Haftalık Burç Yorumları ( 5-11 Eylül)

Eylül ayının yılın en önemli aylarından biri olduğunu bir çok Astrolog dile getiriyor. Niyesini nasılını, hangi potansiyellerin söz konusu olduğunu her hafta yazıyorum. Geçmiş haftalardaki haftalık burç yorumlarını okuyarak geleceğe projeksiyon yapabilirsiniz.

Bu hafta ülkemizde özellikle büyükelçiler ve hükümet temsilcilerini işaret eden olaylar yaşanabilir.

Haber niteliği taşıyan, önemli veya önemsiz, magazinsel veya ekonomik, konu farketmeksizin sürekli gündemin meşgul olduğunu göreceğiz.

Sanatçılar, sanat ile uğraşanlar ve estetik konular öne çıkacaktır.

Ülkemizin sınırları ile alakalı oluşabilecek konular ise artık bir öngörü değeri taşımaz hale geldiğinden, o kısımdan hiç bahsetmiyorum.

Haftalık burç yorumunuzda yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın 😉

KOÇ – Haftalık Burç Yorumları

Birkaç haftadır devam eden ve bir süre daha devam edecek olan, fevri, aceleci, şip-şak haliniz bu hafta da devam ediyor. Beklenmeyeni yapmaya, etrafınızı şaşırtmaya devam ediyorsunuz.  Ancak bu hafta en çok partnerinizi şaşırtıyor olacaksınız.

İşleriniz giderek yoğunlaşıyor. En azından günlük temponuzda bir artış söz konusu. Ancak siz bu durumdan şikayetçi değilsiniz. Günlük hayatınızın temposunda kendinizi daha dinamik, daha işe yarar ve parlak hissediyorsunuz. Bu dönemin yoğunluğundan memnunsunuz.

Kendinizde yapacağınız değişiklikler partnerinizin çok hoşuna gidecek. İlişkinizde belli bir ahenk yakaladınız ve bu tarz yenilikleriniz, onun çok hoşuna gidiyor.

Özellikle ailenizdeki sizden büyük erkekler ( babanız, amcanız, dayınız gibi) ile alakalı bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz.

BOĞA – Haftalık Burç Yorumları

Bu dönem en gündem maddeleriniz, çocuklarınız ve partneriniz ile alakalı. Bu konudaki endişelerinizi, konu başlıklarınızı düzünlemek ve bu konularla ilgili konuşmalar neredeyse tüm haftanızı alıyor.

Günlük hayatınızdaki gelişmelerden, yaptığınız işlerden oldukça memnunsunuz. Bu dönem her şey biraz daha ahenk içinde gözüküyor gözünüze.

Partnerinizle neler yaşıyor olursanız olun, kavga da etseniz, tartışmalar da olsa, onunla beraber olduğunuzda kendinizi daha güvende hissediyorsunuz. Aranızda derin bir bağ oluştu ve bu şu an hayatınızda bozulmasını istediğiniz en son şey.

Bu hafta oluşabilecek kazalara dikkat etmelisiniz.

Fikirsel anlamda hayatınızda ciddi değişimler ve dönüşümler yaşayacağınız bir süreç sizi bekliyor.

İKİZLER – Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta iş hayatınızla alakalı ciddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Tüm dikkatinizi ve ruhunuzu işinize akıtmak zorunda kalacaksınız. Günlük hayatınızın stresi sizin kendinizi kısıtlanmış hissetmenize sebep olabilir. İşinizden ve günlük rutinlerinizden kalan zamanınızı, evinizde ailenizle beraber, mümkünse sıfır efor sarfederek geçirmeniz size oldukça iyi gelecek.

Romantik ilişkilerde beklenmedik gelişmeler, bekar İkizler burçları için yeni ilişkiler, hatta ciddi anlamda aşık olmak, gözünüzün kör olması gibi durumlar söz konusu olabilir.

Her ne kadar işiniz bu haftanızı domine edecek olsa da, özellikle yapacağınız bazı iyileştirmeler, hayallerini kurduğunuz bazı durumlara yakınlaşmanızı sağlayacaktır.

Arkadaşlarınız, sosyal çevreniz ile alakalı beklenmedik ve ani gelişmeler söz konusu olabilir.

YENGEÇ – Haftalık Burç Yorumları

Yengeç burçları bu haftayı oldukça yoğun geçirecekler. Zihinsel enerjiniz çok kuvvetli olduğu gibi, bir çok zaman bu enerjiyi kullanmak, fikir yürütmek ve bunları sesli olarak dile getirmek durumunda kalacaksınız.

Evinizi ilgilendiren konularda güzel gelişmeler olacağı gibi, evinizle alakalı tasarımsal değişiklikler de yapabilirsiniz.

Maalesef aşk hayatınız sizi bu hafta da zorlayacak ve duygusal anlamda bu konuya kitleneceksiniz.

Çocukları olan Yengeç burçları, çocukları ile alakalı sıkıntı yaşayabilirler. Yine bebek bekleyen anne adaylarının da dikkatli olması gereken bir hafta onları bekliyor.

Günlük hayatta oluşabilecek kazalara dikkat!

Bazı Yengeç burçları bu hafta partnerleri ile yaşama kararı alabilir, evlerini birleştirebilirler.

Kariyer hayatında değişiklik yapmak isteyen Yengeç burçları aceleci davranmamalılar.

ASLAN – Haftalık Burç Yorumları

Aslan burçlarının maddi anlamdaki şansları gümbür gümbür devam ediyor. Geçen zaman içerisinde maddi anlamda oldukça toparlanmış olmalısınız. Borçları ödediniz, alınması gerekenleri aldınız, işler yolunda. Şimdi akerken doldurma zamanına geldiniz. Hayallerinizdeki birikime sahip olmak için alabileceğiniz tüm aksiyonları almalısınız.

İletişim konusunda güçlüsünüz. Tatlı dilinizle istediğiniz herkesi, istediğiniz gibi yönlendiriyorsunuz.

Evinizdeki aksilikler duygusal anlamda bu hafta sizi oldukça zorlayacak. Evde olduğunuz zamanlarda kendinizi kısıtlanmış, sıkışmış hissdiyorsunuz.

Romantik anlamda, marjinal ilişkiler bu haftaya damgasını bulabilir. Hayal bile edemeyeceğiniz şekilde, gelecekteki partnerinizle tanışabilirsiniz.

İşiniz ile alakalı kökten değişiklikler yapmadan önce, kendinizi nerede mutlu hissettiğinizi ve maddi anlamda başınıza neler gelebileceğini sorgulamalısınız.

BAŞAK – Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta da gökyüzünde üç gezegen tıpkı geçen hafta olduğu gibi burcunuzda ilerliyorlar. Hali hazırda hem bu durum hem de Güneş’in Başak burcunda ilerlemeye devam etmesi (yani Başak burçlarının doğum günlerini kutluyoruz), enerjisel düzeyde Başak burçlarının kendilerini çok iyi hissetmelerini sağlıyor.

Zihinsel enerjiniz oldukça yüksek. İdare etmek istediğiniz, organize etmek istediğiniz veya ileriye götürmek istediğiniz ne kadar konu varsa, hepsine istediğiniz şekilde yön verebiliyorsunuz.

Maddi anlamdaki şansınız azalmış olsa da devam etmekte. Sanata ve estetik konulara yatırım yapabilirsiniz.

Aileniz ile fikir çatışmaları yaşayabilirsiniz.

Geçmiş partnerlik ilişkilerinizi şifalandırırken, yeniye yer açıyorsunuz. Romantik ilişkiler bazında bir takım dönüşümler sizleri bekliyor.

TERAZİ – Haftalık Burç Yorumları

Bir süredir devam eden maddi sıkışıklıklarınız azalarak devam ediyor. Ancak bu hafta maddi konular sizi duygusal anlamda oldukça zorluyor.

Aksiyon alma gücünüz, iletişim yeteneğiniz oldukça fazla. Ancak evinizde yaşanan bazı durumlar bu enerjinizin baltalanmasına sebep oluyorlar.

Hayallerinizdeki insanı aramaya devam ediyorsunuz. Ancak ne zaman bu hayallerinizi gerçeklerle paralel bir noktaya getireceksiniz bilemiyorum. Ya çok marjinal bir ilişkiyi yaşamayı kabulleneceksiniz ya da başka bir seçeneğe doğru harekete geçeceksiniz.

Bu hafta göreceğiniz rüyalar mesaj içeriyorlar ve günlük hayatta olmasını istediğiniz konular hakkında size fikir verecekler. Bu sebeple, rüyalarınıza rüya deyip geçmeyin. Not alın. Farkına varın.

Köklü ilişkileri olan Terazi burçları ani kararlar vermekten kaçınmalısınız.

AKREP – Haftalık Burç Yorumları

Geçen hafta “Akrep burçları belki de yılın en zorlu haftasını geçirecekler” demiştim. Eminim bu hafta, geçen haftaki yazımı hatırlayan Akrepler beni onaylayacaklardır. Bu hafta ise Akrep burçları duygusal anlamda yılın en zorlu haftasını geçirecekler. Duygularınızı özgürce ifade etme, kendinizden bahsetme, içinizi dökme konusunda oldukça zorlanacaksınız. Bir bakıma kabuğunuza çekilme ihtiyacı duyacaksınız.

Maddi anlamda bir takım aksiyonlar alabilir. Yatırımlarınızda alım-satımlar yapabilirsiniz.

Bu hafta başkalarının hayatını yönlendirme, onlara yardımda bulunma, insanlara ışık olma konusunda çok başarılı olacaksınız. Sevdiğiniz insanlar size danıştığında mutlaka onlara yardımcı olmalısınız.

Eviniz ve aileniz ile alakalı bir takım yanlış anlaşılmalar, kandırılmalar ve yanılgılar söz konusu olabilir.Dikkat!

Partnerlik ilişkilerinizde iyileşmeler olacaktır. Partnerinize karşı daha şevkatlisiniz.

YAY – Haftalık Burç Yorumları

Yay burçlarını duygusal anlamda zorlanacakları, “canım çok sıkılıyor”, “içimde kötü bir his var”, “daralıyorum ama neden anlamıyorum”, “nereye gitsem mutlu olamıyorum” gibi cümleler kurdukları bir hafta bekliyor.

Yapma, oluşturma güçleri oldukça yüksek olmasına rağmen Yay burçları, bu hafta somut aksiyon almakta oldukça zorlanacaklar.

Maddi anlamda bu dönemde, bir devri kapatıp, yeni bir dönem açacaksınız.

İletişim konusunda ciddi problemleriniz var. Eğer etrafınızda anlaşamadığınız insanlar, özellikle bu dönemde artmaya başlarsa, sorunun kendinizde olduğunu bilmenizde fayda var. İma etmek bir iletişim yolu değildir. Üstü kapalı söylemlerinize son verin ve direkt olun.

Aile fertlerinizden herhangi birinin bir sağlık problemi var ise, bu hafta pozitif anlamda bir gelişme gösterecek.

OĞLAK – Haftalık Burç Yorumları

Oğlak burçlarının maddi anlamdaki dalgalanmaları hafta başında da devam edecek. Ancak Çarşamba gününden itibaren bu konudaki dalgalanmalar azalarak son bulacak.

İnsanlara konuşarak göstermeye çalıştığınız şevkat, onların bilinç düzeyinde farkındalık yaşamasına sebep olacak. Belki de sözleriniz ile bir çok insana şifa olacaksınız bu hafta.

Aileniz ile alakalı sürpriz güzel gelişmeler yaşayacaksınız.

Özellikle yurtdışı ile alakalı konular gündeminize taşınabilir. Kendinizi böyle konularda plan yaparken, hazırlık yaparken bulabilirsiniz.

Bu hafta özellikle tatile çıkmasını tavsiye ettiğim burçlardan biri sizsiniz. Fiziksel olarak, bulunduğunuz yerden uzaklaşmak size çok iyi gelecektir. Özellikle ilham almaya ihtiyacı olan Oğlak burçlarına, iki katı tavsiye ediyorum.

KOVA – Haftalık Burç Yorumları

Geçen haftaki çok dalgın, çok kararsız, böyle ne yaptığınızı bilmez bir halde, kendinizi her şeyden ve herkesten kaçarken bulan haliniz, bu hafta ortasına kadar devam edebilir. Ancak hafta ortasından sonra bu etki tamamen kayboluyor.

Maddi problemlerinize yavaş yavaş çözüm buluyor gibisiniz.

Haftalardır dile getirdiğim gibi, fikirleriniz çok değerli. Zihin enerjiniz çok yüksek. Bu fikirlerinizi mutlaka bir yere akıtmalı, somut bir hale getirmelisiniz. Bir heves halinde dilinizde kalmamalılar.

Kova burçlarının genel olarak enerjileri düşük olacaktır bu hafta. Güne güzel başlasanız bile, meydana gelen olaylardan çok kolay etkileniyorsunuz. Negatif enerjileri kolaylıkla farkediyor ve emiyorsunuz.

Spiritüel konularla ilgilenen Kova burçları için, bu hafta bir aydınlanma haftası olabilir.

BALIK – Haftalık Burç Yorumları

Dış görünüşünüzdeki revizyon işlemleriniz bu hafta da devam ediyor. Kendinizle özel olarak ilgilenmek istediğiniz bir zamandasınız.

Maddi anlamda sürpriz kazançlar ve kayıplar söz konusu olabilir.

Günlük hayatınızda ve iş yerinizde aksiyon alma gücünüzün arttığı ve parladığınız bir hafta olacaktır. Yaptığınız işler ile dikkatleri üzerinize toplayacaksınız.

Partnerlik ilişkiniz yeniden yapılandırma sürecinde. İlişkinizi düzenleyebilir, olmasını istediğiniz bir noktaya getirebilirsiniz. Ancak “bir ara düzenlerim nasıl olsa”, “problemler var ama hallederiz” şeklinde ataletsizleşir, rehavete kapılırsanız, ilişkinizin pek fazla ömrü kalmadığını belirtmek isterim. Partnerlik evinizdeki Güneş, ilişkinizi parlatabileceği gibi, sürekli karanlıkta bıraktığınız sorunlarınızın kabak gibi ortaya çıkmasını da sağlayabilir.

 

Paylaş

More from Yasemin Orman
Yılbaşına Özel Tarifler
Yeni yıla sayılı günler kaldı. Yılbaşını evde geçirmek isteyenler hazırlık telaşına girdi. Yılbaşı...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir