çarparlar.

Böyle söylemek biraz ayıp olsa da, Koç kadını tekinsiz adamları sever. Herkesin korktuğu adamlar, Koç burcu kadınının hoşuna gider. Koç kadınını ne kadar az umursarsanız o kadar değerli olursunuz. Amiyane tabirle, Koç kadını tavlanmaz, tavlar. Dolayısı ile romantik bir erkeğin Koç kadınları kulvarında pek de şansı yoktur.

Koç kadınlarının büyük çoğunluğu zengin erkeklerle evlenirler. Bu sebeple bu kadına gönül vermeden önce onun istediklerini karşılayabileceğinizden emin olmalısınız. Sakın yanlış anlaşılmasın, bu kadın materyelin kendisine değil, onun karşılayabileceklerine düşkündür.

Koç Burcu Kadını ve Cinsellik

Geleneksel Türk örf ve ananelerine uymayan Koç Kadını, sekse bayılır! Saatlerce sevişebilirsiniz ama onu penatrasyonun kendisi bağlar. Ana aksiyondaki performans, ön sevişmeden önemlidir.

Seks konusunda oldukça eğlenceli ve özgürdürler. Dolayısı ile partnerlerinden de bunu beklerler. Yatakta fazlaca geleneksel biri iseniz, muhtemelen Koç kadınını mutlu edemeyeceksiniz.

Tatlı tatlı sevişmek Koç burcu kadınına uygun değildir. “Grinin elli tonu” bu kadına yazılmış olabilir. 🙂

Sevişme sonrası saatlerce sarılmaktan hoşlanmayan nadir kadınlardandır. Bir an önce başka bir işe geçmek isterler. E-postaları kontrol etmek, yemek pişirmek gibi gibi.

Saçlarının çekilmesinden, baş masajından, kulaklarından tahrik olurlar. Boş ve boyun bölgesi hassastır.

 

Boğa Burcu Erkeği ve Kadını Cinsellik için buraya tıklayabilirsiniz.

Paylaş

Tags from the story
, ,
More from Yasemin Orman
Yengeç Burcunda Yeni Ay 2021 – 10 Temmuz 2021
10 Temmuz 2021 Cumartesi günü Türkiye saati (İstanbul) ile 04:17’de Yengeç Burcunda...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir