İkizler Burcunda Dolunay – 14 Aralık 2016

İkizler Burcunda Dolunay

14 Aralık 2016 Çarşamba günü 03:06’da İkizler burcunun 22. Derece,  25. Saniyesinde bir Dolunay gerçekleşecek.

İkizler burcunda Dolunay, dünyada neler olup bittiğini anlamak, bilgi toplamak, topladığı bilgiyi aktarmak ve en önemlisi çenesi düşene kadar konuşmak ihtiyacındadır. Herşeyi anladığı bildiği sürece ondan huzurlusu mutlusu yoktur.

 

“Neden?” diye soracağız.

 

İçgüdüsel olarak meraklı, soru soran, cevap arayan insanlara dönüşeceğiz. Herhangi bir olay karşısında refleks olarak “neden?” diye soracağız. Durmaksızın konuşmaya başlayabiliriz. Bilinçsizce etrafımızdaki insanları taklit etmeye başlayabilir, sanki başka fikirleri kendi fikrimizce benimseyebiliriz.  Duyguları temsil eden Ay, İkizler gibi sürekli değişen bir burca denk geldiğinde, bizlerde de sürekli değişen bir ruh hali, sinirlilik, asabiyet, huzursuzluk, devamlı iletişim kurma ihtiyacı ve kolaylıkla çevreye adapte olma durumu yaratacaktır.

İkizler burcu Hava burcu olduğu için, tüm Hava burçları gibi, duygudan çok mantığa sebat eder. Bu sebeple bu Dolunay çevresinde duygusal konulara daha mantıksal bir yaklaşımda bulunabiliriz.

Karar vermekte, özellikle verdiğimiz kararlara sadık kalmakta zorlanacağız.

İkizler burcu için sosyal olarak kabul görmek çok önemlidir. Hepimiz biraz İkizler olacağımızdan, sosyal ortamlarda kabul görmek için kendimiz olmayan reaksiyonlar gösterebiliriz. Sonradan “bu hareketler hiç ben değil, neden böyle davrandım ki!” diye düşünebiliriz.

İkizler burcunun temsil ettiği organlar hassaslaşacağı için, omuzlarımız tutulabilir. İkizler tarafından yönetilen sinir sistemimiz zayıflayabilir, sinirlerimize ekstra hakim olmamız gerekebilir. Aynı zamanda bugünlerde içilen sigaralar, nargileler, akciğerimize alacağımız tüm zararlı maddeler, olduğundan daha fazla zarar gösterecektir.

 

İkizler burcu iletişimle alakalı tüm konuları yönettiğinden, özellikle Dolunay ve çevresi ticari ilişkilerimizi güçlendirmek için mükemmel zamanlardır. Konferans, seminer ve kurslar için dolunay ve çevresindeki günleri kaçırmamak gerekir. Satış ve pazarlama konuları hız kazanacaktır. Özellikle satış yapanların işleri hızlanacak, kazançları artacaktır. Yine aynı şekilde ellerini kullanarak üretim yapan insanlar için de güzel bir hafta olacaktır.

 

İkizler burcu Dolunayı, “kalıcı olmasını istediğimiz” herhangi bir konuya başlamak, adım atmak, imza atmak için kesinlikle uygun değildir.

 

İkizler burcu Dolunayı 3-9. Ev aksında gerçekleşiyor. İnançlarımız ve mantığımız arasında kalmaya zorluyor gökyüzü bizi. Zamanın inançla hareket etmeye müsait olmadığını gösteriyor. Aslında “biraz son ver” diyor. “İnançlarına irade koy” diyor. “Bir şeyi sadece doğru olduğuna inandığın için yapmak yerine, doğru olduğunu bildiğin için yap” diyor.

İkizler Burcu Dolunayına eşlik eden alçalan çizgisi, ikili ilişkilerde ani bitişlerin olabileceğine işaret ediyor.

 

İkizler Burcunda Dolunay iletişim problemlerinin günlük hayatımızı zorlaştırmasına sebep olacak.

 

Balık burcunda kendi halinde, kaçarak yaşayan, iyileştirici mi yaralayıcı mı belli olmayan bir halde sürüklenirken, Şiron da Dolunaya dahil oluyor ve özellikle iletişim problemlerinin günlük hayatı zorlaştıracağını gösteriyor.

Merkür 19 Aralık’ta geri gitmek üzere duruyor. Bu zamana kadar yıkıcı ve karanlık güçlerin hakimi Pluto ile yan yana seyredecek. Dolunaydan itibaren 19 Aralık ve çevresine kadar birkaç gün doğa olaylarına, özellikle depremlere açık bir zaman olacaktır. Yine nükleer patlamalar, ses bombaları, atom bombaları kullanılan patlamalar söz konusu olabilir. Yer altı faaliyetleri yapan insanlarlar deşifre olabilir. Herhangi bir terör örgütünden açıklama gelebilir.

 

 

Türkiye için baktığımızda… ülkece içimize kapanacağız.

 

Kapanan yaraların tekrar açılmaya çalışacağını söyleyebilirim. Harita pek sevimli değil. Geçmişte kapanmış konular tekrar açılacak. Halkın iradesini göstermek zorunda olduğu bir dönem. Diğer ülkelerle aramızda maalesef savaş, nükleer savaş, iletişim savaşları, bombalamalar gündeme gelebilir. Uzun süredir irade gösteren düzenlerin yıkılması söz konusu olabilir. Sınırlarımız büyük önem kazanıyor. Topraklarımızda düzeni sağlamak için bolca hareket başlayacaktır. Kadınlar güç kaybediyorlar. Ve maalesef ülkece içimize kapanacağız.

 

Paylaş

Tags from the story
, ,
More from Yasemin Orman
Kova Burcunda Dolunay – 24 Temmuz 2021
Kova Burcunda Dolunay 2021 Ne Zaman? Kova Burcunda Dolunay, 24 Temmuz Cumartesi...
Read More
Join the Conversation

1 Comment

  1. says: Emel parmak

    Sanırım bu dolunayın sloganı ” doğru olanı bildiğin için yap.” bu kadar yerinde bir tespit inanılmaz şaşırarak okudum başarılar dilerim emeğimize sağlık yenilikler döneminin aralanması :)) beni anlatmışsınız sanki satış pazarlama konuları 🙂 bu kadar olur..
    Yeni anket ekibi organizasyonu işime başladım heyecanlıyım satış bağlantılarım var iletişim hat safhada 🙂 http://www.anketlio.com/?r=0011203 hatta buyrun bu da isimin kayıt linki

Leave a comment
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir