Koç Burcunda Dolunay’ın Burçlara Etkileri

Koç Burcunda Dolunay’ın Burçlara Etkileri

Koç Burcunda Dolunay’ın Burçlara Etkileri

Koç Burcu: Dolunay’ın sahnesine siz çıktığınız için en majör etkilerle sizin karşılaşmanız da normal. En köşeye sıkışma hali sizde olacaktır. Bu durum mental, ruhsal ve fiziksel olarak tezahür edebilir. Özellikle sizlerin kazalara karşı daha dikkatli olması gerekiyor. Fazla cesaret tez acı getirebilir. Aşağıya bakmadan atlamamak gerekir.

 

Boğa Burcu: Aşk hayatınızı dengelemeye çalışmanın aslında kendi iç dengenizi bozmaya başladığı farkındalığına ulaşabilirsiniz. Bazen çok fazla denge kurmaya çalışmak, kendi isteklerini göz ardı etme alışkanlığı kazandırabilir. Bu alışkanlığa sıkışmış Boğa burçları için Koç Burcunda Dolunay son noktayı koyuyor olacaktır.

 

İkizler Burcu: Kariyerinizle ilgili cesaretinizi kaybetmiş, köşeye sıkıştığınızı hissediyor olabilirsiniz. Son noktadaysanız, korkmadan taşmanın da taşırmanın da tam zamanı. Son damla damlamasın diye kendinize uyguladığınız baskıya değmez. Boşaltın bardağın yarısını gitsin.

 

Yengeç Burcu: Öğrenmekten kaçıyor, sorumluluk alanınızın dışına çıkmıyordunuz. Gözler bir anda üstünüze çevrildi. Herkesin sizden bir beklentisi var. Ailenizin, sevgilinizin, arkadaşlarınızın. Çünkü sadece başaramam, öğrenemem korkusu ile hep aynı alanda dolaşıyorsunuz. Zaman değiştikçe beklentiler de değişir. Sizin de değişmeniz gerekecek.

 

Koç Burcunda Dolunay’ın Burçlara Etkileri – Aslan Burcu:

Koç Burcunda Dolunay ‘da en mağdur olacaklardan biri de sizlersiniz. Tüm süsler, şıngırtılar baş aşağı oluyor. O süslüymüş gibi yaptığınız egonuz yıkılmak zorunda. Çok uzun süredir sadece kendi değerlerinizi gözetiyor olmanın fark edilmesi söz konusu olacak. Tepkiler birtakım kayıplarla ortaya çıkacaktır. Sıfırı görmek, dünyada sadece sizin olmadığınızı yeniden öğretebilir.

 

Başak Burcu: Ya ilişkiniz ya kendiniz. Birinden birinde çok ısrarcı olduğunuzu fark edeceksiniz. Ya kendi çıkarlarınızı korumaya ya da ilişkinizi korumaya çalışacaksınız. Her ikisinin de dersleri olacak. Ancak ben dengesini kurmadan biz dengesini kurmanın imkânsız olduğunu hatırlatmak isterim.

 

Terazi Burcu: Dolunay’ın en önemli oyuncularından biri de sizlersiniz. En büyük sınavlardan birini de Terazi burçları verecekler. Çalışma hayatı ve günlük rutinlerin içinde o kadar boğuldunuz ki; gerçekten ne istediğinizi, hayatın hangi noktalarından keyif aldığınızı unuttunuz. Unuttuğunuzu hatırlatacak olaylar yaşayacaksınız.

 

Akrep Burcu: Aşkın peşinde kendinizi o kadar yaraladınız ki, sonunda yine o yuvarlağın içinde onu mu öldürseniz kendinizi mi ikilemindesiniz. En çok kendinizi yaraladınız, en çok kendinizi suçladınız ama gerçekten de suçlu siz miydiniz? O kadar his size boşuna gelmiş olamazdı. Şimdi kendinizi kandırmayı bırakabilirseniz, gerçekleri görebileceğiniz durumlarla karşılaşacaksınız.

 

Koç Burcunda Dolunay’ın Burçlara Etkileri – Yay Burcu:

Her şeyi pozitif olarak görme numarası da bir yere kadar sevgili Yay burçları. Polyanna’nın bile kalbi kırılabilir. Görmezden geldiğiniz tüm gerçekler yutma sınırınızı aştığı için ortaya serilmek durumunda kalacak. Bu dönemde kariyer hayatın tüm alanlarından daha fazla önem kazanacak.

 

Oğlak Burcu: Belki de Koç Burcunda Dolunay en çok sizin işinize yarayacak. Eğer önümüzdeki bir aylık süreci delirmeden atlatabilirseniz hayatınızın tüm dengesinin pozitif anlamda değiştiğini görebileceksiniz. Yer gök, gök yer olabilir. Ancak siz gökte yaşarken her şeyi fark edip büyüyebilirsiniz. Yeni yaşınıza bu yıl bambaşka bir konumda girebilirsiniz. Yüzleşmelerinizi ona göre yapın.

 

Kova Burcu: Bu dönem hayat size acımasız davranıyormuş gibi gelebilir. Son nokta da Dolunay’dan geliyor. “Eveti hayat acımasız!” bu ses kulaklarınızda çınlıyor. Özellikle maddi anlamda köşeye sıkışacaksınız. Sizi siz yapan yeteneklerinizle yüzleşmeniz gerekiyor. Ancak en dipte sürpriz var. Sürpriz gelirlerle karşılaşacaksınız.

 

Balık Burcu: Kendinizle yüzleşmeniz gerekiyor. Çok “ben” demek insanı beni ile yalnız bırakır. Bir ilişkinin, dengeli bir beraberliğin hayalini kuruyor olabilirsiniz. Ancak çoğunlukla bu dengeleri bozanın kendiniz olduğunu kabullenmeniz gerekiyor. Kabuk değiştirmek, kaçmak alışkanlığından vaz geçmek önem kazanıyor.

Paylaş

Tags from the story
, ,
More from Yasemin Orman
Terazi Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu
Terazi Burcu 2022 Yıllık Burç Yorumu 2022 yılında Terazi Burçlarını Neler Bekliyor?...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir