Yoga Severler’e Fit21’den Yeni Ürünler

Yoga Severler

Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan sertifikalı Wellness Eğitmeni, Herkes İçin Spor Federasyonu Proje Başkan Vekili  Ece Vahapoğlu’nun markası fit21, 3 yeni ürünü Yoga Severler ile buluşturdu; yoga matı, spor havlusu ve yoga çorabı.

Yoga Severler için Sadelik ve Lüks bir arada…

Yoga egzersizleri için tasarlanan, kaymaz taban ile kontrolü arttıran, ayak parmaklarını açıkta bırakarak daha konforlu bir egzersiz sağlayan, egzersiz esnasında kaymamanız için silikon çıkıntılar barındıran ekstra kemer desteğiyle fit21 yoga çorabı, özellikle egzersiz sırasında kayma korkusu olanlara yönelik.

 

fit21 çorap

 

Mor ve yeşil renklerdeki, elastik ve kaymaz özelliğe sahip, her iki yüzeyinde de kabartması bulunan, çift taraflı kullanılabilir ve dayanıklı fit21 spor matı; uzun ömürlü taşıma bandı sayesinde egzersizleri kolaylaştırıyor. Bir çok pahalı alternatif arasında kullanılabilir bir seçenek. Kendim henüz denemedim. Ancak dokusundan anladığım kadarı ile daha önce denediğim kaymaz matlar ile aynı özellikte.

 

Ayrıca matların, katlandıktan sonra askılı çanta haline gelme özelliği mevcut. Eğer Yoga yaptığınız okulda matınızı bırakamıyorsanız, taşınabilir ipi olan bir matınızın olması gerçekten de hayatı kolaylaştırıyor. Londra’daki eğitmenlik eğitimim boyunca, yani 8 ay her gün okula matımı koluma sıkıştırıp taşımak durumunda kalmıştım. Yoga matımı ve Yoga yapmayı çok sevdiğim için buna katlandım ama tüm Yoga Severler tercih etmeyebilir.

fit21 havlu
fit21 havlu
49.00_TL

 

 

Fit21 siyah çizgili spor havlusu ise spor ve egzersizlerinizde sürekli yanınızda taşıyabileceğiniz, özel ebatlarda üretilen, %100 pamuk ve az yer kaplayan havlular yumuşak dokusu, ter emici ve hızlı koruma özellikleriyle kullanıcıya rahatlığı ve konforu bir arada sunuyor. Ben Yoga’da çok havlu kulanan biri değilim. Egzersiz sonunda koşarak duşa giren, egzersiz boyunca da şıp şıp damlamanın sesini çıkaranlardanım. Ancak tercih edenler için denenebilir. Özellikle diğer ürünler ile kombin yapıp, Yoga’da da şık olmayı tercih edenlerdenseniz, bu havlu size göre olabilir. Ben, ne bulduysam geçirip, en rahat halimle mata çıkmayı tercih ediyorum.

 

 

 

Tüm ürünlerin çevre dostu file ambalajı ve etiketiyle, plastik kullanılmadan üretildiği fit21 markasının ürünlerine Etiler Alkent Çarşı, Acıbadem Elemental Wellness Club, Midtown Bodrum AVM’deki mağazalarının yanı sıra Akmerkez Wepublic ve www.fit21.com.tr den ulaşabilirsiniz.

Paylaş

Tags from the story
,
More from Yasemin Orman
Venüs Gerilemesi ve Etkileri – Venüs Gerilemesi 2018
Venüs gezegeni 6 Ekim Cumartesi günü itibari ile Akrep burcunda gerilemeye başlıyor. Merkür...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir