Haftalık Burç Yorumları (1-7 Ağustos)

Haftalık burç yorumunuzda yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın 😉

KOÇ – Haftalık Burç Yorumları

Son zamanlarda değişen ruh haliniz ve bilinçaltınız sizi oldukça zorluyor. Bu hafta iletişim problemleri ile başlayan gündeminiz, ailenize ve iş hayatınıza da sıçrayabilir. Ayın bu ilk haftasında bir miktar içinize kapanabilir, kimse ile konuşmak istemeyebilirsiniz. Aileniz ile olmak, özellikle kadın karekterlerle zaman geçirmek size çok iyi gelecek, bilinçaltınızı temizlemenize yardım edecektir.

Partnerinizle aranızdaki problemleri çözecek ve ilişkinize bir bahar temizliği yapacaksınız. Bekar Koçlar için bu hafta yeni bir aşkın habercisi olabilir.

Başkalarının kaynaklarını yöneterek gelir sağlayan Koçlar için bu hafta oldukça önemli . Güzel yatırımlar kapıda.

Kemikleşmiş düşüncelerinizi gözden geçirebilir, kırgınlıklarınızın olduğu arkadaşlarınızla barış imzalayabilirsiniz.

BOĞA – Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta kendinizi oldukça güçlü hissedeceksiniz. Boğalar ayın ilk haftasının gözdesi diyebilirim. İsteklerinizi dile getirmekten sakın kaçınmayın- zaten kaçınmazsınız da, sözcüklerin gücünü kullanabileceğiniz bu haftaya, mümkün olduğunca sunum ve toplantılarınızı yerleştirmeye çalışın.

Yıldırım hızı ile başlayacak gönül ilişkileri haftaya damgasını vurabilir. Aman dikkat, yıldırım hızı ile bitmesinler! Uzun süreli partnerlikleri olan Boğaların da ilişkilerine özen göstermelerinde fayda var. Zira uzun süreli ilişkilerde ideallerin kesişmemesinden kaynaklanan çatışmalar ve çatırdamalar söz konusu olabilir.

Bir süredir evinizle alakalı planlarınız, düzenlemek istediğiniz noktaları vardı. Bu tarz tadilatlarınız ve taşınma gibi işleriniz için bu haftayı değerlendirebilirsiniz.

Kariyer hayatınız ile alakalı bir takım iyileştirmeler söz konusu olacaksa da, yine de sizin beklentinizin altında kalacaktır.

İKİZLER – Haftalık Burç Yorumları

Sevgili İkizler burçları için ilk hafta tam bir tahsilat haftası olacak diyebilirim. Piyasada alacağı biriken ticaret yapan İkizlerden tutun da kurumsal hayattan prim bekleyenine kadar tüm İkizler burçları için bolluk ve bereket dolu bir hafta olacaktır.

Sadece maddi anlamda değil, zaten güçlü olduğunuz iletişim konusunda da bu hafta lider sizsiniz. Toplantının yıldızı, satışın birincisisiniz. Aman bu hafta sakın susmayın! Bereket kelimelerinizde, kalbinizden, beyninizden akan cümlelerinizde. Bir sözünüzle vezir de rezil edersiniz, sizden korkulur.

İş hayatınızda uzun süredir ters gittiğini düşündüğünüz konular ile alakalı aksiyon alma gücü bulacaksınız bu hafta. Aldığınız aksiyonları bir mantığa dayandırmaya çalışmayın. Her zaman mantığınıza demir atar, onu odağınız yaparsınız ama bu hafta biraz da abartmanızda, uç ideallerinizin peşinde koşmanızda fayda görüyorum.

YENGEÇ – Haftalık Burç Yorumları

Özellikle burcun bayanlarının yükselişte olduğu, kendini ifade etmede sıkıntı yaşamadığı bir hafta olacak. Yengeç burçları bu hafta kendilerinden ışıklı, istemsiz şekilde farkedelecek kadar güzel ve yakışıklı olacaklar.

Maddi bir takım sıkıntılar yaşayan Yengeçler için, müjdeli bir hafta olacaktır. Sürpriz maddi kazançlar sağlayabilecekleri gibi, borçlarını ödeyebilir ya da taksitlendirerek düzenleyebilirler. Ancak maddi anlamda yaptığınız bu düzenlemeleri ilişkiler seviyesine de indirmeye kalkarsanız hata edersiniz. Zira kalbinizin ilişkinizi kategorize etme çabaları hem yersiz hem de yurtsuz kalacaktır. Israrcı olursanız, gönlün ferman dinlemediğini hayat size bizzat tokatlayarak öğretecektir. Bu bireysel düzeyde bazı Yengeçler için ayrılık, bazı Yengeçler içinse abartılı duyguların yaşanacağı bir aşkın sinyali olabilir.

Ani yurtdışı seyehatleri soz konusu olabilir.

ASLAN – Haftalık Burç Yorumları

Kendiniz ile olan duygusal problemlerinizi yemek yiyerek çözemezsiniz. Bu ancak daha fazla kilo kazanmanıza ve daha fazla mutsuz hissetmenize sebep olacaktır. Evet siz çok tatlısınız, çok özelsiniz ama bu hafta biraz da başkalarını düşünseniz süper olur. Dışarıda olmaya ihtiyacınız var, lütfen bu ihtiyacınızı görmezden gelmeyin. Böylece partnerinize de biraz nefes payı vermiş olursunuz. Kendinizi bu kadar ön planda tutmanız, bir süre sonra sanki onun ihtiyaçlarını görmezden geliyormuşsunuz gibi hissetmesine sebep olacaktır.

İkili ilişkilerde transformasyonlar yaşanabilir. Bazı köklü ilişkilerde deri değişimleri gündeme gelebilir. İlişkinin ismi, şekli, yeri yurdu değişebilir.

Hayal kurmak çok güzeldir, ancak hayallerde yaşamak, gerçeklikten uzaklaştırabilir. Dengeyi iyi kurmak gerekir.

Riskli işlerinizi gelecek haftaya ertelemenizi öneririm.

BAŞAK – Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta zihninizin hızınıza yetişmek ne mümkün. Bilinçaltınız karışık. Rüyalarınız artıyor. Mesaj içeren, ilham veren rüyalara dikkat!

Sevgili Başaklar, bu hafta dilinizin kemiği yok bilesiniz. Kalp kırmak çok kolay, tamiri zor. Sözlerinizi tartarak cümlelerinizi kurmanızı tavsiye ediyorum.

Bir çok Başak bu hafta dünya evine girecek, girmek için adımlar atacak. Çeyiz alışverişi, ev bakmak gibi aksiyonlar da bu adımlardan sayılır. Yeni bir yuvanın adımlarını atmak Başakların bu dönem ana temalarından.

İş hayatınız, beklentilerinizi karşılamıyor, sizin günlük hayattaki tatmininizi baltalıyor olabilir. Biraz daha sabır.

Uzun süreli partnerlikleri olan Başaklar bu hafta ani kararlardan kaçınmalısınız. Zira iki gün sonra pişman olabilirsiniz.

Bu haftayı eski arkadaşlarınıza ayırın, size iyi gelecek.

TERAZİ – Haftalık Burç Yorumları

Terazi burçları haftaya maddi anlamda birazcık sıkışık başlayacak olsalar da, beklenmeyen sürpriz ödemeler onları rahatlatacak.

Bir süredir evinizde söz konusu olan iletişim problemleri, bu hafta da devam ediyor maalesef. Major çözümler bulunmazsa, bu problemler bir süre daha devam edecek gibi gözüküyor.

Çok uzun süredir yalnız olan, kafalarında bir aşk hayali kuran Terazi burçları bu hafta, hiç beklemedikleri ve aslında hallerinden de pek mutlu oldukları  bir zamanda, bu hayellerine kavuşabilirler.

Bu ara günlük hayatınızda, rutin yaptığınız işlerdeki monotonluğu değiştirebilecek gelişmeler söz konusu olacak.

İkili ilişkilerde, özellikle kadın karakterlerle olan ilişkilerinizde, ani kararlardan sakınmalısınız. Varsa kararlarınız, aksiyon almak için önümüzdeki haftayı beklemenizi tavsiye ederim.

AKREP – Haftalık Burç Yorumları

İş hayatınız ve “ben”lik duygunuz arasındaki çekişmeleriniz, içsel gerginlikleriniz devam ediyor. Bu hafta hiç uğraşmadığınız kadar kendinizle uğraşıyormuşsunuz gibi hissedebilirsiniz. Her ne kadar sizi yoracak, zorlu bir hafta geçirecek olasanız da, aksiyon alma gücünüz çok yüksek olacak. Deveye hendek atlattığınızı düşünebilirsiniz, sorun yok. Onu da yapacak gücünüz var.

Özellikle yazılı belgeler ile alakalı bir takım değişim dönüşümler yaşanabilir. Devir teslim süreçleri söz konusu olabilir.

Ev hayatınızdaki bulanıklık devam ediyor. Son dönemde işiniz hayatınızı domine etmiş durumda. Bundan keyif alıyorsunuz ancak geri kalan her şey biraz arka planda kalıyor. Bu günlük rutinlerinizi değiştirmek  için uygun bir haftadasınız. Yapacağınız değişiklikler partnerlik ilişkinize de olumlu olarak yansıyacaktır.

YAY – Haftalık Burç Yorumları

Maddi anlamda bir takım sorumluluklarınızı düzenlemenin uygun olduğu bir haftadasınız. Kemikleşmiş bazı ihtiyaçlarınıza artık ihtiyacınızın olmadığını farkedip tamamen sonlandırabilirsiniz.

Hayal kurmak her zaman güzeldir ancak sürekli hayallerinizi dilinize pelesenk edecek şekilde aksiyonsuz hayat sürmek değil.  Kariyerinizde çok şanslı olacağınız bu haftayı, hayalleriniz için aksiyon alarak değerlendirebilirsiniz. Özellikle yurt dışı ile bağlantısı olan konularda, imza atmaktan, anlaşmalar yapmaktan kaçınmamanızı tavsiye ederim.

Bu hafta için düzenlemiş olduğunuz yurt dışı seyahatleriniz varsa da oldukça güzel geçeceğinden eminim.

Ev içindeki bazı problemlerinizi çözmek için de uygun bir haftadasınız.

Bir çok Yay bu hafta, uzaktan gelen birine aşık olabilirler!

OĞLAK – Haftalık Burç Yorumları

Oğlak burçları çok uzun zamandır ciddi bir değişim, dönüşüm, transformasyon içindeler. Bu koza delme acıları Eylül ayına kadar devam edecek olsa da, bu hafta kendisini biraz daha fazla hissettirebilir.

Bu hafta hayal bile edemeyeceğiniz bir para elinize geçebilir.

Oğlakların bu hafta, ev ve aileleri ile alakalı ani kararlar vermemeleri gerekiyor. Yakın zamanda kendilerinde tüm kararlarını uygulayabilecek gücü bulabilecekler, biraz daha rölantide kalın derim.

Yakın zamanda bazı talihsiz kayıplar yaşamış Oğlak burçları için miras ile ilgili konular gündeme gelebilir.

Arkadaşlarınız ve çevreniz ile olan ilişkilerinizde sıkıntı yaşayabilir, bazı insanları hayatınızdan çıkarabilir, yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

KOVA – Haftalık Burç Yorumları

Kovalar bu hafta önlerini görmekte biraz zorlanacaklar. Kendileri ile ilgili kararlarda sıkıntı yaşarken, her zaman tartarak konuşan bu burcun sahipleri, ağızlarına geleni söyler olacaklar. Normalde düşünmeden konuşmak sakıncalıdır. Ancak duygularını derinlere gömmüş Kovalar için bu bir fırsat olacak ve özellikle uzun süreli partnerlik ilişkileri olan Kovalara çok iyi gelecek.  Belki de ilk defa partneriniz gerçek anlamda ne hissettiğinizi anlama fırsatı bulacak.

Kariyer hayatınızda yaşadığınız sıkıntılar devam ediyor. Ancak bu hafta hem şans yanınızda olacak, hem de bir çok işiniz için aksiyon alma gücünü kendinizde bulacaksınız.

Zihninize ve ruhunuza yardım etmeniz gereken bir dönemden geçiyorsunuz. Kendinize biraz özel zaman ayırmanızı öneririm. Belki biraz meditasyon, belki masaj, belki yoga ya da çok basit sessiz bir yürüyüş… İyi gelecek bana güvenin.

BALIK – Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta partnerinizle olan sıkıntılarınızı çözmek için çok güzel bir hafta. Ancak şunu belirtmek istiyorum, kendinizle olan problemlerinizi çözmeden, kendinizi şifalandırmadan ilişkinizi şifalandıramazsınız. Lütfen kendinize, hiç sevmeseniz de, iç sesinizi dinlemek için zaman ayırın. Hayallerinizi kategorize edin. Kısa zamanda ulaşabilecekleriniz var mı? Onları gerçekleştirmek için neler yapabilirsiniz? Nasıl bir yaşamınız var ve siz nasıl bir yaşama sahip olmak istiyorsunuz? Niyetlerinizi sorgulayın ve en azından sevdiğiniz bir hobi bulun ve adım atın.Sizin gibi istediği o an olsun isteyen bir burcun sahibinin, isteklerini erteleme miktarına bakınca şaşırıyor insan.

Bu hafta iş yerinizde çok mutlusunuz. İş hayatınızda dinamik ama huzurlu bir hafta sizi bekliyor. Bu arada elinize geçecek olan beklenmedik kaynaklar da neşenize neşe katacak.

Paylaş

More from Yasemin Orman
Yoga Severler’e Fit21’den Yeni Ürünler
Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan sertifikalı Wellness Eğitmeni, Herkes İçin Spor Federasyonu Proje...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir