13 Mart Dolunay Ritüeli ve Arınma Meditasyonu

13 Mart Dolunay Ritüeli ve Arınma Meditasyonu

Tarih: 13 Mart 2017 Pazartesi
Saat: 20:00- 21:00 arası
Eğitmen: Yasemin Orman 
Ücret: ⇒50 TL
Meditasyon Yeri: Güneş Ev Yaratım Atölyesi
Adres: Etiler Mahallesi Bıyıklı Mehmet Paşa Sokak Yavuz Apartmanı No:10/1 Çamlık – Etiler / İstanbul
Kayıt olmak için:
 (0212) 358 3080 veya (0542) 253 5218 numaralı telefondan rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

12 Mart 2017 Pazar günü 17:54’te Başak burcunun 22. Derece, 13. Saniyesinde bir Dolunay gerçekleşecek.

Dolunaylar tıpkı Yeni Aylar gibi yüksek enerjiler taşırlar. Ortada güçlendirici ve yaratıcı rüzgarlar eser. Dolunay zamanları artık size hizmet etmeyen, yaşamınızda artık ihtiyaç duymadığınız veya büyümüş olduğunuz bir yönünüzü serbest bırakmanın zamanıdır.

 

Dolunay zamanı, depolama zamanının son safhasıdır. Biriken her şey, son damladadır.

 

Dolunay fazında canlılar daha gergin ve sinirlidir. Bazı insanlarda uyurgezerlik, duygusal iniş çıkışlar ve depresyon artar. Çevremizde, trafikte artış, kazalar, kavgalar görürüz. Doğum oranları ve yaralanmalar artar. Bunlar tamamen doğaldır. Çünkü Dolunay zamanı, depolama zamanının son safhasıdır. Biriken her şey, son damladadır. Bu aşamadan sonra, o taşan enerjiyi boşaltmak gerekir. Düzgün çalışan metabolizmalarda genellikle kadınların menstrual döngüsü de bu dönemlerde gerçekleşir. Çünkü artık işlevini sona erdirmiş, dolmuş bir rahmin, yenilenmek için temizlenmesi gerekir.

 

Başak burcunda Dolunay, hasadın içindeki çürükleri ayırmak, işleyen bir mekanizmadaki aksaklıkları düzeltmek, işe yaramayanı ayırma ihtiyacındadır. Ortada faydalı ve üretken bir durum yoksa onu sonlandırmak ve daha iyisini geliştirmek ister.

Başak burcundaki ay refleks olarak endişeli ve sinirlidir. Eleştireldir. Başak varsa, ortada mantık vardır. Zihin enerjisini yöneten Merkür kendisinden sorumludur. Bu sebeple aslında kendisindeki enerji ve sinir yersiz değildir. Mükemmeli ister, mükemmele giden yolda karşısına çıkabilecek her engel de onu öfkelendirir.

Dolunay’ın işaret ettiği konu “ben ve biz” dengesi üzerine!

Uzun süreli ilişkiler ve evliliklerde, birikmiş marazı olan ve artık çürümüş olan temizlenmesi gereken konular varsa, onların temizlenme zamanı gelmiş demektir. Eğer çürüklerinden temiz yerleri gözükmez halde bir ilişkiniz varsa, sonlanma zamanı gelmiştir. Birçok uzun soluklu ilişki Başak burcundaki Dolunay zamanı sonlanacaktır.

 

Başak burcu dolunayı her anlamda bahardan önce son çıkış niteliğinde!

 

Kendimizi yeniden yaratabilecek gücümüz var. Yeniden yaratmak demek çoğunlukla eskisini yıkmak demektir. Her yıkım emek ister, sebat ister ve yorucudur. Bunu kabul edelim. Ne yapalım?

Marazlarımızdan kurtulalım!

 

Duygusal temalar ön planda olacak bu dolunayda. Duygusal ihtiyaçlarımızı fark etmek ve doyurmak son derece önemli. Aşırı hassas, çevremizin tüm enerjisini emer nitelikteyiz. Her ne kadar Ay bir Toprak burcunun içinde yer alıyor olsa da evrenin genel enerjisi topraklanmaya, hayatımızda sağlam adımlar atmaya pek müsait değil. Mutlaka evrendeki ve içimizdeki, toprak enerjisinin eksikliğini tamamlamamız gerekiyor.

 

Nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız Dolunay’ın enerjisini kullanmak, ruhumuzu temizlemek, yeni gelecek olana yer açmak ve daha fazlasını anlamak, kavramak ve kullanmak için, Dolunay’ın hemen ertesi akşamı saat 20:00’da Etiler Güneş Ev Yaratım Atölyesi’nde buluşuyoruz. 13 Mart Dolunay Ritüeli ve Arınma Meditasyonu ‘nda öncelikle bu Dolunay’ın Astrolojik etkilerini konuşuyoruz. Sonra bu etkileri hayatımızda nasıl kullanabiliriz onu öğreniyoruz. Dolunay Meditasyonumuzu yapıyoruz ve ritüelin en önemli parçası olarak geride bıraktıklarımızı not ediyoruz.

Ayrıca Dolunay meditasyonunda Astrolojik etkileri kullanarak biraz daha hızlı kilo vermenizi sağlayacak taktikler de vereceğim.

 

Dolunay Ritüeli ve Arınma Meditasyonu için yanımda ne getirmeliyim?

Sadece bazı şeyleri geride bırakmaya razı, açık bir kalp ve bu kalbi taşıyan rahat kıyafetler tercih etmiş bir beden 

 

Kalpten Görüşmek Dileği ile,

 

Yasemin.

 

Paylaş

More from Yasemin Orman
Venüs Gerilemesi ve Etkileri
Gerileme dönemi değer verdiğimiz, içindeki sevgi barındırdığımız tüm konuları yeniden keşfetme zamanıdır....
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir