Haftalık Burç Yorumları (26 Eylül – 2 Ekim)

Haftalık burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın 😉

Bayram haftasında kadın figürlerin öne çıkacağının, özellikle toplu bir hareket başlayabileceğinin sinyallerini vermiştim. Maalesef bayramın ilk günü şort giyiyor diye bir hanımefendi belediye otobüsünde tekmelendi. Ardından da özellikle kadınları içine alan bir hareket başladı;  “Şortuma Dokunma”.

Bu hafta 27 Eylül Salı günü mücadele ve aksiyon gezegeni Mars Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Mars Oğlak burcunda yücelir. Yani gücünü daha iyi ve verimli bir şekilde kullanır. Sağa sola yalpalanmaz, karar verdiği işe dedikedir. Disiplinle ve yılmadan çalışır. Bu dönemde özellikle Oğlak burçları ve diğer Toprak grubu burcu olan Başak ve Boğa burçları güçlenecek ve enerjileri artacaktır.

1 Ekim’de Terazi burcunda bir Yeni ay doğacak. Yeni ay Terazi burcunda gerçekleştiğinden, özellikle bireysel anlamda ilişkileri şifalandıracaktır. İlişkiler daha pozitif bir noktaya ulaşacaktır. Evlenmek için eğilim oluşturacağından, bir çok insan evlenme teklif edecek, evlenme teklifi alacak,nişanlanacak ve evlenecektir. Etrafınızda bir anda hiç görmediğiniz kadar düğün-dernek görebilirsiniz. Ancak Türkiye açısından Yeni ay, çok da pozitif olmayabilir. Yeni ay, Türkiye’nin kendi haritasında Mars ile kavuşum yapıyor. Mundane (ülkeler) Astrolojide  Mars, savaş, terör saldırıları, endüstriyel problemler, grevler ve çatışmalar, muhalefet güçleri, yangın hizmetleri, kundaklama gibi konuları temsil eder. Maalesef Yeniay bu konuları aydınlatacağından, önümüzdeki süreçte patlamalar, maden ocaklarında problemler, depremler, gerginlikler ve terör olaylarında artış söz konusu olabilir.

 

KOÇ – Haftalık Burç Yorumları

Bir süredir işler yoğundu ama siz bu yoğunluğu dengelemeyi başarıyordunuz. Bu hafta yine yoğun olacaksınız ancak bu sefer sizin işleri dengelemeye çalışmanıza gerek kalmayacak. Oturduğunuz sistem tıkır tıkır işleyecek.

Bu hafta özellikle sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Kendinize ne kadar iyi bakarsanız bakın, bu hafta sağlıkla ilgili bazı konular gündeme gelebilir. Özellikle, zehirlenmelere, alerjilere, deri enfeksiyonlarına dikkat etmek gerekiyor.

Özellikle uzun süreli ilişkilerde hayaller gerçek oluyor. Uzun süre önce ektiğiniz ve yılmadan suladığınız aşk bahçenizin çiçeklerini almaya başlıyorsunuz. Bir çok Koç burcu bu dönemlerde ilişkilerini bir sonraki basamağa taşıyabilir.

Bu hafta il dışına seyehatler söz konusu olabilir ve bu seyehatler günlük rutinlerinizin seyrini bozabilirler.

BOĞA – Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta ikili ilişkilerinizi, hayattan aldığınız keyifleri ve çocuklarınız ile ilgili konuları fazlaca sorgulamak zorunda kalabilirsiniz. Duygularınızın sesi kulaklarınızda fazlaca çınlayabilir, mantıklı hareket etmekte zorlanabilirsiniz.

İş hayatınızda geçmişte kalmış bazı projeleriniz tekrar gündeminize gelebilir. Bu sefer istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.

Başkalarının kaynaklarını kullanarak yaptığınız işlerde, paylı miraslarınızı almada, ortaklı işlerinizde bir takım sıkıntılar söz konusu olacaktır. Durumları hırs haline getirmektense, çözüm odaklı olmaya çalışmanız hayrınıza olacaktır.

Uzun süredir yer değiştirme, taşınma planı olan Boğa burçları, bu planlarını bu hafta kolaylıkla gerçekleştirebilirler.

Bir süredir dargın olduğunuz kimselerle barış sağlayabilirsiniz.

İKİZLER – Haftalık Burç Yorumları

Özellikle ailenizi ve evinizi ilgilendiren konularda bazı şeyleri dengeye oturtmaya çalışıyorsunuz. Ancak ne kalbinizle ne de mantığınızla yaptığınız konuşmaların, aile bireylerine geçtiğinden, onların sizi anladığından emin olamıyorsunuz. Kararlar alıyor, sonra o kararlardan vazgeçmek zorunda kalıyorsunuz. İşlerin kontrolünüzde olmaması sizi rahatsız edecek.

Bazı İkizler burçları için, daha önceki haftalarda da sözlediğim gibi eski aşklar hortlayabilir. Biten derin ve köklü ilişkiler tekrar başlayabilir. Eski sevgiliniz size geri dönebilir. Eski bir arkadaşınıza veya tanıdığınıza bir anda aşık olabilirsiniz.

İş hayatınızda parlamadan önceki son tümsekler. Bir süredir yaşadığınız sorunlar bir süre daha devam edecek. Ancak Satürn’ün Ekim sonunda yer değiştirmesi ile beraber, sabrınızın ve azminizin ödülünü alacaksınız.

YENGEÇ – Haftalık Burç Yorumları

Bir süredir kırgın olduğunuz, dargın olduğunuz veya kendinizi ifade etmek istediğiniz insanlar varsa, gerekli konuşmaları bu hafta yapabilir; duygularınız ve mantığınızı bir araya getirebildiğiniz bu konuşmalar ile tüm sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Aile hayatınız geçmiş problemlerin çözülmesi ile beraber bir dengeye oturmuş gözüküyor.

Bu dönem bir çok Yengeç burcu yeni bir aşka yelken açabilir, nişanlanabilir, evlenebilirler. Özetle Yengeç burçlarının romantik hayatları, yeni başlangıçlara ve tabi ki bitişlere gebe.

İş hayatınızda, kendinizi bu hafta güç savaşlarının ortasında bulabilir, iki otorite arasında seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. Oluşabilecek durumlardan çok rahatsız olsanız bile, çok ani kararlar almaktan kaçınmalısınız.

ASLAN – Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta ve bundan sonraki birkaç hafta Aslan burçları, kendi değerlerine değer katabilirler. Bir çok kursa katılabilir, bir çok yetkinlik sahibi olabilirsiniz.

İşler yolunda gözüküyor. Maddi anlamda şans uzun süredir sizden yana. Ciddi bir transformasyon sürecindesiniz. Bazı Aslan burçları bu dönemde ciddi servet sahibi olabilirler.

Bu hafta pek de istemediğiniz eski bazı konuları tekrar tekrar konuşmak, anlatmak zorunda kalabilirsiniz.

Evinizle alakalı yine bir takım sıkıntılar söz konusu olacaktır. Gaz kaçaklarına, su sızmalarına dikkat etmek gerekiyor.

Özel hayatınızda durumlar biraz karışık. Aslında doğru cümle; işler biraz kesat. Aradığınızı bulamamaktan yakınıyor olabilirsiniz.

Planlanmamış bazı uzun mesafeli yolculuklar söz konusu olabilir.

BAŞAK – Haftalık Burç Yorumları

Başak burçları bu hafta benliklerinde bir çok yeteneği bir araya topluyorlar. Büyümeye, mantıkları ve duyguları ile adım atmaya, enerjilerini dünyaya en güzel şekilde akıtmaya hazır durumdalar. Gökyüzünün Başak burçlarına yaptığı torpil azalarak da olsa devam ediyor.

Maddi anlamda hayaller bu hafta yavaş yavaş gerçek olacaktır. Kendi kazandığınız para her türlü ihtiyacınıza yeter hale gelecek hiç merak etmeyin.

Ailenizden bir büyüğün veya yaşına göre olgun bir insanın desteğini alacaksınız. Bu kişi hem zihninizde yarattığınız problemlere hem de günlük hayatınızdaki gerçek problemlere şifa olacaktır.

Bu hafta iş yerinizde hiç beklemediğiniz bir yükseliş yaşayabilirsiniz. Bu terfi etmek anlamına gelebileceği gibi, hiç alakanız olmayan ya da tahmin edemeyeceğiniz bir göreve getirilebilirsiniz.

TERAZİ – Haftalık Burç Yorumları

Yöneticiniz Venüs, Akrep burcuna ilerledi. Maalesef bu hareti sizi çok da iyi etkilemiyor. Venüs Akrep’te zararlıdır. Bulunduğu bu konumda her zaman sergilediği sevgi ve uyumu gösteremez.  Özelliklerini kaybeder. Sever ama daha derinden daha tehlikeli sever. Sever ama karşılık bekler; platonik takılamaz. Sever ama önce ben diyerek sever. Romantizmi bırakır ve cinselliğe odaklanır. Şimdilik bu sözler size bir şey ifade ediyor mu bilemiyorum ancak zamanla edecektir, buna eminim.

Maddi anlamda evdeki hesabın çarşıya uymamasına alıştığınızı düşünüyorum. Belki de sizin için kredi kartı ile yaşamak bir yaşam biçi olmuştur. Taksitler de arttırıldı ne mutlu size. J

Yakın ilişkiler konusunda tarz değiştiryorsunuz. Sadece bu haftaya özel değil. Bir süredir daha keskin, tabir-i caizse patavatsız bir tutumunuz var konuşmalarınızda. Bir dönüşüm yaşıyorsunuz. Transfarmasyon geçirirken yönlenmelere dikkat etmek gerekir. Umarım kozanızdan kelebek gibi güzel bir şey çıkartırsınız.

AKREP – Haftalık Burç Yorumları

Özellikle maddi anlamda köklü değişiklikler yapacağınız bir hafta sizi bekliyor. Kaynaklarınız konusunda ciddi adımlar atabilir, bu konulara her zamankinden fazla mesai harcayabilirsiniz. Sadece kendi isteğiniz doğrultusunda değil, fazladan mesai harcamak zorunda da kalabilirsiniz.

Aşk hayatınızda iyileşmeler olacağını söylemiştim. İlişkileri şifalandırmak için çok uygun bir hafta bu hafta. Diğer şifa konusu çocuklar üzerine. Eğer çocuklarınızın şifaya ihtiyacı varsa bu hafta ihtiyaçları olan doktoru veya ilacı bulabilirsiniz. Bebek planlayan ama bir türlü sahip olamayan Akrep burçları ise, alternatif yöntemler (tüp bebek, aşılama vb.) için bu haftayı değerlendirebilirlerse, çözüm alacaklardır.

Günlük hayatınızda veya iş hayatınızda ani kararlar almak için uygun bir hafta değil bu hafta. Dolayısı ile herhangi bir iş teklifi alırsanız, cevabını vermek için diğer haftayı beklemelisiniz.

YAY – Haftalık Burç Yorumları

Yay burçları bu hafta hem duygusal anlamda, hem fiziksel anlamda, hem de mental anlamda kendilerinde yapmak istedikleri değişimleri kolaylıkla yapabilirler. Bir çok Yay burcu, çok uzun süredir sahip olduğu görüntüsünü değiştirmek için bu hafta adım atabilir. Bu rejime başlamak olabileceği gibi, yıllarca saçını kestirmemiş bir Yay burcunun, saçını kestirmesi de olabilir. Yine estetik bir operasyon söz konusu olabilir.

Bu hafta hayallerinizin etkisinde fazla kalabilir, fazlaca hayallerinizden, rüyalarınızdan bahsedebilirsiniz. Kaçıp gitme, uzaklaşma arzunuz artabilir.

Ailevi konuları şifalandırma şansınız var. Aile bireylerinizden herhangi biri ile aranızda bir küslük söz konusu ise, bu hafta çözülecektir.

Bu hafta etrafınızla fazla uğraşmamanızı tavsiye ederim. Kendi işlerinize odaklanın. Boşverin etrafı.

OĞLAK – Haftalık Burç Yorumları

Bir çok Oğlak burcu için bu ve bundan sonraki bir-iki hafta uzun yollar katetmek ve yurtdışına seyahat etmek anlamına gelebilir. Uzun yol almak hem fiziksel hem de zihinsel bir durum olabilir. Çok fazla bilgiyi kısa zamana sığrdırabilirsiniz. İnanç anlamında değişimler yaşayabilirsiniz. Yüksek lisans ya da bir kursa yazılabilirsiniz.

Oğlak demek dağ keçisi demektir. O yüzden Oğlak burçlarının hiçbir işi şıp diye olmaz. Tırmanmaları, sağlam temeller atmaları gerekir. Hayatınızın belli dönemlerinde bu durumu hissediyorsanız, artık bir kabulleniş vaktiniz geldi demektir.

Uzun süredir uğraştığınız bir işiniz ve ya uzun süredir çalışmakta olduğunuz bir şirketiniz varsa, bu hafta sizi çok güzel gelişmeler bekliyor.

KOVA – Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta Venüs Kova burçlarının hayallerine dokunuyor. Normalde bu güzel bir durumdur. Venüs tüm güzelliği ile hayallerinizi gerçekleştirme imkanı verebilir. Ancak Venüs Akrep burcunda ve zararlı konumda. Bu durumda hayal ettiğiniz şeyler gerçekleşmezse veya herhangi bir hayal kırıklığı yaşarsanız, fazla hırslı, gözü etrafındaki hiçbir şeyi görmeyen, yaralayıcı ve kindar bir tutum sergileyebilirsiniz. Hayalleriniz konusunda fazla ısrarcı, ayak direyen, ya hep ya hiç diyen bir hal alabilirsiniz. Yine de Venüs varsa tam içinize sindiği gibi olmasa da illa güzel bir şeyler olacak demektir.

Kariyer hayatınız konusunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Özel bir dönemden geçiyorsunuz. Bu dönemde mutlaka kariyeriniz konusunda zorlanmalar yaşayacaksınız. Yapmak istemediklerinizi yapmak zorunda kalacaksınız. Bazen yetişemeyecek, bazen fikirlerinizi tam anlamı ile hayata geçiremeyecek, bazen de verdiğiniz kararları uygulayamayacaksınız. Çabalamaktan vazgeçmezseniz, bu dönemin sonu sizin için harika olacaktır.

BALIK – Haftalık Burç Yorumları

Balık burçlarını çok hareketli bir hafta bekliyor. Bu hafta kendinize vakit ayırmaya fırsat bulamayacaksınız. Sevgiliniz, arkadaşlarınız, işiniz, kısa-uzun tatiller derken bir bakmışsınız ki hafta çoktan bitmiş.

İlişkileri dengelemek önemli bir tema bu hafta. Uzun süredir gökyüzünde, sizin için bu konularda bir işaret var. Düzenleyebildiyseniz ne ala. Hayatınıza yeni birisi girdiyse, problemli olan ilişkinizi şifalandırdıysanız, partneriniz ile barış sağladıysanız, kalbiniz huzur ve denge bulduysa sorun yok. Yok bulamadıysa ve önümüzdeki birkaç hafta içinde de bulamazsa, dönem size bir ders verip gidecektir. O tokat neyse, yemeniz gerekiyor demektir.  O yüzden bir an önce aksiyon almanızı tavsiye ederim.

Paylaş

More from Yasemin Orman
Günlük Burç Yorumları 13 Nisan 2020
Günlük Burç Yorumları 13 Nisan 2020 / Günün Enerjisi : Ay Oğlak...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir