Haftalık Burç Yorumları (5-11 Aralık)

Haftalık burç yorumları ‘nı okurken yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın 😉

KOÇ – Haftalık Burç Yorumları

Ciddi bir değişim sürecindesiniz. Bazı şeyler darmadağan olurken, diğer taraftan güçlü ve değişik şeyler kurulmaya başlayacaktır. İmajınız değişiyor, olmak istediğiniz insan değişiyor. Kariyer hayatınız önce bir düşüş ve daha sonra da bir yükseliş yaşıyacaksınız.

Bu hafta bol bol seyehat edebilir, il dışına, yurt dışına çıkmak durumunda kalabilirsiniz. Bu zorunlu değil, tercihli bir yolculuk olacaktır. Güzel zaman geçireceksiniz.

Aşk hayatınızda yakın geçmişi unutma zamanınız geldi. Bir yandan da geçmişte çok dominant olan, hayatınızı değiştiren, size ışık veren bir ilişkiniz tekrar hortlayabilir. Ona yeniden aşık olabilirsiniz.

Çevrenizin standartlığından kurtulmanız gerekiyor. Sürekli aynı insanlarla vakit geçirmek artık size bir şey katmıyor.  Geleceğe yatırım yapmalısınız.

Koç Burcu Anne Nasıl Bir Annedir?

Koç burcu günlük burç yorumlarıma http://www.kadin.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

BOĞA – Haftalık Burç Yorumları

Enerjisel anlamda zor bir haftadasınız. Genel olarak yeni yıla kadar böyle devam edecektir. Canınız hiçbir şey yapmak istemiyor olabilir. Bir takım sağlık sorunları yaşıyor olabilirsiniz. Kendinizi çok yorgun, bitkin hissedebilirsiniz. En azından bu hafta biraz daha dikkatli beslenebilir, gıda takvileri kullanabilirsiniz.

Siz kendinizi nasıl hissederseniz hissedin, hayatınızın yoğunluğu devam ediyor. Bu yoğunluğa alıştınız artık.

Kariyerinizle alakalı ani ve marjinal kararlar alabilirsiniz. Sektör veya pozisyon değişiklikleri yapabilirsiniz.

Yolculuklara açık olun. Hem fiziksel hem fikirsel anlamda. Bir döneme giriş yaptınız ve fikirleriniz çok değişiyor. Belli bir süre sonra kendinize dönüp baktığınızda, bu dönem ne kadar değişmiş olduğunuzu göreceksiniz.

Burcunuza Göre Saç Modelleri

Boğa burcu günlük burç yorumlarıma http://www.kadin.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

İKİZLER – Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta gündeminiz ikili ilişkiler. Hem romantik hem de diğer ilişkilerde yeni balangıçlar olabilir. Ciddi ilişkiler sonlanabilir. Zorluklara katlanmış, belli basamakları ve engelleri birlikte tırmanmış ilişkiler ciddileşebilir. Özellikle evliliğe giden yollar açılabilir. Yeni ortaklıklar kurulabilir. Yeni anlaşmalar yapılabilir. Bu temalarda her ne gelişme olursa olsun, o an için negatif bile gözükse, sizin için pozitif olacaktır. Büyümenizi, genişlemenizi ve yayılmanızı sağlayacaktır.

Güzel bir dönüşüm yaşayacaksınız. Maalesef her güzel şey gibi, bazı noktalarda acı çekeceksiniz. Bazı şeyleri kurarken, diğer taraflarda bazı yıkımlar gerçekleştirmek zorunda kalacaksınız. Yeniden doğma, küllerinizden doğma temaları söz konusu olacaktır.

Gelecek hayalleri kurabilirsiniz.

İkizler burcu günlük burç yorumlarıma http://www.kadin.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

YENGEÇ – Haftalık Burç Yorumları

Duygusal yoğunluğu fazla olan bir haftadasınız. Enerjiniz düşük. Gelecek planları yapmak için uygun olmayan bir dönem.

Günlük hayatınızın rutinleri ve iş yerinizdeki tempo hem sizi besliyor hem de biraz zorluyor. Her şeye rağmen, pratik zekanız sayesinde tüm işlerinizi yetiştiriyorsunuz.

Kariyer hayatınızla alakalı ani kararlar alabileceğiniz gibi, bir çok Yengeç burcu çalışma hayatına son vermeyi tercih edebilir.

Maddi anlamda geçmiş bazı borçlar gündeminize gelebilir. Ödemelerinizi biriktirmemeye gayret etmelisiniz.

İkili ilişkilerinizde pozitif gelişmeler olacak. Ancak öfkenizi kontrol etmeye ve kalıplaşmış düzenleri değiştirmeden önce daha sakin hareket etmeye dikkat etmelisiniz. Sağlam adımlar atabilir, ilişkinizi daha ciddi bir noktaya taşıyabilirsiniz.

Sevgiliniz Tarafından Terk Edilmek İstemiyorsanız Bunları Yapmayın!

Yengeç burcu günlük burç yorumlarıma http://www.kadin.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

ASLAN – Haftalık Burç Yorumları

Dışa dönük bir hafta geçireceksiniz. En azından dışarıdan sosyal gözüküyorsunuz.

Haftanın en önemli teması aşk üzerine. Evli Aslan burçları içinse çocukları üzerine.

Aslan burçlarına aşk var. Üzerine basa basa haftalardır yazıyorum günlük burç yorumlarımda. Aşk hayatınızda bir şeyler değişmek zorunda. Bazı şeyler ölmek, bazı şeyler doğmak zorunda.

Çocukları olan Aslan burçlarının ise özellikle, çocuklarının kardeş, arkadaş ilişkileri ile alakalı sıkıntıları olabilir. Bu konularda eğitim kurumu değiştirmek veya başka önlemler almak durumunda kalabilirler.

Diğer tema ilişkilerdeki sınırlarınızı koruyamamanız konusunda. Gelecek planları yapmak istiyorsanız, sınırlarınızı iyi belirlemeniz gerekiyor.

Aslan burcu günlük burç yorumlarıma http://www.kadin.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

BAŞAK – Haftalık Burç Yorumları

Günlük hayatınızda aldığınız aksiyonların, kendi iç dünyanızı oldukça etkileyeceği bir haftadasınız. Bunu gelişme süreci olarak değerlendirirseniz, size de pozitif bir yansıması olacaktır. Ancak değişime ayak direyip, düzen korumaya çalışırsanız, negatif etkileneceksiniz. Sınırlarınızı korumakta zorlanacağınız gibi, olmayan bir geleceğe kaçma eğilimi gösterebilirsiniz.

Sert ama insanları peşinizden sürükleyecek, size liderlik vasfı kazandıracak konuşmalar yapabilirsiniz.

Ailenizde, evinizde ciddi bir dönüşüm sürecinde olduğunuz gibi, giderek de güç kazanıyorsunuz.

Aşk hayatınızda, hiç beklemediğiniz, çok ani ancak çok güzel bir gelişme söz konusu olabilir. Bu gelişme ilişkinizi daha ciddi bir noktaya taşıyabilir.

Duygusal anlamda yine kaçışlar gündemde. Net olamıyor, bir türlü duygularınızdan emin olamıyorsunuz.

Başak Burcu Erkeği ile Buluşmadan Önce Bilmeniz Gereken 7 Şey

Başak burcu günlük burç yorumlarıma http://www.kadin.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

TERAZİ – Haftalık Burç Yorumları

Yaptığınız konuşmalarla geniş kitleleri etrafınızda toplamanız mümkün gözüküyor. Bu hafta ciddi konuşmalar yapmak, sunumlar hazırlamak ve teklif sunmak için oldukça uygun bir hafta. Hem iletişim gücünüz yüksek hem de mantıklı davranıyorsunuz.

Bir akrabanız veya yakın çevrenizden bir insan sizi ziyarete gelebilir. Evcil hayvan sahiplenebilirsiniz.

Ailenizle ilgili konularda gittikçe güçleniyorsunuz. Aile içinde pozitif gelişmeler söz konusu.

Aşk hayatınız oldukça sürprizlere gebe. Ne olduğunu bile anlamadan, hayatınıza yeni bir insan girebilir. Kendinizi akışa kaptırmış giderken bulabilirsiniz.

Günlük hayatta biraz duygusalsınız. Eski yaralarınızı kaşımanızın bir anlamı yok. Sadece kendi kendinizi acıtmanızı sağlar, o kadar.

Terazi Burcu Erkeği ile Buluşmadan Önce bilmeniz Gereken 7 Şey

Terazi burcu günlük burç yorumlarıma http://www.kadin.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

AKREP – Haftalık Burç Yorumları

Enerjinizin oldukça içe dönük olduğu bir hafta sizleri bekliyor. İçe dönüksünüz demek, işlerinizi halletmiyorsunuz demek değil. Her konuda size yakışır şekilde adım adım ve derinden ilerliyorsunuz. Sadece, gelişmeleri duyuracağınız değil, ileriye dönük adımları arka planda attığınız bir hafta olacaktır.

Yeni bir kazanç kapısı elde edebileceğiniz gibi, taşınmaz bir mülk sahibi olmanız da mümkün. Yatırıma oldukça uygun bir dönemdesiniz.

Özellikle güçlü bir kadın figürünün hayatınızda önem taşıyacağı bir döneme girdiniz. Bu figür ile yapacağınız tüm konuşmalar değerli. Güvendiğiniz ve kardeşiniz gibi gördüğünüz kimseleri etrafınıza toplamak istiyorsunuz. Aslında perde arkasında sizin de kendinizi güvende hissetmeye ihtiyacınız var.

Etrafınızdaki insanlarla sınırları koruyamamaktan sıkıldınız.

Akrep Burcu Erkeği ile Buluşmadan Önce Bilmeniz Gereken 7 Şey

Akrep burcu günlük burç yorumlarıma http://www.kadin.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

YAY – Haftalık Burç Yorumları

Çok gerekmedikçe sosyalleşmediğiniz bir hafta olacak. Siz de bu hafta içine kapanan Zodyaklılardansınız. Özellikle aşk hayatınızdaki ani değişimler sizi oldukça zorladı. Zorlamaya da devam ediyor. Kendinize fazla yüklenmemelisiniz. Olan biten her şeyin sorumlusu gibi davranıyorsunuz ama aslında her şey sizin dışınızda gelişti.

Maddi anlamda güçlüneceğiniz bir dönem başlıyor. Beklenmedik kaynaklardan, sanattan, kozmetikten, güzellik sektöründen para kazanmak için çok uygun zamanlar.

İletişim yönünüz kuvvetleniyor. Etrafınızdaki insanların haklarını koruduğunuzu, sosyal bir önder olmaya başladığınızı hissedebilirsiniz.

Evde ailenizle kendinizi daha güvende hissediyorsunuz. Evde daha huzurlusunuz.

Geçmişe gömdüğünüz bazı şeyleri, uzaklardan gelecek biri yerinden çıkartabilir.

Yay Burcunda Yeni Ay ve Burçlara Etkileri

Yay burcu günlük burç yorumlarıma http://www.kadin.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

OĞLAK – Haftalık Burç Yorumları

Haftaya üç konu damgasını vurmuş durumda, siz, kendinize verdiğiniz değer ve yakın çevreniz. Konular buralarda dönüp dolaşacak.

Özellikle hafta ortasından sonra Kova burcuna ilerleyecek olan Venüs, kendinizi değiştirmek, fiziksel görüntünüzü değiştirmek konusunda ani bir dürtü verebilir. Kendinizi her zamankinden daha farklı hissedebilirsiniz.

Geleceğe yönelik yatırımlar yapabilirsiniz. Sıradan olmayan, marjinal kaynaklara yönelebilirsiniz. Özellikle ani kazançlarınız olacaktır.

Yakın çevreniz konusunda oldukça hassassınız bu hafta. Hem onlardan yara alıyorsunuz, hem de bazı yaralarınızı onlarla iyileştiriyorsunuz. Yine de sınırlarınızı iyi belirlerseniz, daha az yara alırsınız.

İşleriniz yoğunlaşıyor.

Oğlak burcu günlük burç yorumlarıma http://www.kadin.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

KOVA – Haftalık Burç Yorumları

Maddi anlamda işleri biraz yoluna koyabilseniz, kendinizi daha güvende hissedeceksiniz. Bu konu uzun zamandır sizi yaralıyor. Maddi anlamda güçlenmek, kendinizi daha garanti altında hissetmek istiyorsunuz.

Etrafınızda sizi yoracak hiçbir konu olmamasına rağmen, çok yoruluyorsunuz. Çünkü kendi muhteşem fikirlerinizi gerçeğe dönüştüremiyorsunuz. Zaman kavramını kaybettiniz. Geçmişte ya da “an”da değil gelecekte yaşadığınız için, zaman akıyor ama siz hiçbir şey yapmamış, yapamamış oluyorsunuz.

Kısa zamanda sağlam dostluklar kurabilirsiniz. Hayatınıza yeni insanlar dahil olabilir.

Uzun mesafelere yolculuklar yapmak durumunda kalabilirsiniz. Merak etmeyin, gayet eğlenceli ve keyifli olacak.

Eğitimler verebilir, eğitimlere katılabilirsiniz.

Kariyer hayatınız yükselişte. Siz parmağınızı kıpırdatamasanız bile kader bir şekilde ağlarını örecek ve size yardım edecektir.

Kova burcu günlük burç yorumlarıma http://www.kadin.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

BALIK – Haftalık Burç Yorumları

Bu haftanın ana teması kariyeriniz ve toplumdaki imajınız üzerine. Bir çok Balık burcu bu hafta terfi edebilir, iş değiştirebilir veya iş kurabilir. Bu dönem kariyerinizle ilgili atacağınız her bir adım size on adım olarak geri dönecektir. Büyümeye, yol almaya, genişlemeye çok yatkın bir dönemdesiniz. Kariyer hayatınızda şans bu hafta sizinle. Alacağınız haberleri ve tüyoları iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Zaman rüzgarı arkanıza alma zamanı.

Tüm pozitif gelişmelere rağmen duygusal bir hafta olacaktır. Sürekli kaçma ihtiyacı ve sorumluluk almak istememe durumu yaşayacaksınız. Sorumluluklardan kaçmaya çalışmanız, sonuçları değiştirmeyecek. Eninde sonunda onlar sizin sorumluluklarınız. Bugün olmasa da yarın yüklenmek durumunda kalacaksınız.

Çevrenizde çok güzel gelişmeler olacaktır. Şimdiki çevrenize göre çok daha farklı ve marjinal bir çevre edineceksiniz.

Balık Burcu Erkeği ve Yatak Odası Sırları

Balık burcu günlük burç yorumlarıma http://www.kadin.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Paylaş

More from Yasemin Orman
Oğlak Burcunda Dolunay ve Parçalı Ay Tutulması – 17 Temmuz 2019
İnsansın ayıbı yok. Tarkan'ın çok sevdiğim özlü bir sözü vardır; "Her gün...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir