Haftalık Burç Yorumları (3-9 Ekim)

Haftalık Burç Yorumları 2020

Haftalık burç yorumları ‘nı okurken yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın 😉

 

1 Ekim’de Terazi burcunda bir Yeni ay doğdu. Yeni ay Terazi burcunda gerçekleştiğinden, özellikle bireysel anlamda ilişkileri şifalandıracaktır. İlişkiler daha pozitif bir noktaya ulaşacaktır. Evlenmek için eğilim oluşturacağından, bir çok insan evlenme teklif edecek, evlenme teklifi alacak,nişanlanacak ve evlenecektir. Etrafınızda bir anda hiç görmediğiniz kadar düğün-dernek görebilirsiniz. Ancak Türkiye açısından Yeni ay, çok da pozitif olmayabilir. Yeni ay, Türkiye’nin kendi haritasında Mars ile kavuşum yapıyor. Mundane (ülkeler) Astrolojide  Mars, savaş, terör saldırıları, endüstriyel problemler, grevler ve çatışmalar, muhalefet güçleri, yangın hizmetleri, kundaklama gibi konuları temsil eder. Maalesef Yeniay bu konuları aydınlatacağından, önümüzdeki süreçte patlamalar, maden ocaklarında problemler, depremler, gerginlikler ve terör olaylarında artış söz konusu olabilir.

6 Ekim Perşembe, bu haftanın en tehlikeli günü!

Mars-Jüpiter karesi ve Satürn- Ay kavuşumu mevcut. Meali; bir tarafta disipline bir şekilde savaşan bir güç, eski köklü bir enerji, diğer tarafta inandığı her şeyi fanatik bir şekilde savunacak, üstelik bunu da sözde düzen ve politika için yapacak bir fikir buluşması var. Bir tarafta huzur ve barışı sağlamaya çalışan, sınırlarımızı koruyan bir güç, diğer tarafta tüm köklü değerlerimizi yok etmeye çalışan, bu sınırlara girmeye çalışan diğer bir güç.

Bir tarafta tüm birikmişliği ile patlamaya hazır bir bomba, diğer tarafta o birikmişliği harlayan bir oluşum.

Hayal gücünüz bu temalarla ne yaratıyorsa ben bu sefer yorumu size bırakıyorum. Çünkü artık Türkiye için sürpriz kalmadı.

Kadın figürler fikirsel sınırlara ayak direyebilirler.

7 Ekim’de Merkür Terazi burcuna ilerliyor.

Seslerin azaldığınızı, konuşmaların yumuşadığını ve politikleştiğini görebiliriz bu tarihten sonra. Fikirlerimizi kendimize saklamayı seçebiliriz bu süreçte.

Yine 7 Ekim akşamı Güneş-Pluto karesi var, dünya depremlere meğilli bir kaç gece geçirecektir.

 

Haftalık Burç Yorumları

KOÇ – Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta Koç burçlarını ruhsal anlamda zorlayacak bir hafta olabilir. İçinizin daraldığını, sanki hayatınızın bir sınavdan geçtiğini düşünebilirsiniz. Belki de gerçekten duygusal bir sınav vermek zorunda kalabilirsiniz. Hisleriniz çok hızlı değişebilir. Duygusal anlamda hızlı kararlardan kaçınmalısınız.

Geçtiğimiz hafta olduğu gibi bu hafta da işleriniz yoğun olacaktır. Tüm hafta için planlarınız olabilir. Son dakika işleri biraz zorlayacak olsa da genel olarak yoğun olmak hoşunuza gidecektir.

Sizi çok seven insanlara, partneriniz olabilir, yakın arkadaşlarınız olabilir, aileniz olabilir, biraz daha yumuşak olabilirsiniz. Sizin beklediğiniz tarzda olmasa da, eğer sizin için emek veriyorlarsa, sizi önemsiyorlar demektir.

Şehir dışına, yurtdışına seyehatler söz konusu olabilir.

BOĞA – Haftalık Burç Yorumları

Uzun süreli ilişkileri olan Boğa burçları, bu hafta ilişkilerini test etme fırsatı yakalayacaklar. Bu testten geçemeyen ilişkiler sonlanırken, bu testi başarı ile tamamlayan ilişkiler bir boy daha derinleşecekler. Sonuç ne olursa olsun, ilişkideki gündemler sizi epeyce yoracak. İşinize, günlük hayatınıza odaklanmakta güçlük çekebilirsiniz.

Son dönemde kariyeriniz ve toplum önündeki imajınızla alakalı fazlaca hayal kuruyor olabilirsiniz. Hayal kurmak çok güzel; hele de sizin gibi materyalin değerini bilen bir burç için. Ancak eğer hayalleriniz için adım atmıyor, aksiyon almıyorsanız gelecekte hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Bazı yakın arkadaşlarınız, size çok iyi geliyorlar. Özellikle naturası çok yumuşak arkadaşlarınızdan destek alın. Yanınızda olmak, size kendinizi iyi hissettirmek onlara da çok iyi gelecektir.

İKİZLER – Haftalık Burç Yorumları

İkizler burçlarının aile hayatları ince bir çizgi üstünde. Bu hafta her şey çok güzel gidebilir, bir sürü problem çözülebilir de, artık bardağı taşıran damlalar sizi boğabilir de. Özetle eğer işler iyiye giderse çok iyiye gidecek, kötüye giderse giderek kurtarılamaz hale gelecektir.

Bu hafta sağlığınıza ekstra özen göstermelisiniz. Özellikle Yay burcunun temsil ettiği bölgelerde, karaciğer, baldırlar, uyluklar, romatizma, siyatik gibi şikayetler gündeme gelebilir. Şekerinize dikkat etmelisiniz. Kilo almaya meğilli bir haftadasınız, besinlerinize özen göstermelisiniz.

İş hayatınızda ve günlük rutininizde oluşabilecek sorunların çözümü farklı düşünmekte yatıyor. Her zaman denediğiniz yolların bir faydası olmayacak. Sorunlara geniş bir pencereden bakmalısınız.

İkili ilişkiler sizi zorlayabilir.

YENGEÇ – Haftalık Burç Yorumları

Yengeç burçları bu hafta, etraflarındaki tüm kalabalığa rağmen kendilerini çok yalnız hissedebilirler. Fikirsel anlamda kendinizi dünyadan uzaklaşmış bulabilirsiniz. Felsefi konulara aklınız takılabilir.

Çocuk, evlilik, nişan, söz, aşk gibi konular sıkça gündeminizi meşgul edebilir. Bu temalarda duygusal zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

Her gün yaptığınız işleri tamamen değiştirmek zorunda kalacağınız olaylar yaşayabilirsiniz.

Bedeninize iyi bakın. Güçlenmek için güzel bir dönemdesiniz. İskelet sisteminizi ve dişlerinizi koruyun. Bu dönem sağlığınız için ne kadar adım atarsanız, karşılığını fazlası ile alacaksınız. Hazır Yeni Ay dönemiyken bir diyete başlayabilirsiniz. Diyete başlamak için en kötü günün, özellikle siz Yengeç burçları için Pazartesi günü olduğunu hatırlatmak isterim.

ASLAN – Haftalık Burç Yorumları

Aslan burçlarına para para demekten ben yoruldum ama gökyüzü onlara maddi kazanç ve değer kazandırmaktan yorulmadı. Aslan burçları gerçekten güzel bir dönemden geçiyorlar. Özgüven kazanıyorlar. Toplum önündeki imajlarını sağlamlaştırıyor, var olan etiketlerine yıldızlar işliyorlar.

Hak etmeyen insanlara, bir şeyler anlatmaya çalışmak ancak sizi yorar. Güzel olan, iyi olan bir şey söylediğinizde anlayan insanlar zaten size güzel ve iyi bakan insanlardır. Değmeyen insanlar için nefesinizi boşa harcamayın.

Eviniz ve aileniz ile alakalı konulardaki sıkıntılar bu hafta da devam ediyor. Bu dönem canınızı en çok bu konular sıkıyor.

Aşkın dönüştürücü gücüne inanın. Aşk, hayatı pembeye boyar. Hatta aşkın vurduğu yerde çiçekler açar. J

Hazır mısınız?

BAŞAK – Haftalık Burç Yorumları

Başak burçları bu hafta yakın çevrelerinde problemler yaşayabilirler. Sık sık görüştüğünüz insanlarla ilgili bazı konular gündeminize gelebilir. Her şeyi kafanıza takmayın. Detaycı insanlar olduğunuzu biliyorum ama siz de bazen bazı durumları görmezden gelebilmelisiniz.

Bu hafta balık ve deniz ürünleri yemekten kaçınmalısınız. Zehirlenebilirsiniz. Mideniz hassas. Aldığınız gıdalara özen gösterin.

Ailenizin desteğini görmeye devam ediyorsunuz. Son dönemde ailenizin bu tavrı sizi oldukça rahatlatmış durumda. Kendinizi daha güvende hissediyorsunuz.

Başkalarının kaynaklarından gelir elde edebilirsiniz. Başarılı işbirliklerine imza atabilirsiniz.

Hayatın sürprizleri olduğunu unutmayın sevgili Başak burçları. Siz sıkıştıkça evren size yardım edecektir. Bazen bir şeyler çıkar karşınıza, bazen de bir şeyler eksilir hayatınızdan. Hepsi bir plan ve düzendir. Hiçbir şey tesadüf değildir.

TERAZİ – Haftalık Burç Yorumları

Yöneticiniz Venüs, Akrep burcuna ilerledi. Maalesef bu hareti sizi çok da iyi etkilemiyor. Venüs Akrep’te zararlıdır. Bulunduğu bu konumda her zaman sergilediği sevgi ve uyumu gösteremez.  Özelliklerini kaybeder. Sever ama daha derinden daha tehlikeli sever. Sever ama karşılık bekler; platonik takılamaz. Sever ama önce ben diyerek sever. Romantizmi bırakır ve cinselliğe odaklanır. Şimdilik bu sözler size bir şey ifade ediyor mu bilemiyorum ancak zamanla edecektir, buna eminim.

Bir süredir doğum günlerinizi kutluyoruz. Güneş 22 Eylül’den beri Terazi burcunda. Bu sebeple aslında hem ayın hem de haftanın en şanslı burçlarından biri sizsiniz. Doğum günleri zamanı özeldir. Kalbinizden sık sık isteyin, evren sesinizi duyacaktır.

Ani harcamalardan kaçınmalısınız. Uzun süredir musluğu açık unuttunuz. Bu ay yeterince hediye alıp isteklerinize kavuşacaksınız, boşuna fazladan masraf yapmayın.

AKREP – Haftalık Burç Yorumları

Maddi anlamda sıkıntılı bir hafta bekliyor Akrep burçlarını. Somut olarak her şey yolunda olsa bile, gelir-gider dengesi, alacak-verecek konuları, kurumsal alanda satış sözleşmeleri, fiyat pazarlıkları sizi oldukça yıpratacaktır.

Bakış açınızı değiştirmeniz gerekiyor. Siz değiştirmedikçe evren de size öğrenmeniz gereken dersi pişirip pişirip tabağınıza koyuyor. Şimdiye kadar Akrep burçlarının sıkıntılı dönemlerinin azalması gerekiyordu. Hala kendinizi çok sıkışık hissediyorsanız, ödevinizi tamamlamamışsınız demektir. Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, sık sık karşınıza çıkan işaretlere dikkat etmelisiniz.

Hem fiziksel hem de duygusal kazalara dikkat! Ani gelişmeler söz konusu olacaktır. Fazla hızlı araba kullanmaktan özellikle kaçınmanızı öneriyorum bu hafta. Motor kullanıcıları bilhassa dikkat etmeliler.

Öfke ile başlayan her hareketinizin sonu felaket olacaktır. Sinirlerinize hakim olmalısınız.

YAY – Haftalık Burç Yorumları

Bir çok Yay burcu bu dönem iki romantik ilişkinin ortasında bulabilir kendisini. Hayat seçimlerimizdir biliyorsunuz sevgili Yay burçları. En kötü seçimler bile belirsizlikten iyidir, hatırlatayım. Dimyat’a pirince giderken evdeki bulgurdan olmayın. Belki bu seçim, iki kişi arasında kalmak değil, zararlı bir ilişkiden kurtulmak da olabilir, seve seve ayrılmak da.

Mevsim diyet mevsimi değil ancak bir çok Yay burcu rejimde bu dönemde. Tam yol devam. Mars’ın gücünü arkanıza almış durumdasınız, dedike ve inatçı bir şekilde hedefinize ulaşabilecek gücünüz var.

Maddi anlamda şanslısınız. Beklenmedik kazançlar elde edebilirsiniz. Kışlıkların ceplerinde para bulabilirsiniz.

Kariyer hayatınızda değişiklikler yapmak istiyorsanız, içinde bulunduğumuz dönemi değerlendirebilirsiniz.

OĞLAK – Haftalık Burç Yorumları

Bir çok Oğlak burcu için bu ve bundan sonraki bir-iki hafta uzun yollar katetmek, yurtdışına seyahat etmek ve taşınmak anlamına  gelebilir. Uzun yol almak hem fiziksel hem de zihinsel bir durum olabilir. Çok fazla bilgiyi kısa zamana sığrdırabilirsiniz. İnanç anlamında değişimler yaşayabilirsiniz. Yüksek lisansa kaydolabilir  ya da bir kursa yazılabilirsiniz.

Bu hafta çok şanslısınız. Hiç ummadığınız olaylar yaşayabilirsiniz. En kötü anınızda bile Hızır yanınızda olacaktır.

Zihninizde aldığınız yol, hedefleriniz, içsel savaşlarınız… Hepsi çok köklü. Derinden bir gömü çıkartıyorsunuz. Bunun elbette ki; bir takım bedelleri, fiziksel yan etkileri olacaktır ancak uzun vadede ulaşmak istediğiniz noktaya köprü olacaktır bu gömüler.

Çevreniz tane tane değişiyor. Zorlanıyor olabilirsiniz. Sakın dert etmeyin; büyümek sancılı bir süreçtir.

KOVA – Haftalık Burç Yorumları

Venüs Kova burçlarının hayallerine dokunmaya devam ediyor. Normalde bu güzel bir durumdur. Venüs tüm güzelliği ile hayallerinizi gerçekleştirme imkanı verebilir. Ancak Venüs Akrep burcunda ve zararlı konumda. Bu durumda hayal ettiğiniz şeyler gerçekleşmezse veya herhangi bir hayal kırıklığı yaşarsanız, fazla hırslı, gözü etrafındaki hiçbir şeyi görmeyen, yaralayıcı ve kindar bir tutum sergileyebilirsiniz. Hayalleriniz konusunda fazla ısrarcı, ayak direyen, ya hep ya hiç diyen bir hal alabilirsiniz. Yine de Venüs varsa tam içinize sindiği gibi olmasa da illa güzel bir şeyler olacak demektir.

İstemekten asla vazgeçmeyin. Bu hafta bol bol hayal kurun. Gerekirse hayal kırıklığına da uğrayın. Şu aralar kalbinizden bir şey geçiyorsa, sizi istemediğiniz sınırlar içine sokuyorsa, bilmelisiniz ki; doğru yoldasınız. Sizin kalbiniz kolay kolay acımaz, acıyorsa harekete geçme zamanınız gelmiş demektir.

BALIK – Haftalık Burç Yorumları

Sevgili Balık burçları, sizler çok şanslı insanlarsınız. Gökyüzünün gizli definesinden, tüm burçlardan sonra size bir şey kalmayınca, hayallerinize sarılıp atlamışsınız dünyaya ve Yüce yaratıcı da size hayallerinizi bağışlayarak ödüllendiriyor sizleri. O yüzden en umutsuz anınızda bile hayal kurmaya devam edin, bu gücünüzü bilerek yaşayın.

Şans demişken, evet şanslısınız ama şansınızı bu kadar zorlamak neden? Sınırları sevmiyorsunuz ama yaşadığınız dünya sınırlı, yaşadığınız ev sınırlı, yaşadığınız beden bile sınırlı. Almanız gereken dersleriniz olduğunu belirtmiştim geçen hafta. Günlük burç yorumlarımda da sık sık belirtiyorum bu dönem. Satürn’ün tokatı serttir, şakaya gelmez. Hoşunuza gitmese de bazı konularda sınırlarınızı belirlemenizin zamanı geldi de geçiyor.

 

Paylaş

More from Yasemin Orman
Günlük Burç Yorumları 13 Nisan 2020
Günlük Burç Yorumları 13 Nisan 2020 / Günün Enerjisi : Ay Oğlak...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir