Koç Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

Koç Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

Koç Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

2022 yılında Koç Burçlarını Neler Bekliyor?

2021 yılı her burç için umut kaybettiren, var olana sarılmaya iten bir yıl oldu. Belki 2020 kadar zor olmadı, “bit artık!” dedirtmedi ama 2022’yi de iple çektirecek bir neden yaratmadı.

Koç Burcu 2021 yılında, en büyük transiti 11. evinden almış, geçmişten bugüne taşıdığınız umutlarınız ve geleceğinizi şekillendiren hayallerinizde, hangi noktada olduğunuzla ilgili yüzleşmeler yaşamıştınız. 2021 yılı umutlarınızın ve beklentilerinizin karşılığını alıp alamayacağınızın cevabını bir çoğunuza verdi. Bazı Koçlar sonunda hayallerine kavuşup “ohh” derken, bazı Koçlarsa aslında hayallerinin ağırlığı altında ezildi.

2021 yılından kalan bu etki, hala hayata karşı beklentilerinin cevabını alamayan Koç burçlarına, cevaplarını 2022 yılında verecektir. Güzel haberse; bu ikinci etaba kalan Koçlarının beklediğine değecek olması.

2022 Koç burçlarını arkadaşlıkları bakımından sınavdan geçirebilir. Çevre ve sosyal ortamınızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Her ne olursa olsun, elenenlerin hayrınıza olduğunu bilmek önemli. Daha önce benzer bir dönemi 1991-1993 yılları arasında yaşamıştınız. Bu dönemi projeksiyon alarak çevrenizde olabilecek değişimleri öngörebilirsiniz.

Koç burçları 2022 yılında hangi konularda şanslı?

Koç Burçları 2022 yılının en şanslı burçlarından bir tanesi. Şans, bolluk ve fırsatlar gezegeni olarak tabir ettiğimiz, Astrolojik olarak en iyicil olan gezegen Jüpiter, bu yılın 14 Mayıs – 27 Ekim ve 20 Aralık 2022- 16 Mayıs 2023 tarihleri arasında burcunuzda ilerliyor olacak. Jüpiter hangi burçta ilerliyorsa o burcun hayatındaki bir çok konuda dört ayak üzerine düşmesini, beklenmedik fırsatlarla karşılaşmasını, hayattan torpilli olmasını bekleriz. 2022 yılında evrenden torpil alacak burçların ilk sıralarında Koç burcu da geliyor.

2022 bir çok Koç burcunun kendini fiziksel, ruhsal, etiketsel ve “benlik” anlamında geliştirmesine fırsatlar tanıyacaktır. “Ben” olgusu ile yeniden irtibata geçmek, Koçların 2010-2011 yıllarında kalan, unuttukları enerjilerini geri getirecektir. Özellikle 21-30 Mart doğumlu olan Koç burçları, Jüpiter’i Güneşlerinin üzerinde karşılayacağı için yıl boyu özel bir itici güç hissedecekler.

Jüpiter’in Koç burcunda ilerleme süreci tüm Koç burçlarına imajlarını yenileme imkanı sağlayacaktır. Bu yenileme kariyer ve titr konularında olabileceği gibi fiziksel bir yenilemeyi de destekleyebilir. Rejim yapmak, spora başlamak, vücut geliştirmek ve her türlü fiziksel yenilenme için, yukarıda belirttiğim tarihleri dikkate alabilirsiniz.

Yılın, yukarıdaki tarihler dışında kalan bölümlerinde ise, aklınıza gelen fikirlere, gördüğünüz rüyalara ve en önemlisi “geçmişte keşke böyle yapmasaydım” dediğiniz konulara dikkat etmelisiniz.

Koç Burcu ve Aşk – Koç Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

Bir çok Koç burcu 2019-2021 yıllarında evlendi veya ilişkilerini bir sonraki aşamaya taşıdı. Evli olanlar ilişkilerini çocukla taçlandırdı veya ilişkilerini sağlamladı.

2022 yılı her konuda Koç burçlarına fırsatlar vereceği gibi aşk konusunda da fırsatları Koç burçlarından esirgemeyecektir. Ancak geçmiş üç seneye nazaran bu yıl vaatli ilişkilerden çok flörtüz ilişkiler Koçları daha çok cezbedeceğe benziyor.

Venüs’ün burcunuzda ilerleyeceği 3 Mayıs- 28 Mayıs arası ve aşk evinizden geçeceği 11 Ağustos- 5 Eylül arası aşk ve ilişkiler bakımından en önemli ve etkisi yüksek zamanlarınız.

Bu yıl da burcunuzda olan Şiron kendinizi ifade etme, kendinizi ortaya koyma konusunda sıkıntı yaratabilir. Bu durum dolaylı olarak romantik anlamdaki ilişkilerde özgüvensizliğe sebep olabilir. Başkalarının haklarını savunurken çıkardığınız o yüksek sesi kendinizden esirgememeniz konusunda sizi uyarmak isterim.

Aşk hayatımızı şekillendiren Venüs, aynı zamanda banka hesabımızı ve paramızı da yönetebiliyor. Maddi anlamda yılın en şanslı zamanları ise 28 Mayıs- 23 Haziran arasındaki dönem.

Koç Burcu için 2022 Yılının En Önemli Tarihleri

  • 2022 Yılı Tutulma Zamanları
  • 2022 Ocak – Kariyer evinizde Venüs Retrosu – profesyonel hayatınızda zorluklar yaratabilir
  • Mars Gerilemesi – 31 Ekim- 12 Ocak 2023 arasında – Hem gücünüzü ortaya koymak anlamında zorluklar yaratabilir hem de anlaşmazlıklara ve kavgalara sebep olabilir. Fiziksel sağlığa dikkat etmek gerekir.
  • 1 Nisan Koç Burcu Yeni Ayı – Yeni yaşınızın yeni sayfası, yeni kurallar oluşturma
  • 9 Ekim Koç Burcunda Dolunay – Yeni yaşın kontrol noktası

→ 2022 Yılı Gezegen Gerileme ve Tutulma Zamanları zamanları için buraya tıklayabilirsiniz.

Tüm Koç Burçlarına mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir Yeni Yıl diliyorum!

 

Koç Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu

Paylaş

More from Yasemin Orman
Kanlı Ay Tutulması ve Kova Burcunda Dolunay- 27 Temmuz
27 Temmuz 2018, saat 23:20’de Kova burcunun 4. Derecesinde bir Dolunay gerçekleşecek...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir