Haftalık Burç Yorumları (29 Ağustos-4 Eylül)

Geçtiğimiz hafta, haftalık burç yorumlarında bahsettiğim, Satürn-Mars kavuşumunu deneyimledik. Öngördüğüm gibi kavuşumun olduğu gün “Fırat Kalkanı” operasyonu başladı. Ertesi gün CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Artvin ziyareti sırasında konvoyuna saldırı düzenlendi. Kavuşumun etkileri azalarak bu hafta da devam ediyor.

31 Ağustos Çarşamba günü Merkür gerilemeye başlıyor. 22 Eylül’e kadar gerilemeye devam edecek. Bu süreçte geçmişte yarım bıraktığınız, düzenlemeyi ihmal ettiğiniz her konu tekrar gündeminize gelecek.

1 Eylül’de Başak burcunda Güneş tutulması gerçekleşecek. Bu tutulma yine ülkemiz için kritik bir birleşmeyi işaret ediyor. Özellikle dini konularda oluşabilecek yanlış anlaşılmalar sonucu, halkın ve basın-yayın organlarının bir araya geldiğini ve toplu şekilde hareket ettiğini gözlemleyebiliriz.  Polis ve askeri gücün, halkın ve medyanın dini ve inançsal temalar karşısındaki tutumunu açıkça izleyebiliriz. Hükümetin, iktidar partisinin, cumhurbaşkanımızın kabuk değiştirdiğini, yeni bir vizyon getirdiğini, reformlar yapacağını gözlemleyebiliriz. Bir başka ihtimal ise var olan tüm düzenin değişmesi ve bunun da çok ani bir şekilde olması şeklinde. Dışarıdaki terör ile içimizdeki terör kafa kafaya gelebilir. Yıllarca düzenlenmiş, kategorize edilmiş her şeyin bir anda dağıldığını kaybolduğunu gözlemleyebiliriz. Ülkemizin sınırları özel hassasiyet noktası haline gelebilir. Potansiyeller çok. Ancak her zaman dediğim gibi 26 Eylül’den sonra geri dönüp baktığımızda ülkemizdeki değişime inanamayabiliriz.

 

Haftalık burç yorumunuzda yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın 😉

KOÇ – Haftalık Burç Yorumları

Birkaç haftadır devam eden ve birkaç hafta daha devam edecek olan, fevri, aceleci, şip-şak haliniz bu hafta da devam ediyor. Beklenmeyeni yapmaya, etrafınızı şaşırtmaya devam ediyorsunuz.

Kendinizi çok aşık, çok tutkulu, çok kapılmış hissedebilirsiniz. İlişkinizdeki karışıklıkları çözmüş gözüküyorsunuz. Hem duygusal hem de enerjisel bakımdan ilişkinize daha iyi kanalize olacaksınız.

Çok çalışacağınız, günlerin nasıl geçtiğini anlamadığınız bir hafta sizleri bekliyor. Ancak çalışmaktan mutsuz ve rahatsız değilsiniz. Her şeyi halledecek kadar pratik ve ortaya çıkarttıklarınızdan dolayı memnunsunuz.

Mars-Satürn kavuşumunun etkisi bu hafta da hayatınızdaki etkisini sürdürecek. Zaman zaman zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Ancak kesinlikle geçen haftaki gibi olmayacak.

Yurtdışındaki bir insan veya yurtdışına bağlı bir mesele gündeminize bomba gibi düşebilir.

BOĞA – Haftalık Burç Yorumları

Eviniz, aileniz ile alakalı konulara olan takıntınız tam gaz devam ediyor. Ancak bu hafta bir miktar şekil değiştirip tüm enerjinizi bu konuya akıtmaya başlıyorsunuz. Her ne değiştirmek istiyorsanız bu hafta sizin elinizden kurtulamaz. Her ne almayı kafaya koyduysanız, o sizin olacak.

Romantik ilişkiler, partnerlik ilişkileri, flörtler… Kalbinizin atışını değiştirebilecek her konuda bu hafta çok şanslısınız. Bir çok bekar Boğa burcu için 1 Eylül’deki tutulma dönüm niteliğinde olacaktır. Gökyüzü sizin için buram buram aşk kokuyor.

Uzun süreli partnerlik ilişkisi olan ve evli Boğa burçları içinse durum o kadar eğlenceli olmayabilir. Uzun ilişkiler bir takım sınavlardan geçecekler.

Bu hafta hayallerinizdeki iş için adımlar atabilirsiniz.

İKİZLER – Haftalık Burç Yorumları

Kesici delici aletlerle çalışan, iş güvenliği konusunda açıkları bulunan İkizler burçlarının geçtiğimiz haftaki tehlikeli durumları, azalmakla beraber bu hafta da kısmen devam etmekte. Bu sebeple hem kendinize hem de sağlığınıza olan dikkatinizi bu hafta da sürdürmelisiniz.

Bu hafta İkizler burçları duygularını dile getirme konusunda çok başarılılar. Kalbinizin sesini dinlemekte çok başarılı kişiler olmamanıza rağmen, bu hafta kalbinizi ve mantığınızı oldukça iyi bir dengeye oturtacak gibi gözüküyorsunuz.

Bu hafta özellikle ailenizle olmak, aileniz ile zaman geçirmek, evinizde zaman geçirmek, hem size çok iyi gelecek, hem de kendinizi tamamlanmış hissetmenize sebep olacak.

Bazı İkizler burçları bu hafta geçmişteki köklü bir ilişkilerine geri dönebilirler.

 

YENGEÇ – Haftalık Burç Yorumları

Yengeç burçları bu hafta maddi tüm kaygılarının üstesinden gelecekler. Güzel kazanç fırsatları yakalarken, bir süredir kaygılandıkları konular için kaynak sağlamayı başarabilecekler.

Genelde çok konuşkan, hemen içini açan insanlar değilsinizdir. Hemen anlatmak yerine, gözlem yapmayı tercih edersiniz. Ancak bu hafta Yengeç burçları iletişim konusunda oldukça cesurlar. Anlatmaktan, konuşmaktan ve paylaşmaktan oldukça keyif alacaklar.

Çocuklu, çocuk bekleyen ve çocuk sahibi olmaya çalışan Yengeç burçları, bu hafta bir takım problemlerle karşılaşabilirler. Sabırlı olmalı ve zamanın gücüne inanmalısınız.

Günlük rutinlerinizde ve iş yerinizde kökten değişiklikler yapabilirsiniz. Çevrenizin “olmaz” ya da “yapma” dediği bazı girişimleriniz söz konusu olabilir. Yine kariyer hayatınız da bu hafta bazı sıçramalara gebe olabilir.

ASLAN – Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta kendinizi hem duygusal anlamda hem de enerjisel anlamda oldukça stabil, topraklanmış ve güvende hissedeceksiniz.

Geçtiğimiz hafta yapmış olduğum “talih kuşu” uyarılarının bazı Aslanların hayatını pozitif anlamda değiştirdiğini umarak, aynı şanslı etkilerin bir miktar azalmakla beraber bu hafta da devam ettiğini belirtmek isterim. Bir haftalık daha şansınızı denemeye devam edebilirsiniz.

Sadece şans oyunları için değil, her türlü yatırım, alım-satım için risk alabileceğiniz ve daha cesur davranabileceğiniz bir hafta sizleri bekliyor.

Bu hafta bir takım ailevi problemlerle, evinizde oluşabilecek kazalarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Bu problemler muhtemelen yaşanacağını bildiğiniz ancak halı altına süpürdüğünüz konularla alakalı olacaktır.

Aşk hayatınızla alakalı major değişimler sizleri bekliyor.

BAŞAK – Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta gökyüzünde hem üç gezegen tıpkı geçen hafta olduğu gibi burcunuzda ilerliyor, hem de burcunuzda bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Bunun anlamı; hala bu aralar Zodyak’taki en şanslı burç olduğunuz. Umarım geçen haftaki “talih kuşu” uyarılarım bir çok Başak burcunun işine yaramış, yüzünü güldürmüştür. Hala şans sizden yana olduğu için, bu hafta da şansınızı denemeye devam edebilirsiniz.

Sanatsal konularla ilgilenen Başak burçlarını, biliçaltındaki konuları ve zihinsel enerjilerini çok rahat akıtabilecekleri, ilham dolu bir hafta bekliyor.

Başaklar bu haftayı az konuşup sık gülümseyerek geçirmeliler. Zira iletişim konusunda pek başarılı olacaklarını söyleyemeyeceğim. Çok zaruri olmadıkça kritik anlaşmalara imza atmaktan, yeni anlaşmalar yapmaktan kaçınmalarında fayda var.

TERAZİ – Haftalık Burç Yorumları

Bir süredir devam eden maddi sıkışıklıklarınız azalarak devam ediyor.

Kendi değerinizin ne olduğunu belirtmek konusunda ısrarcı olmalısınız.

Bu hafta, köklü değişimlere sebep olacak, sağlam temelli iş anlaşmaları, yazışmalar yapabilirsiniz.

Aşk hayatınızda işler karışık gözüküyor. Hayal ettiğinizi, umduğunuzu bulamamış, bir takım kandırılmalara maruz kalmış gözüküyorsunuz.

Geçen hafta sağlık konusunda bir takım sorunlar yaşamış olabilirsiniz. Bu hafta iyileşiyorsunuz. Bir çok Terazi uzun süreli rahatsızlıklarından kurtulacak ve şifa bulacak.

Uzun süreli beraberlikleri olan veya evli Terazi burçları, ilişkilerini koruma altına almalılar bu hafta. Çünkü maalesef, gökyüzü bir çok Teraziyi geçtiğimiz hafta evlendirdi ama bir çok Teraziyi de bu hafta ayrılık noktasına getirebilir.

AKREP – Haftalık Burç Yorumları

Akrep burçları belki de yılın en zorlu haftasını geçirecekler. Şu an bu yorumu okuyorsanız bunu bilin ve haftaya bunu bilerek sabırla devam edin. Bu tarz zamanlar hayatlarda kritiktir. En güzel günler, en zorlu zamanların ardından gelir.

Maddi anlamda major değişiklikler yaşayacaksınız. Uzun süreli birikimlerinizi bir anda harcamak zorunda kalabilirsiniz.

Aileniz ve eviniz konusunda da maalesef bir takım bulanıklıklar söz konusu.

Biliyorum çok iç karartıcı bir yorum oldu bu hafta ama ben gökyüzünün yalancısıyım. Bu hafta kendinizi en iyi hissedeceğiniz yer arkadaşlarınızın yanları olacak. Diğer bir olumlu etki ise aşk hayatınızda yaşanacak. Geçmişteki kalp kırıklıklarınızı unutturacak bazı olaylar yaşayacaksınız.

YAY – Haftalık Burç Yorumları

Satürn-Mars kavuşumunun sizin burcunuzda gerçekleşmiş olması, geçen hafta sizi en zorlanan burçlardan biri haline getirdi. Hatta en zorlananı. Bu hafta yine sizin için kritik ve zorlayıcı bir hafta olacaktır. Ancak geçen hafta kadar fatal zararlar vermeyecektir. Daha fazla bilinçaltı sürecinizde sıkıntılara sebep olacaktır.

Aslında tüm sıkıntılarınıza rağmen bu hafta güçlü bir konumdasınız. Kendinizi sağlam, topraklanmış ve güçlü hissedeceksiniz. Hatta zaman zaman istediğiniz her şeyi yapabilecek güçte hissedeceksiniz kendinizi.

İletişim konusunda bir takım sıkıntılar, yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Bu hafta e-postalarınızı göndermeden iki kere kontrol etmenizde fayda var.

Flörtöz tavırlar sergiliyorsunuz. Bunu belki bilerek belki bilmeden yapıyorsunuz. Bu tavırlarınız size yeni ilişkilerin kapısını açabileceği gibi, var olan ilişkinizin zedelenmesine de sebep olabilir.

OĞLAK – Haftalık Burç Yorumları

Oğlak burçları bu hafta özellikle maddi konularda dalgalanmalar yaşayacaklar. Bir çok yeni anlaşmaya, konuşmaya imza atacaksınız. Bu sebeple özel olarak dikkat etmeniz gerekiyor.

Bu hafta anda olmaktan çok, geçmişte yaşayacak gibi gözüküyorsunuz. Biliyorum bu sene kolay geçmedi. Zorlu günler yaşadınız. Yaşadıklarınızı atlatmak da kolay olmadı. Ancak artık geleceğe doğru adımlar atmalısınız. Yaşadıklarınız zorlayıcı olsa da size bir şeyler öğretti, belki öğretmeye de devam ediyor. Yine de siz Bir Oğlaksınız, doğanız bu. Dağları, tepeleri, en zorlu zirveleri tırmanmak, aşmak için yaratılmışsınız. Hepimizden farklı, hepimizden sabırlı, hepimizden güçlüsünüz.

Uzak mesafelerden gelecek güzel haberler yeniden motivasyon kazanmanıza sebep olacaktır.

KOVA – Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta çok dalgın, çok kararsız, böyle ne yaptığınızı bilmez bir halde, kendinizi her şeyden ve herkesten kaçarken bulabilirsiniz. Balık burcunda seyreden Neptün, yönettiği Balık burçları dışında bu hafta sizi de etkisi altına alıyor. Tüm bu karışıklıklarınızın, önünüzü görememelerinizin sebebi kendisi. Ancak şöyle pozitif bir etkisi var; sınır tanımadığı için, onun için yapılamaz bir şey yoktur. Hayatta her şey olabilirdir ve mümkündür. Sizin gibi analitik bir burç için zor bulunur bir nimettir bu dalgınlık. Bol bol hayal kurun bu hafta. Bırakın uçsun hayalleriniz, olamayacaklar olsun. Emin olun bu enerji gerçek hayata da yansıyacaktır.

Partnerlik ilişkilerinizde her şey yolunda.

Kariyer hayatınızda zorlu zirvelere doğru tırmanıyorsunuz. Doğal olarak şimdi her şey eskisinden daha zor.

BALIK – Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta kendinizi revize ediyorsunuz desem çok da yanlış olmaz heralde. Kendinizden yeni bir siz yaratıyorsunuz. Yanlışlarınızı düzeltiyor, açıklarınızı kapatıyorsunuz.

Sürpriz maddi gelirler ve giderler söz konusu olacaktır.

Günlük rutininizde ve iş yerinizde hem duygusal hem de enerjisel olarak çok konforlu bir hafta geçireceksiniz. Her şey, uzun süreden sonra ilk defa bu kadar yolunda gidecek. Kendinizi hem dominant hem de çok güçlü bir konumda hissedeceksiniz.

Yine partnerlik ilişkilerinizde çok şanslı bir hafta sizleri bekliyor. Eşiniz ile beraberken kendinizi mutlu, huzurlu ve güvende hissedeceksiniz.

Yurtdışı ile alakalı işleri olan veya yabancı menşeili firmalarda çalışan Balık burçları, bir takım zorluklar yaşayabilirler. Sorunlarınızın cevabı geçmişte gizli.

 

Paylaş

More from Yasemin Orman
Balık Burcu Yıllık Burç Yorumu – 2021
Balık burçlarının TEMİZLİK senesi! Hayatınızda istemediğiniz, sevmediğiniz eşyaları, insanları, hatırlamak istemediğiniz hatıraları......
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir