Haftalık Burç Yorumları (12-18 Eylül)

adsense

Eylül ayı önemli bir ay. Bunu ezberlediniz. Neden önemli… Zaman geçtikçe onu da anlıyorsunuz. Şimdi bu hafta ve bundan sonraki hafta yılın en önemli haftalarındanlar.

Öncelikle bu hafta 13 Eylül’de Güneş – Mars karesini , 16 Eylül’de Güneş –Uranüs 150’liğini, yine 16 Eylül’de Balık burcunda Ay Tutulmasını ve 18 Eylül’de Venüs – Uranüs karşıtlığını deneyimleyeceğiz. Gördüğünüz gibi gökyüzü oldukça karışık.

13-14 Eylül ve çevresinde ülkenin liderlerinin tam olarak “savaş” ne demek bunu deneyimlemek zorunda kalacaklarını düşünüyorum. Tabi ki ortada savaş varsa bunu sadece liderler değil, askerler, polisler, hatta halk deneyimlemek zorunda kalacaktır.

16 Eylül ve çevresi için yine öngörüde bulunmakta çekiniyorum. Ülkenin kendi kabuğunu kırmasını sağlayacak bir takım olaylar gelişebilir. Bazı devrimci gruplar, anarşik eylemler ve halk ayaklanmaları söz konusu olabilir. Bu ayaklanmalar basından ve yayın organlarından gizlenebilir. Ayaklanmalar veya benzer eylemler kadınlar tarafından başlatılabilir. Özellikle kadın figürlerinin ne olursa olsun baş rolde olmalarını bekliyorum. Bir takım yasaklar, özgürlükleri kısıtlayan kurallar getirilirken, bunlarla ilgili veya devletin ileri gelenleri ile ilgili spekülasyonlar ortaya çıkabilir. Daha bir sürü ihtimal var. Astroloji derya deniz. Ben sözlerimle vesile olmaya çalıştım ancak gerçekleri yaşayıp görebiliriz.

18 Eylül’de ise bir anlık zaferler yaşadığımızı sanabiliriz. Özellikle hükümete karşı olanlar ve muhalefet üyeleri, bir anlık zafer kazanabilir hızlıca kaybedebilirler. Aynı şekilde bulunduğumuz savaşta kazanma yanılgısı yaşayabiliriz.

Herkese iyi bayramlar ve hayırlara vesile olacak bir hafta diliyorum.

Haftalık Burç yorumlarında yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın 😉

Günlük burç yorumlarımı okumak için www.kadin.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

KOÇ – Haftalık Burç Yorumları

Birkaç haftadır devam eden ve bir süre daha devam edecek olan, fevri, aceleci, şip-şak haliniz bu hafta da devam ediyor. Beklenmeyeni yapmaya, etrafınızı şaşırtmaya devam ediyorsunuz.  Ancak bu hafta hayatınızda olacaklara inanamayacaksınız. En az sizin kadar değişken, en az sizin kadar beklenmedik ve en az sizin kadar keskin bir hafta sizi bekliyor. Özelliklle günlük hayatınız ve iş hayatınızda çok major olaylar sizleri gerçekleşecek.

Bu hafta kafanız çok karışık. Yaşayacağınız olayların gündeminizi meşgul etmesi bir yana, belki de bu zamana kadar çok emin olduğunuz ve istediğiniz konuları da sorgular hale geliyorsunuz.  Her burcu zorlayacak olan bu haftada, en çok kolaylıklar dilediğim burçlardan biri sizsiniz.

Bu haftayı atlatırsanız bir de Ekim ayını, bütün yılı kurtardınız demektir.

BOĞA – Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta özellikle arkadaşlıklarınızı sorguladığınız bir hafta olacaktır. Gerçekten sizin için kim yakın kim değil bunu cevaplayacaksınız. Hayatınızda, özellikle çevreniz anlamında bir devrim gerçekleştirebilirsiniz. Bir çok insanı hayatınızdan çıkartacaksınız.

Partnerlik ilişkileri ve çocuklarınız ile ilgili gündemleriniz tüm hızı ile devam etmekte. Bu hafta ciddi aksiyonlar ve düzenlemelerle istediğiniz noktaya ulaşacaksınız.

Günlük hayatınız ve işiniz konusunda güzel gelişmeler sizi bekliyor.

Uzun soluklu ilişkiler ve evliliklerde Boğa burçları bu hafta yine zorlanacaklar. Biraz daha sabır, bu süreç de geçecek veya olması gerektiği gibi sonuçlanacaktır.

Bazen ne kadar zorlarsanız zorlayın gerçekleşmeyecek şeyler vardır. Şimdi zorladığınız halde gerçekleşmeyen durumların ancak ileride neden gerçekleşmediğini anlayacaksınız ve “iyi ki” diyeceksiniz.

İKİZLER – Haftalık Burç Yorumları

Hayat sürprizlerle dolu; özellikle de söz konusu olan sizseniz! Beklenmeyeni yapmakta üstünüze yok.

Romantik anlamda dengeleri kurmakta oldukça zorlanabilirsiniz. Özellikle arkadaşlıklar ve ilişkiler karşı karşıya gelebilir ve çatışabilir.

Mart ayından bu yana kariyer hayatınızda gerçekleştirmek istediklerinizi bu ve ilerleyen haftalarda gerçekleştirebilirsiniz. Aslında bu zamana kadar gerçekleştirmemeniz için de hiçbir sebep yoktu. Sebep kendinizdiniz ve şimdi kendi yaralarınıza ve eksiklerinize kendiniz şifa olacaksınız.

Ailesel konular bir süredir gündeminizdeydi. İstediğiniz hamleleri gerçekleştirdiniz, ilişkilerinizi düzenlediniz. Ancak aile bireyleri arasında özellikle erkek karekterlerle kurduğunuz dengeler hızlı yıkılıyor. Bu hafta ailenizden bazı bireyler canınızı epeyce sıkacağa benziyor.

Ölümle yaşam arasında ince bir çizgi vardır. Siz mantıklı insanlar olarak bu çizgiyi pek sorgulamaz, olması gerektiğini düşündüğünüz gibi yaşarsınız. Bu hafta bu ince çizgiyi sorgulamak zorunda kalabilirsiniz.

YENGEÇ – Haftalık Burç Yorumları

Yengeç burçları bir süredir dilli düdük gibiler. Normalde çok fazla konuşmayı ve açıklama yapmayı sevmeyen bu sımsıcak ılımlı burcun bireyleri coşmuş durumda. Her köşe başında siz varsınız desem abartmış olmam heralde. Hayatınızda olanı biteni paylaşmaktan hiç olmadığı kadar keyif alıyorsunuz.

Bir çok insan bayram sebebi ile tatilde ancak Yengeç burçları bu dönem yurtdışı seyehatlerini tercih etmiş gözüküyorlar.

Yepyeni, yabancı insanlarla tanışabilir, inançlarınızı ve ideallerinizi sorgulayabilirsiniz.

Gökyüzü partnerlik ilişkileri olan Yengeç burçlarında sorunlara dikkat çekerken, bebek bekleyen ve planlayan Yengeç burçlarına da uyarıda bulunuyor. Uyarısı da şöyle; herşey hayallerini kurduğun gibi olamaz hayatta.

ASLAN – Haftalık Burç Yorumları

Aslan burçları uzun süredir yaver giden şansları ile oldukça para biriktirme fırsatı ve mali anlamda dengeleri oturtma fırsatı buldular. Ancak bu hafta çok ciddi kayıplar yaşayabilirler. Dikkat!

Dışarıda gelişen ani olaylar içinizde kurduğunuz tüm düzeni bozabilirler.

Duygusal anlamda yılın en zor haftası sizi bekliyor. Ciddi anlamda gözünüz kör olabilir. Kalbinizin sesini dinlemekten, hiç düşmeyeceğiniz yanılgıların içine düşebilirsiniz. Duygusal kayıplar söz konusu olabilir. Kafa göz girdiğiniz aşk hikayesi bir anda yılan hikayesine dönebilir. İnandıklarınız realiteden çok uzak olabilir.

Uzun süren partnerlikler ve evliliklerde aileler arası problemler söz konusu olabilir. Hane içindeki sıkıntınız devam ediyor. Son demler biraz daha sabredin.

BAŞAK – Haftalık Burç Yorumları

Gökyüzünün Başak torpili yavaş yavaş sona eriyor. Başak burçlarının enerjileri hala devam ediyor. Hala zihin enerjileri ve organizasyon yetileri zirvede.

Maddi anlamda beklediğiniz güzel gelişmelere, bir takım dış mihraplar köstek olabilirler.

Bu haftadan itibaren özellikle evlilik ve partnerlik ilişkilerinde derinleşmeyi arzulayan Başak burçları için dönüm noktası niteliği taşıyan olaylar yaşanabilir. Bir çok Başak burcunu evlendireceğe benziyoruz. Astroloji hem olumlu hem olumsuz tüm potansiyelleri birlikte barındırdığından bir çok Başak burcu bu dönemde boşanabilir ve derin, uzun soluklu ilişkilerine nokta koyabilirler.

İletişim problemleri, aileniz içerisindeki gerginlikler, bu hafta günlük hayatınızı planladığınız gibi yaşayamamanıza sebep olacaktır.

TERAZİ – Haftalık Burç Yorumları

Birden fazla seyehat gerçekleştiren, ordan oraya geçen Terazi burçları, hali hazırda pek de yolunda olmayan maddi durumlarına, bu hafta bir darbe daha atacak gibi gözüküyorlar.

Ani değişimlerin güzelliğinizi bozmasına izin vermeyin. Özellikle fiziksel görüntünüzde değişiklikler yapmak için çok hızlı karar alıp, uygulamaya geçmeyin.

İletişim konusunda efsaneleşiyorsunuz desem yeridir. Öğrenmekte sınır tanımıyorsunuz bu hafta. Sanırım gezerek öğreneceksiniz.

2016 yılını bu haftadan sonra bambaşka yaşayacağınızı temin edebilirim. Mart ayından beri devam eden ne kadar şey varsa, yok olmaya ve silinmeye gebe. Alışkanlıklarınızı değiştireceksiniz. İşinizi değiştirebilirsiniz. Şu an yerli yerinde duran, alışkanlık haline getirdiğiniz ne varsa değişecek.

Sağlık; bu dönemde çok dikkat etmeniz gereken bir konu, sakın hafife almayın.

AKREP – Haftalık Burç Yorumları

Çok zorlandınız bu yıl ama neredeyse zorlu süreç sona ermek üzere, biraz daha sabredin.

Partnerliklerinizde maddi anlamda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Birincil olmasa da paranın getirdiği gündemler aranızı bozabilir.

Özellikle bekar Akrep burçları için hayallerini kurdukları, bu kıştan beri bekledikleri,beğendikleri bir insanla partnerlik ilişkisi bu haftadan itibaren sinyallerini vermeye başlayacaktır. Bu hafta ve bundan sonra günem ; AŞK!

Diğer bir gündem ise evli Akrepler için. Bebek sahibi olacaksınız! Bir devir kapanıyor bir devir açılıyor hayatınızda. Hayaller gerçek oluyor. Sınırlar kalkıyor. Anne-baba olacaksınız! Gözünüz aydın. Bu haftadan itibaren, 2016’nın sonuna kadar güzel haberlerinizi bekliyorum.

YAY – Haftalık Burç Yorumları

Geçtiğimiz hafta Yay burçlarını duygusal anlamda zorlanacakları, “canım çok sıkılıyor”, “içimde kötü bir his var”, “daralıyorum ama neden anlamıyorum”, “nereye gitsem mutlu olamıyorum” gibi cümleler kurdukları bir hafta bekliyor, demiştim.  Bu hafta hisleriniz katlanarak artıyor. Kendinizi aileniz dışında herhangi biri ile olduğunuzda huzursuz ve şevkatsiz hissedeceksiniz. Yakınlık kurduğunuz insanlarda aile güvenini arayacaksınız. Siz bunu aradığınız için hayat da size bazı sınavlar sunacak.

Bir çok Yay burcu işleri dolayısı ile bu haftaki bayram tatilinden faydalanamayacak olabilirler. Zaman, bu dönem Yay burçları için biraz çalışma, biraz kariyer için düzenlemeler yapma zamanı. Ektiklerinizi ileride biçeceksiniz sevgili Yaylar, hiç merak etmeyin.

OĞLAK – Haftalık Burç Yorumları

Oğlak burçları zor bir dönemden geçiyorlar. Zaten son birkaç yılı çok da mükemmel geçirdiklerini söyleyemem. Yaşananlar öyle kolay değildi. Hala hayatınızdaki transformasyonlar devam ediyor. Giderek azalıyor orası net.

Bu hafta ciddi iletişim problemleri sizi bekliyor. Özellikle sizden uzakta olan insanlara yaptığınız konuşmalara çok dikkat etmelisiniz. Kalbinizden geçenler dilinize öyle bir dökülecek ki, siz bile inanamayacaksınız.

Normalde ketumsunuzdur. Çok iyi sır saklarsınız. Ancak belli ki bu zamana kadar içinize attıklarınızı da boşaltmanızın vakti gelmiş.

Yine ailenizi ilgilendiren bir takım beklenmedik durumlar söz konusu olabilir. Biliyorum bir tek güzel kelime etmedim ama en güneşli günler, en zor kışlardan sonra gelir.

KOVA – Haftalık Burç Yorumları

Öncelikle sevgili Kova burçları, her birinizin bir süredir kurdukları bir hayali var. Çoğunuzun ki kariyerinizle alakalı, bir kısmınızın ki de maddi kazançlarınız ile. Kariyer hayatınızla ilgili bir takım sınavlardan geçtiniz son 2 senedir ve artık sınavlarınızın sonuçlarını yavaş yavaş almaya başlayacaksınız. Yılmadan çalıştınız, zaman zaman idealist davrandınız ama inandıklarınızdan vazgeçmediniz. Bu haftadan itibaren, özellikle Mart ayından beri real adımlarını attığınız projeleriniz hayat bulmaya başlıyor.

Maddi anlamda hayalini kurduğunuz fırsatlar kapınızı çalabilir. “Nereden çıktı bu para” diyebilirsiniz.

Marjinal fikirleriniz giderek can bulmaya başlıyor.

Ataletsizlikten harekete geçiyorsunuz.

Eylül ayının zor bir haftasında, tüm zorluklara inat parlayacaksınız.

BALIK – Haftalık Burç Yorumları

Ben hep derim, takip edenler bilirler; Balık burçlarının hayal edip elde edemeyecekleri hiçbir şey yoktur hayatta diye. Sizinle dalga geçerler, hayalperest bulurlar, mantık dışı bulurlar vs vs. Şimdi öyle bir zamana giriyorsunuz ki sevgili Balıklar, herkese örnek olacaksınız. İstedi ve oldu diyecekler.

Duygusal anlamda çok şevkatlisiniz. Sanki bulunduğunuz noktadan tüm evrene sevgi akıtıyorsunuz.

Balık burçlarının elleri açıktır. Parayı nasıl harcayacaklarını da, nasıl tutacaklarını da bilmezler. Haftalardır uyarıyorum sizi, harcamalarınıza dikkat edin lütfen.

İlişkiler yoluna girecek, hiç merak etmeyin, kefilim. Sadece zamanın gücüne, özellikle de şansınıza güvenin. Balıklar yalnız kalmazlar!

Miras konusunda beklentileri olan Balık burçları, istediklerini elde ediyorlar.

 

 

Paylaş

More from Yasemin Orman
Spor Sütyeni; Gizli Kahraman!
İyi bir Spor sütyeni çoğu zaman tayttan da, ayakkabıdan da daha önemlidir....
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir