2017 Yıllık Burç Yorumları
2017 Yıllık Burç Yorumları
adsense

2017 Burç Yorumları 

2017 yılı burçlara neler getirecek? Sizde burcunuzun 2017 yılında hangi genel etkiler ile karşı karşıya kalacağını merak ediyor musunuz? İlişkilerde 2017 yıllık burç yorumları senenin ilk yarısında daha hareketli olurken, diğer yarısında gündem ilişkilerden bireysele doğru, hatta belki evrensele dönecektir.

2017 Yıllık Burç Yorumları – Koç Burcu Genel Burç Yorumu

Koç burcu 2017’de hayatınız baştan sona değişiyor. Hiç beklemediğiniz yerlerden alacağınız haberler, hiç beklemediğiniz şekilde gelen teklifler, hayatınızın akışını baştan sona değiştirecek. Evlilikler, ayrılıklar, boşanmalar, nişanlanmalar, sözlenmeler… İlişkiler anlamında beklenmedik olaylar yaşanacaktır. Özellikle uzun süreli ilişkilerini korumak isteyen Koç burçlarının çok dikkatli olmaları gerekiyor. Cesaretinizi göstermeniz gereken olaylarla karşılaşabilir, 2016 yılında kaybettiğiniz ruhunuza geri dönebilirsiniz.

Devamı için…

2017 Yıllık Burç Yorumları – Boğa Burcu Genel Burç Yorumu

Boğa burcu 2017’de kendinizi güçlü, ışıltılı ve önde hissedeceksiniz. Özgüveniniz giderek yükseliyor. Maddi anlamda kaynaklarınızı arttıracak, kazanç kapılarınızı çoğaltacaksınız. Birden fazla işten gelir elde edebilirsiniz. Aile içinde geçmiş konular tekrar su yüzüne çıkmak zorunda kalabilir. 2017 Boğa burçları için romantik anlamda hareketli bir yıl olacaktır. Bekar Boğa burçları oldukça flörtöz bir yıl geçirecektir.

Devamı için

2017 Yıllık Burç Yorumları – İkizler Burcu Genel Burç Yorumu

İkizler burcu 2017’nin en şanslı burçlarından bir tanesisiniz. Özellikle kendi doğum günleriniz civarında, mucize diyebileceğimiz deneyimler yaşayacaksınız. Hayatınızda olmasını istediğiniz her ne varsa, 2017 yılında gerçekleşme ihtimali oldukça yüksek olacaktır. 2017 yılını çok hareketli geçireceksiniz. Bir çok İkizler burcu 2017 yılı boyunca sürekli yer değiştirmek hatta belki taşınmak zorunda kalabilirler, ya da yer değiştirmeyi tercih edebilirler.

Devamı için

2017  Yıllık Burç Yorumları – Yengeç Burcu Genel Burç Yorumu

Yengeç burcu 2016 yılını anne ve baba olarak kapadılar. Bir çok Yengeç burcu için 2017’de de aynı trend söz konusu olacaktır. 2017 bir çok Yengeç burcunu anne-baba yapacaktır. Günlük hayatınızdaki mücadele 2017’nin ilk yarısına kadar devam edecektir. Her mücadelenin bir sonucu olduğu gibi, bu mücadele size tanınma ve yaptığınız işte parlama fırsatı verecektir.

Devamı için

2017 Burç Yorumları – Aslan Burcu Genel Burç Yorumu

Aslan burcu 2017’de size aşk var! Bir çok Aslan burcu 2016’da bu temayı yaşamaya başladı. Ancak hala hayatının aşkını bulamamış Aslan burçları ise, 2017’de hayatlarının aşkını bulacaklar. 2017 Aslan burçlarının öne çıktığı, yaptıkları işlerle farkedildiği, başarılarını parlattıkları bir yıl olacaktır.

Devamı için

2017 Burç Yorumları – Başak Burcu Genel Burç Yorumu

Başak burcu 2016’yı maddi anlamda pozitif kapattınız. Bu pozitif etki 2017’de de devam edecektir. Özellikle başkalarının kaynaklarını kullanarak gelir elde eden Başak burçları için bu şans çok daha fazla olacaktır. Ailevi konulardaki problemleri çözme imkanı bulacaksınız. Ailenizin desteğini almak size çok iyi gelecektir.

Devamı için

2017 Burç Yorumları – Terazi Burcu Genel Burç Yorumu

Terazi burcu 2016 yılını çok güzel geçirmemiş olabilirsiniz ancak 2017 sizler için çok güzel bir yıl olacaktır. Jüpiter’in Terazi burcuna geçmesi ile bolluk ve bereket enerjisini üzerinize doğru çekmeye başladınız. 2017’de kendinizi tanıma ve kendinizi yeniden keşfetme fırsatı yakalayacaksınız.

Devamı için

2017 Burç Yorumları – Akrep Burcu Genel Burç Yorumu

Akrep burcu 2017’de maddi konularda tekamül edeceksiniz. Maddi anlamda bazı sınavlar sizleri bekliyor. Çok para kazanabilir ve paranızı yönetmekte zorlanabilirsiniz. Maddi anlamda bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. 2017 yılında taşınmak zorunda kalabilir veya taşınmayı tercih edebilirsiniz. Şehir veya ülke değiştirebilirsiniz.

Devamı için

2017 Yay Burcu Genel Burç Yorumu

Yay burcu 2017 maalesef sizi zorlayacak bir yıl olabilir. Satürn’ün Yay burcuna ilerlemesi ile beraber bu etkiyi hissetmeye başladınız. Hayatın sizi denediğini, sanki sınadığını hissedebilirsiniz. Hangi konuda sınandığınızı ise 2016’ya bakarak görebilirsiniz. 2016 yılı sizi hangi konuda en çok zorladıysa, 2017’de de bu sınavlar tekrar edebilir.

Devamı için

2017 Oğlak Burcu Genel Burç Yorumu

Oğlak burcu son yıllarda çok zorlandınız. Büyük kayıplar yaşamak, büyük tekamüller vermek zorunda kaldınız. Ancak 2017 tekamülünüzün tamamlandığı bir yıl olacaktır. 2017’den sonra uzun bir süre, bir daha bu şekilde sorunlar yaşamayacaksınız. 2017’de yatırımlarınız artıyor. Marjinal kaynaklardan gelir elde edebilir ve bu gelirlerle taşınmaz mülk sahibi olabilirsiniz.

Devamı için

2017 Kova Burcu Genel Burç Yorumu

Kova burcu 2017’de Neptün etkisi altında kalacaksınız. Geleceğinizi görmekte, planlamakta ve geleceğe yönelik adımlar atmakta zorlanabilirsiniz. İstediğiniz her şeyi elde edemeyebilirsiniz. Bu Neptün etkisine rağmen, geleceğe yönelik adımlar atmak isteyeceksiniz. Maddi anlamda sıkıntılar tamamen çözülüyor. 2017 Kova burçlarına hedefleri olan kazancı elde etmeleri için fırsatlar sunacaktır.

Devamı için

2017 Balık Burcu Genel Burç Yorumu

Balık burcu 2017’de kendisini şifalandırma fırsatı yakalayacaktır. Geçmişi unutmak, yeniye açılmak için 2017 size çok iyi gelecektir. Kariyer hayatınızda iyi bir noktaya gelebilir ve maddi anlamda kendinizi güçlendirebilirsiniz. Kariyer hayatınızda adım adım yükseleceksiniz. 2017 Balık burçlarının kariyerleri anlamında parladıkları bir yıl olacaktır.

Devamı için

Paylaş

More from Yasemin Orman
Oğlak Burcunda Yeni Ay – 17 Ocak 2018
17 Ocak sabah saat 5:17’de Oğlak burcunun 27. Derecesinde bir Yeni Ay...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir